Športové výsledky (12. 10. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

Juhoamerická kvalifikácia MS 2014:

Ekvádor - Uruguaj 1:0 (1:0)

Gól: 30. Montero

Kolumbia - Chile 3:3 (0:3)

Góly: 69. Gutierrez, 75. a 84. Falcao (oba z 11 m) - 19. Vidal (11 m), 22. a 29. Sanchez. ČK: 66. Carmona (Chile)

Venezuela - Paraguaj 1:1 (0:1)

Góly: 83. Seijas - 28. Benitez

Argentína - Peru 3:1

Tabuľka:

1. Argentina* 15 9 5 1 33:12 32

2. Kolumbia* 15 8 3 4 25:12 27

3. Ekvádor 15 7 4 4 19:14 25

4. Chile 15 8 1 6 27:24 25

------------------------------------------

5. Uruguaj 15 6 4 5 22:23 22

------------------------------------------

6. Venezuela 16 5 5 6 14:20 20

7. Peru 15 4 2 9 16:25 14

8. Paraguaj 15 3 3 9 16:29 12

9. Bolívia 15 2 5 8 16:29 11

/Prvé štyri tímy sa priamo kvalifikujú na MS 2014 do Brazílie, štvrté mužstvo odohrá dvojzápasovú baráž s piatym tímom z ázijskej kvalifikácie./

* - istý postup na finálový turnaj MS 2014

Zápasy zóny CONCACAF v kvalifikácii MS 2014:

USA - Jamajka 2:0 (0:0)

Góly: 77. Zusi, 81. Altidore

Mexiko - Panama 2:1 (1:0)

Góly: 40. Peralta, 85. Jimenez - 81. Tejada

Honduras - Kostarika 1:0 (0:0)

Gól: 64. Bengston

Tabuľka:

1. USA* 9 6 1 2 12:6 19

2. Kostarika* 9 4 3 2 11:6 15

3. Honduras 9 4 2 3 11:10 14

----------------------------------------

4. Mexiko 9 2 5 2 6:7 11

----------------------------------------

5. Panama 9 1 5 3 8:11 8

6. Jamajka 9 0 4 5 3:11 4

/Prvé tri tímy postupujú priamo na MS 2014, štvrtý tím hrá dvojzápasovú baráž proti Novému Zélandu/

* - už istý postup na MS 2014 v Brazílii

Kvalifikácia MS 2014 - africká zóna - 1. zápas baráže:

Burkina Faso - Alžírsko 3:2 (1:0)

Góly: 45. Pitroipa, 65. D. Koné, 86. Bancé (11 m) - 50. Feghouli, 69. Medjani

Pobrežie Slonoviny - Senegal 3:1 (2:0)

Góly: 5. Drogba (11 m), 14. Sané (vl.), 50. S. Kalou - 90.+5 P. Cissé

Príprava

Kórejská republika - Brazília 0:2 (0:1)

Góly: 44. Neymar, 49. Oscar

Baník Ostrava - MŠK Žilina 2:2 (1:1)

Góly: 25. Engelmann, 64. Milosavlej - 35. Majtán, 67. Nunes

SR "17" - Uruguaj "17" 2:1 (1:0)

Turnaj v Telki

Španielsko "19" - Slovensko "19" 0:0

Zostava SR: Chovan - Kastelovič, Lacko, Králik, Ivan, Szöke, Lupčo, Leško, Škriniar, Bero, Chrien

3. kolo českého Pohára Českej Pošty (hralo sa na jeden zápas):

SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2), do osemfinále postúpila Plzeň

Marián Čišovský (Plzeň) odohral celý zápas.

Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2015 hráčov do 21 rokov:

7. skupina:

Poľsko - Švédsko 2:0 (2:0)

Tabuľka 7. skupiny:

1. Poľsko 4 3 0 1 8:4 9

2. Turecko 4 2 1 1 8:5 7

3. Švédsko 3 1 1 1 5:5 4

4. Grécko 2 1 0 1 5:1 3

5. Malta 3 0 0 3 0:11 0


Hokej

NHL

Philadelphia - Phoenix 1:2

Carolina - Los Angeles 1:2 pp a sn /za domácich SEKERA 0+1/

Florida - Pittsburgh 6:3

Chicago - NY Islanders 3:2 /za domácich HANDZUŠ 1+0/

Winnipeg - Dallas 1:4

Calgary - New Jersey 3:2

KHL

Barys Astana - Ak Bars Kazaň 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Góly: 19. Pesonen, 23. Varnakov, 37. Vincour, 47. Tereščenko, 51. E. Medvedev

Jugra Chanty-Mansijsk - Víťaz Podolsk 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Góly: 6. a 16. Kňazev, 55. Trončinský - 18. Rybin

Avtomobilist Jekateriburg - Dinamo Moskva 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

Góly: 26. Černov, 29. Viklund - 10. Volkov, 19. Karpov, 42. Derľuk, 56. Kvapil

Avangard Omsk - Torpedo Nižnij Novgorod 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Góly: 30. a 60. Alexander Popov, 42. a 60. Ivanov, 31. Berdnikov - 13. Wolski

12. kola švajčiarskej NLA:

Bern - Servette 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Davos - Biel 7:1 (1:0, 5:0, 1:1)

Lausanne - Ambri-Piotta 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

Lugano - Fribourg 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Rapperswil - Zürich 3:6 (0:2, 1:1, 2:3)

Zug - Kloten 1:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:1)

11. kolo nemeckej ligy:

Krefeld Pinguine - Grizzly Adams Wolfsburg 3:1

Fínsko:

KalPa Kuopio - SaiPa 2:3

Ässät Pori - Jyväskylä 3:2

Kärpät Oulu - Jokerit Helsinki 8:4

Lukko Rauma - IFK Helsinki 5:2

TPS Turku - Espoo Blues 3:2

12. kolo švédskej ligy:

Färjestad - MODO Hockey 3:4, HV 71 - Frölunda 2:4, Leksand - Skelleftea 1:3, Linköping - Lulea 2:3 pp a sn, Brynäs - Växjö 0:3, Örebro - AIK Štokholm 1:4


Tenis

Osaka

Dvojhra - semifinále:

Samantha Stosurová (Aus.-3) - Madison Keysová (USA-6) 6:1, 6:2

Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Kurumi Narová (Jap.) 6:2, 6:2

Šanghaj

Dvojhra - semifinále:

Novak Djokovič (1-Srb.) - Jo-Wilfried Tsonga (7-Fr.) 6:2, 7:5

Juan Martin Del Potro (6-Arg.) - Rafael Nadal (2-Šp.) 6:2, 6:4

Taškent

Dvojhra - semifinále:

Dudi Sela (Izr.-3) - Lukáš Lacko (SR-1) 5:7, 7:6 (4), 6:3 za 129 minút

Linz

Dvojhra - semifinále:

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) 6:2, 6:0

Ana Ivanovičová (Srb.-3) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:4, 6:4

Budapešť

Dvojhra - semifinále:

Piotr Gadomski (Poľ.-7) - Adrian Partl (SR) 6:4, 6:7 (2), 6:2

Sharm El Sheikh

Dvojhra - štvrťfinále:

Marko Daniš (SR) - Alexander Žurbin (Rus.) 2:6, 7:5, 7:6 (6)

Dvojhra - semifinále:

Micke Kontinen (Fín.-4) - Marko Daniš (SR) 6:4, 6:4

Štvorhra - semifinále:

Anna Morginová, Jana Sizikovová (Rus.-1) - Dagmara Bašková, Viktoria Munová (SR/Biel.) 6:1, 6:0

Antalya

Dvojhra - štvrťfinále: Filip Horanský (SR-6) - Grzegorz Panfil (Poľ.-1) 7:6 (1), 4:6, 6:2

semifinále: Dennis Novak (Rak.-3) - Filip Horanský (SR-6) 7:6 (3), 2:0 skreč, Horanský odstúpil

Akko

Dvojhra - semifinále: Ivo Klec (SR-4) - Michal Schmid (ČR-1) 4:6, 6:3, 6:4

finále: Martin Vaisse (Fr.-2) - Ivo Klec (SR-4) 7:6 (2), 6:2

Tampico

Štvorhra - štvrťfinále:

Sonja Molnarová, Lenka Wienerová (Kan./SR-3) - Francoise Abandová, Indy de Vroomeová (Kan./Hol.) 6:3, 6:4

semifinále:

Constanza Gorchesová, Victoria Rodriguezová (Mex.) - Sonja Molnarová, Lenka Wienerová (Kan./SR-3) 6:4, 6:2

Leimen

Dvojhra - semifinále:

Sandro Ehrat (Švajč.-2) - Karol Beck (SR-3) 5:7, 6:0, 6:4


Cyklistika

Okolo Pekingu:

2. etapa (Chuaj-žou Studio City - Jen-čching, 201,5 km): 1. Nacer Bouhanni (Fr.) FDJ 4:59:49 h, 2. Roberto Ferrari (Tal.) Lampre-Merida, 3. Mitchell Docker (Aus.) Orica-GreenEdge, 4. Matti Breshel (Dán.) Saxo-Tinkoff, 5. Alessandro Pettacchi (Tal.) Omega Pharma-Quick Step, 6. Barry Markus (Hol.) Vacansoleil-DCM - všetci rovnaký čas ako víťaz

Poradie po 2. etape: 1. Nacer Bouhanni (Fr.) FDJ 9:20:13 h, 2. Thor Hushovd (Nór.) BMC rovnaký čas, 3. Maxime Bouet (Fr.) Ag2r-La Mondiale +1 s, 4. Willem Wauters (Belg.) Vacansoleil-DCM +3, 5. Luka Mezgec (Slovin.) Argos-Shimano, 6. Roberto Ferrari (Tal.) Lampre-Merida obaja +4.


Basketbal

Extraliga žien:

BK SOUŽ Cassovia Košice - BK Slovan Bratislava 63:56 (22:13, 12:19, 13:10, 16:14)

Najviac bodov: E. Filičková 14, Ivančáková 13, K. Timková 10 - Križmová a Talajková po 17, Riecka 11

TH: 23/14 - 30/17, fauly: 23 - 20, trojky: 3 - 3, rozhodovali: Perečinský, Špirka a Karnay, 90 divákov

Stredoeurópska liga žien - 4. kolo:

Good Angels Košice - Rücon Spišská Nová Ves 106:65 (27:17, 31:17, 20:16, 28:15)

Najviac bodov: Abdiová 21, Hruščáková 16, Kiššová a B. Bálintová po 12 - Palušná 21, Beňušková 11, Slimáková, Holmqvistová a Whitcombová po 8

TH: 41/37 - 28/22, fauly: 23 - 32, trojky: 5 - 3, rozhodovali: Tomašovič, Pipíška a Szibilla, 850 divákov

Piešťanské Čajky - Work Force DVTK Miškovec (Maď.) 61:57 (19:17, 9:14, 16:13, 17:13)

Najviac bodov za Piešťanské Čajky: Krč-Turbová 15, Fabianová 12, Bartoňová 9

ŠBK Šamorín - Nový Záhreb (Chor.) 65:86 (9:29, 14:29, 25:11, 17:17)

Uniqa Euroleasing Šopron (Maď.) - PEAC Pécs (Maď.) 66:52 (22:14, 16:6, 15:22, 13:10)

Prípravné zápasy NBA:

Orlando - Cleveland 105:110 (37:26, 25:23, 24:36, 19:25)

Philadelphia - Boston 97:85 (20:21, 34:17, 18:19, 25:28)

Toronto - New York 100:91 (22:22, 27:30, 21:22, 30:17)

Miami - Charlotte 86:75 (24:21, 24:14, 17:22, 21:18)

Portland - Utah 96:86 (24:21, 28:22, 23:21, 21:22)

3. kolo extraligy basketbalistov:

Iskra Svit - BK Inter Incheba Bratislava 89:82 (20:12, 27:23, 13:24, 29:23)

Najviac bodov: S. Jankovič 19, Channels 16, McNeal 15 - Graham 23, Williams 21, Baťka 14

TH: 23/17 - 15/12, fauly: 16 - 18, trojky: 10 - 6, rozhodovali: Kúkelčík, R. Hricišin a Hančík, 700 divákov

MBK Rieker Com Therm Komárno - ŠKP Banská Bystrica 82:74 (24:24, 20:17, 23:15, 15:18)

Najviac bodov: Myles 22, Joyner 13, Kovačevič, Hall a Bilič po 12 - R. Grznár 26, Körner 12, Sokolov a Vasilič po 10

TH: 27/24 - 13/7, fauly: 18 - 23, trojky: 4 - 5, rozhodovali: Zubák, Karniš a Lamoš, 700 divákov

BC Prievidza - BK Levickí Patrioti 76:67 (18:20, 20:20, 12:21, 26:6)

Najviac bodov: Batina 17, Santee 14, Guede 13 - Wright 16, Lockhart 13, Klár a Obade po 12

TH: 24/13 - 30/22, fauly: 24 - 26, trojky: 3 - 3, rozhodovali: Brziak, T. Lukáč a Kiss, 1700 divákov

MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:57 (19:14, 16:19, 30:7, 20:17)

Najviac bodov: Haviar 18, Mrviš 16, J. Vojtek 12 - Painter 14, Baldovský 9, Hovaňák a Š. Bečarik po 7

TH: 12/8 - 31/23, fauly: 26 - 19, trojky: 9 - 4, rozhodovali: Šarišský, Kovalčík a M. Matejčík, 600 divákov


Hádzaná

Pohár EHF žien 2013/2014 - 2. kolo - prvý zápas (odveta 13. 10. o 15.00 h):

Bnei Hertzeliya (Izr.) - Iuventa Michalovce (SR) 28:40 (14:23) - hralo sa v Michalovciach

6. kolo WHIL (Women´s Handball International League) hádzanárok:

HC Zlín - ŠKP Piccard Senec 45:21 (24:8)

Najviac gólov: Š. Marčíková 8/2, K. Novotná a A. Tóthová po 6 - D. Kodajová 8/5, Palková 5/1, Štefíková 4

Pok. hody: 2/2 - 6/6, vylúčené: 3 - 3, rozhodovali: Králíček a Letev (obaja ČR), 290 divákov

DHK Zora Olomouc - TJ Jindřichov Hradec 29:13 (14:4)

Najviac gólov: Růžičková 7/6, Salašová 5, Ždánská 4 - Eliášová a Krupicová po 4, Jonová 2

Pok. hody: 6/6 - 4/1, vylúčené: 2 - 3, rozhodovali: Kosa a Švidernoch (obaja ČR), 180 divákov

Pohár EHF mužov 2013/2014 - kvalifikácia - 2. kolo - prvý zápas (odveta 13. 10. 2013 o 18.00 h):

HC Sporta Hlohovec (SR) - RK Borac m:tel Banja Luka (Bosna a Herceg.) 36:23 (15:8)

7. kolo extraligy hádzanárov:

1. MHK Košice - ŠKP Bratislava 35:27 (20:13)

Najviac gólov: Pekár 9/1, Müller 7, Kollár 5 - Volentics 10/3, Kasagranda a Macháč po 4

Pok. hody: 1/1 - 4/3, vylúčení: 6 - 6, ČK: A. Čapka (ŠKP Bratislava) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Baďura a Ondogrecula ml., 220 divákov

MHáK Martin - HK Topoľčany 25:36 (11:17)

Najviac gólov: Bíro 6/2, Buvala 4, Kardoš 4/1 - Briatka 9, Valent, Polakovič a Ivanicja po 5

Pok. hody: 6/3 - 2/0, vylúčení: 3 - 5, rozhodovali: Budzák a Záhradník, 300 divákov


Volejbal

3. kolo volejbalovej extraligy mužov 2013/2014:

VKM Stará Ľubovňa - VK Prievidza 2:3 (-28, 27, -20, 20, -11)

156 min, rozhodovali: Banáš a Andrejčák, 200 divákov

VK MIRAD PU Prešov - Spartak VKP Myjava 0:3 (-21, -21, -19)

97 minút, rozhodovali: Höger a Niklová, 250 divákov

VK Ekonóm SPU Nitra - COP Trenčín 3:0 (25, 21, 23)

90 minút, rozhodovali: Juráček a Sarka, 150 divákov

VK Slávia Svidník - VK Spartak Komárno 3:1 (23, -23, 11, 20)

99 min, rozhodovali: Servický a Porvazník, 350 divákov

3. kolo volejbalovej extraligy žien 2013/2014:

KV MŠK Oktan Kežmarok - VK Spišská Nová Ves 3:0 (24, 21, 14)

75 min, rozhodovali: Drobňák a Kardošová, 350 divákov

Vista real Pezinok - VŠK Paneurópa 0:3 (-20, -13, -15)

80 min, rozhodovali: Viktoríni-Lisá a I. Sloboda, 150 divákov

Volley project UKF Nitra - COP Nitra 3:2 (-18, -22, 16, 16, 12)

MS klubov vo volejbale žien:

Vakifbank Istanbul (Tur.) - Guangdong Evergrande (Čína) 3:0 (26, 15, 20)

Volero Zürich (Švaj.) - Unilever Volei (Braz.) 0:3 (-23, -20, -16)


Plávanie

Tretie podujatie plaveckého Svetového pohára FINA v krátkom bazéne:

MUŽI:

100 m voľný spôsob: Vladimir Morozov (Rus.) 45,68

400 m voľný spôsob: Myles Brown (JAR) 3:41,79

50 m motýlik: Roland Schoeman (JAR) 22,36

200 m motýlik: Chad Le Clos (JAR) 1:49,83

50 m prsia: Roland Schoeman (JAR) 25,83

200 m prsia: Viačeslav Sinkevič (Rus.) 2:05,61

100 m znak: Robert Hurley (Aus.) 50,32

100 m polohové preteky: Vladimir Morozov (Rus.) 51,61

400 m polohové preteky: Dávid Verrasztó (Maď.) 4:06,92

ŽENY:

50 m voľný spôsob: Sarah Sjöströmová (Švéd.) 24,20

200 m voľný spôsob: Sarah Sjöströmová (Švéd.) 1:53,76

800 m voľný spôsob: Mireia Belmonteová-Garcíová (Šp.) 8:19,55

100 m motýlik: Sarah Sjötrömová (Švéd.) 57,04

100 m prsia: Rita Meilutyte (Lit.) 1:02,36 min - svetový rekord

50 m znak: Darina Zevinová (Ukr.) 27,12

200 m znak: Darina Zevinová (Ukr.) 2:02,95

200 m polohové preteky: Katinka Hosszúová (Maď.) 2:06,86


Stolný tenis

Majstrovstvá Európy:

Dvojhra mužov - 3. kolo (osemfinále):

Dimitrij Ovčarov (Nem.-1) - Pavel Platonov (Biel.) 4:0

Quentin Robinot (Fr.) - Mihai Bobocica (Tal.) 4:2

Bastian Steger (Nem.-5/8) - Alexander Šibajev (Rus.-17/32) 4:2

Ruwen Filus (Nem.-17/32) - Adrien Mattenet (Fr.-9/16) 4:2

Tiago Apolonia (Portug.-9/16) - Patrick Baum (Nem.-3/4) 4:1

Panagiotis Gionis (Gréc.-17/32) - Kirill Skačkov (Rus.-9/16) 4:3

Stefan Fegerl (Rak.-17/32) - Alexej Livencov (Rus.-17/32) 4:1

Vladimir Samsonov (Biel.-2) - Tan Rui-wu (Chor.-9/16) 4:0

štvrťfinále:

Dimitrij Ovčarov (Nem.-1) - Quentin Robinot (Fr.) 4:1 (5, 7, -8, 3, 4)

Bastian Steger (Nem.-5/8) - Ruwen Filus (Nem.-17/32) 4:1 (8, 7, 5, -13, 6)

Panagiotis Gionis (Gréc.-17/32) - Tiago Apolonia (Portug.-9/16) 4:2 (7, 5, -8, 6, -7, 14)

Vladimir Samsonov (Biel.-2) - Stefan Fegerl (Rak.-17/32) 4:1 (9, -11, 7, 12, 5)

Štvorhra mužov - štvrťfinále:

Robert Gardos, Daniel Habesohn (Rak.-1) - Marcos Freitas, Andrej Gačina (Portug./Chor.-5/8) 4:1

He Ži-wen, Carlos Machado (Šp.-17) - Alexej Livencov, Michail Pajkov (Rus.-3/4) 4:3

Tiago Apolonia, Joao Monteiro (Portug.-3/4) - Ahmet Li, Bora Vang (Tur.-22) 4:1

Tan Rui-wu, Wang Zeng Ji (Chor./Poľ.-9/16) - Marko Jevtovič, Žolt Pete (Srb.-19) 4:1

semifinále:

Robert Gardos, Daniel Habesohn (Rak.-1) - He Ži-wen, Carlos Machado (Šp.-17) 4:2 (8, -10, 9, 11, -7, 10)

Tan Rui-wu, Wang Zeng Ji (Chor./Poľ.-9/16) - Tiago Apolonia, Joao Monteiro (Portug.-3/4) 4:2 (9, 9, -7, -9, 11, 6)

Dvojhra žien - 3. kolo (osemfinále):

Šen Jan-fei (Šp.-1) - Bernadette Cynthia Szőcsová (Rum.-17/32) 4:2

Li Fen (Švéd.-17/32) - Li Sue (Fr.-9/16) 4:3

Fu Ju (Portug.) - Kristin Silbereisenová (Nem.-5/8) 4:3

Li Jiao (Hol.-3/4) - Daniela Dodeanová (Rum.-9/16) 4:2

Šan Siao-na (Nem.-9/16) - Elizabeta Samarová (Rum.-3/4) 4:2

Melek Hu (Tur.-9/16) - Iveta Vacenovská (ČR-5/8) 4:3

Han Jing (Nem.-5/8) - Margaryta Pesocká (Ukr.-9/16) 4:1

Viktoria Pavlovičová (Biel.-2) - Matilda Ekholmová (Švéd.-9/16) 4:1

štvrťfinále:

Li Fen (Švéd.-17/32) - Šen Jan-fei (Šp.-1) 4:0 (8, 7, 6, 6)

Fu Ju (Portug.) - Li Jiao (Hol.-3/4) 4:1 (11, 6, -9, 6, 9)

Šan Siao-na (Nem.-9/16) - Melek Hu (Tur.-9/16) 4:2 (6, -7, 12, -3, 7, 8)

Han Jing (Nem.-5/8) - Viktoria Pavlovičová (Biel.-2) 4:3 (12, 5, -8, -1, 10, -9, 11)

Štvorhra žien - štvrťfinále:

Sara Ramirezová, Šen Jan-fei (Šp.-9/16) - Sarah de Nutteová, Ni Sia-lian (Lux.-25) 4:2

Žen-qi Barthelová, Šan Siao-na (Nem.-3/4) - Viktoria Pavlovičová, Tatiana Bilenková (Biel./Ukr.-5/8) 4:1

Petrissa Soljová, Sabine Winterová (Nem.-5/8) - Cristina Hiriciová, Bernadette Cynthia Szőcsová (Rum.-21) 4:2

Galia Dvoraková, Matilda Ekholmová (Šp./Švéd.-9/16) - Kateřina Pěnkavová, Iveta Vacenovská (ČR-9/16) 4:2

semifinále:

Žen-qi Barthelová, Šan Siao-na (Nem.-3/4) - Sara Ramirezová, Šen Jan-fei (Šp.-9/16) 4:3 (-8, -9, 3, 9, -6, 7, 9)

Petrissa Soljová, Sabine Winterová (Nem.-5/8) - Galia Dvoraková, Matilda Ekholmová (Šp./Švéd.-9/16) 4:3 (-4, 6, -9, -9, 6, 5, 5)


Atletika

Bratislavský cross - Memoriál Juraja Nagya:

Muži (6,5 km): 1. René Valent (behame.sk) 24:38,56 min, 2. Ján Filip 24:40,45, 3. Martin Markeš (obaja bez klubovej príslušnosti) 24:56,83

Ženy (6,5 km): 1. Dominika Bártová 32:20,78, 2. Lucia Želeňáková 35:42,62, 3. Eva Vitáriušová (všetky Bratislava) 39:11,88

Starší dorastenci (3 km): 1. Dominik Bačík (Bratislava) 13:17,07

Staršie dorastenky (3 km): 1. Kamila Chovanovičová (bez klubovej príslušnosti) 14:59,88

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  3. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  4. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  5. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  7. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  8. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. Aj vy môžete mať pekný trávnik, poradí vám expert
  3. Výrobky, ktoré chutia a voňajú ako z domácej zabíjačky
  4. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  5. Profesionálne sa predaj nehnuteľností dá robiť jedine exkluzívne
  6. HÝBSA Slovensko odštartovalo turné po Slovensku. Buďte pri tom!
  7. Každý štvrtý 70-tnik na Slovensku má cukrovku, pribúdajú mladší
  8. 5 hviezdičkové apartmány priamo na pobreží - Dubrovník
  9. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  10. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 16 814
  2. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal? 14 540
  3. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy) 11 708
  4. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 11 675
  5. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 7 398
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 6 613
  7. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky 6 399
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 5 559
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 4 059
  10. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 3 897

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Čo sa deje v hokeji? Je to divadlo, vinníkmi sme všetci, tvrdí Graňák

Zlá skúsenosť s Cígerom a Švehlom mohla odradiť hráčov z NHL od štartu na majstrovstvách sveta, hovorí skúsený obranca.

KULTÚRA

Iva Bittová: Nemôžem si dovoliť strácať čas a báť sa

Česká speváčka žije v USA. Koncertuje u nás so skupinou Čikori.

TECH

Vedci sú na stope tajomstvu DNA

Vďaka úžasnému technologickému vývoju vznikajú nové vedné odbory.

TECH

Na čom hrať hry? Na PC či konzolách?

Porovnávať má zmysel hlavne produkty najväčších hráčov na trhu.

Neprehliadnite tiež

Ďalší spor v slovenskom hokeji? Pálffy kritizoval Lintnera, ten reagoval

Pálffy je ochotný na kongrese navrhnúť hlasovanie na Kohútovo odvolanie.

Karhan ostro skritizoval systém v Trnave: Prišiel človek, ktorý rozbil všetko

Jarábek skritizoval správanie trnavskej nemocnice, Karhan celé vedenie klubu.

Čo sa deje v hokeji? Je to divadlo, vinníkmi sme všetci, tvrdí Graňák

Zlá skúsenosť s Cígerom a Švehlom mohla odradiť hráčov z NHL od štartu na majstrovstvách sveta, hovorí skúsený obranca.

Prehrávali už 0:2. Slováci predviedli dokonalý obrat a zdolali Grékov

Slovenskí volejbalisti živia šancu na postup na majstrovstvá sveta.