Športové výsledky (12. 10. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

Juhoamerická kvalifikácia MS 2014:

Ekvádor - Uruguaj 1:0 (1:0)

Gól: 30. Montero

Kolumbia - Chile 3:3 (0:3)

Góly: 69. Gutierrez, 75. a 84. Falcao (oba z 11 m) - 19. Vidal (11 m), 22. a 29. Sanchez. ČK: 66. Carmona (Chile)

Venezuela - Paraguaj 1:1 (0:1)

Góly: 83. Seijas - 28. Benitez

Argentína - Peru 3:1

Tabuľka:

1. Argentina* 15 9 5 1 33:12 32

2. Kolumbia* 15 8 3 4 25:12 27

3. Ekvádor 15 7 4 4 19:14 25

4. Chile 15 8 1 6 27:24 25

------------------------------------------

5. Uruguaj 15 6 4 5 22:23 22

------------------------------------------

6. Venezuela 16 5 5 6 14:20 20

7. Peru 15 4 2 9 16:25 14

8. Paraguaj 15 3 3 9 16:29 12

9. Bolívia 15 2 5 8 16:29 11

/Prvé štyri tímy sa priamo kvalifikujú na MS 2014 do Brazílie, štvrté mužstvo odohrá dvojzápasovú baráž s piatym tímom z ázijskej kvalifikácie./

* - istý postup na finálový turnaj MS 2014

Zápasy zóny CONCACAF v kvalifikácii MS 2014:

USA - Jamajka 2:0 (0:0)

Góly: 77. Zusi, 81. Altidore

Mexiko - Panama 2:1 (1:0)

Góly: 40. Peralta, 85. Jimenez - 81. Tejada

Honduras - Kostarika 1:0 (0:0)

Gól: 64. Bengston

Tabuľka:

1. USA* 9 6 1 2 12:6 19

2. Kostarika* 9 4 3 2 11:6 15

3. Honduras 9 4 2 3 11:10 14

----------------------------------------

4. Mexiko 9 2 5 2 6:7 11

----------------------------------------

5. Panama 9 1 5 3 8:11 8

6. Jamajka 9 0 4 5 3:11 4

/Prvé tri tímy postupujú priamo na MS 2014, štvrtý tím hrá dvojzápasovú baráž proti Novému Zélandu/

* - už istý postup na MS 2014 v Brazílii

Kvalifikácia MS 2014 - africká zóna - 1. zápas baráže:

Burkina Faso - Alžírsko 3:2 (1:0)

Góly: 45. Pitroipa, 65. D. Koné, 86. Bancé (11 m) - 50. Feghouli, 69. Medjani

Pobrežie Slonoviny - Senegal 3:1 (2:0)

Góly: 5. Drogba (11 m), 14. Sané (vl.), 50. S. Kalou - 90.+5 P. Cissé

Príprava

Kórejská republika - Brazília 0:2 (0:1)

Góly: 44. Neymar, 49. Oscar

Baník Ostrava - MŠK Žilina 2:2 (1:1)

Góly: 25. Engelmann, 64. Milosavlej - 35. Majtán, 67. Nunes

SR "17" - Uruguaj "17" 2:1 (1:0)

Turnaj v Telki

Španielsko "19" - Slovensko "19" 0:0

Zostava SR: Chovan - Kastelovič, Lacko, Králik, Ivan, Szöke, Lupčo, Leško, Škriniar, Bero, Chrien

3. kolo českého Pohára Českej Pošty (hralo sa na jeden zápas):

SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2), do osemfinále postúpila Plzeň

Marián Čišovský (Plzeň) odohral celý zápas.

Kvalifikácia o postup na majstrovstvá Európy 2015 hráčov do 21 rokov:

7. skupina:

Poľsko - Švédsko 2:0 (2:0)

Tabuľka 7. skupiny:

1. Poľsko 4 3 0 1 8:4 9

2. Turecko 4 2 1 1 8:5 7

3. Švédsko 3 1 1 1 5:5 4

4. Grécko 2 1 0 1 5:1 3

5. Malta 3 0 0 3 0:11 0


Hokej

NHL

Philadelphia - Phoenix 1:2

Carolina - Los Angeles 1:2 pp a sn /za domácich SEKERA 0+1/

Florida - Pittsburgh 6:3

Chicago - NY Islanders 3:2 /za domácich HANDZUŠ 1+0/

Winnipeg - Dallas 1:4

Calgary - New Jersey 3:2

KHL

Barys Astana - Ak Bars Kazaň 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Góly: 19. Pesonen, 23. Varnakov, 37. Vincour, 47. Tereščenko, 51. E. Medvedev

Jugra Chanty-Mansijsk - Víťaz Podolsk 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Góly: 6. a 16. Kňazev, 55. Trončinský - 18. Rybin

Avtomobilist Jekateriburg - Dinamo Moskva 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

Góly: 26. Černov, 29. Viklund - 10. Volkov, 19. Karpov, 42. Derľuk, 56. Kvapil

Avangard Omsk - Torpedo Nižnij Novgorod 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Góly: 30. a 60. Alexander Popov, 42. a 60. Ivanov, 31. Berdnikov - 13. Wolski

12. kola švajčiarskej NLA:

Bern - Servette 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Davos - Biel 7:1 (1:0, 5:0, 1:1)

Lausanne - Ambri-Piotta 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

Lugano - Fribourg 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Rapperswil - Zürich 3:6 (0:2, 1:1, 2:3)

Zug - Kloten 1:2 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:1)

11. kolo nemeckej ligy:

Krefeld Pinguine - Grizzly Adams Wolfsburg 3:1

Fínsko:

KalPa Kuopio - SaiPa 2:3

Ässät Pori - Jyväskylä 3:2

Kärpät Oulu - Jokerit Helsinki 8:4

Lukko Rauma - IFK Helsinki 5:2

TPS Turku - Espoo Blues 3:2

12. kolo švédskej ligy:

Färjestad - MODO Hockey 3:4, HV 71 - Frölunda 2:4, Leksand - Skelleftea 1:3, Linköping - Lulea 2:3 pp a sn, Brynäs - Växjö 0:3, Örebro - AIK Štokholm 1:4


Tenis

Osaka

Dvojhra - semifinále:

Samantha Stosurová (Aus.-3) - Madison Keysová (USA-6) 6:1, 6:2

Eugenie Bouchardová (Kan.-5) - Kurumi Narová (Jap.) 6:2, 6:2

Šanghaj

Dvojhra - semifinále:

Novak Djokovič (1-Srb.) - Jo-Wilfried Tsonga (7-Fr.) 6:2, 7:5

Juan Martin Del Potro (6-Arg.) - Rafael Nadal (2-Šp.) 6:2, 6:4

Taškent

Dvojhra - semifinále:

Dudi Sela (Izr.-3) - Lukáš Lacko (SR-1) 5:7, 7:6 (4), 6:3 za 129 minút

Linz

Dvojhra - semifinále:

Angelique Kerberová (Nem.-1) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-4) 6:2, 6:0

Ana Ivanovičová (Srb.-3) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:4, 6:4

Budapešť

Dvojhra - semifinále:

Piotr Gadomski (Poľ.-7) - Adrian Partl (SR) 6:4, 6:7 (2), 6:2

Sharm El Sheikh

Dvojhra - štvrťfinále:

Marko Daniš (SR) - Alexander Žurbin (Rus.) 2:6, 7:5, 7:6 (6)

Dvojhra - semifinále:

Micke Kontinen (Fín.-4) - Marko Daniš (SR) 6:4, 6:4

Štvorhra - semifinále:

Anna Morginová, Jana Sizikovová (Rus.-1) - Dagmara Bašková, Viktoria Munová (SR/Biel.) 6:1, 6:0

Antalya

Dvojhra - štvrťfinále: Filip Horanský (SR-6) - Grzegorz Panfil (Poľ.-1) 7:6 (1), 4:6, 6:2

semifinále: Dennis Novak (Rak.-3) - Filip Horanský (SR-6) 7:6 (3), 2:0 skreč, Horanský odstúpil

Akko

Dvojhra - semifinále: Ivo Klec (SR-4) - Michal Schmid (ČR-1) 4:6, 6:3, 6:4

finále: Martin Vaisse (Fr.-2) - Ivo Klec (SR-4) 7:6 (2), 6:2

Tampico

Štvorhra - štvrťfinále:

Sonja Molnarová, Lenka Wienerová (Kan./SR-3) - Francoise Abandová, Indy de Vroomeová (Kan./Hol.) 6:3, 6:4

semifinále:

Constanza Gorchesová, Victoria Rodriguezová (Mex.) - Sonja Molnarová, Lenka Wienerová (Kan./SR-3) 6:4, 6:2

Leimen

Dvojhra - semifinále:

Sandro Ehrat (Švajč.-2) - Karol Beck (SR-3) 5:7, 6:0, 6:4


Cyklistika

Okolo Pekingu:

2. etapa (Chuaj-žou Studio City - Jen-čching, 201,5 km): 1. Nacer Bouhanni (Fr.) FDJ 4:59:49 h, 2. Roberto Ferrari (Tal.) Lampre-Merida, 3. Mitchell Docker (Aus.) Orica-GreenEdge, 4. Matti Breshel (Dán.) Saxo-Tinkoff, 5. Alessandro Pettacchi (Tal.) Omega Pharma-Quick Step, 6. Barry Markus (Hol.) Vacansoleil-DCM - všetci rovnaký čas ako víťaz

Poradie po 2. etape: 1. Nacer Bouhanni (Fr.) FDJ 9:20:13 h, 2. Thor Hushovd (Nór.) BMC rovnaký čas, 3. Maxime Bouet (Fr.) Ag2r-La Mondiale +1 s, 4. Willem Wauters (Belg.) Vacansoleil-DCM +3, 5. Luka Mezgec (Slovin.) Argos-Shimano, 6. Roberto Ferrari (Tal.) Lampre-Merida obaja +4.


Basketbal

Extraliga žien:

BK SOUŽ Cassovia Košice - BK Slovan Bratislava 63:56 (22:13, 12:19, 13:10, 16:14)

Najviac bodov: E. Filičková 14, Ivančáková 13, K. Timková 10 - Križmová a Talajková po 17, Riecka 11

TH: 23/14 - 30/17, fauly: 23 - 20, trojky: 3 - 3, rozhodovali: Perečinský, Špirka a Karnay, 90 divákov

Stredoeurópska liga žien - 4. kolo:

Good Angels Košice - Rücon Spišská Nová Ves 106:65 (27:17, 31:17, 20:16, 28:15)

Najviac bodov: Abdiová 21, Hruščáková 16, Kiššová a B. Bálintová po 12 - Palušná 21, Beňušková 11, Slimáková, Holmqvistová a Whitcombová po 8

TH: 41/37 - 28/22, fauly: 23 - 32, trojky: 5 - 3, rozhodovali: Tomašovič, Pipíška a Szibilla, 850 divákov

Piešťanské Čajky - Work Force DVTK Miškovec (Maď.) 61:57 (19:17, 9:14, 16:13, 17:13)

Najviac bodov za Piešťanské Čajky: Krč-Turbová 15, Fabianová 12, Bartoňová 9

ŠBK Šamorín - Nový Záhreb (Chor.) 65:86 (9:29, 14:29, 25:11, 17:17)

Uniqa Euroleasing Šopron (Maď.) - PEAC Pécs (Maď.) 66:52 (22:14, 16:6, 15:22, 13:10)

Prípravné zápasy NBA:

Orlando - Cleveland 105:110 (37:26, 25:23, 24:36, 19:25)

Philadelphia - Boston 97:85 (20:21, 34:17, 18:19, 25:28)

Toronto - New York 100:91 (22:22, 27:30, 21:22, 30:17)

Miami - Charlotte 86:75 (24:21, 24:14, 17:22, 21:18)

Portland - Utah 96:86 (24:21, 28:22, 23:21, 21:22)

3. kolo extraligy basketbalistov:

Iskra Svit - BK Inter Incheba Bratislava 89:82 (20:12, 27:23, 13:24, 29:23)

Najviac bodov: S. Jankovič 19, Channels 16, McNeal 15 - Graham 23, Williams 21, Baťka 14

TH: 23/17 - 15/12, fauly: 16 - 18, trojky: 10 - 6, rozhodovali: Kúkelčík, R. Hricišin a Hančík, 700 divákov

MBK Rieker Com Therm Komárno - ŠKP Banská Bystrica 82:74 (24:24, 20:17, 23:15, 15:18)

Najviac bodov: Myles 22, Joyner 13, Kovačevič, Hall a Bilič po 12 - R. Grznár 26, Körner 12, Sokolov a Vasilič po 10

TH: 27/24 - 13/7, fauly: 18 - 23, trojky: 4 - 5, rozhodovali: Zubák, Karniš a Lamoš, 700 divákov

BC Prievidza - BK Levickí Patrioti 76:67 (18:20, 20:20, 12:21, 26:6)

Najviac bodov: Batina 17, Santee 14, Guede 13 - Wright 16, Lockhart 13, Klár a Obade po 12

TH: 24/13 - 30/22, fauly: 24 - 26, trojky: 3 - 3, rozhodovali: Brziak, T. Lukáč a Kiss, 1700 divákov

MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:57 (19:14, 16:19, 30:7, 20:17)

Najviac bodov: Haviar 18, Mrviš 16, J. Vojtek 12 - Painter 14, Baldovský 9, Hovaňák a Š. Bečarik po 7

TH: 12/8 - 31/23, fauly: 26 - 19, trojky: 9 - 4, rozhodovali: Šarišský, Kovalčík a M. Matejčík, 600 divákov


Hádzaná

Pohár EHF žien 2013/2014 - 2. kolo - prvý zápas (odveta 13. 10. o 15.00 h):

Bnei Hertzeliya (Izr.) - Iuventa Michalovce (SR) 28:40 (14:23) - hralo sa v Michalovciach

6. kolo WHIL (Women´s Handball International League) hádzanárok:

HC Zlín - ŠKP Piccard Senec 45:21 (24:8)

Najviac gólov: Š. Marčíková 8/2, K. Novotná a A. Tóthová po 6 - D. Kodajová 8/5, Palková 5/1, Štefíková 4

Pok. hody: 2/2 - 6/6, vylúčené: 3 - 3, rozhodovali: Králíček a Letev (obaja ČR), 290 divákov

DHK Zora Olomouc - TJ Jindřichov Hradec 29:13 (14:4)

Najviac gólov: Růžičková 7/6, Salašová 5, Ždánská 4 - Eliášová a Krupicová po 4, Jonová 2

Pok. hody: 6/6 - 4/1, vylúčené: 2 - 3, rozhodovali: Kosa a Švidernoch (obaja ČR), 180 divákov

Pohár EHF mužov 2013/2014 - kvalifikácia - 2. kolo - prvý zápas (odveta 13. 10. 2013 o 18.00 h):

HC Sporta Hlohovec (SR) - RK Borac m:tel Banja Luka (Bosna a Herceg.) 36:23 (15:8)

7. kolo extraligy hádzanárov:

1. MHK Košice - ŠKP Bratislava 35:27 (20:13)

Najviac gólov: Pekár 9/1, Müller 7, Kollár 5 - Volentics 10/3, Kasagranda a Macháč po 4

Pok. hody: 1/1 - 4/3, vylúčení: 6 - 6, ČK: A. Čapka (ŠKP Bratislava) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Baďura a Ondogrecula ml., 220 divákov

MHáK Martin - HK Topoľčany 25:36 (11:17)

Najviac gólov: Bíro 6/2, Buvala 4, Kardoš 4/1 - Briatka 9, Valent, Polakovič a Ivanicja po 5

Pok. hody: 6/3 - 2/0, vylúčení: 3 - 5, rozhodovali: Budzák a Záhradník, 300 divákov


Volejbal

3. kolo volejbalovej extraligy mužov 2013/2014:

VKM Stará Ľubovňa - VK Prievidza 2:3 (-28, 27, -20, 20, -11)

156 min, rozhodovali: Banáš a Andrejčák, 200 divákov

VK MIRAD PU Prešov - Spartak VKP Myjava 0:3 (-21, -21, -19)

97 minút, rozhodovali: Höger a Niklová, 250 divákov

VK Ekonóm SPU Nitra - COP Trenčín 3:0 (25, 21, 23)

90 minút, rozhodovali: Juráček a Sarka, 150 divákov

VK Slávia Svidník - VK Spartak Komárno 3:1 (23, -23, 11, 20)

99 min, rozhodovali: Servický a Porvazník, 350 divákov

3. kolo volejbalovej extraligy žien 2013/2014:

KV MŠK Oktan Kežmarok - VK Spišská Nová Ves 3:0 (24, 21, 14)

75 min, rozhodovali: Drobňák a Kardošová, 350 divákov

Vista real Pezinok - VŠK Paneurópa 0:3 (-20, -13, -15)

80 min, rozhodovali: Viktoríni-Lisá a I. Sloboda, 150 divákov

Volley project UKF Nitra - COP Nitra 3:2 (-18, -22, 16, 16, 12)

MS klubov vo volejbale žien:

Vakifbank Istanbul (Tur.) - Guangdong Evergrande (Čína) 3:0 (26, 15, 20)

Volero Zürich (Švaj.) - Unilever Volei (Braz.) 0:3 (-23, -20, -16)


Plávanie

Tretie podujatie plaveckého Svetového pohára FINA v krátkom bazéne:

MUŽI:

100 m voľný spôsob: Vladimir Morozov (Rus.) 45,68

400 m voľný spôsob: Myles Brown (JAR) 3:41,79

50 m motýlik: Roland Schoeman (JAR) 22,36

200 m motýlik: Chad Le Clos (JAR) 1:49,83

50 m prsia: Roland Schoeman (JAR) 25,83

200 m prsia: Viačeslav Sinkevič (Rus.) 2:05,61

100 m znak: Robert Hurley (Aus.) 50,32

100 m polohové preteky: Vladimir Morozov (Rus.) 51,61

400 m polohové preteky: Dávid Verrasztó (Maď.) 4:06,92

ŽENY:

50 m voľný spôsob: Sarah Sjöströmová (Švéd.) 24,20

200 m voľný spôsob: Sarah Sjöströmová (Švéd.) 1:53,76

800 m voľný spôsob: Mireia Belmonteová-Garcíová (Šp.) 8:19,55

100 m motýlik: Sarah Sjötrömová (Švéd.) 57,04

100 m prsia: Rita Meilutyte (Lit.) 1:02,36 min - svetový rekord

50 m znak: Darina Zevinová (Ukr.) 27,12

200 m znak: Darina Zevinová (Ukr.) 2:02,95

200 m polohové preteky: Katinka Hosszúová (Maď.) 2:06,86


Stolný tenis

Majstrovstvá Európy:

Dvojhra mužov - 3. kolo (osemfinále):

Dimitrij Ovčarov (Nem.-1) - Pavel Platonov (Biel.) 4:0

Quentin Robinot (Fr.) - Mihai Bobocica (Tal.) 4:2

Bastian Steger (Nem.-5/8) - Alexander Šibajev (Rus.-17/32) 4:2

Ruwen Filus (Nem.-17/32) - Adrien Mattenet (Fr.-9/16) 4:2

Tiago Apolonia (Portug.-9/16) - Patrick Baum (Nem.-3/4) 4:1

Panagiotis Gionis (Gréc.-17/32) - Kirill Skačkov (Rus.-9/16) 4:3

Stefan Fegerl (Rak.-17/32) - Alexej Livencov (Rus.-17/32) 4:1

Vladimir Samsonov (Biel.-2) - Tan Rui-wu (Chor.-9/16) 4:0

štvrťfinále:

Dimitrij Ovčarov (Nem.-1) - Quentin Robinot (Fr.) 4:1 (5, 7, -8, 3, 4)

Bastian Steger (Nem.-5/8) - Ruwen Filus (Nem.-17/32) 4:1 (8, 7, 5, -13, 6)

Panagiotis Gionis (Gréc.-17/32) - Tiago Apolonia (Portug.-9/16) 4:2 (7, 5, -8, 6, -7, 14)

Vladimir Samsonov (Biel.-2) - Stefan Fegerl (Rak.-17/32) 4:1 (9, -11, 7, 12, 5)

Štvorhra mužov - štvrťfinále:

Robert Gardos, Daniel Habesohn (Rak.-1) - Marcos Freitas, Andrej Gačina (Portug./Chor.-5/8) 4:1

He Ži-wen, Carlos Machado (Šp.-17) - Alexej Livencov, Michail Pajkov (Rus.-3/4) 4:3

Tiago Apolonia, Joao Monteiro (Portug.-3/4) - Ahmet Li, Bora Vang (Tur.-22) 4:1

Tan Rui-wu, Wang Zeng Ji (Chor./Poľ.-9/16) - Marko Jevtovič, Žolt Pete (Srb.-19) 4:1

semifinále:

Robert Gardos, Daniel Habesohn (Rak.-1) - He Ži-wen, Carlos Machado (Šp.-17) 4:2 (8, -10, 9, 11, -7, 10)

Tan Rui-wu, Wang Zeng Ji (Chor./Poľ.-9/16) - Tiago Apolonia, Joao Monteiro (Portug.-3/4) 4:2 (9, 9, -7, -9, 11, 6)

Dvojhra žien - 3. kolo (osemfinále):

Šen Jan-fei (Šp.-1) - Bernadette Cynthia Szőcsová (Rum.-17/32) 4:2

Li Fen (Švéd.-17/32) - Li Sue (Fr.-9/16) 4:3

Fu Ju (Portug.) - Kristin Silbereisenová (Nem.-5/8) 4:3

Li Jiao (Hol.-3/4) - Daniela Dodeanová (Rum.-9/16) 4:2

Šan Siao-na (Nem.-9/16) - Elizabeta Samarová (Rum.-3/4) 4:2

Melek Hu (Tur.-9/16) - Iveta Vacenovská (ČR-5/8) 4:3

Han Jing (Nem.-5/8) - Margaryta Pesocká (Ukr.-9/16) 4:1

Viktoria Pavlovičová (Biel.-2) - Matilda Ekholmová (Švéd.-9/16) 4:1

štvrťfinále:

Li Fen (Švéd.-17/32) - Šen Jan-fei (Šp.-1) 4:0 (8, 7, 6, 6)

Fu Ju (Portug.) - Li Jiao (Hol.-3/4) 4:1 (11, 6, -9, 6, 9)

Šan Siao-na (Nem.-9/16) - Melek Hu (Tur.-9/16) 4:2 (6, -7, 12, -3, 7, 8)

Han Jing (Nem.-5/8) - Viktoria Pavlovičová (Biel.-2) 4:3 (12, 5, -8, -1, 10, -9, 11)

Štvorhra žien - štvrťfinále:

Sara Ramirezová, Šen Jan-fei (Šp.-9/16) - Sarah de Nutteová, Ni Sia-lian (Lux.-25) 4:2

Žen-qi Barthelová, Šan Siao-na (Nem.-3/4) - Viktoria Pavlovičová, Tatiana Bilenková (Biel./Ukr.-5/8) 4:1

Petrissa Soljová, Sabine Winterová (Nem.-5/8) - Cristina Hiriciová, Bernadette Cynthia Szőcsová (Rum.-21) 4:2

Galia Dvoraková, Matilda Ekholmová (Šp./Švéd.-9/16) - Kateřina Pěnkavová, Iveta Vacenovská (ČR-9/16) 4:2

semifinále:

Žen-qi Barthelová, Šan Siao-na (Nem.-3/4) - Sara Ramirezová, Šen Jan-fei (Šp.-9/16) 4:3 (-8, -9, 3, 9, -6, 7, 9)

Petrissa Soljová, Sabine Winterová (Nem.-5/8) - Galia Dvoraková, Matilda Ekholmová (Šp./Švéd.-9/16) 4:3 (-4, 6, -9, -9, 6, 5, 5)


Atletika

Bratislavský cross - Memoriál Juraja Nagya:

Muži (6,5 km): 1. René Valent (behame.sk) 24:38,56 min, 2. Ján Filip 24:40,45, 3. Martin Markeš (obaja bez klubovej príslušnosti) 24:56,83

Ženy (6,5 km): 1. Dominika Bártová 32:20,78, 2. Lucia Želeňáková 35:42,62, 3. Eva Vitáriušová (všetky Bratislava) 39:11,88

Starší dorastenci (3 km): 1. Dominik Bačík (Bratislava) 13:17,07

Staršie dorastenky (3 km): 1. Kamila Chovanovičová (bez klubovej príslušnosti) 14:59,88

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  3. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  4. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  5. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  6. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  7. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  9. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom?
  10. Jarné prázdniny pri mori?
  1. VZN o hazarde sa dá zachrániť
  2. Prieskum: Ako si Slováci požičiavajú? Hlavne rýchlo
  3. Čo prinieslo tohtoročné Záhradnícke fórum?
  4. Diplomaciu v praxi na EU v BA otvorila veľvyslankyňa Nórska
  5. Študenti z rôznych kútov sveta prichádzajú študovať na EU v BA
  6. 10 faktov o ovocí a zelenine, ktoré musíte vedieť!
  7. Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa
  8. Montážne konferencie - Novinky aj vzdelávanie o suchej výstavbe
  9. Profesijný rast študentov médií sa začína už počas vysokej školy
  10. Paneurópska vysoká škola otvára špecializované kurzy IT
  1. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 8 782
  2. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 8 610
  3. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 8 320
  4. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 7 125
  5. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 6 576
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 5 598
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 4 247
  8. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 4 009
  9. Ceny bytov vo veľkých mestách prekonali historický rekord 3 804
  10. Jarné prázdniny pri mori? 2 724

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

AUTO

Nie v každej hmle treba zapnúť hmlovky

Predné a zadné hmlové svetlá plnia rôzne funkcie.

ROZHOVOR

Zosnulá Jaroslava Blažková: V Kanade som žila náhradný život

V tomto smutnom svete treba vyhľadávať jagavé momenty.

Neprehliadnite tiež

Ranieri je klamár a egoista, ktorý ničí kariéru hráča, tvrdí agent

Anglický majster z Leicestru prežíva katastrofálnu sezónu. Poslednú šancu má v Lige majstrov, kde hrá v stredu prvé osemfinále na pôde FC Sevilla.

Z odpisovaného hráča je líder. Pánik má skvelú sezónu

Slovenský hokejista má v tomto ročníku NHL na konte toľko bodov ako nikdy predtým.

Štartoval i Björndalenov synovec. Vo vytrvalostných pretekoch skončil Lepeň sedemnásty

Zo štyroch Slovákov sa do najlepšej dvadsiatky prebojoval iba Matej Lepeň.

Žampovci: Mali sme šťastie na rodičov. Milujú lyžovanie, a nie peniaze

Adam a Andreas Žampovci sú momentálne vo Svetovom pohári jedinou bratskou dvojicou.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop