Švarný zostane v Záhrebe do konca sezóny

(Autor: ilustračné - tasr/ap)
SITA|12. okt 2013 o 14:26

Švarný mal v Záhrebe doteraz len krátkodobú zmluvu do polovice októbra.

ZÁHREB. Hokejový obranca Ivan Švarný zotrvá v Medveščaku Záhreb do konca sezóny. S vedením chorvátskeho účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa najnovšie dohodol na predĺžení kontraktu do konca súťažného ročníka 2013/2014.

Švarný mal v Záhrebe doteraz len krátkodobú zmluvu do polovice októbra, ale svojimi výkonmi si vypýtal jej predĺženie.

"Som maximálne spokojný. Na ľade trávim dosť času a tento krok vedenia vnímam ako odmenu za moju tvrdú prácu,“ povedal pre hokejportal.net Švarný.

Dvadsaťosemročný obranca má momentálne už zaregistrovanú zmluvu do 30. apríla 2014.

Jeden z najvyťažovanejších obrancov Medveščaku prišiel do tímu pred začiatkom sezóny po odchode zo Slovana Bratislava.

V šestnástich zápasoch KHL 2013/2014 zatiaľ strelil jeden gól, má štyri plusové body, štrnásť trestných minút a na ľade strávil v priemere 21:58 min na stretnutie.