Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.
11. kolo argentínskej ligy:
Arsenal - San Lorenzo 2:1
All Boys - Colon (Santa Fe) 0:0
Atletico Belgrano - Quilmes 0:1
Atletico Rafaela - Argentinos Juniors 1:0
28. kolo brazílskej ligy:
Santos - Ponte Preta 2:1
Fluminense - Gremio 1:1
Vitoria - Coritiba 2:1
Kvalifikácia MS 2014 - africká zóna - 1. zápas baráže:
Etiópia - Nigéria 1:2 (0:0)
Góly: 57. Assefa - 68. a 90. Emenike (druhý 11 m)
Tunisko - Kamerun 0:0
NHL
Columbus - Boston 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Góly: 18. J. Johnson (Wisniewski, GÁBORÍK) - 37. C. Kelly (Iginla, Krejčí), 41. L. Eriksson (Bergeron, Smith), 60. Lucic (CHÁRA, Boychuk)
Toronto - Edmonton 6:5 pp
Detroit - Philadelphia 5:2
Tampa Bay - Pittsburgh 4:5
(za domácich PÁNIK 0+2)
Washington - Colorado 1:5
Chicago - Buffalo 2:1
St. Louis - NY Rangers 5:3
Nashville - NY Islanders 3:2
Minnesota - Dallas 5:1
Vancouver - Montreal 1:4
San Jose - Ottawa 3:2
KHL
Slovan Bratislava - Traktor Čeľabinsk 6:5 (1:3, 2:1, 3:1)
Góly: 19. Sersen (Vondrka, Ölvecký), 30. J. Mikúš, 30. Štajnoch (Sersen), 42. Bartovič (Netík, J. Mikúš), 54. Vondrka (Miklík), 60. Netík - 5. Dugin (Kontiola, A. Kosticyn), 18. A. Kosticyn (Kontiola), 18. Sajustov (Kokujov), 28. Sajustov (Kondratiev), 49. Guskov (Kokujov)
Lev Praha - Salavat Julajev Ufa 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
Góly: 46. Vrána, 47. Thörnberg - 18. Pankov, 28. Gluchov, 33. Mirnov.
Atlant Mytišči - Amur Chabarovsk 2:1 po sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 54. Enquist, rozhodujúci sam. nájazd: Arťuchin 17. Junkov
CSKA Moskva - Neftechimik Nižnekamsk 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 26. Saprykin, 33. Širokov 53. Milovzorov
Lokomotiv Jaroslavľ - Sibir Novosibirsk 1:2 po sn (0:0, 0:0, 1:1)
Góly: 48. Holec 51. Belov, rozhodujúci sam. nájazd: Lemťugov
SKA Petrohrad - Admiral Vladivostok 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
Góly: 19. Tichonov 2. Gračev, 12. Ternavskij, 30. Lisin
Severstaľ Čerepovec - Metallurg Novokuzneck 5:2 (2:?1, 2:1, 1:0)
Góly: 11. Klimenko, 11. Kazakovcev, 23. Gimbatov, 24. Berdnikov, 42. Kazakovcev 9. Mitriakov, 32. Kosourov
Dinamo Minsk - Donbass Doneck 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Góly: 2. a 53. Meleško 7. Wilson (PODHRADSKÝ), 15. Fedotento, 24. Torianik, 33. Robitaille UPOZORNENIE: Správa je rozšírená o sumár zápasu Dinamo Minsk - Donbass Doneck.
Medveščak Záhreb - Spartak Moskva 2:3 po sn (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 7. Ryan, 31. Cheechoo 24. Wandell (ŠPIRKO), 52. Quint, rozhodujúci sam. nájazd: Wandell
12. kolo českej ligy:
Karlove Vary - Slavia Praha 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Góly: 6. Koblasa, 15. Vachovec (HOVORKA), 49. Zucker, 57. Vlach - 25. Sklenář, 60. VALACH
Třinec - Pardubice 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Góly: 10. Matuš, 19. Adamský, 34. Polanský.
Liberec - Hradec Králové 6:7 pp (5:2, 1:2, 0:2 - 0:1)
Góly: 5. BULÍK (ČAKAJÍK), 7. Vampola, 10. BARTEK, 14. Urban, 16. Vampola (BARTEK), 28. Bulíř - 12. Mertl (HARANT), 20. Červený, 32. Kudrna (HARANT, VYDARENÝ), 40. Škoda, 53. SUJA, 60. Šimánek, 62. Květoň (FRÜHAUF)
Litvínov - Vítkovice 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Góly: 10. Černý - 36. HÚŽEVKA, 49. Barinka (STEHLÍK, HÚŽEVKA), 53. HUNA, 58. HÚŽEVKA
Plzeň - Chomutov 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Góly: 3. Sýkora (SLOVÁK), 25. Lev, 41. Duda 27. BARTEČKO, 50. BALEJ
11. kolo nemeckej DEL
Düsseldorf - Iserlohn 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Eisbären Berlín - Straubing 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Ingolstadt - Hamburg 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Mníchov - Kolín nad Rýnom 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Schwenningen - Augsburg 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
Norimberg - Mannheim 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Osaka
Dvojhra - finále:
Samantha Stosurová (3-Austr.) - Eugenie Bouchardová (5-Kan.) 3:6, 7:5, 6:2
Štvorhra- finále:
Kristina Mladenovicová, Flavia Pennettová (2-Fr./Tal.) - Samantha Stosurová, Šuaj Čang (Austr./Čína) 6:4, 6:3
Šanghaj
Dvojhra - finále:
Novak Djokovič (1-Srb.) - Juan Martin del Potro (6-Arg.) 6:1, 3:6, 7:6 (3).
Štvorhra - finále:
Ivan Dodig, Marcelo Melo (5-Chor./Braz.), - David Marrero, Fernando Verdasco (8-Šp.) 7:6 (2), 6:7 (6), 10:2.
Linz
Dvojhra - finále:
Angelique Kerberová (1-Nem.) - Ana Ivanovičová (3-Srb.) 6:4, 7:6 (6)
Štvorhra - finále:
Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR) - Gabriela Dabrowská, Alicja Rosolská (1-Kan./Poľ.) 7:6 (6), 6:4
Veľká cena Japonska:
1. Sebastian Vettel (Nem.) Red Bull 1:26:49,301 h, 2. Mark Webber (Aus.) Red Bull +7,129 s, 3. Romain Grosjean (Fr.) Lotus +9,910, 4. Fernando Alonso (Šp.) Ferrari +45,605, 5. Kimi Räikkönen (Fín.) Lotus +47,325, 6. Nico Hülkenberg (Nem.) Sauber +51,615.
Moto 3:
1. Luis Salom (Šp./KTM) 40:42,441, 2. Alex Rins (Šp./KTM) +0,069 s, 3. Miguel Oliveira (Port./Mahindra) +0,408, 4. Alex Marquez (Šp./ KTM) +0,782, 5. Maverick Vinales (Šp./KTM) +1,055, 6. Jack Miller (Austr./FTR Honda) +1,077
celkové poradie (po 14 zo 17): 1. Salom 284, 2. Rins 270, 3. Vinales 258, 4. Marquez 162, 5. Jonas Folger (Nem./Kalex) 137, 6. Oliveira 131
Moto 2:
1. Esteve Rabat (Šp./Kalex Honda) 25:45,411, 2. Pol Espargaro (Šp./Kalex Honda) +1,563, 3. Thomas Lüthi (Švajč./Suter Honda) +2,910, 4. Mika Kallio (Fín./Kalex Honda) +4,814, 5. Dominique Ägerter (Švajč./Suter Honda) +7,352, 6. Johann Zarco (Fr.(Suter Honda) +9,790
celkové poradie (po 14 zo 17): 1. Scott Redding (Ang./Kalex Honda) 224, 2. Espargaro 215, 3. Rabat 196, 4. Kallio 156, 5. Takaaki Nakagami (Jap./Kalex Honda) 138, 6. Ägerter 133
Moto GP:
1. Dani Pedrosa (Šp./Honda 40:45,191, 2. Marc Marquez (Šp./ Honda) +2,757, 3. Jorge Lorenzo (Šp./Yamaha) +6,669, 4. Valentino Rossi (Tal./Yamaha) +10,351, 5. Alvaro Bautista (Šp./Honda) +22,149, 6. Cal Crutchlow (Ang./Yamaha) +22,301
celkové poradie (po 15 z 18): 1. Marquez 298, 2. Lorenzo 255, 3. Pedrosa 244, 4. Rossi 198, 5. Crutchlow 166, 6. Bautista 136
Odvetný zápas 2. kola Pohára EHF:
Michalovce - Hertzelyia 41:17 (17:12)
IUVENTA: Petróczi, Gubiková, Medveďová - Kiridžić 3, Holešová, Piskayová 2, Marković 2, Szollosiová 5, Rebičová 5, Habánková, Horňáková 7, Nagyová 3, Wollingerová 1, Olšovská, Trehubová 10/2, Kovaličková 3.
BNEI: Sharona, Ezrahi - Epelboim 1, Meshluan 1, Bertaut 2, Cohen, Amir, Ben Itzhak, Levinkind 2, Banczik 2, Goldman, Vakrat 9/3, pok. hody: 2/2 - 3/3, vylúčené: 6 - 3. Rozhodovali: Thomassen a Schmack (obaja Belgicko), 500 divákov.
Pohár EHF mužov 2013/2014 - kvalifikácia - 2. kolo - odveta:
RK Borac m:tel Banja Luka (Bosna a Herceg.) - HC Sporta Hlohovec (SR) 26:27 (14:12) - hralo sa v Hlohovci, prvý zápas 23:36, do 3. kola postúpil Hlohovec
Extraliga mužov:
HáO TJ Slovan Modra - Tatran Prešov 22:40 (6:24)
Najviac gólov: Tschur 8/3, Lackovič 3 - T. Urban 7, Hrstka 7/2, Petro 6
Pok. hody: 4/4 - 2/2, vylúčení: 6 - 6, rozhodovali: Beňo a Veselka, 310 divákov
Dohrávka 1. kola:
SR "20" - ŠKP Bratislava 23:30 (10:18)
Najviac gólov: J. Urban 8/4, Drobňák a L. Urban po 4 - Volentics 9/3, Demovič a Štepanovský po 5
Pok. hody: 5/4 - 3/3, vylúčení: 5 - 7, ČK: Petráš (ŠKP) za hrubý faul, rozhodovali: Baďura a Ondogrecula ml., 163 divákov
6. kola WHIL (Women´s Handball International League) hádzanárok:
DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba 34:21 (17:9)
Najviac gólov: H. Kutlvašrová 7, Jačková 7/1, Jonášová 5, Keclíková 5/1 - Rechtorisová 6, Minarčíková 5, Hrbková 5/2
Pok. hody: 3/2 - 3/2, vylúčené: 1 - 4, rozhodovali: Kavulič a Skružný (obaja ČR), 120 divákov
Okolo Pekingu
3 etapa, 176 km: 1. Nacer Bouhanni (Fr./FDJ) 13:28:18, 2. Michael Matthews (Austr./Orica) +11, 3. Maxime Bouet (Fr./AG2R)), 4. Alexej Catevič (Rus./Kaťuša) +16, 5. Nikolas Maes (Belg./Omega Pharma - Quick-Step), 6. Matti Breschel (Dán./Saxo - Tinkoff) obaja +18
celkové poradie po 3. etape: 1. Bouhanni 13:28:18, 2. Matthews +11, 3. Bouet, 4. Catevič obaja +16, 5. Maes, 6. Breschel obaja +18
Havajský Ironman:
MUŽI (celkovo): 1. Frederik Van Lierde (Bel.) 8:12:29, 2. Luke McKenzie (Aus.) 8:15:19, 3. Sebastian Kienle (Nem.) 8:19:24
ŽENY (celkovo): 1. Mirinda Carfraeá (Aus.) 8:52:14 h, 2. Rachel Joyceová 8:57:28, 3. Liz Blatchfordová (obe V. Brit.) 9:03:35
ŽENY (30-34 rokov): 1. Astrid Ganzowová (Nem.) 9:40:15, 2. Alison Rowattová (V. Brit.) 9:44:37, 3. Kathryn Thomasová (USA) 9:46:22,...20. Alena Stevens-Sinayová (SR) 10:23:35.
Záverečné preteky Svetového pohára 2013 v triatlone:
(1,5 km plávanie, 40 km cyklistika, 10 km beh):
muži: 1. Tony Moulai (Fr.) 1:51:23, 2. Igor Poľanskij Rus.) + 8 s, 3. Daniel Hofer (Tal.) + 9
ženy: 1. Emma Jacksonová (Austr.) 2:02:49, 2. Vendula Frintová (ČE) + 1:28, 3. Natalie van Coevardeniová (Austr.) + 2:10
Extraliga žien:
SOBOTA:
BK SOUŽ Cassovia Košice - BK Slovan Bratislava 63:56 (22:13, 12:19, 13:10, 16:14)
Najviac bodov: E. Filičková 14, Ivančáková 13, K. Timková 10 - Križmová a Talajková po 17, Riecka 11
TH: 23/14 - 30/17, fauly: 23 - 20, trojky: 3 - 3, rozhodovali: Perečinský, Špirka a Karnay, 90 divákov
NEDEĽA:
Rücon Spišská Nová Ves - BKŽ Levice 78:65 (25:21, 17:8, 24:15, 12:21)
Najviac bodov: Holmqvistová 18, O´Rourkeová 15, Whitcombová 12 - Ozdincová 16, Belanská 13, Babaríková 12
TH: 23/17 - 34/23, fauly: 28 - 20, trojky: 5 - 6, rozhodovali: Tomašovič, Pipíška a Szibilla, 500 divákov
BK SOUŽ Cassovia Košice - BK Petržalka 77:65 (10:22, 21:9, 31:16, 15:18)
Najviac bodov: E. Filičková 25, K. Timková 20, Ivančáková 15 - T. Páleníková 15, Polcerová 11, Smuteková a Slezáriková po 10
TH: 18/13 - 22/13, fauly: 21 - 19, trojky: 2 - 4, rozhodovali: Kúkelčík, Perečinský a Špirka, 200 divákov
Good Angels Košice - BK Slovan Bratislava 132:43 (33:6, 30:9, 37:16, 32:12)
Najviac bodov: Pindrochová 29 (7 trojok), Hruščáková 21, B. Bálintová 16 - Mračková 13, Rykulská 9
TH: 14/12 - 6/5, fauly: 13 - 16, trojky: 12 - 4, rozhodovali: Brziak, Kiss a Karnay, 300 divákov
Stredoeurópska liga žien - 4. kolo:
SOBOTA:
Good Angels Košice - Rücon Spišská Nová Ves 106:65 (27:17, 31:17, 20:16, 28:15)
Najviac bodov: Abdiová 21, Hruščáková 16, Kiššová a B. Bálintová po 12 - Palušná 21, Beňušková 11, Slimáková, Holmqvistová a Whitcombová po 8
TH: 41/37 - 28/22, fauly: 23 - 32, trojky: 5 - 3, rozhodovali: Tomašovič, Pipíška a Szibilla, 850 divákov
Piešťanské Čajky - Work Force DVTK Miškovec (Maď.) 61:57 (19:17, 9:14, 16:13, 17:13)
Najviac bodov za Piešťanské Čajky: Krč-Turbová 15, Fabianová 12, Bartoňová 9
ŠBK Šamorín - Nový Záhreb (Chor.) 65:86 (9:29, 14:29, 25:11, 17:17)
Najviac bodov za Šamorín: Sujová 17, Vyňuchalová 13, Jaeschkeová 9
Uniqa Euroleasing Šopron (Maď.) - PEAC Pécs (Maď.) 66:52 (22:14, 16:6, 15:22, 13:10)
29. ročník Memoriálu Jozefa Psotku - vysokohorského behu vo Vysokých Tatrách:
Muži: 1. Jacek Žebracki (Poľ.) 4:37:07 h, 2. Matúš Antolík (Poprad) 5:07:40, 3. Peter Volnár (Horoklub UMB Banská Bystrica) 5:12:44
Ženy: 1. Anna Maria Figurová (Poľ.) 3:28:53 h, 2. Lenka Hiklová (Malinô Skialp) 3:58:58, 3. Michaela Danková (Skialp Bobrovec) 3:59:09
MS klubov vo volejbale žien:
Finále:
Vakifbank Istanbul (Tur.) - Unilever Volei (Braz.) 3:0 (23, 25, 16)
91 minút, 2000 divákov
Zápas o 3. miesto:
Guangdong Evergrande (Čína) - Volero Zürich (Švaj.) 3:1 (-24, 23, 18, 21)
116 minút, 1000 divákov
Konečné poradie: 1. Vakifbank Istanbul (Tur.), 2. Unilever Volei (Braz.), 3. Guangdong Evergrande (Čína), 4. Volero Zürich (Švaj.), 5. Iowa Ice (USA), 6. Kenya Prisons (Keňa)
Majstrovstvá Európy:
Dvojhra mužov - semifinále:
Dimitrij Ovčarov (Nem.-1) - Bastian Steger (Nem.-5/8) 4:2 (-7, 9, 8, 7, -7, 8)
Vladimir Samsonov (Biel.-2) - Panagiotis Gionis (Gréc.-17/32) 4:2 (4, 9, -10, 8, -7, 8)
finále:
Dimitrij Ovčarov (Nem.-1) - Vladimir Samsonov (Biel.-2) 4:0 (4, 7, 10, 8)
Štvorhra mužov - finále:
Tan Rui-wu, Wang Zeng Ji (Chor./Poľ.-9/16) - Robert Gardos, Daniel Habesohn (Rak.-1) 4:1 (6, 11, -8, 8, 8)
Dvojhra žien - semifinále:
Li Fen (Švéd.-17/32) - Fu Ju (Portug.) 4:2 (9, 8, 8, -9, -7, 5)
Šan Siao-na (Nem.-9/16) - Han Jing (Nem.-5/8) 4:1 (10, 5, 8, -7, 6)
finále:
Li Fen (Švéd.-17/32) - Šan Siao-na (Nem.-9/16) 4:2 (-9, 4, 5, -10, 9, 6)
Štvorhra žien - finále:
Petrissa Soljová, Sabine Winterová (Nem.-5/8) - Žen-qi Barthelová, Šan Siao-na (Nem.-3/4) 4:2 (-10, -9, 4, 10, 9, 6)
Finále na treťom podujatí plaveckého Svetového pohára FINA v krátkom bazéne v Moskve:
Ženy:
100 m v. sp.: 1. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 51,93
400 m v. sp.: 1. Melanie Costová (Šp.) 4:01,71
50 m prsia: 1. Ruta Meilutyte (Litva) 28,89
200 m prsia: 1. Julia Jefimovová (Rus.) 2:18,50
100 m znak: 1. Daryna Zevinová (Ukr.) 56,91
50 m mot.: 1. Sarah Sjöströmová (Švéd.) 25,56
200 m mot. 1. Katinka Hosszúová (Maď.) 2:06,80
100 m pol. pr.: 1. Ruta Meilutyte (Litva) 58,57
400 m pol. pr.: 1. Katinka Hosszúová (Maď.) 4:30,65
Muži:
50 m v. sp.: 1. Vladimir Morozov (Rus.) 20,59
200 m v. sp.: 1. Pawel Korzeniowski (Poľ.) 1:44,12
1500 m v. sp.: 1. Myles Brown (JAR) 14:43,52
100 m prsia: 1. Kenneth To (Aus.) 58,42
50 m znak: 1. Robert Hurley (Aus.) 23,44
200 m znak: 1. Ashley Delaney (Aus.) 1:54,21
100 m mot.: 1. Chad Le Clos (JAR) 49,34
200 m pol. pr. 1. Chad Le Clos (JAR) 1:53,04
Miešané štafety:
4x50 v. sp.: 1. Rusko 1:33,01 - svetový rekord
Predposledný turnaj Grand Slam Svetovej série (World Series - GSWS):
MUŽI: Pedro Salgado, Bruno Oscar Schmidt (Braz.-2) - Philip Dalhausser, Casey Jennings (USA-18) 2:1 (21, -19, 13)
ŽENY: Kerri Walshová, April Rossová (USA-10) - Laura Ludwigová, Kira Walkenhorstová (Nem.-5) 2:1 (-19, 29, 12)
MLB
Národná liga - finále (hrá sa na 4 víťazstvá): St. Louis - Los Angeles Dodgers 1:0 - stav série: 2:0
Americká liga - finále (hrá sa na 4 víťazstvá): Boston - Detroit 0:1 - stav série: 0:1