Kanada 0:0 -:-, -:-, -:- Nemecko
Práve prebieha | Aktualizované o 13:20 | Sledujte naživo

Športové výsledky (15. 10. 2013). Lacko je v 2. kole, Kučová za 134 minút vypadla

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

Súhrn výsledkov kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2015 hráčov do 21 rokov:

1. skupina:

IPSWICH

Anglicko - Litva 5:0 (2:0)

Góly: 2. a 71. R. Morrison, 63. a 76. Berahino (druhý z pok. kopu), 27. Ward-Prowse

TIRASPOĽ

Moldavsko - Fínsko 1:0 (0:0)

Gól: 68. C. Bogdan

BANGOR

Wales - San Maríno 4:0 (1:0)

Góly: 44. E. Harrison, 50. L. Lucas, 64. Burns, 84. Bodin

Tabuľka 1. skupiny:

1. Anglicko 4 3 1 0 11:1 10

2. Wales 6 3 1 2 8:6 10

3. Fínsko 5 2 2 1 9:5 8

4. Moldavsko 5 2 1 2 4:2 7

Článok pokračuje pod video reklamou

5. Litva 6 2 1 3 5:11 7

6. San Maríno 6 1 0 5 2:14 3

2. skupina:

NOVA GORICA

Slovinsko - Bulharsko 2:1 (1:0)

Góly: 24. Vrhovec, 90.+ Šporar - 53. Jordanov

CHIMKI

Rusko - Dánsko 0:2 (0:0)

Góly: 49. J. Jönsson, 52. Brock-Madsen

Tabuľka 2. skupiny:

1. Dánsko 5 3 2 0 13:4 11

2. Rusko 5 3 1 1 11:7 10

3. Bulharsko 6 2 2 2 12:9 8

4. Estónsko 4 1 2 1 3:3 5

5. Slovinsko 5 1 2 2 7:8 5

6. Andorra 5 0 1 4 1:16 1

4. skupina:

ELBASAN

Albánsko - Bosna a Hercegovina 0:1 (0:1)

Gól: 38. Kvešič (z pok. kopu)

Tabuľka 4. skupiny:

1. Španielsko 4 4 0 0 14:4 12

2. Rakúsko 4 3 0 1 7:6 9

3. Maďarsko 4 2 0 2 6:5 6

4. Bosna a Herceg. 5 2 0 3 8:10 6

5. Albánsko 5 0 0 5 2:12 0

6. skupina:

KASSEL

Nemecko - Faerské ostrovy 3:2 (1:1)

Góly: 40. Knoche, 74. Volland, 82. A. Younes - 12. Fredriksberg, 69. Askham

SLIGO

Írsko - Rumunsko 0:1 (0:0)

Gól: 54. M. Martin

Tabuľka 6. skupiny:

1. Nemecko 4 4 0 0 12:2 12

2. Čierna Hora 3 2 0 1 6:4 6

3. Rumunsko 4 1 2 1 5:5 5

4. Írsko 4 1 1 2 4:6 4

5. Faerské ostrovy 5 0 1 4 5:15 1

7. skupina:

ANTALYA

Turecko - Poľsko 1:0 (0:0)

Gól: 66. Musa Cagiran

TA'QALI

Malta - Grécko 0:4 (0:2)

Góly: 45.+ a 90. Kolovos, 17. Potouridis (z pok. kopu), 90.+ Diamantakos

Tabuľka 7. skupiny:

1. Turecko 5 3 1 1 9:5 10

2. Poľsko 5 3 0 2 8:5 9

3. Grécko 3 2 0 1 9:1 6

4. Švédsko 3 1 1 1 5:5 4

5. Malta 4 0 0 4 0:15 0

8. skupina:

DRAMMEN

Nórsko - Izrael 1:3 (1:2)

Góly: 12. Hussain - 29. Dabbur, 38. Itzhak, 85. Agajev

BAKU

Azerbajdžan - Portugalsko 0:2 (0:0)

Góly: 53. Rafa Silva, 64. Cavaleiro

Tabuľka 8. skupiny:

1. Portugalsko 3 3 0 0 10:1 9

2. Izrael 3 2 0 1 10:6 6

3. Azerbajdžan 4 1 1 2 5:10 4

4. Nórsko 4 1 0 3 5:12 3

5. Macedónsko 2 0 1 1 1:2 1

9. skupina:

GORNJI MILANOVAC

Srbsko - Severné Írsko 3:1 (0:0)

Góly: 63. D. Morgan (vlastný), 64. Jojič, 74. Vitas - 54. J. Gray

Tabuľka 9. skupiny:

1. Belgicko 5 4 0 1 7:2 12

2. Srbsko 3 2 0 1 6:4 6

3. Taliansko 3 2 0 1 4:3 6

4. Cyprus 5 2 0 3 6:7 6

5. Severné Írsko 4 0 0 4 1:8 0

Sumáre prípravných medzištátnych zápasov:

/Peking/

Brazília - Zambia 2:0 (0:0)

Góly: 59. Oscar, 66. Dede

/Cheonan/

Kórejská republika - Mali 3:1 (1:1)

Góly: 38. Ja-Cheol Koo (11 m), 46. Heung-Min Son, 57. Bo-Kyung Kim - Maiga

11. kolo argentínskej ligy:

Lanus - Godoy Cruz 0:1, Tigre - Gimnasia-La Plata 1:1


Hokej

I. liga - 11. kolo:

MšHK Prievidza - HK 95 Považská Bystrica 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Góly: 12. Urgas, 20. Kolník, 34. Viedenský - 14. Palák. Vylúčení: 5:6, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Vojtek - Vido, Číž, 398 divákov

Predohrávka 43. kola:

HK Spišská Nová Ves - SR "18" 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Góly: 42. a 50. Koky, 60. M. Findura, 194 divákov

Výsledok utorňajšieho dohrávaného zápasu 11. kola českej extraligy:

Brno - Třinec 6:3 (1:1, 4:2, 1:0)
Góly: 4. T. Svoboda (J. KOVÁČIK), 23. Dočekal (M. HRUŠKA), 28. V. Němec (J. KOVÁČIK), 32. J. Hruška (J. KOVÁČIK), 34. V. Němec, 51. Kuboš - 2. Rákos, 22. Adamský, 38. Hrabal

Fínsky tím Tappara Tampere v zostave so slovenským obrancom Jánom Tabačkom zvíťazil v utorkovom zápase SM-liigy nad Pelicans Lahti 2:1 po predĺžení.

Výsledky:

Ilves Tampere - KalPa Kuopio 4:2, JYP Jyväskylä - Espoo Blues 6:3, Pelicans Lahti - Tappara Tampere 1:2 pp, SaiPa - Lukko Rauma 3:1, TPS Turku - Kärpät Oulu 0:2

Výsledky utorňajších stretnutí 13. kola najvyššej švajčiarskej súťaže NLA:

Ambri-Piotta - Zug 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)

Biel - Lugano 2:1 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)

Zürich - Davos 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1)

Fribourg - Bern 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Kloten - Rapperswil 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Ženeva - Lausanne 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)


Hádzaná

SEHA Gazprom South Stream League - 6. kolo:

RK Croatia Osiguranje Záhreb (Chor.) - Tatran Prešov (SR) 42:34 (20:19)

Najviac gólov: Horvat 7/2, Stepančič a Mandalinič po 6 - Krištopans 9, Pejovič 6, Petro 5

Pok. hody: 3/3 - 2/1, vylúčení: 4 - 5, rozhodovali: Nikolič a Stojkovič (obaja Srb.), 500 divákov


Tenis

Moskva

Ženy, 1. kolo:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Xenia Pervaková (Rus.) 7:5, 6:2

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-6) - Vera Duševinová (Rus.) 6:4, 6:3

Klára Zakopalová (ČR) - Danka Koviničová (Č.Hora) 6:4, 6:3

Vesna Doloncová (Srb.) - Dominika Cibulková (SR-9) 3:6, 7:5, 6:3

Daniela Hantuchová (SR) - Arantxa Parrová-Santonjová (Šp.) 6:1, 6:2

Sofia Arvidssonová (Švéd.) - Galina Voskobojevová (Kaz.) 0:6, 6:1, 6:3

Jelena Vesninová (Rus.) - Jaroslava Švedovová (Kaz.) 6:1, 6:2

Muži, 1. kolo:

Dudi Sela (Izr.) - Aslan Karacev (Rus.) 6:4, 6:3

Jevgenij Donskoj (Rus.) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 6:3, 3:6, 6:4

Michail Kukuškin (Kaz.) - Alex Bogomolov (Rus.) 6:4, 6:1

Paolo Lorenzi (Tal.) - Filippo Volandri (Tal.) 3:6, 7:5, 4:1 - skreč, Volandri odstúpil

Andrej Golubev (Kaz.) - Oleksandr Nedoviesov (Ukr.) 6:2, 7:5

Štvorhra - 1. kolo:

Rameez Junaid, Philipp Marx (Aus./Nem.) - Filip Polášek, František Čermák (SR/ČR-2) 6:2, 6:7 (7), 10:2

Luxemburg

Dvojhra - 1. kolo:

Chsieh Su-wej (Taiw.) - Kristína Kučová (SR) 4:6, 7:6 (2), 6:3 za 134 minút

Caroline Wozniacka (Dán.-1) - Mandy Minellová (Lux.) 6:3, 7:6 (2)

Sloane Stephensová (USA-2) - Timea Bacsinszká (Švaj.) 6:3, 6:3

Sabine Lisická (Nem.-3) - Donna Vekičová (Chor.) 2:6, 6:3, 6:0

Katarzyna Piterová (Poľ.) - Kirsten Flipkensová (Belg.-4) 6:4, 6:2

Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Mona Barthelová (Nem.-6) 1:6, 6:4, 7:6 (3)

Karolína Plíšková (ČR) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 5:7, 7:5, 6:1

Yvonne Meusburgerová (Rak.) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:4, 6:2

Viedeň

Dvojhra, 1. kolo:

Lukáš Lacko (SR) - Gerald Melzer (Rak.) 7:6 (5), 6:1 za 80 minút

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Pablo Andújar (Šp.) 6:4, 6:4 za 80 minút

Vasek Pospisil (Kan.-7) - Lleyton Hewitt (Aus.) 7:6 (6), 6:4

Ruben Bemelmans (Belg.) - Jan Hájek (ČR) 6:2, 6:0

Mirza Bašič (Bosna a Herceg.) - Michael Russell (USA) 6:3, 6:4

Daniel Brands (Nem.) - Andreas Haider-Maurer (Rak.) 6:4, 7:6 (5)

Robin Haase (Hol.) - Ilja Bozoljac (Srb.) 5:7, 6:2, 6:2

Dominic Thiem (Rak.) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 6:4, 5:7, 6:4

Štokholm

Dvojhra, 1. kolo:

Ernests Gulbis (Lot.-5) - Jérémy Chardy (Fr.) 6:3, 3:6, 7:6 (3)

Grigor Dimitrov (Bul.-7) - Marius Copil (Rum.) 6:3, 6:4

Jan-Lennard Struff (Nem.) - Milos Sekulic (Švéd.) 6:3, 6:0

Jack Sock (USA) - Bernard Tomic (Aus.) 6:4, 6:2

Guillermo García-López (Šp.) - Nils Langer (Nem.) 7:6 (5), 6:3

Joachim Johansson (Švéd.) - Alejandro Falla (Kol.) 6:1, 6:3


Cyklistika

Okolo Pekingu

Výsledky 5. etapy (117 km): 1. Luka Mežgec (Slovin./Argos) 2:23:56 hod, 2. Nacer Bouhanni (Fr./FDJ.fr), 3. Moreno Hofland (Hol./Belkin), 4. Matti Breschel (Dán./Saxo-Tinkoff), 5. Roberto Ferrari (Tal./Lampre), 6. Alexej Catevič (Rus./Kaťuša), 7. Alessandro Petacchi (Tal./Omega Pharma - Quick-Step), 8. Rüdiger Selig (Nem./Kaťuša), 9. Jevgenij Hutarovič (Biel./AG2R), 10. Bernhard Eisel (Rak./Sky) všetci rovnaký čas

Konečné poradie: 1. Benat Intxausti (Šp./Movistar) 19:35:46, 2. Daniel Martin (Ír./Garmin) +10 s, 3. David Lopez (Šp./Sky) +13, 4. Rui Costa (Portug./Movistar) +18, 5. Romain Bardet (Fr./AG2R) +24, 6. Tony Martin (Nem./Omega Pharma - Quick-Step), 7. Jan Bakelants (Belg./RadioShack) +26, 8. Robert Gesink (Hol./Belkin), 9. Ivan Basso (Tal./Cannondale) a 10. Garikoitz Bravo (Šp./Euskaltel) všetci +31


Basketbal

Prípravné zápasy NBA

Philadelphia - Brooklyn 97:127 (32:38, 17:27, 21:26, 27:36)

Dallas - Orlando 94:102 (19:30, 29:22, 25:20, 21:30)

Denver - San Antonio 98:94 (27:22, 14:15, 20:29, 37:28)

Sacramento - Los Angeles Clippers 99:88 (25:24, 31:23, 26:18, 17:23)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 22 094
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 558
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 9 869
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 558
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 508
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 936
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 752
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 254
  9. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 3 653
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 127

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Ministerstvo ukázalo výpis platby za vrtuľník. Faktúra chýba.

Neprehliadnite tiež

Slováci spoznali súpera v tímovej súťaži, Kantorová sa vážne zranila

Širšiu slovenskú zostavu tvoria Adam a Andreas Žampovci, Falat, Velez-Zuzulová, Vlhová a Moravčíková.

Ďalší ruský doping. Zakázanú látku našli bobistke

Jej pozitívny test potvrdil aj prezident organizácie.

Najskôr prežívala ťažké chvíle. Rajičová bola na olympiáde ako vymenená

Slovenská krasokorčuliarka získala na olympiáde 14. miesto, o titul bojovali dve ruské tínedžerky.