Športové výsledky (17. 10. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: FOTOLIA)

Futbal

29. kolo najvyššej brazílskej futbalovej súťaže:

Cruzeiro - Fluminense 1:0

Santos - Internacional 0:0

Criciuma - Portuguesa 1:3

Ponte Preta - Coritiba 1:0

Sao Paulo - Nautico 3:0

Atlético Paranaense - Atlético Mineiro 1:0

Flamengo - Bahia 2:1

Gremio - Corinthians 1:0

Finále Argentínskeho pohára (hralo sa na jeden zápas):

San Lorenzo - Arsenal Sarandí 0:3 (0:1)

Góly: 36. Aguirre, 54. Echeverria, 67. Carrera, ČK: 44. Piatti (San Lorenzo)

Hokej

Fínsko

Ässät Pori - Kärpät Oulu 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0, 0:1)

KalPa Kuopio - Lukko Rauma 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Česko

HC Slavia Praha - HC VERVA Litvínov 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Góly: 20. Bednář, 49. Wharton, 60. Jelínek - 15. Zavřel

Švédsko

Brynäs - MoDO 2:3,

Frölunda - Skelleftea 3:1,

Vaxjö - Färjestad 4:1


Tenis

Moskva WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Samantha Stosurová (Aus.-7) - Alizé Cornetová (Fr.) 6:4, 6:1

Stefanie Vögelová (Švajč.) - Karolína Plíšková (ČR) 6:1, 3:6, 6:3

Ana Ivanovičová (Srb.-4) - Klára Zakopalová (ČR) 6:3, 6:1

Daniela HANTUCHOVÁ (SR) - Vesna Doloncová (Srb.) 3:6, 6:4, 6:4

Simona Halepová (5-Rum.) - Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 6:2 - skreč

Štvorhra - štvrťfinále:

Janette Husárová, Klára Zakopalová (SR/ČR) - Daniela Hantuchová, Jelena Vesninová (SR/Rus.-1) 7:5 - skreč, Hantuchová a Vesninová odstúpili po 46 minútach

Moskva ATP

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Richard Gasquet (Fr.-1) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 6:3, 3:6, 6:1

Michail Kukuškin (Kaz.) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.-4) 6:4, 6:4

Ivo Karlovič (Chor.) - Denis Istomin (Uzb.-5) 6:3, 6:7 (10), 7:6 (6)

Teimuraz Gabašvili (Rus.) - Dudi Sela (Izr.) 6:1, 6:7 (7), 6:1

Štvorhra - štvrťfinále:

Viktor Baluda, Konstantin Kravčuk (Rus.) - Michal Mertiňák, André Sá (SR/Braz.-4) 6:1, 4:6, 10:6 (zápasový tajbrejk) za 72 minút

Štokholm ATP

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

David Ferrer (Šp.-1) - Jack Sock (USA) 4:6, 6:3, 6:1

Milos Raonic (Kan.-2) - Joachim Johansson (Švéd.) 6:2, 7:6 (3)

Kenny De Schepper (Fr.) - Kevin Anderson (JAR-4) 7:6 (5), 4:6, 6:3

Ernests Gulbis (Lot.-5) - Igor Sijsling (Hol.) 6:3, 7:6 (3)

Grigor Dimitrov (Bul.-7) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 6:1, 6:3

Fernando Verdasco (Šp.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 6:2, 3:6, 6:3

Luxemburg WTA

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Sloane Stephensová (USA-2) - Yvonne Meusburgerová (Rak.) 7:5, 6:4

Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Karolína Plíšková (ČR) 6:1, 3:6, 6:3

Karin Knappová (Tal.) - Andrea Petkovicová (Nem.) 7:5, 7:5

Sabine Lisická (3-Nem.) - Tereza Šmítková (ČR) 6:4, 6:0,

Caroline Wozniacka (Dán.-1) - Monica Niculescová (Rum.) 6:3, 6:2

Viedeň ATP

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Fabio Fognini (Tal.-3) - Lukasz Kubot (Poľ.) 7:5, 6:2

Robin Haase (Hol.) - Vasek Pospisil (Kan.-7) 7:6 (3), 6:7 (5), 6:2

Tommy Haas (2-Nem.) - Miloslav MEČÍŘ ml. (SR) 7:5, 7:6 (8)

Ruben Bemelmans (Belg.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-4) 4:6, 6:1, 7:6 (0)

Dominic Thiem (Rak.) - Jaroslav Pospíšil (ČR) 6:1, 6:1

Jo-Wilfried Tsonga (1-Fr.) - Daniel Brands (Nem.) 7:5, 1:6, 6:3,


Volejbal

MS klubov vo volejbale mužov:

A-skupina:

Panasonic Panthers (Jap.) - Kalleh Mazandaran (Irán) 3:1 (19, -24, 28, 16)

UPCN San Juan Voley (Arg.) - Trentino Diatec (Tal.) 3:2 (-22, 23, 22, -16, 13)

B-skupina:

Lokomotiv Novosibirsk (Rus.) - La Romana (Dom. rep.) 3:0 (20, 23, 17)

Sada Cruzeiro (Braz.) - Club Sportif Sfaxien (Tun.) 3:0 (16, 17, 15)


Basketbal

NBA - prípravné zápasy:

Indiana - Dallas 85:92 (25:23, 24:34, 11:22, 25:13)

Toronto - Boston 99:97 (31:26, 20:27, 29:17, 19:27)

Houston - Orlando 108:104 (33:29, 28:24, 21:20, 26:31)

Chicago - Detroit 96:81 (24:16, 31:18, 21:19, 20:28)

Utah - Portland 92:99 (27:24, 22:17, 23:32, 20:26)

Euroliga muži

A-skupina:

Budiveľnik Kyjev (Ukr.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 84:102 (15:18, 28:23, 34:30, 7:31)

JSF Nanterre (Fr.) - CSKA Moskva (Rus.) 59:62 (21:11, 14:17, 13:22, 11:12)

FC Barcelona (Šp.) - Partizan Belehrad (Srb.) 67:60 (17:18, 11:8, 17:14, 22:20)

B-skupina:

Anadolu Efes Istanbul (Tur.) - EA7 Emporio Armani Miláno (Tal.) 87:67 (25:17, 17:18, 24:17, 21:15)

D-skupina:

Crvena Zvezda Belehrad (Srb.) - Lokomotiv Kubaň Krasnodar (Rus.) 84:87 (20:30, 22:8, 17:20, 25:29)

Laboral Kutxa Vitoria (Šp.) - Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) 84:80 (24:18, 24:20, 14:23, 22:19)

Lietuvos Rytas Vilnius (Lit.) - Panathinaikos Atény (Gréc.) 84:83 pp (25:25, 17:17, 17:18, 15:14 - 10:9)


Bejzbal

Finále Národnej a Americkej ligy v MLB:

Národná liga - finále (hrá sa na 4 víťazstvá):

Los Angeles Dodgers - St. Louis 6:4 - stav série: 2:3

Americká liga - finále (hrá sa na 4 víťazstvá):

Detroit - Boston 7:3 - stav série: 2:2

Hádzaná

Liga majstrov muži

A-skupina:

GK Motor Záporožie (Ukr.) - Celje Pivovarna Laško (Slovin.) 29:32 (14:11)

Slovenský brankár Richard Štochl nastúpil za Motor Záporožie.

Rhein-Neckar Löwen (Nem.) - GK Petrohrad (Rus.) 31:17 (14:8)

D-skupina:

RK Gorenje Velenje (Slovin.) - Aalborg Handball (Dán.) 25:30 (11:15)

HSV Hamburg (Nem.) - HK DROTT Halmstad (Švéd.) 39:30 (18:14)

Plávanie

SP Dubaj

MUŽI

400 m polohové preteky: 1. Dávid Verrasztó (Maď.) 4:05,30

100 m voľný spôsob: 1. Vladimir Morozov (Rus.) 45,84

50 m prsia: 1. Roland Schoeman (JAR) 25,96

100 m znak: 1. Thomas Shields (USA) 50,15

200 m motýlik: 1. Chad le Clos (JAR) 1:49,07

400 m voľný spôsob: 1. Robert Hurley (Aus.) 3:40,24

200m prsia: 1. Michael Jamieson (V. Brit.) 2:06,68, 2. Tomáš Klobučník 2:08,38, ... 8. Pavol Fázik (obaja SR) 2:14,81

100 m polohové preteky: 1. Kenneth To (Aus.) 51,64

50 m motýlik: 1. Roland Schoeman (JAR) 22,27

ŽENY

800 m voľný spôsob.: 1. Mireia Belmonteová (Šp.) 8:14,12 min

200 m voľný spôsob: 1. Katinka Hosszúová (Maď.) 1:53,21

100 m prsia: 1. Alia Atkinsonová (Jam.) 1:02,91

100 m motýlik: 1. Jeanette Ottesenová (Dán.) 56,47

50 m znak: 1. Aleksandra Urbanczyková (Poľ.) 26,70

200 m polohové preteky: 1. Katinka Hosszúová (Maď.) 2:06,58

50 m voľný spôsob: 1. Ranomi Kromowidjojová (Hol.) 24,02

200 m znak: 1. Darina Zevinová (Ukr.) 2:01,66

Miešaná štafeta 4x50 m polohové preteky: 1. Austrália 1:42:31

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV
  2. Nádcha za volant nepatrí. Môže pôsobiť ako alkohol
  3. Jednoduchý návod, ako mať v roku 2019 viac peňazí
  4. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  5. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  6. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  7. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  8. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  9. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  10. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  1. Nádcha za volant nepatrí. Môže pôsobiť ako alkohol
  2. Ľadový expres dopraví ľudí za lyžovačkou bez prestupov
  3. Relaxačná zóna v záhrade
  4. TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM
  5. Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV
  6. Vyznáte sa v novom označovaní palív?
  7. Vyhlásenie Vedeckej rady EU v Bratislave
  8. 5 skvelých interiérových trendov pre rok 2019
  9. Functional spaces for creative dwellers
  10. Nový úver na trhu pomôže vášmu biznisu napredovať
  1. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 17 513
  2. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 16 903
  3. Jednoduchý návod, ako mať v roku 2019 viac peňazí 15 878
  4. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 9 115
  5. Jedli ste už ružovú čokoládu? 7 044
  6. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 6 116
  7. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 5 545
  8. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 3 425
  9. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 3 140
  10. Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV 1 509