United za dve minúty otočil na 3:2, Arsenal vyhral napriek červenej karte

Alžírsky stredopoliar Crystal Palace Adlene Guedioura (vpravo) a španielsky stredopoliar Arsenalu Mikel Arteta. (Autor: TASR/AP)
SITA|26. okt 2013 o 15:52

Manchester United prehrával so Stoke po polčase 1:2, no napokon zvíťazil 3:2.

Líder tabuľky najvyššej anglickej futbalovej ligy Arsenal Londýn zdolal predposledný Crystal Palace na jeho ihrisku 2:0.

Skóre otvoril tesne po prestávke z pokutového kopu Mikel Arteta. Španielsky stredopoliar však musel dvadsať minút po góle nedobrovoľne pod sprchy po červenej karte.

O druhý presný zásah Arsenalu sa postaral tri minúty pred koncom riadneho hracieho času francúzsky útočník Olivier Giroud.

Prekvapenie na štadióne Old Trafford nedopustil Manchester United, ktorý síce so Stoke prehrával po polčase 1:2, no napokon zvíťazil 3:2.

Crystal Palace - Arsenal Londýn 0:2 (0:0)

Góly: 47. Arteta (z pok. kopu), 87. Giroud, ČK: 65. Arteta (Arsenal)

Aston Villa – Everton 0:2 (0:0)

Góly: 68. Lukaku, 81. Osman

Liverpool – West Bromwich 4:1 (2:0)

Góly: 12., 17. a 55. Suarez, 77. Sturridge – 66. Morrison (11 m)

/za domácich Škrtel odohral celý zápas/

Manchester United – Stoke City 3:2 (1:2)

Góly: 43. van Persie, 78. Rooney, 80. Hernandez – 4. Crouch, 45. Arnautovič

Norwich – Cardiff 0:0

Southampton Fulham 2:0 (2:0)

Góly: 21. Lambert, 43. Rodriguez

Domov»Futbal»Anglicko»United za dve minúty otočil na 3:2, Arsenal vyhral napriek červenej karte