Juventus vyhral 4:0, Hamšík ani Kucka nehrali od začiatku

José Callejón z Neapola (vľavo) a Juan Guillermo Cuadrado z Fiorentiny.
José Callejón z Neapola (vľavo) a Juan Guillermo Cuadrado z Fiorentiny. (Autor: SITA/AP)
TASR|30. okt 2013 o 22:53

Neapol i obhajca titulu Juventus majú na konte rovnaký počet 25 bodov.

Futbalisti Juventusu Turín deklasovali v 10. kole talianskej ligy doma Cataniu 4:0, v drese hostí odohral celý duel slovenský obranca Norbert Gyömbér.

Neapol si odniesol tri body z Fiorentiny po triumfe 2:1, Marek Hamšík prišiel v drese víťazov na ihrisko v 62. minúte.

Neapol i obhajca titulu Juventus majú na konte rovnaký počet 25 bodov a strácajú dva na zatiaľ stopercentného lídra AS Rím, ktorý má ale zápas k dobru.

Z plného bodového zisku sa mohol tešiť aj slovenský stredopoliar Juraj Kucka, ktorého FC Janov tesne zdolal Parmu 1:0. Kucka hral od 78. minúty.

Serie A - 11. kolo:

Cagliari - Bologna 0:3 (0:1)

Góly: 26. Garics, 58. Kone, 61. Pazienza, ČK: 52. Murru (Cagliari)

Fiorentina - Neapol 1:2 (1:2)

Góly: 28. Rossi (z 11m) 12. Callejon, 36. Mertens, ČK: 90+1. Cuadrado 80. Maggio

FC Janov - Parma 1:0 (0:0)

Gól: 57. Gilardino

Hellas Verona - Sampdoria Janov 2:0 (0:0)

Góly: 51. Juanito, 78. Toni

Juventus Turín - Catania 4:0 (2:0)

Góly: 27. Vidal, 34. Pirlo, 66. Tevez, 71. Bonucci, ČK: 84. Guarente (Catania)

Livorno - FC Turín 3:3 (2:2)

Góly: 25. Paulinho, 33. Greco, 63. Emerson 4. Immobile, 8. Glik, 87. Cerci (z 11m)

AC Miláno - Lazio Rím 1:1 (0:0)

Góly: 54. Kaka - 72. Ciani

Sassuolo - Udinese 1:2 (1:1)

Góly: 24. Zaza 17. Di Natale (z 11m), 56. Muriel, ČK: 80. Zaza (Sassuolo)

Domov»Futbal»Taliansko»Juventus vyhral 4:0, Hamšík ani Kucka nehrali od začiatku