Chicharito netrafil prázdnu bránu, Van Persie nedal penaltu

Van Persie po nepremenenej penalte.
Van Persie po nepremenenej penalte. (Autor: SITA/AP)
Sportnet|6. nov 2013 o 09:41

Manchester United len remizoval v ihrisku San Sebastianu 0:0.

BRATISLAVA. V zápase štvrtého kola Ligy mastrov stratil anglický majster dva body remízou so San Sebastianom.

Hráči Manchestru United remizovali 0:0 napriek tomu, že mali v druhom polčase dve veľké šance skórovať.

Najprv v 50. minúte po výbornej nahrávke Kagawu z hranice malého vápna prestrelil prázdnu bránu Chicharito a v 69. minúte nepremenil Robin Van Persie penaltu, loptu napálil do žrde.

Penalte predchádzalo diskutabilné rozhodnutie hlavného rozhodcu, ktorý zákrok na Younga v šestnáske domácich posúdil ako faul.

Anglický majster je v skupine A na prvom mieste o ôsmimi bodmi, San Sebastian je posledný s jediným bodom.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Chicharito netrafil prázdnu bránu, Van Persie nedal penaltu