Góly: 18. Ťutin (Dubinsky, J. Johnson), 34. R. Murray (Wisniewski, GÁBORÍK) - 5. Hagelin (Callahan, B. Richards), 25. Callahan (Zuccarello, McDonagh), 33. Hagelin, 60. McDonagh (Girardi, Stepan)
Ottawa - Montreal 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Góly: 13. Ryan (C. MacArthur, Gryba), 32. Methot, 33. Borowiecki (C. MacArthur, Ryan), 59. Turris (Ryan) - 13. A. Markov (Subban, Plekanec)
Philadelphia - New Jersey 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Góly: 2. Henrique (Gelinas, Ryder), 44. Janssen (Larsson, R. Carter), 60. Jágr.
Carolina - New York Islanders 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól: 7. Dvořák (Hainsey)
Detroit - Dallas 3:4 po predĺžení (0:0, 2:1, 1:2 - 0:1)
Góly: 28. Bertuzzi (Zetterberg, Daciuk), 35. Almquist (Zetterberg, Bertuzzi), 52. Daciuk (Zetterberg, Kindl) - 40. Horcoff (Ray Whitney, Chiasson), 45. Jamie Benn, 59. Eakin (Gončar, Daley), 65. Peverley (Ničuškin, Goligoski)
Tampa Bay - Edmonton 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Góly: 8. Stamkos, 20. Stamkos, 39. T. Johnson (PÁNIK, Gudas), 59. V. Filppula - 11. Fedun (Eberle, Hemský), 51. T. Hall (Eberle)
St. Louis - Calgary 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Góly: 4. Tarasenko (Bouwmeester, J. Schwartz), 11. Lapierre (Leopold, Shattenkirk), 26. Steen (Oshie, Leopold) - 45. Jackman (O´Brien, Billins), 55. Cammalleri (Butler, Hudler)
San Jose - Vancouver 2:4 (2:3, 0:1, 0:0)
Góly: 2. J. Thornton (T. Hertl, Wingels), 11. M. Brown (Sheppard, Desjardins) - 5. B. Richardson (Archibald, Bieksa), 10. Santorelli (Higgins, Burrows), 19. Higgins (Burrows), 26. Kassian (Bieksa, Stanton)
Los Angeles - Buffalo 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Góly: 20. M. Richards (Muzzin, Toffoli), 33. Kopitar (Doughty, M. Richards)
Výsledok - Turnaj piatich krajín v hokeji žien v Jokohame:
Slovensko - Japonsko 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
Góly: 6. a 34. Jonejamaová, 16. Sakagamiová, 22. Jamaneová, 39. Tokoová, 51. Fudžimotová
Vylúčené: 3:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Ucumiová - Inoueová, Narusawaová (všetky Jap.), 1598 divákov
Slovenská hokejová reprezentácia do 16 rokov prehrala aj vo svojom druhom vystúpení na Turnaji o pohár prezidentského športového klubu v Bielorusku, keď v piatok podľahla rovesníkom z Ruska 0:4.
výsledok:
Slovensko "16" - Rusko "16" 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Výsledky - Turnaj štyroch krajín hráčov do 17 rokov:
Slovensko "17" - Rusko "17" 3:7 (1:1, 0:4, 2:2)
Góly: 20. Andrisík (Priatka, Žiak), 50. M. Sloboda (Sádecký, R. Bondra), 60. Zvara (Žiak, Andrisík) - 27. a 40. Alexejev, 4. Kvartaľnov, 26. Banikov, 34. Kaprizov, 42. Sidorov, 60. Kaštanov
Vylúčení: 7:4 na 2 min, navyše Nesterov na 5+DKZ, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jura, Lauff - Korba, Rovenský, 532 divákov.
USA "17" - Švajčiarsko "17" 8:2 (3:1, 4:1, 1:0)
Výsledky - Turnaj štyroch krajín hokejistov do 18 rokov vo Füssene:
Nemecko "18" - Slovensko "18" 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Góly: 3. Matthäs, 12. Kurz, 32. Volynec - 31. Ferleťák (Sukel, Jaroš)
Dánsko "18" - Bielorusko "18" 6:5 po sam. nájazdoch (1:1, 4:4, 0:0 - 0:0, 1:0)
BASKETBAL
NBA
Miami - Los Angeles Clippers 102:97 (28:31, 24:25, 24:17, 26:24)
Najviac bodov: Wade 29, L. James 18, R. Allen a Bosh po 12 - B. Griffin 27 (14 doskokov), Redick 15, Jamal Crawford 14
Denver - Atlanta 109:107 (26:26, 28:25, 29:32, 26:24)
Najviac bodov: Lawson 23 (3 trojky), N. Robinson 15 (4 trojky), McGee 14 - Millsap 29 (10 doskokov), Horford 21, Korver 16
Houston - Los Angeles Lakers 98:99 (19:36, 31:28, 27:17, 21:18)
Najviac bodov: Harden 35 (3 trojky), Parsons a Lin po 16 - Meeks 18 (5 trojok), W. Johnson 16 (3 trojky), Blake 14 (4 trojky)
Euroliga mužov:
A-skupina:
FC Barcelona (Šp.) - CSKA Moskva (Rus.) 79:70 (18:20, 17:20, 27:14, 17:16)
JSF Nanterre (Fr.) - Budiveľnik Kyjev (Ukr.) 80:61 (27:8, 24:15, 17:22, 12:16)
Partizan Belehrad (Srb.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 78:88 (17:13, 21:17, 19:30, 21:28)
C-skupina:
Stelmet Zielona Góra (Poľ.) - Galatasaray Istanbul (Tur.) 75:78 (22:25, 14:18, 16:18, 23:17)
FC Bayern Mníchov (Nem.) - Unicaja Málaga (Šp.) 82:68 (26:15, 17:17, 24:22, 15:14)
Montepaschi Siena (Tal.) - Olympiakos Pireus (Gréc.) 62:70 (11:20, 12:16, 19:18, 20:16)
VODNÉ PÓLO
kvalifikácia ME 2014
Švajčiarsko - Slovensko 5:14 (1:3, 0:3, 2:6, 2:2)
Góly SR: Zaťovič, Seman, Ďurík, Bielik a Hrošík po 2, Faměra, Mravík, Brúder a Marek Tkáč po 1
Slovensko - Malta 18:9 (6:2, 3:1, 4:3, 5:3)
Góly SR: Hrošík 5, Ďurík, Molnár po 3, Faměra, Marek Tkáč po 2, Mravík, Bielik, Brúder
Malta - Gruzínsko 4:11 (0:5, 2:1, 1:2, 1:3)
Portugalsko - Bielorusko 11:7 (0:2, 3:2, 2:1, 6:2)
Bielorusko - Gruzínsko 9:17 (1:6, 4:4, 3:4, 1:3)
Švajčiarsko - Portugalsko 7:9 (2:1, 3:3, 1:3, 1:2)
TENIS
Turnaj majstrov - Londýn
B-skupina:
Alexander Peya, Bruno Soares (Rak./Braz.-2) - David Marrero, Fernando Verdasco (Šp.-6) 6:3, 7:5 za 69 minút
Marcel Granollers-Pujol, Marc López (Šp.-3) - Leander Paes, Radek Štěpánek (India/ČR-7) 4:6, 7:6 (5), 10:8 (zápasový tajbrejk) za 110 minút
Konečná tabuľka B-skupiny:
1. Peya, Soares 3 2 1 5:3 33:30 4 - postup do semifinále
2. Marrero, Verdasco 3 2 1 4:2 33:28 4 - postup do semifinále
3. Granollers-Pujol, López 3 1 2 3:5 27:34 2
4. Paes, Štěpánek 3 1 2 3:5 34:35 2
Streľba
Výsledky SP - piatok:
športová pištoľ 30+30
ženy: 1. Čang Ťing-ťing (Čína) 587 b. (v kvalifikácii) - semifinále 16, finále 8, 2. Zorana Arunovičová (Srb.) 581 - semifinále 17, finále 2, 3. Jüan Ťing (Čína) 568 - semifinále 15, o 3. miesto 8
rýchlopalná pištoľ 2x30
muži: 1. Emil Milev (USA) 33 (575) , 2. Martin Strnad (ČR) 28 (581), 3. Christian Reitz (Nem.) 25 (584)
Futbal
Česko
Jihlava - Ostrava 0:0
Karol Karlík (Jihlava) odohral celý zápas.
Dukla Praha - Bohemians 1905 Praha 1:1 (0:0)
Góly: 70. Pospěch - 76. Bartek
Lukáš Štetina odohral celé stretnutie, Tomáš Kučera a Marek Hlinka (všetci Dukla) nehrali. Peter Gabriš a Martin Cseh (obaja Bohemians) nehrali.
Rýchlokorčuľovanie
SP v Calgary
MUŽI
500 m: 1. Ronald Mulder (Hol.) 34,41, 2. Mo Tae-Bum (Kór. rep.) 34,523, 3. Jamie Gregg (Kan.) 34,526
1500 m: 1. Koen Verweij (Hol.) 1:42,78, 2. Shani Davis (USA) 1:43,11, 3. Kjeld Nuis (Hol.) 1:43,75
ŽENY
500 m: 1. Lee Sang-Hwa (Kór. rep.) 36,91, 2. Jenny Wolfová (Nem.) 37,14, 3. Wang Pej-sing (Čína) 37,40
3000 m: 1. Claudia Pechsteinová (Nem.) 3:59,04, 2. Martina Sáblíková (ČR) 3:59,39, 3. Ireen Wüstová (Hol.) 3:59,68