Futsal Team Levice - sTC Púchov 5:2 (0:0)
Góly: Zorád 2, Adámi, Vida, Rakica - Dado, Burdej, 500 divákov
Across Pinerola Bratislava – FTVŠ UK Bratislava 2:3 (1:2)
Góly: Marušinec, A. Zdráhal - Remák, Hlina, Štefaňák, ČK: Mikulišin (Pinerola), 150 divákov
Tabuľka:
1. Slov-Matic FOFO 6 6 0 0 59:8 18 |
2. STC Púchov 6 3 1 2 19:24 10 |
3. Futsal Team Levice 4 3 0 1 20:11 9 |
4. Across Pinerola 6 2 1 3 19:22 7 |
5. ŠK Makroteam Žilina 6 2 1 3 27:34 7 |
6. FTVŠ Bratislava 5 2 0 3 13:22 6 |
7. Nové Zámky 6 2 0 4 17:35 6 |
8. FK Prešov 5 1 2 2 24:21 5 |
9. MFsK Nitra 5 1 2 2 19:24 5 |
10. Mekenroff 1897 5 1 1 3 13:29 4 |
Tenis
Turnaj ITF vo francúzskom Equeurdreville
Dvojhra - štvrťfinále
Diana Marcinkevičová (Lot.-4) - Michaela Hončová (SR-8) 7:6 (1), 6:2
Turnaj ITF v britskom Loughboroughu
Dvojhra - štvrťfinále
Nikola Vajdová (SR-8) - Katy Dunnová (V. Brit.) 6:4, 6:4
Štvorhra - semifinále
Jocelyn Raeová, Anna Smithová (V. Brit.-2) - Natália Vajdová, Nikola Vajdová (SR) 6:1, 6:2
Turnaji ITF v chorvátskom Umagu
Dvojhra - štvrťfinále
Ágnes Buktová (Maď.-1) - Kristína Schmiedlová (SR) 6:4, 3:6, 7:6 (5)
Vivien Juhászová (SR-6) - Polona Reberšaková (Slovin.) 3:6, 6:3, 6:0
Semifinále:
Ágnes Buktová (Maď.-1) - Vivien Juhászová (SR-6) 6:4, 4:6, 7:6 (6)
Turnaj ITF v chorvátskom Umagu
Štvorhra - finále
Ágnes Buktová, Vivien Juhászová (Maď./SR-2) - Aľona Sotnikovová, Giulia Sussarellová (Ukr./Tal.-1) 6:4, 6:0
Futbal
Výsledok 16. kola ruskej ligy
Tom Tomsk - Lokomotiv Moskva 2:0 (za hostí J. Ďurica celý zápas)
Plávanie
Preteky na siedmom podujatí plaveckého Svetového pohára FINA 2013 v krátkom bazéne v Tokiu.
Víťazi sobotňajších disciplín v Tokiu
MUŽI
100 m voľný spôsob: Vladimir Morozov (Rus.) 45,65
400 m voľný spôsob: Thomas Fraser-Holmes (Aus.) 3:38,39
50 m motýlik: Chad Le Clos (JAR) 22,26
200 m motýlik: Chad Le Clos (JAR) 1:50,33
50 m prsia: Roland Schoeman (JAR) 26,12
200 m prsia: Dániel Gyurta (Maď.) 2:01,30
100 m znak: Eugene Godsoe (USA) 49.87
100 m polohové preteky: Kosuke Hagino (Jap.) 51,58
ŽENY
50 m voľný spôsob: Cate Campbellová (Aus.) 23,47
200 m voľný spôsob: Katinka Hosszúová (Maď.) 1:53,12
100 m motýlik: Alicia Couttsová (Aus.) 55,30
100 m prsia: Alia Atkinsonová (Jam.) 1:02,99
50 m znak: Etiene Medeirosová (Braz.) 26,61
200 m znak: Darina Zevinová (Ukr.) 2:01,70
200 m polohové preteky: Katinka Hosszúová (Maď.) 2:04,52
800 m voľný spôsob: Lauren Boyleová (N. Zél.) 8:06,15
Mixštafeta 4x 50 m polohové preteky
Austrália (Robert Hurley, Christian Sprenger, Alicia Couttsová, Cate Campbellová) 1:37.84 - svetový rekord
Krasokorčuľovanie
NHK Trophy v Tokiu.
Výsledky - voľný program
MUŽI
1. Daisuke Takahaši 268,31 b., 2. Nobunari Oda (obaja Jap.) 253,16, 3. Jeremy Abbott (USA) 237,41
ŠPORTOVÉ DVOJICE
1. Tatiana Volosožarová, Maxim Trankov (Rus.) 236,49, 2. Pcheng Čcheng, Čang Chao 182,18, 3. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (všetci Čína) 171,32.
ŽENY
1. Mao Asadová (Jap.) 207,59 b., 2. Jelena Radionovová (Rus.) 191,81, 3. Akiko Suzukiová (Jap.) 179,32
Basketbal
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí extraligy žien
BKŽ Levice - BK Slovan Bratislava 63:44 (8:12, 13:15, 20:13, 22:4)
Najviac bodov: Babaríková 16, Ozdincová 14, Šimová 10 - Talajková 13, Pavlovičová, Rykulská a Mračková po 7
TH: 21/13 - 17/9, fauly: 20:15, trojky: 4 - 3, rozhodovali: Szibilla, Hančík a Bartoš, 120 divákov
BK SOUŽ Cassovia Košice - Piešťanské Čajky 62:86 (10:14, 16:19, 12:31, 24:22)
Najviac bodov: Timková 19, Ivančáková 16, Kovácsová 7 - Krč-Turbová 24, M. Páleníková 14, Bartánusová, Zentková a Fabianová po 10
TH: 27/22 - 29/25, fauly: 25 - 26, trojky: 4 - 5, rozhodovali: Tomašovič, Matejčík a Špirka, 250 divákov
Stredoeurópska liga žien - 10. kolo
Good Angels Košice - MBK Ružomberok 75:38 (23:12, 20:14, 27:10, 5:2)
Najviac bodov: Levčenková 22, Abdiová 16, Krivačevičová 8 - Rističová 14, Vesterbergová 12, Stalvantová 8
TH: 20/17 - 10/9, fauly: 17- 26, trojky: 4 - 5, rozhodovali: Zubák, Ženiš a Turčin, 1200 divákov
Uniqa Euroleasing Šopron - CEKK Cegléd 65:45 (13:10, 15:19, 22:6, 15:10)
Katarína Tetemondová (Šopron) odohrala 33 minút, nastrieľala 8 bodov a pridala 8 doskokov
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 10. kola Slovak Sport.tv Basket extraligy mužov
Iskra Svit - ŠKP Banská Bystrica 89:90 (25:20, 30:20, 19:27, 15:23)
Najviac bodov: Berkis 22, McNeal 19, L. Jackson 13 - R. Grznár 29, Körner 16, Dorazil 12
TH: 17/10 - 14/10, fauly: 14 - 16, trojky: 11 - 8, rozhodovali: Brziak, Fuska a Karniš, 500 divákov
BK Levickí Patrioti - BK Inter Incheba Bratislava 84:103 (24:26, 18:28, 17:28, 25:21)
Najviac bodov: Lockhart 24, Anuna 13, Klár 12 - Miloševič 22, Williams 17, Harrison 15
TH: 33/22 - 15/11, fauly: 18 - 29, trojky: 6 - 8, rozhodovali: T. Lukáč, Pipíška a R. Hricišin, 1100 divákov
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BC Prievidza 75:86 (26:26, 15:19, 18:28, 16:13)
Najviac bodov: Evans 20, Sek 19, Baldovský 16 - Klarič 19, Batina 17, Jašš 14
TH: 19/12 - 16/12, fauly: 17 - 24, trojky: 7 - 6, rozhodovali: Šarišský, Kovalčík a Kiss, 700 divákov
MBK Handlová - Edymax SPU Nitra 87:84 po predĺžení (26:24, 20:15, 11:16, 20:22 - 10:7)
Najviac bodov: Savič 27, Mrviš 17, Veličkovič 15 - Smajlagič 23, Nuhanovič 17, Kosa 16
TH: 33/27 - 27/22, fauly: 24 - 27, trojky: 6 - 8, rozhodovali: Gabara, Kúkelčík a Kurpaš, 650 divákov
Volejbal
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 7. kola volejbalovej extraligy žien
VISTA real Pezinok - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:2 (-20, -23, 24, 19, 11)
135 min, rozhodovali: Smolko a Gerboc, 150 divákov
VC Univerzita J. Selyeho Komárno - VK Spišská Nová Ves 2:3 (-20, 13, -18, 22, -10)
121 min, rozhodovali: Kráľovič a Sarka, 50 divákov
Výsledok sobotňajšieho stretnutia 4. kola Stredoeurópskej ligy vo volejbale mužov
SK Posojilnica Aich/Dob (Rak.) - Volley Team Bratislava (SR) 3:2 (-19, 9, -21, 8, 10)
110 min, rozhodovali: Valentar a Skudnik (obaja Slovin.)
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 7. kola volejbalovej extraligy mužov
COP Trenčín - VK Spartak Komárno 3:2 (-21, 12, -20, 19, 11)
110 min, rozhodovali: Hodoň a Čuntala, 100 divákov
VK Ekonóm SPU Nitra - Spartak VKP Myjava 2:3 (-22, 21, 22, -22, -11)
123 min, rozhodovali: Schimpl a B. Kováč, 200 divákov
VK Prievidza - VK Slávia Svidník 2:3 (19, -16, -23, 26, -10)
141 min, rozhodovali: Porvazník a Andrejčák, 740 divákov
VKM Stará Ľubovňa - VK Mirad PU Prešov 1:3 (-15, -17, 20, -17)
104 min, rozhodovali: Kubáň a Banáš, 250 divákov
Hádzaná
8. kolo WHIL (Women´s Handball International League) hádzanárok
TJ Sokol Písek - HK Slávia Partizánske 22:31 (10:12)
Najviac gólov: Bubeníková 6, Malá 4, Součková 4/1 - Kertészová 13, Michnová 8/1
Pok. hody: 3/2 - 1/1, vylúčené: 3 - 4, rozhodovali: Kavulič a Skružný (obaja ČR), 80 divákov
HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Jindřichov Hradec 36:13 (20:7)
Najviac gólov: Súkenníková 8, Bíziková 5/1 - Eliášová 5, Krupicová 3/1
Pok. hody: 5/2 - 1/1, vylúčené: 2 - 4, rozhodovali: Cipov a Vydra (obaja SR), 500 divákov
Hádzanárky Iuventy Michalovce zvíťazili v sobotňajšom prvom zápase 3. kola Pohára EHF žien v Chemkostav aréne nad slovinským RK GEN-I Zagorje 31:24 (14:13).
Zverenky trénera Jána Packu nenašli premožiteľa ani vo svojom treťom vystúpení na európskej pohárovej scéne v sezóne 2013/2014. Zemplínčanky pôjdu do odvety, ktorá sa bude hrať na palubovke súpera v nedeľu 17. novembra o 17.00 h, so sedemgólovým náskokom a nádejou na postup do osemfinále.
Pohár EHF žien - 3. kolo - prvý zápas (odveta 17. 11. o 17.00 h):
Iuventa Michalovce (SR) - RK GEN-I Zagorje (Slovin.) 31:24 (14:13)
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 10. kola extraligy v hádzanej mužov:
MŠK Považská Bystrica - HC Sporta Hlohovec 24:33 (9:20)
Najviac gólov: M. Kozák 4, Sapák 4/1, Cifra, Firit a Adamčík po 3, Vallo 3/1 - F. Zaťko 6, M. Baláž a Dudáš po 5, Ďuriš a Mazur po 4
Pok. hody: 3/2 - 1/0, vylúčení: 3 - 5, rozhodovali: Oťapka a Sivák, 550 divákov
HáO TJ Slovan Modra - 1. MHK Košice 26:26 (14:12)
Najviac gólov: Döme 6/1, Stachovič 6/2, Kintler a Bača po 3 - R. Pekár 6/2, Fuňak 6, Kollár 5
Pok. hody: 5/3 - 4/2, vylúčení: 1 - 4, rozhodovali: Cibere a Richvalský, 300 divákov
MHáK Martin - HC Štart Nové Zámky 23:27 (13:14)
Najviac gólov: Buvala 8/1, Bíro 5/1, Malík 4 - T. Straňovský 6/1, Pogány a Monczka po 5, G. Minarovič 4
Pok. hody: 4/3 - 1/1, vylúčení: 8 - 8, ČK: Adamé za tri vylúčenia, Franko (obaja Martin) za faul, rozhodovali: Gabriš a Klinka, 250 divákov
Výsledky sobotňajších zápasov 7. kola I. ligy v hádzanej mužov:
A-skupina
ŠKP Bratislava "B" - Piešťany 23:24 (12:10)
Dunajská Streda - Cífer 19:19 (7:9)
Stupava - Malacky 23:30 (11:16)
B-skupina
Levoča - Lehota pod Vtáčnikom 40:16 (16:18)