Športové výsledky (14. 11. 2013)

Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

FUTBAL

Baráž o postup na MS 2014

Mexiko - Nový Zéland 5:1 (2:0)

Góly: 48. a 80. Peralta, 32. Aguilar, 40. Raúl Jiménez, 84. Rafael Márquez - 85. Ch. James, rozhodoval: Kassai (Maď.)

Brazília

Výsledky stredajších stretnutí 34. kola najvyššej brazílskej futbalovej súťaže:

Goias - Ponte Preta 2:0

Gremio - Vasco da Gama 1:0

Botafogo - Portuguesa 0:0

Criciuma - Atlético Paranaense 2:1

Coritiba - Corinthians 0:1

Sao Paulo - Flamengo 2:0

Vitoria - Cruzeiro 1:3

Výsledky štvrtkových stretnutí v I. fáze kvalifikácie o postup na futbalové majstrovstvá Európy 2014 hráčov do 19 rokov:

Článok pokračuje pod video reklamou

Grécko - Bulharsko 1:1 (1:1)

Albánsko - Slovensko 1:1 (0:1)

Góly: 90.+ Prendi - 3. Bero (z pok. kopu)

Zostava SR "19": A. Chovan - Bero, Šatka, Králik, Kastelovič - Haraslín (62. Lupčo), Szöke (89. Leško), D. Ivan - Chrien, Škriniar - T. Vestenický

Tabuľka 6. skupiny:

1. Bulharsko 2 1 1 0 3:2 4

2. Grécko 2 1 1 0 2:1 4

3. Slovensko 2 0 1 1 2:3 1

4. Albánsko 2 0 1 1 1:2 1


HOKEJ

NHL

Minnesota - Toronto 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 56. Parise (Coyle, M. Koivu), rozhodujúci sam. nájazd Parise - 28. Raymond (Rielly, Kadri)

Pittsburgh - Philadelphia 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: 29. Crosby (Malkin, J. Jokinen) - 17. B. Schenn (Simmonds), 39. B. Schenn (Downie, Voráček)

Edmonton - Dallas 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Góly: 31. Peverley (Jordie Benn, Roussel), 60. Seguin, 60. Roussel (Daley, Lehtonen)

Fínsko

Ässät Pori - KalPa Kuopio 2:5 (1:3, 0:1, 1:1) - Rastislav Pavlikovský (KalPa) 0+1

Jokerit Helsinki - SaiPa 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Tappara Tampere - HPK Hämeenlinna 5:6 po predĺžení (4:1, 0:2, 1:2 - 0:1)

Švédsko

Färjestad - Linköping 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)

Frölunda - Växjö 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

HV 71 - Lulea 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

MODO Hockey - Brynäs 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

Skelleftea - Örebro 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)

Leksands - AIK Štokholm 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)


BASKETBAL

NBA

Orlando - Milwaukee 94:91 (23:36, 22:18, 27:20, 22:17)

Philadelphia - Houston 123:117 po predĺžení (28:31, 32:26, 20:33, 26:16 - 17:11)

Boston - Charlotte 83:89 (21:27, 22:24, 21:20, 19:18)

Atlanta - New York 91:95 (24:29, 21:26, 23:10, 23:30)

Memphis - Toronto 87:103 (20:26, 24:29, 27:23, 16:25)

Minnesota - Cleveland 124:95 (38:24, 32:23, 38:29, 16:19)

San Antonio - Washington 92:79 (25:17, 27:25, 18:15, 22:22)

Denver - Los Angeles Lakers 111:99 (33:28, 27:26, 23:25, 28:20)

Utah - New Orleans 111:105 (22:29, 23:26, 28:22, 38:28)

Portland - Phoenix 90:89 (25:22, 16:21, 21:25, 28:21)

Sacramento - Brooklyn 107:86 (23:19, 29:21, 28:19, 27:27)

Los Angeles Clippers - Oklahoma 111:103

Euroliga ženy

A-skupina:

Beretta Familia Schio (Tal.) - Kayseri Kaski spor (Tur.) 73:62 (13:14, 21:19, 21:14, 18:15)

Tabuľka A-skupiny:

1. Jekaterinburg 2 2 0 158:95 4

2. Košice 2 2 0 152:133 4

3. Schio 2 2 0 134:117 4

4. Bourges 2 0 2 107:118 2

5. Kayseri Kaski 2 0 2 131:150 2

6. Györ 2 0 2 107:176 2

Euroliga muži

A-skupina:

Fenerbahce Istanbul (Tur.) - JSF Nanterre (Fr.) 83:66 (23:19, 21:13, 14:18, 25:16)

Budiveľnik Kyjev (Ukr.) - FC Barcelona (Šp.) 74:84 (21:24, 27:22, 8:16, 18:22)

B-skupina:

Žalgiris Kaunas (Lit.) - Brose Baskets Bamberg (Nem.) 91:81 (23:16, 16:23, 30:15, 22:27)

Anton Gavel (Bamberg) odohral 27:54 min a zaznamenal 9 bodov (1 trojku), 5 doskokov a jednu asistenciu

C-skupina:

Unicaja Málaga (Šp.) - Montepaschi Siena (Tal.) 73:75 (18:23, 23:16, 23:24, 9:12)

D-skupina:

Lokomotiv Kubaň Krasnodar (Rus.) - Laboral Kutxa Vitoria (Šp.) 85:84 (21:13, 19:29, 21:16, 24:26)

Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) - Panathinaikos Atény (Gréc.) 75:68 (25:12, 11:17, 20:18, 19:21)


TENIS

Program finále Davisovho pohára 2013

Srbsko - Česko

piatok 16.00 h:

Novak Djokovič (2.) - Radek Štěpánek (44.)

Dušan Lajovič (117.) - Tomáš Berdych (7.)

sobota 16.00 h:

Ilja Bozoljac, Nenad Zimonjič - Lukáš Rosol, Jan Hájek

nedeľa 14:00 h:

Djokovič - Berdych

Lajovič - Štěpánek

ATP Challenger Tour Finals v brazílskom Sao Paule

Výsledky - streda

Žltá skupina:

Jesse Huta Galung (Hol.-4) - Andrej Martin (SR-7) 6:3, 6:4 za 68 minút

Alejandro González (Kol.-5) - Filippo Volandri (Tal.-2) 6:3, 6:3


ATLETIKA

Najlepší slovenský chodec Matej Tóth si spestril záver tohto roka účasťou na medzinárodných pretekoch v Číne Okolo Tchaj-chu. Štvoretapové podujatie mu doprialo aj výsledkovo, v hodnotení jednotlivcov skončil šiesty, v družstvách spolu s Nórom Tyssem a Poliakom Sudolom dokonca druhý


Plávanie

SP Peking

MUŽI

1500 m voľný spôsob: Myles Brown (JAR) 14:41,63

200 m voľný spôsob: Thomas Fraser-Holmes (Aus.) 1:43,09

100 m prsia: Dániel Gyurta (Maď.) 57,34

100 m motýlik: Chad le Clos (JAR) 49,41

50 m znak: Eugene Godsoe (USA) 23,07

200 m polohové preteky Chad le Clos (JAR) 1:52,60

50 m voľný spôsob: Vladimir Morozov (Rus.) 20,91

200 m znak: Eugene Godsoe (USA) 1:51,29

ŽENY:

400 m polohové preteky: Mireia Belmonteová (Šp.) 4:25,23

100 m voľný spôsob: Cate Campbellová (Aus.) 51,59

50 m prsia: Alia Atkinsonová (Jam.) 29,20

100 m znak: Emily Seebohmová (Aus.) 57,22

200 m motýlik: Mireia Belmonteová (Šp.) 2:04,20

400 m voľný spôsob: Šao Ji-wen (Čína) 3:58,92

100 m polohové preteky: Alicia Couttsová (Aus.) 58,08

200 m prsia: Mio Motegiová (Jap.) 2:20,23

50 m motýlik: Sarah Sjöströmová (Švéd.) 25,24

Miešaná štafeta 4x50 m voľný spôsob: 1. Austrália (Tomaso D'Orsogna, Travis Mahoney, Cate Campbellová, Bronte Campbellová) 1:30,52


Hádzaná

Liga majstrov muži

A-skupina:

Rhein-Neckar Löwen (Nem.) - RK Croatia Osiguranje Záhreb (Chor.) 34:26 (21:11)

C-skupina:

GK Dinamo Minsk (Biel.) - FC Barcelona (Šp.) 25:35 (15:16)

Slovenský krídelník Martin Straňovský (Barcelona) skóroval trikrát.

RK Metalurg Skopje (Maced.) - RK Vardar Pro Skopje (Maced.) 22:27 (9:14)

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 446
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 123
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 996
  4. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 9 927
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 605
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 379
  7. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 4 456
  8. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 4 405
  9. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 3 740
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 562