Hokej
I. liga - 18. kolo:
HC Detva 07 - SR "18" 3:2 pp a sn (0:0, 2:1, 0:0 - 1:0)
Góly: 34. Srnka, 40. Goga, 65. Hataš - 21. Sukeľ, 47. Paločko. Vylúčení: 5:8 na 2 min navyše Kolenko 5+DKZ za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou a Maier (obaja SR "18") 10 min za napadnutie oblasti hlavy a krku, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: J. Konc - Moravec, Sčensný, 150 divákov
Švédska SHL - 23. kolo:
Leksand - Växjö 2:5
Švajčiarska liga:
Ambri-Piotta - Lugano 1:2
Basketbal
Extraliga mužov - predohrávka 13. kola:
Edymax SPU Nitra - BK Levickí Patrioti 91:47 (25:18, 17:16, 24:5, 25:8)
Najviac bodov: Lošonský 19, Smajlagič 16, Nuhanovič a Frazier po 14 - Lockhart 13, Wright 9, Anuna po Obade po 7
TH: 30/22 - 19/13, fauly: 22 - 25, trojky: 5 - 2, rozhodovali: Pipíška, Turčin a Hančík, 500 divákov
Futbal
Prípravný zápas:
Moldavsko - Litva 1:1 (0:1)
Góly: 72. Ionita - 39. Kalonas
Brazília
Corinthians - Vasco da Gama 0:0
Cruzeiro - Ponte Preta 2:2
Fluminense - Sao Paulo 2:1
Vitória - Santos 2:0
Goias - Internacional 3:1
Gremio - Flamengo 2:1
Nautico - Bahia 0:1
Portuguesa - Atlético Mineiro 2:0
Argentína
River Plate - Olimpo 1:3,
Rosario Central - Velez Sarsfield 2:3,
Arsenal - Boca Juniors 3:2
Americký futbal
NFL
Denver - Kansas City 27:17
Pittsburgh - Detroit 37:27
Buffalo - New York Jets 37:14
Houston - Oakland 23:28
Chicago - Baltimore 23:20 po predĺžení
Jacksonville - Arizona 14:27
Philadelphia - Washington 24:16
Cincinnati - Cleveland 41:20
Tampa Bay - Atlanta 41:28
Miami - San Diego 20?16
New Orleans - San Francisco 23:20
New York Giants - Green Bay 27:13
Seattle - Minnesota 41:20
Rýchlokorčuľovnie
Výsledky - 2. preteky Svetového pohára v rýchlokorčuľovaní v Salt Lake City:
Muži:
500 m: 1. Keiičiro Nagašima (Jap.) 34,24, 2. Ronald Mulder (Hol.) 34,25, 3. Mo Tae-Bum (Kór. rep.) 34,28
5000 m: 1. Sven Kramer 6:04,59, 2. Bob de Jong 6:07,43, 3. Jorrit Bergsma (všetci Hol.) 6:08,13
Ženy:
1000 m: 1. Brittany Boweová (USA) 1:12,58 - svetový rekord, 2. Heather Richardsonová (USA) 1:12,61, 3. Ireen Wüstová (Hol.) 1:13,33
Stíhacie preteky: 1. Holandsko 2:56,02, 2. Kanada 2:56,90, 3. USA 2:57,09
Hádzaná
Liga majstrov muži
A-skupina:
Rhein-Neckar Löwen (Nem.) - RK Croatia Osiguranje Záhreb (Chor.) 34:26 (21:11)
GK Motor Záporožie (Ukr.) - GK Petrohrad (Rus.) 29:24 (15:9)
Slovenský brankár Richard Štochl nastúpil za Motor Záporožie.
Celje Pivovarna Laško (Slovin.) - MKB-MVM Veszprém KC (Maď.) 26:31 (14:15)
Otto Kancel (Veszprém), slovenská ľavá spojka, nefiguroval v zápise o stretnutí.
B-skupina:
KIF Kolding Kodaň (Dán.) - KS Vive Targi Kielce (Poľ.) 29:24 (17:12)
FC Porto Vitalis (Portug.) - SPR Wisla Plock S.A. (Poľ.) 20:24 (9:14)
Dunkerque HB Grand Littoral (Fr.) - THW Kiel (Nem.) 21:29 (13:19)
C-skupina:
GK Dinamo Minsk (Biel.) - FC Barcelona (Šp.) 25:35 (15:16)
Slovenský krídelník Martin Straňovský (Barcelona) skóroval trikrát.
RK Metalurg Skopje (Maced.) - RK Vardar Pro Skopje (Maced.) 22:27 (9:14)
Wacker Thun (Švaj.) - PSG Handball (Fr.) 28:34 (10:16)
D-skupina:
HSV Hamburg (Nem.) - SG Flensburg-Handewitt (Nem.) 32:27 (15:14)
HK DROTT Halmstad (Švéd.) - Aalborg Handball (Dán.) 26:35 (8:15)
Naturhouse La Rioja (Šp.) - RK Gorenje Velenje (Slovin.) 34:31 (15:13)
Liga majstrov ženy
A-skupina:
Thüringer HC (Nem.) - Hypo Niederösterreich (Rak.) 34:25 (17:11)
Slovenka Lýdia Jakubisová (THC) neskórovala.
Györi Audi ETO KC (Maď.) - HCM Baia Mare (Rum.) 28:26 (14:14)
Konečné poradie: 1. Györ 12 bodov, 2. Thüringer 4, 3. Hypo 4, 4. Baia Mare 4
B-skupina:
FC Midtjylland (Dán.) - MKS Selgros Lublin (Poľ.) 37:26 (20:13)
"Budučnost" Podgorica (Č. Hora) - FTC-Rail Cargo Hungaria (Maď.) 29:21 (15:14)
Konečné poradie: 1. Midtjylland 10, 2. Podgorica 8, 3. FTC 6, 4. Lublin 0
C-skupina:
RK Krim Mercator Ľubľana (Slovin.) - HC Lipsko (Nem.) 32:20 (15:8)
Metz Handball (Fr.) - IK Sävehof (Švéd.) 30:20 (20:10)
Konečné poradie: 1. Ľubľana 9, 2. Sävehof 7, 3. Metz 6, 4. Lipsko 2
D-skupina:
Balonmano Bera Bera (Šp.) - RK Podravka Vegeta Koprivnica (Chor.) 28:19 (11:11)
Larvik HK (Nór.) - WHC Vardar SCBT Skopje (Maced.) 29:31 (15:15)
Konečné poradie: 1. Vardar 11, 2. Larvik 9, 3. Koprivnica 2, 4. Bera Bera 2
Šach
Zápas o titul MS
Výsledok - 7. kolo:
Višvanathan Anand (Ind.) - Magnus Carlsen (Nór.) 0,5:0,5
stav po 7. kole: 2,5:4,5