Športové výsledky (21. 11. 2013)

Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Hokej

Fínsko

Ilves - Espoo 5:1

Švédsko

Lulea - Brynäs 5:1,

Linköping - Färjestad 2:4,

Skelleftea - Leksand 1:2

Basketbal

SEL

Good Angels Košice - PINKK Pécsi 424 83:53 (44:27)

Najviac bodov: Krivačevičová 21, Abdiová 12, Levčenková 9 - Minčíková 14, Sinclairová a Gyoriová 12

euroliga muži

A-skupina:

CSKA Moskva (Rus.) - JSF Nanterre (Fr.) 72:60 (9:14, 24:12, 26:15, 13:19)

Partizan Belehrad (Srb.) - FC Barcelona (Šp.) 64:82 (17:11, 15:27, 12:26, 20:18)

C-skupina:

Galatasaray Istanbul (Tur.) - Montepaschi Siena (Tal.) 54:52 (11:11, 11:11, 18:16, 14:14)

Článok pokračuje pod video reklamou

Bayern Mníchov (Nem.) - Stelmet Zielona Góra (Poľ.) 71:78 (16:15, 19:16, 17:32, 19:15)

D-skupina:

Panathinaikos Atény (Gréc.) - Lietuvos Rytas Vilnius (Lit.) 80:72 (16:18, 9:20, 25:8, 30:26)

Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) - Laboral Kutxa Vitoria (Šp.) 65:70 (16:20, 19:14, 14:17, 16:19)

Hádzaná

Liga majstrov muži

A-skupina:

GK Petrohrad (Rus.) - GK Motor Záporožie (Ukr.) 18:24 (10:14)

Slovenský brankár Richard Štochl nastúpil za Motor Záporožie.

B-skupina:

SPR Wisla Plock S.A. (Poľ.) - FC Porto Vitalis (Portug.) 28:22 (12:10)

D-skupina:

SG Flensburg-Handewitt (Nem.) - HSV Hamburg (Nem.) 27:24 (11:13)

Volejbal

predohrávka 9. kola extraligy žien:

Volley project UKF Nitra - VK Spišská Nová Ves 3:0 (22, 16, 18)

82 minút, rozhodovali: Novotný - Vaško, 100 divákov

Futsal

UEFA Cup

B-skupina elitného kola UEFA Futsal Cupu 2013/2014:

Laško

FC Litija - SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA 3:4 (1:2)

Góly: 19. I. Osredkar, 28. Pertič, 36. Vrhovec - 13. Kyjovský, 18., 30. a 40. Bartošek. Rozhodovali: Panagides (Cyp.) a Farkas (Maď.), ŽK: Vrhovec - Rejžek

zostava Slov-maticu: Gašparovič - Kyjovský, Kozár, Mikita, Haľko - Rafaj, Drahovský, Rick, Rejžek, Brunovský, Fehérvári, Bahna, Bartošek (Brndiar)

ďalší výsledok:

KMF Ekonomac Kragujevac - MFK Dinamo Moskva 0:5 (0:1)

Góly: 16. Fukin, 29. Cirilo, 31. Fernandinho, 36. Romulo, 40. Pula

ďalší program:

piatok 22. novembra:

voľný deň

sobota 23. novembra:

18.00 SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA - KMF Ekonomac Kragujevac

20.30 MFK Dinamo Moskva - FC Litija

tabuľka:

1. Dinamo Moskva 2 2 0 0 12:1 6

2. Kragujevac 2 1 0 1 4:7 3

3. SLOV-MATIC 2 1 0 1 5:10 3

4. Litija 2 0 0 2 5:8 0

Tenis

ATP Challenger Tour Siberia Cup v ruskom Ťumeni (dotácia 35 000 USD, tvrdý povrch RuKortHard v hale)

Štvorhra - štvrťfinále

Michail Jelgin, Michal Mertiňák (Rus./SR-1) - Radu Albot, Denis Macukevič (Mold./Rus.) 6:1, 6:2 za 42 minút

V exhibičnom zápase v čilskom Santiagu

Novak Djokovič (Srb.) - Rafael Nadal (Šp.) 7:6 (3), 6:4

Nicolás Massú (Čile) - David Nalbandian (Arg.) 6:4, 6:2

Turnaj ITF kategórie Futures v českom Jablonci nad Nisou (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch v hale)

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo

Jakub Oravec (SR-10) - Jan Michálek (ČR) 6:3, 7:5

Matej Maruščák (SR-13) - Piotr Baranskii (Poľ.) 6:2, 6:4

2. kolo (finále)

Mikolaj Jedruszczak (Poľ.-3) - Jakub Oravec (SR-10) 7:6 (7), 7:6 (4)

Matej Maruščák (SR-13) - Michal Franěk (ČR-4) 7:5, 4:6, 6:3

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo

Filip Horanský (SR-8) - Lukáš Maršoun (ČR) 6:7 (5), 6:0, 6:1

Karol Beck (SR-3) - Mikolaj Jedruszczak (Poľ.) 7:6 (3), 6:2

Moritz Baumann (Nem.-6) - Marko Daniš (SR) 6:3, 6:4

Andis Juška (Lot.-5) - Matej Maruščák (SR) 6:0, 6:4

Christian Hirschmüller (Nem.) - Juraj Masár (SR) 7:6 (4), 6:2

Zápas v rámci najvyššej francúzskej súťaže klubových družstiev

Michaela Hončová (SR) - Lenka Juríková (SR) 7:6 (1), 2:6, 7:5

Marta Domachowská, Ana Vrljičová (Poľ./Chor.) - Michaela Hončová, Tadeja Majeričová (SR/Slovin.) 3:6, 6:4, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Elica Kostovová, Monica Niculescová (Bul./Rum.) - Florence Haringová, Lenka Juríková (Fr./SR) 6:1, 6:4

ITF kategórie Futures v cyperskej Nikózii (dotácia 10 000 USD, tvrdý povrch vonku)

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo

Dominik Šproch (SR) - voľný žreb

Tomáš Bod (SR) - Igor Černyšev (Rus.) 6:2, 6:3

Ján Šimon (SR) - Jakub Dušek (ČR) 6:4, 4:6, 7:6 (5)

2. kolo

Dominik Šproch (SR) - Aleksandar Mihailovski (Bul.) 7:6 (8), 6:4

Aviv Darmon (Izr.-6) - Tomáš Bod (SR) 7:6 (4), 7:5

David Porter (V. Brit.-9) - Ján Šimon (SR) 6:2, 4:6, 6:3

3. kolo (finále)

Scott Clayton (V. Brit.-1) - Dominik Šproch (SR) 7:5, 4:6, 7:5

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo

Marek Semjan (SR-1) - Rares Cuzdriorean (Cyp.) 6:4, 6:2

2. kolo

Peter Heller (Nem.) - Marek Semjan (SR-1) 6:1, 5:7, 6:1

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo

Rares Cuzdriorean, Christopher Koutrouzas (Cyp.) - Marek Semjan, Ján Šimon (SR-3) 6:2, 7:5

Alexandru-Daniel Carpen, Mircea-Alexandru Jecan (Rum.) - Michal Schmid, Dominik Šproch (ČR/SR) 6:4, 2:6, 10:6 (zápasový tajbrejk)

Turnaj ITF kategórie Futures v gréckom Rethymne (dotácia 10 000 USD, tvrdý povrch vonku)

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo (finále):

Tomáš Janči (SR) - Alexander Centenari (USA) 6:3, 6:3

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Vitalij Ščerba (Ukr.) - Tomáš Janči (SR) 6:4, 6:2

Turnaj ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu (dotácia 75 000 USD, antuka vonku)

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo

Karin Morgošová (SR) - Estrella Cabezová-Candelová (Šp.-4) 6:4, 6:3

2. kolo

Kateřina Siniaková (ČR) - Kristína Kučová (SR-8) 3:6, 7:6 (6), 6:4

Viktoria Kanová (Rus.) - Karin Morgošová (SR) 6:3, 6:2

Štvorhra - hlavná súťaž - 1. kolo

Anna Morginová, Kateřina Siniaková (Rus./ČR) - Kristína Kučová, Anne Schäferová (SR/Nem.) 6:4, 6:4


Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  2. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  3. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  8. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  9. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Virtuálne sídlo v Bratislave
  2. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  3. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  4. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  5. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  6. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  7. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  8. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  9. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  10. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 17 351
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 991
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 491
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 748
  5. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 9 101
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 601
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 7 294
  8. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom 6 928
  9. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 6 327
  10. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 962

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Šéf Reportérov: Otázky na Kočnera podráždili Fica aj Sulíka

Nebojím sa žalôb, tvrdí šéf Reportérov RTVS Vincent Štofaník.

Píše Petr Kocina

Podvody so záverečnými prácami sa vymkli kontrole

Kauza Dankovej práce je takou hanbou, pri ktorej sa ťažko hľadajú paralely.

ČESKOSLOVENSKÍ LEGIONÁRI

V zákopoch i na železnici. Legionári krstili republiku krvou

Československí vojaci sa postarali aj o výnimočnú epizódu 1. svetovej vojny.

DOMOV

Lesník: Lykožrút je dobrá výhovorka na ťažbu dreva

Smrekové lesy sú neudržateľné, tvrdí lesník.

Neprehliadnite tiež

Škriniar už nemyslí na Kozáka, musí ubrániť jedného z najlepších na svete

Na slovenského stopéra v službách milánskeho Interu čaká v nedeľu slávne derby.

Bakoš a Cehlárik bodmi pomohli k víťazstvu svojho tímu

V AHL sa predstavili viacerí Slováci.