Česko 0:3 0:0, 0:2, 0:1 OŠ z Ruska
Koniec | Aktualizované o 11:32 | Sledujte naživo
AKTUALIZOVANÉ 21:09

Slovensko Nemecko 0:6. Športové výsledky (23. 11. 2013)

Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Stolný tenis

Extraliga mužov - 5. kolo

STK Pezinok - SK Vydrany 6:1

Body: M. Ježo a Lelkeš po 2,5, Krkoška - D. Kriston

Stavoimpex Holíč - Metalfin Galanta 6:3

MSK Čadca - Geológ Rožňava 6:1

Body: Petráš a Blažek po 2,5, Maják - Gallo

ŠK ŠOG Nitra - STK Lučenec-Kalinovo 6:4

Body: Vlačuška 3, Rezetka 2, Žatko - Péter 2,5, T. Bezúr 1,5

STK Stará Ľubovňa - ŠKST FEROMAX Bratislava 0:7

Body: M. Baláž a M. Mucha po 2,5, Kalužný

ŠKST Ružomberok - ŠK Mostex Rača 1:6

Body: M. Pavolka - T. Šereda 2,5, Turček 2, Novota 1,5

Článok pokračuje pod video reklamou

Turnaj ITTF World Tour Russian Open v ruskom Jekaterinburgu

Dvojhra mužov - hlavná súťaž - 2. kolo (osemfinále):

Thomas Keinath (SR) - Taku Takakiwa (Jap.) 4:3 (7, 10, 4, -7, -5, -8, 9)

štvrťfinále:

Thomas Keinath (SR) - Čeng Jing-qi (Čína) 1:4 (-7, -6, -9, 8, -11)

Extraliga mužov - 5. kolo

STK Pezinok - SK Vydrany 6:1

Body: M. Ježo a Lelkeš po 2,5, Krkoška - D. Kriston

Stavoimpex Holíč - Metalfin Galanta 6:3

Body: Hanák 3,5, Pavlica 1,5, Zajíc - Slováčik 2, Biró

MSK Čadca - Geológ Rožňava 6:1

Body: Petráš a Blažek po 2,5, Maják - Gallo

ŠK ŠOG Nitra - STK Lučenec-Kalinovo 6:4

Body: Vlačuška 3, Rezetka 2, Žatko - Péter 2,5, T. Bezúr 1,5

STK Stará Ľubovňa - ŠKST FEROMAX Bratislava 0:7

Body: M. Baláž a M. Mucha po 2,5, Kalužný

ŠKST Ružomberok - ŠK Mostex Rača 1:6

Body: M. Pavolka - T. Šereda 2,5, Turček 2, Novota 1,5

STK Pezinok - Metalfin Galanta 6:2

Body: Lelkeš 3,5, M. Ježo 1,5, Krkoška - Slováčik, Wiltschka

Stavoimpex Holíč - SK Vydrany 7:0

Body: Truksa a Zajíc po 2,5, Pavlica 2

MSK Čadca - STK Lučenec-Kalinovo 7:0

Body: Blažek a Petráš po 2,5, Maják 2

ŠK ŠOG Nitra - Geológ Rožňava 5:5

Body: Rezetka a Vlačuška po 2,5 - Gumáň 3, Paľovčík a Gallo

STK Stará Ľubovňa - ŠK Mostex Rača 0:7

Body: Novota a T. Šereda po 2,5, Turček 2

ŠKST Ružomberok - ŠKST FEROMAX Bratislava 5:5

Body: Koválik 2,5, Jahoda 1,5, M. Pavolka - M. Mucha a Kalužný po 2, M. Baláž

Poradie po 5. kole: 1. Holíč 36 bodov, 2. Rača 32, 3. Pezinok 31,... 11. Stará Ľubovňa 12, 12. Lučenec-Kalinovo 9

Extraliga žien - 5. kolo

TTC Považská Bystrica - ŠKST Ružomberok 6:3

Body: Búdová a Zemanová po 1,5, Kucková, 2x bez boja - Jantošová 2, Puchovanová

TJ Baník Mlynky - ŠKST Topoľčany 0:7

Body: E. Jurková 2,5, Furková 1,5, Kršiaková, 2x bez boja

STO Valaliky - ŠK ŠOG Nitra 5:5

Body: Vancáková a Horváthová po 2,5 - Kokavcová 3, Kovácsová a Grigelová

TJ Trnávka Bratislava - MSK Malacky 0:7

Body: Lazarčíková a Weberová po 2,5, Kosová 2

Dunajská Streda - Viktória Trnava 6:3

Body: Majerčíková 2,5, Belianska 1,5, 2x bez boja - Kukuľková 2, Peková

MSK Čadca - ŠKST Ružomberok 6:3

Body: Cisariková 2,5, Belopotočanová 1, Adámeková 0,5, 2x bez boja - Puchovanová 2, Jantošová

TJ Baník Mlynky - ŠK ŠOG Nitra 0:7

Body: Kovácsová 2,5, Grigelová 1,5, Kokavcová, 2x bez boja

STO Valaliky - ŠKST Topoľčany 1:6

Body: Horváthová - Kršiaková a E. Jurková po 2,5, Furková

TJ Trnávka Bratislava - Viktória Trnava 2:6

Body: Bútorová 2 - Malá a Kukuľková po 2,5, Takáčová

Dunajská Streda - MSK Malacky 3:6

Body: Majerčíková 2,5, Belianska 0,5 - Weberová 3, Lazarčíková 2, Kosová

Poradie po 5. kole: 1. Topoľčany 32, 2. Malacky 27, 3. Čadca 27,... 10. Trnávka 11, 11. Mlynky 9

Futsal

Sumáre - 3. kolo 1. slovenskej ligy

MFsK Nitra - Čekan Mekenroff Bratislava 7:4 (2:0)

Góly: Bratský 3, Zaťovič 2, Fuska, Kluka - Vangel 2, Uhrin, Ďurajka. ŽK: Suchán, Dano - Uhrin, Ďurajka, ČK: Endrödy (Nitra), rozhodovali: Fischer, Budáč M., 100 divákov.

FK Slovanet Prešov - Futsal Team Levice 6:2 (2:1)

Góly: R. Beliš 2, Adam 2, Mihok, Harčár - Molnár, Vida. ŽK: Bil, R. Beliš - Švec, Budovec, rozhodovali: Gál, Kopec, 500 divákov.

Tabuľka

1. Slov-Matic FOFO Bratislava 7 7 0 0 68:11 18

2. Futsal Team Levice 6 4 0 2 27:18 11

3. Across Pinerola Bratislava 7 3 1 3 26:25 11

4. ŠK Makroteam Žilina 7 3 1 3 34:36 10

5. STC Púchov 7 3 1 3 22:31 10

6. Tupperware Nové Zámky 7 3 0 4 23:37 9

7. FK Slovanet Prešov 7 2 2 3 33:32 8

8. MFsK Nitra 7 2 2 3 28:35 8

9. FTVŠ Bratislava 6 2 0 4 15:28 6

10. Čekan Mekenroff Bratislava 7 1 1 5 18:41 4

B-skupina elitného kola UEFA Futsal Cupu 2013/2014 Laško

SLOV-MATIC FOFO BRATISLAVA - KMF Ekonomac Kragujevac 2:4 (0:1)

Góly: 33. Mikita, 40. Fehérvári - 2. a 30. Rajčevič, 26. a 32. Daniel. Rozhodovali: Lumbreras (Šp.) a Bauernfeind (Rak.), ŽK: Surudžič (Kragujevac)

zostava Slov-maticu: Brndiar - Rafaj, Kozár, Mikita, Haľko - Kyjovský, Drahovský, Rick, Rejžek, Brunovský, Fehérvári, Bahna, Bartošek (Gašparovič)

Curling

Turnaj B-kategórie majstrovstiev Európy v Nórsku

Výsledky B-kategórie ME

Nemecko - SLOVENSKO 11:2, Anglicko - Turecko 10:2, Taliansko - Španielsko 12:4, Estónsko - Rumunsko 10:4.

Ďalší program Slovákov v B-kategórii ME

nedeľa 24. novembra: 8.00 Rumunsko - SR, 20.00 SR - Španielsko

pondelok 25. novembra: 8.00 Estónsko - SR, 16.00 Turecko - SR

utorok 26. novembra: 16.00 SR - Taliansko

streda 27. novembra: 8.00 SR - Anglicko, prípadné tajbrejky

štvrtok 28. novembra: semifinále

piatok 29. novembra: finále

BOBY

Severoamerický pohári v americkom Park City

dvojboby:

I. preteky: 1. Rusko (pilot Alexander Kasjanov) 1:38,78 min,...16. Slovensko (Milan Jagnešák) 1:40.97

II. preteky: 1. Alexander Kasjanov, Alexej Vojevoda (Rus.) 1:37,35,...21. Milan Jagnešák, Matej Kováč (SR) 49,99 - absolvovali len 1 jazdu

Futbal

Rusko - 17. kolo

Tom Tomsk - Rubin Kazaň 0:1

Amkar Perm - Kubaň Krasnodar 3:1

(za domácich M. Jakubko celý zápas)

CSKA Moskva - Spartak Moskva 1:0

kvalifikácia MS 2015 - 1. skupina

Slovensko - Nemecko 0:6 (0:1)

Góly: 7. a 84. Kesslerová, 57. a 65. Mittagová, 84. Poppová. Rozhodovala: Martinézová (Šp.), ŽK: Fischerová - Laudehrová, 1128 divákov.

zostavy a striedania:

Slovensko: Korenčiová - Fischerová, Harsányová, Mravíková, Vrabcová (62. Hmírová) - Bíróová, Ondrušová - Šušková (59. Zdechovanová), Klechová, Fecková - Bartovičová

Nemecko: Schultová - Schmidtová, Krahnová, Bartusiaková, Maierová - Leupolzová (55. Poppová), Kesslerová - Laudehrová (55. Bajramajová), Maroszanová, Mittagová - Šašičová (73. Däbritzová)

Výsledky sobotňajších zápasov najvyššej škótskej súťaže

St. Mirren - Hibernian 0:0 - Marián Kello (St. Mirren) odchytal celý zápas

Celtic Glasgow - Aberdeen 3:1

Dundee United - Partick 4:1

Hearts - Ross County 2:2

Inverness - St. Johnstone 1:0

Kilmarnock - Motherwell 0:2

Česká futbalová liga

sumáre - 15. kolo

1. FK Příbram - Vysočina Jihlava 5:0 (3:0)

Góly: 10. Mareš, 31. Stratil, 33. Pilík, 76. Švancara, 81. Pleško

(T. Hájovský odohral celý zápas, J. Rondzik sedel na lavičke - K. Karlík hral do 66. minúty)

Slovan Liberec - Dukla Praha 0:1 (0:0)

Gól: 49. Pospěch

(L. Hroššo sedel na lavičke - L. Štetina odohral celý zápas, M. Hlinka hral do 77. minúty, T. Kučera sedel na lavičke)

Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (1:1)

Góly: 42. Krejčí, 59. Costa, 67. Hušbauer, 90. Bednář - 27. Zahustel

(L. Pauschek (Sparta) sedel na lavičke)

Turecko

Výsledky 12. kola

Caykur Rizespor - Kayserispor 0:2

Bursaspor - Kasimpasa 1:1

Galatasaray - Sivasspor 2:1

Výsledky sobotňajších zápasov 12. kola gréckej futbalovej ligy

Smyrnis - OFI Kréta 0:1, Atromitos - Veria 1:0, Panthrakikos - Olympiakos 1:4 /za Olympiakos hral V. Weiss do 62. minúty/

Rakúska liga 16. kolo

Innsbruck - Austria Viedeň 0:5

Wiener Neustadt - Grödig 0:2 - Peter Hlinka (Neustadt) hral do 61. min a v 40. min dostal ŽK

Ried - Admira Mödling 2:2

Zápas AC Wolfsberger - Sturm Graz odložili.

Výsledky sobotňajších zápasov 14. kola holandskej futbalovej ligy

PSV Eindhoven - Heerenveen 1:1

Cambuur - NEC Nijmegen 2:1

AZ Alkmaar - Roda JC 2:2

Švajčiarska liga 15. kolo

FC Bazilej - FC Thun 4:1

Young Boys Bern - FC Lausanne-Sport 3:2

Belgická liga 17. kolo

Sporting Charleroi - Anderlecht Brusel 2:1

Cercle Bruggy - Lierse SK 2:4

KAA Gent - Waasland-Beveren 2:0

OH Leuven - Kortrijk 1:1

KV Oostende - Genk 4:0

WSV Zulte-Waregem - KV Mechelen 3:1

Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk 1:1

Portugalská liga

Benfica Lisabon - Sporting Braga 1:0

Poľská liga 17. kolo

Zawisza Bydgoszcz - Widzew Lodž 2:0

Jagiellonia Bialystok - Slask Vroclav 3:1 - Marián Kelemen (Vroclav) odchytal celý zápas

Legia Varšava - Pogon Štetín 3:1 - brankár Dušan Kuciak (Legia) odohral celý duel

Tenis

Turnaj v Jablonci nad Nisou (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch v hale)

Dvojhra - semifinále

Karol Beck (SR-3) - Filip Veger (Chor.) 6:3, 6:3

Štvorhra - štvrťfinále

Karol Beck, Michal Konečný (SR/ČR-2) - Jakub Filipský, Jan Kunčík (ČR) 6:1, 6:4

Štvorhra - semifinále

Andis Juška, Robin Staněk (Lot./ČR) - Karol Beck, Michal Konečný (SR/ČR-2) 6:3, 6:3

Turnaj ITF v tureckom rezorte Antalya - Kaya Belek (dotácia 10 000 USD, antuka vonku)

Dvojhra - štvrťfinále

Natalia Orlovová (Rus.-7) - Viktória Kužmová (SR) 6:4, 7:5

Volejbal

Pohár kontinentálnych šampiónov mužov v japonskom Kjóte

Irán - USA 3:2 (26, -19, -19, 25, 16)

Rusko - Brazília 3:2 (-20, -22, 21, 17, 8)

Taliansko - Japonsko 3:0 (16, 21, 21)

Extraliga mužov

COP Trenčín - VK Slávia Svidník 1:3 (31, -22, -23, -18)

121 min, rozhodovali: Juráček a Schimpl, 60 divákov

VK Ekonóm SPU Nitra - VKM Stará Ľubovňa 3:0 (17, 16, 12)

60 min, rozhodovali: Bajči a Královič, 100 divákov

VK MIRAD PU Prešov - VK Spartak Komárno 3:2 (-21, 18, 15, -23, 12)

130 min, rozhodovali: Höger a Servický, 150 divákov

Stredoeurópska liga mužov

ŠK Chemes Humenné - ACH Volley Ľubľana (Slovin.) 0:3 (-20, -21, -20)

78 minút, rozhodovali: Tillmann a Szabó (obaja Maď.)

Hypo Amstetten (Rak.) - Volley Team Bratislava 0:3 (-18, -22, -21)

76 minút, rozhodovali: Gril a Miklošič (obaja Slovin.)

SK Posojilnica Aich/Dob (Rak.) - Fino Kaposvár Volleyball Team (Maď.) 3:0 (17, 19, 14)

Stredoeurópska liga žien

VK Doprastav Bratislava - Calcit Kamnik (Slovin.) 0:3 (-23, -11, -22)

70 min, rozhodovali: Gall a Antušák (obaja ČR)

Askö Linz-Steg (Rak.) - Slávia EU Bratislava 1:3 (-23, -28, 17, -22)

110 minút, rozhodovali: Skudnik a Globačnik (obaja Slovin.)

Kolky

1. zápas 1. kola LM 2013/2014

ŽP Šport Podbrezová - Racing Club Štrasburg 7:1 (3848:3476)

Body ŽP: Čech 678, Zavarko 661, Vadovič 644, Ernješi 632, Kyselica 612, Tomka 621

Hokej

Výsledky sobotňajších stretnutí najvyššej fínskej hokejovej súťaže Liigy

Ässät Pori - Lukko Rauma 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)

Jokerit Helsinki - Pelicans Lahti 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)

SaiPa Lappeenranta - KalPa Kuopio 1:0 po sam. nájazdoch (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)

Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

TPS Turku - IFK Helsinki 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Švédska liga

výsledky:

Skelleftea - Linköping 5:2

Färjestad - Brynäs 2:3 pp a sn

Leksand - Lulea 3:2 pp a sn

Hádzaná

Pohár EHF, muži, 3. kolo - 1. zápas

Tatran Prešov - RK Branik Maribor 34:26 (19:14)

Zostava a góly Prešova: Verkič, Krupa - Rábek 3, Hruščák, Hrstka 1, Krok 1, Krištopans 7, Radčenko 2, Tumidalský 1, Urban 5/2, Číp, Guzy, Pejovič 6, Krzysztofik 1, Antl 6/2, Paleš. Najviac gólov Maribor: Razgor 9/4, Zarabec 6, Sok 5, 7 m: 3/3 - 5/4, vylúčení: 1:7. Rozhodcovia: Kolevski, Krkačev (obaja Maced.).

Extraliga mužov

MŠK Považská Bystrica - HC Štart Nové Zámky 30:30 (18:16)

Najviac gólov: Vallo 11, J. Kozák 6, M. Kozák 5/2 - D. Pogány 8, Monczka 6/1, T. Straňovský 5/2

Pok. hody: 2/2 - 4/3, vylúčení: 2 - 3, rozhodovali: Haščík a R. Sivák, 450 divákov

MHáK Martin - HáO TJ Slovan Modra 29:29 (14:11)

Najviac gólov: Bíro 10/6, Buvala 9, Kardoš a Malík po 3 - Tschur 11, Kintler 5/3, Földes 5

Pok. hody: 8/6 - 4/3, vylúčení: 5 - 4, ČK: Kardoš (Martin) za tri vylúčenia, rozhodovali: Sabol a Daňo, 250 divákov

Basketbal

12. kolo Stredoeurópskej ligy (SEL) žien

Piešťanské Čajky - Rücon Spišská Nová Ves 71:76 (22:16, 17:15, 23:23, 9:22)

Najviac bodov: Bartoňová 20, Fabianová 13, Tathamová 11 - Whitcombová 24, Palušná 22, O'Rourkeová 13

TH: 24/17 - 22/14, fauly: 23 - 20, trojky: 4 - 6, rozhodovali: Ženiš, Turčin a R. Hricišin, 400 divákov

MBK Ružomberok - Aluinvent DVTK Miškovec 77:73 (14:16, 25:23, 18:20, 20:14)

Najviac bodov Ružomberka: Murphyová 26, Baburová a Černáková po 11

ŠBK Šamorín - PEAC Pécs 75:77 (27:18, 11:14, 15:17, 22:28)

Najviac bodov Šamorína: Sujová 20, Vyňuchalová 14, Jaeschkeová a Škoričová po 12

Vodné pólo

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 3. kola Pharma Group extraligy vo vodnom póle mužov:

Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto 7:6 (2:2, 4:1, 1:1, 0:2)

Najviac gólov: Nedbal, Plvan, Gyurcsi po 2 - S. Nagy 3, 400 divákov

ČH Hornets Košice - KVP NCHZ Nováky 10:9 (2:0, 3:3, 5:4, 0:2)

Najviac gólov: K. Bačo 4 - Maroš Tkáč 4, 150 divákov

KPŠ Nereus Žilina - Pirana SC Topoľčany 9:3 (1:0, 3:1, 4:1, 1:1)

Najviac gólov: Cachovan 3, Kuchárik 2 - Lacika, Michalides, Aliu po 1, 100 divákov

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 23 408
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 440
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 10 064
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 463
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 655
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 6 024
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 674
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 177
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 125
  10. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 2 991

Téma: Stolný tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Penta potichu pustila do polikliník investora, je ním majiteľ Swanu

Najväčšia súkromná sieť polikliník má nového akcionára, menšinový podiel kúpil fond Avant.

DOMOV

Tománková: Čistý deň sa možno presunie na ranč pri Bratislave

Tománkovci tvrdia, že majú dôkazy o tom, že Blahová používa falošné dôkazy.

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Ministerstvo ukázalo výpis platby za vrtuľník. Faktúra chýba.

Neprehliadnite tiež

Rusko je prvým finalistom hokejového turnaja, Česko mu nedalo ani gól

Českí hokejisti si zahrajú iba o bronzové medaily.

Rajičová si oproti Soči výrazne polepšila, Rusi získali prvé zlato

Prvé zlato pre Olympijských športovcov z Ruska získala Alina Zagitovová.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 23.2.2018 (deň 14)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 23. február 2018.

Medailová bilancia - Zimná olympiáda 2018 (ZOH 2018)

Na olympijských hrách v Pjongčangu rozdajú sady medailí v 102 súťažiach, ktoré ponúkne dokopy pätnásť športov.

Potupili Arsenal. Za úspechom švédskeho zázraku je aj Labutie jazero

Vypadli, ale šokovali. Futbalisti Östersunds FK vyhrali v zápase šestnásťfinále Európskej ligy na pôde slávneho Arsenalu 2:1