Curling
ME
Výsledky - utorok - ženy
Lotyšsko - Dánsko 6:8, Taliansko - Škótsko 2:12, Švédsko - Nórsko 13:6, Česko - Švajčiarsko 3:9, Nemecko - Rusko 2:8, Nemecko - Švajčiarsko 2:8, Nórsko- Česko 7:8 po extra ende, Dánsko - Rusko 6:5, Lotyšsko - Taliansko 11:5, Škótsko - Švédsko 6:5
Rusko - Švajčiarsko 6:4, Švédsko - Lotyšsko 8:1, ČR - Nemecko 7:4, Škótsko - Nórsko 10:1, Dánsko - Taliansko 7:2
Tabuľka
1. Škótsko 8 8:0
2. Švajčiarsko 8 7:1
3. Dánsko 8 5:3
Rusko 8 5:3
Švédsko 8 5:3
6. ČR 8 4:4
7. Nemecko 8 2:6
Lotyšsko 8 2:6
Tenis
Juniorský turnaj Yucatan Cup so štatútom ITF Grade 1 na tvrdom povrchu vonku v mexickej Meride
Dvojhra - 2. kolo
Tereza Mihalíková (SR) - Tornado Alicia Blacková (USA-1) 7:5, 7:5
Štvorhra - 1. kolo
Emilie Francatiová, Tereza Mihalíková (Dán./SR) - Usue Maitane Arconadová, Fanny Stollárová (USA/Maď.-4) 6:4, 6:1
Turnaj ITF kategórie Futures v českej Opave (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch v hale)
Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo
Adrian Sikora (SR-1) - Pavel Nejedlý (ČR) 7:5, 7:5
Juraj Masár (SR) - Filip Veger (Chor.) 7:3 (3), 2:6, 7:6 (5)
Futbal
Ženy - kvalifikácia MS 2015 - 1. skupina
Chorvátsko - Nemecko 0:8 (0:3)
Góly: 12., 22., 66. a 81. Marozsánová, 13. Sasičová, 53. Mittagová, 72. Poppová, 90.+1 Bartusiaková
tabuľka 1. skupiny:
1. Nemecko 5 5 0 0 40:0 15
2. Írsko 3 2 1 0 6:1 7
3. Rusko 2 1 0 1 2:9 3
4. SLOVENSKO 5 1 0 4 2:13 3
5. Slovinsko 3 1 0 2 3:17 3
6. Chorvátsko 4 0 1 3 1:14 1
Rakúsko - 15. kolo
Sturm Graz - SV Ried 2:0
Hádzaná
Mužská Tipos extraliga
1. MHK Košice - Tatran Prešov 33:38 (19:21)
Najviac gólov: Pecha 10, Pekár 8/1, Ľoch 5 - Číp 9, Hrstka 7/1, Ribek 6. Rozhodovali: Gabriš, Klinka, vylúčení: 2:3, 7 m hody: 3/1 - 1/1, 300 divákov
Volejbal
Mužská extraliga
COP Trenčín - Ekonóm SPU Nitra 3:2 (24, -22, 19, -17, 17)
2. kolo, Challenge Cup, 2. zápas
Chemes Humenné - Andreoli Latina 0:3 (-24, -18, -26)
90 minút, rozhodovali: Marev (Bul.), Paršyn (Ukr.)
Liga majstrov - ženy
A-skupina
Drážďany SC (Nem.) - Rabita Baku (Azer.) 0:3 (-19, -23, -20)
B-skupina
Igtisadči Baku (Azer.) - RebecchiNMeccanica Piacenza (Tal.) 1:3 (-16, -18, 21, -20)
C-skupina
Dinamo Romprest Bukurešť (Rum.) - Gent Dames (Bel.) 3:0 (20, 17, 15)
E-skupina
Galatasaray Daikin Istanbul (Tur.) - Unendo Yamamay Busto Arsizio (Tal.) 3:0 (24, 23, 11)
Liga majstrov - muži
D-skupina
HK DROTT Halmstad (Švéd.) - RK Gorenje Velenje (Slovin.) 32:40 (14:20)
HSV Hamburg (Nem.) - Naturhouse La Rioja (Šp.) 34:27 (17:12)
Vyzývací pohár žien - 2. kolo - odveta
VC Mamer (Lux.) - Slávia EU Bratislava (SR) 0:3 (-20, -19, -9) - prvý zápas 0:3, do šestnásťfinále postúpila Slávia EU Bratislava
73 minút, rozhodovali: Janosch (Rak.) a Lecourt (Fr.)
Basketbal
Muži - 15. kolo extraliga
Edymax SPU Nitra - BK Inter Incheba Bratislava 80:82 (22:18, 18:21, 23:23, 17:20)
Najviac bodov: Sparks 22, Nuhanovič 17, Frazier a Smajlagič po 14 - Graham 21, Baťka 16, Miloševič 11, 650 divákov
MBK Handlová - ŠKP Banská Bystrica 79:76 (42:42)
Najviac bodov: Mrviš 22, Vojtek 15, Gudžič 11 - Rendla, Žiark po 20, Grznár 16, 400 divákov
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BK Levickí Patrioti 79:78 (39:38)
Najviac bodov: Evans 18, Šelecký 15, Baldovský 14 - Anuna 15, Galata 13, Vlajič, Klein po 11, 650 divákov
Ženy - extraliga
ŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava 100:57 (60:22)
Najviac bodov: Vyňuchalová 24, Škoričová 16 - Horonyová 16, Marcová 11, 80 divákov
Stredoeurópska liga basketbalistiek
Piešťanské Čajky - Valosun Brno 73:57 (16:19, 18:18, 18:17, 21:3)
Najviac bodov Piešťan: Krč-Turbová 20, Tathamová 19, Bartoňová 10
Hokej
Fínska liga
Ässät Pori - SaiPa Lappeenranta 1:4
Švédska liga - 26 kolo
Brynäs - Skelleftea 6:5 pp, Färjestad - AIK Štokholm 2:1, HV 71 - Örebro 2:1 pp