Tenis
Turnaj ITF kategórie Futures v českej Opave (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch v hale)
Dvojhra - štvrťfinále
Vladimir Ignatik (Biel.-7) - Adrian Sikora (SR-1) 6:3, 6:3
Karol Beck (SR-8) - Andis Juška (Lot.) 6:2, 6:2
Blažej Koniusz (Poľ.) - Juraj Masár (SR) 7:5, 6:4
Turnaj ITF v tureckom rezorte Antalya - Kaya Belek (dotácia 10 000 USD, antuka vonku):
Dvojhra - 1. kolo
Karin Morgošová (SR-1) - Camille Cheliová (Fr.) 6:3, 6:2
2. kolo
Karin Morgošová (SR-1) - Alice Bacquieová (Fr.) 6:3, 6:2
štvrťfinále
Karin Morgošová (SR-1) - Kimberley Zimmermannová (Belg.) 4:6, 6:1, 6:0
Štvorhra - 1. kolo
Natalija Kostičová, Karin Morgošová (Srb./SR) - Cemre Anilová, Talya Irem Kökenová (Tur.) 6:2, 6:0
štvrťfinále
Natalija Kostičová, Karin Morgošová (Srb./SR) - Daniela Ciobanová, Adriana Sosnovschiová (Mold.) 6:1, 6:2
semifinále
Natalija Kostičová, Karin Morgošová (Srb./SR) - Nikola Horáková, Gabriela van de Graafová (ČR/Hol.-2) 6:0, 7:5
Turnaj ITF v mexickom Monterrey (dotácia 25 000 USD, tvrdý povrch vonku):
Dvojhra - 2 kolo
Francoise Abandová (Kan.) - Petra Uberalová (SR) 6:2, 6:2
Štvorhra - štvrťfinále
Indy de Vroomeová, Lenka Wienerová (Hol./SR) - Chieh-Yu Hsu, Maria Irigoyenová (USA/Arg.-1) 6:2, 6:4
Futbal
Poľsko - 18. kolo
Pogoň Štetín - Zawisza Bydgoszcz 1:1
Visla Krakov - Slask Vroclav 3:0 /M. Kelemen (Vroclav) odchytal celý zápas)/
Slovensko - II. liga - 20. kolo
ŠK SFM Senec - FK Slovan Duslo Šaľa 2:1 (2:0)
Góly: 34. a 38. R. Augustín (prvý z pok. kopu) - 76. Numeric, ŽK: 22. Orolín, 74. Ujčík (obaja Senec), rozhodovali: Straka - Benko, Ádám, 235 divákov
Česko - 16. kolo
Vysočina Jihlava - 1. FC Slovácko 2:1 (2:0)
Góly: 36. Marek, 38. Tlustý - 72. Valenta, 2975 divákov.
/za domácich K. Karlík nastúpil v 86. min. - za hostí T. Košút odohral celý zápas a dostal ŽK, P. Šimko odohral celý zápas/
FK Teplice - 1. SC Znojmo 1:3 (0:2)
Góly: 73. Litsingi (z 11 m) - 21. Crnkič, 41. Vašíček, 76. HROŠOVSKÝ
/P. Lukáč na lavičke - P. Hrošovský celý zápas, M. Lacko do 75. minúty + ŽK/
Turecko - 13. kolo
Elazigspor - Bursaspor 1:2 - Stanislav Šesták (Bursaspor) nefiguruje v zápise o stretnutí
Sivasspor - Antalyaspor 0:3
Maďarsko - 16. kolo
Honvéd Budapešť - Kecskemét 1:1
Holandsko - 15. kolo
Roda Kerkrade - Twente Enschede 1:2
Francúzsko - II. liga
Arles-Avignon - Bastia 0:0, Caen - Angers 1:1, Clermont - Brest 1:0, Chateauroux - Istres 2:0, Le Havre - Créteil 3:1, Nimes - Dijon 1:1, Niort - Laval 0:1, Troyes - Tours 1:2
Basketbal
Extraliga - ženy
BK Petržalka - BKŽ Levice 64:56 (26:31)
Najviac bodov: Smuteková 16, Páleníková 13, Čápová 11 - Babaríková 14, Šimová 11, Melezinková 10, 70 divákov
Euroliga - muži
A-skupina
Budiveľnik Kyjev (Ukr.) - CSKA Moskva (Rus.) 74:82 (17:18, 18:22, 24:18, 15:24)
FC Barcelona (Šp.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 94:81 (35:15, 17:25, 22:22, 20:19)
B-skupina
Žalgiris Kaunas (Lit.) - EA7 Emporio Armani Miláno (Tal.) 73:71 (17:17, 22:14, 21:19, 13:21)
Anadolu Efes Istanbul (Tur.) - Štrasburg (Fr.) 88:65 (24:12, 22:17, 23:20, 19:16)
C-skupina
Montepaschi Siena (Tal.) - FC Bayern Mníchov (Nem.) 71:62 (21:18, 20:16, 11:10, 19:18)
D-skupina
Laboral Kutxa Vitoria (Šp.) - Panathinaikos Atény (Gréc.) 79:77 (34:19, 21:25, 10:18, 14:15)
Hokej
Fínsko
Hämeenlinna - Ässät Pori 1:3 (0:0, 1:2, 0:1), Jokerit Helsinki - IFK Helsinki 1:4 (1:2, 0:0, 0:2), JYS Jyväskylä - Pelicans Lahti 5:2 (0:0, 4:1, 1:1), KaIPa Kuopio - Ilves 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
Česko - 25. kolo
Brno - Kladno 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Góly: 2. Burian, 14. Káňa, 20. Čermák, 49. Němec.
/M. Čiliak (Brno) chytal celý zápas/
Vítkovice - Litvínov 1:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Góly: 56. Svačina (K. SLOBODA) - 37. Ručinský, 62. Hanzl
Zlín - Sparta Praha 6:5 (1:4, 4:1, 1:0)
Góly: 4. Tesařík, 21. Honejsek, 23. Balaštík, 25. Leška, 26. Čech, 59. Zámorský - 5. a 19. Pilař, 9. Rolinek, 18. Švrček, 38. Pech
Mountfield Hradec Králové - Liberec 5:2 (0:1, 0:1, 5:0)
Góly: 43. Šimánek (VYDARENÝ), 46. DEJ (VYDARENÝ), 47. Šimánek, 52. Červený (P. MIKUŠ), 60. Mertl - 4. BARTEK (BULÍK), 35. Valský
Pardubice - Třinec 2:1 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Góly: 59. Radil, 61. T. Nosek - 14. Polanský
Švajčiarsko
Ambri-Piotta - Servette Ženeva 3:1, Bern - Zug 3:1, Lausanne - Kloten 2:1, Lugano - Zürich 0:2, Fribourg - Rapperswil 6:4 (1:0, 3:2, 2:2) - Peter Sejna (Rapperswil) 1+0
Nemecko - DEL
Wolfsburg - Schwenninger 5:1, Mannheim - Krefeld 2:4, Eisbären Berlín - Augsburg 2:1, Ingolstadt - Düsseldorf 4:0, Hamburg - Kolín 5:2, Norimberg - Mníchov 3:2 pp, Straubing - Iserlohn 4:5
Švédsko
HV71 - Färjestad 3:2 pp a sn, Örebro - Skelleftea 1:4