1. Steven Holcomb, Christopher Fogt (USA) 1:50,19 min (55,09 s + 55,10 s), 2. Nick Cunningham, Johnny Quinn (USA) 1:50,74 (55,25 + 55,49), 3. Cory Butner, Charles Berkeley (USA) 1:50,85 (55,32 + 55,53), 4. Thomas Florschütz, Kevin Kuske (Nem.) 1:50,88 (55,43 + 55,45), 5. Alexander Subkov, Maxim Belugin (Rus.) 1:50,92 (55,33 + 55,59), 6. Chris Spring, Jesse Lumsden (Kan.) 1:51,02 (55,36 + 55,66)
Poradie SP (po 4 z 8 pretekov): 1. Holcomb 900, 2. Cunningham (USA) 764, 3. Beat Hefti (Švajč.) 740, 4. Butner 736, 5. Subkov 712, 6. Francesco Friedrich (Nem.) 696
ženy
1. Kaillie Humphriesová, Heather Moyseová (Kan.) 1:53,66 min. (56,63 + 57,03 s), 2. Elana Meyersová, Lauryn Williamsová (USA) 1:53,78 (56,65 + 57,13), 3. Jamie Greubelová, Katie Eberlingová (USA) 1:54,00 (56,93 + 57,07), 4. Jazmine Fenlatorová, Emily Azevedová (USA) 1:54,07 (56,99 + 57,08), 5. Cathleen Martiniová, Christin Senkelová (Nem.) 1:54,24 (56,96 + 57,28), 6. Sandra Kiriasisová, Franziska Firtzová (Nem.) 1:54,34 (57,08 + 57,26))
Poradie SP (4 z 8): 1. Meyersová (USA) 870, 2. Humphriesová 828, 3. Greubelová 810, 4. Martiniová 744, 5. Fenlatorová 698, 6. Kiriasisová 664
Akrobatické lyžovanie
Moguls - sobotňajšie výsledky:
Muži: 1. Mikael Kingsbury, 2. Alex Bilodeau (obaja Kan.), 3. Šo Endo (Jap.), 4. Matt Graham, 5. Dale Begg-Smith (obaja Aus.), 6. Patrick Deneen (USA)
Ženy: 1. Hannah Kearneyová (USA), 2. Justine Dufourová-Lapointeová (Kan.), 3. Aiko Uemurová (Jap.), 4. Britteny Coxová (Aus.), 5. Chloé Dufourová-Lapointeová (Kan.), 6. Regina Rachimovová (Rus.)
Severská kombinácia
Výsledky - severská kombinácia (skoky na mostíku HS-98, beh na 2 x 7,5 km):
Súťaž dvojčlenných družstiev: 1. Nórsko I (Mikko Kokslien, Jörgen Graabak) 34:32,3 min, 2. Nórsko II (Magnus Krog, Haavard Klementsen) +8,2 s, 3. Taliansko (Samuel Costa, Alessandro Pittin) +8,8, 4. USA I +10,0, 5. Nemecko I +12,6, 6. Rakúsko II +19,8
Snoubording
Výsledky - paralelný slalom:
muži: 1. Sylvain Dufour (Fr.), 2. Alexander Payer (Rak.), 3. Lukas Mathies (Rak.)
ženy: 1. Caroline Calveová (Kan.), Jekaterina Tudegeščevová (Rus.), 3. Selina Jörgová (Nem.)
Sane
ženy - jednosedadlové:
1. Natalie Geisenbergerová (Nem.) 1:27,628 (43,826+43,802), 2. Anke Wischnewská (Nem.) 1:27,821 (43,974+43,847), 3. Alex Gough (Kan.) 1:27,889 (43,980+43,909), 4. Kate Hansenová (USA) 1:27,929 (43,900+44,029), 5. Dajana Eitbergerová (Nem.) 1:29,990 (43,962+ 44,028), 6. Julia Clukeyová (USA) 1:28,003 (44,003+44,000)
muži: 1. Armin Zöggeler (Tal.) 1:30,599 min, 2. Chris Mazdzer (USA) 1:30,839, 3. Wolfgang Kindl (Rak.) 1:30,923, 4. Dominik Fischnaller (Tal.) 1:30,933, 5. Felix Loch (Nem.) 1:30,940, ... 22. Jozef Ninis (SR) 1:32,145
Poradie SP 2013/2014 po 5. kole:
muži: 1. Felix Loch (Nem.) 385 bodov, 2. Dominik Fischnaller (Tal.) 355, 3. David Möller (Nem.) 350, ... 26. Jozef Ninis (SR) 81
Zimná univerziáda
Výsledky - Super-G muži:
1. Blaise Giezendanner (Fr.) 1:22,32, 2. Nicolas Raffort (Fr.) +0,55 s, 3,. Guglielmo Bocsa (Tal.) +0,80,...24. Matej FALAT (SR) +3,53, 40. Vladimír Siráň (SR) +6,02.
Martin Bendík preteky nedokončil
šprint klasickou technikou:
muži: 1. Maxim Kovalev (Rus.) 3:25,71 min, 2. Pavel Sjulatov (Rus.) +0,64, 3. Heikki Korpela (Fín.) +1,72, ..., 8. Peter MLYNÁR, 32. Andrej SEGEČ, 51. David BRÜNN, 53. Martin KAPŠO, 60. Erik URGELA (všetci SR)
ženy: 1. Oxana Ušatovová 3:24,27, 2. Oľga Carevová +0,01, 3. Oľga Repnicynová (všetky Rus.) +2,37, ..., 64. Eva SEGEČOVÁ
tanečné páry - voľné jazdy:
1. Pernelle Carronová, Lloyd Jones (Fr.) 153,65, 2. Julia Zlobinová, Alexej Sitnikov (Azer.) 142,66, 3. Viktoria Sinicinová, Ruslan Žiganšin (Rus.) 142,50, 4. Federica TESTAOVÁ, Lukáš CSÖLLEY (SR) 141,61
Florbal
MS ženy
Semifinále:
Švédsko - Česko 9:2
Švajčiarsko - Fínsko 2:6
o 7. miesto:
Poľsko - Nemecko 3:1
Volejbal
SEL žien
Calcit Kamnik (Slovin.) - Slávia EU Bratislava 3:0 (18, 22, 19)
76 minút, rozhodovali: Brlas a Rajkovič (obaja Chor.)
Nova KBM Branik Maribor (Slovin.) - SVS Post Schwechat (Rak.) 3:2 (22, -22, 25, -19, 14)
extraliga muži
VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 0:3 (-22, -24, -23)
80 min, rozhodovali: Kováč a Královič, 100 divákov
VKM Stará Ľubovňa - VK Spartak Komárno 0:3 (-23, -19, -23)
88 min, rozhodovali: Drobňák a Porvazník, 300 divákov
extraliga ženy
VŠK Paneurópa Bratislava - VK Spišská Nová Ves 0:3 (-18, -19, -17)
75 min, rozhodovali: Sarka a Gerboc, 50 divákov
VISTA real Pezinok - Volley project UKF Nitra 3:0 (23, 19, 12)
75 min, rozhodovali: Szász a Viktoríni-Lisá, 151 divákov
VC Univerzita J. Selyeho Komárno - COP Nitra 2:3 (21, -25, -21, 23, -13)
133 min, rozhodovali: Pivarček a Sloboda, 50 divákov
Hokej
Fínsko
Ässät Pori - Hämeenlinna 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
IFK Helsinki - Lukko Rauma 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
Jyväskylä - Pelicans Lahti 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
KalPa Kuopio - Jokerit Helsinki 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
Kärpät Oulu - Espoo Blues 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Tappara Tampere - Ilves Tampere 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Švédsko
Frölunda - Skelleftea 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Linköping - Växjö 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Lulea - HV 71 5:3 (3:0, 2:2, 0:1)
MODO Hockey - Leksand 6:3 (1:0, 4:2, 1:1)
Örebro - Färjestad 4:3 po predĺžení (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
Futbal
Holandsko
Nijmegen - Roda Kerkrade 4:3 /S. Štefánik (Nijmegen) nastúpil v 89. min/
Hádzaná
extraliga muži
HáO TJ Slovan Modra - ŠKH Agrokarpaty Pezinok 23:30 (13:15)
Najviac gólov: Tschur 9/1, Stachovič 4 - D. Baďura 13/3, Fekete a Féder po 7
Pok. hody: 1/1 - 3/3, vylúčení: 5 - 5, rozhodovali: Čanda a Brunovský, 300 divákov
MHáK Martin - Tatran Prešov 27:49 (13:24)
Najviac gólov: Bíro 10/3, Kjemhus 5, Buvala 4 - Číp 10, P. Hruščák a D. Krok po 7
Pok. hody: 4/3 - 1/1, vylúčení: 4 - 5, rozhodovali: M. Beňo a Veselka, 350 divákov
1. MHK Košice - HC Sporta Hlohovec 28:34 (11:18)
Najviac gólov: Fuňak 8/1, Hriňák a Müller po 5 - Laho 6, F. Zaťko 5/1, Ľ. Ďuriš a M. Baláž po 4
Pok. hody: 1/1 - 2/1, vylúčení: 2 - 4, rozhodovali: Mandák a Rudinský, 300 divákov