Kanada 3:4 0:1, 1:3, 2:0 Nemecko
Koniec | Aktualizované o 15:45 | Sledujte naživo
AKTUALIZOVANÉ 21:56

Brankár Čiliak asistoval. Športové výsledky (15. 12. 2013)

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Atletika

Etiópčan Atsedu Tsegay (59:10 min) a Keňanka Florence Kiplagatová (1:07:58 h) sa stali v nedeľu víťazmi polmaratónu v indickej metropole Naí Dillí.

Tsega svojím časom prekonal doterajšie maximum krajana Deribu Mergu 59:15 z roku 2008. Na druhom a treťom mieste dobehli Keňania Geoffrey Kipsang (59:30) a Wilson Kiprop (59:49).

O dokonalý triumf bežkýň Kene sa na druhom a treťom mieste zaslúžili Gladys Cheronová (1:08:03 h) a Lucy Kabuuová (1:08:10).

Keňania Josphat Kamzee Jepkopol a Rebecca Kangogo Chesireová sa stali víťazmi maratónu v Taipei.

Článok pokračuje pod video reklamou

Jepkopol zabehol trať v čase 2:14:10 h, Chesireová za 2:33:20.

Výsledky sobotňajšieho behu Tatranská Lomnica - Tatranská Lesná - Tatranská Lomnica

Muži: 1. Peter Žiška (sportrysy.sk) 24:11 min, 2. Štefan Sumerling (Fitnes sport Spišská Nová Ves) 25:39, 3. Martin Zapalač (ČR) 26:25

Ženy: 1. Michaela Kucháriková (ACK Liptovský Mikuláš) 33:28, 2. Marta Smreková (LKVD Dobšiná) 34:40, 3. Jurina Mrázová (Dyno Banská Bystrica) 35:27

Výsledky sobotňajšieho Medzinárodného cestného behu Skalica - Holíč - Hodonín

Muži: 1. Joel Maina Mwangi (Keňa) 37:44 min, 2. Milan Kocourek 37:56, 3. Jakub Holuša (obaja ČR) 38:03, ... 8. Jozef Urban (JM Demolex Bardejov) 40:08

Ženy: 1. Tunde Szabová (Maď.) 43:19, 2. Daria Stoliarčuková (Ukr.) 46:17, 3. Tereza Korvasová (ČR) 46:44, 4. Ľubomíra Maníková (JM Demolex Bardejov) 47:08

NAÍ DILLÍ - Polmaratón - muži: A. Tsegay (Et.) 59:12 - traťový rekord, G. Kipsang 59:30, W. Kiprop 59:49, Kipkemoi (všetci Keňa) 59:55, ženy: F. Kiplagatová 1:08:00, G. Cheronová 1:08:03, Kabuuová (všetky Keňa) 1:08:10.

HOFU - Maratón - muži: Bat Ochir (Mongol.) 2:09:00, Kawauči (Jap.) 2:09:15.

PISA - 15. ročník maratónu - muži: Leonardi (Tal.) 2:20:39, ženy: Rushová (V. Brit.) 2:41:52.

TAIPEI - Maratón - muži: Kamzee 2:14:10, ženy: Chesirová (obaja Keňa) 2:33:20.

MANHATTAN - Halový míting - muži, 300 m: C. Rodríguez (Portor.) 33,60.

ROXBURY - Halový míting - ženy, 5000 m: D´Agostinová (USA) 15:40,55.

ZÁPOROŽIE - Halový míting - muži, výška: Rubeľ (Ukr.) 223.

GETAFE - Chodecký míting - muži (10 km): Tur 40:17, A. Martín 40:28, D. García 40:55, ženy (10 km): Povesová (všetci Šp.) 45:29, Virbalyté (Lit.) 45:47, Pinedová (Šp.) 46:47.

ZÜRICH - 37. ročník Silvestrovského behu - muži (9 km): P. Ereneg 26:12, ženy (6,6 km): C. Kosgeiová (obaja Keňa) 21:23.

Na nedeľnom halovom atletickom mítingu "Mládežnícka atletika" v bratislavskom Eláne určenom pre pretekárov zo stredoeurópskeho regiónu sa blysol výborným výkonom v netradičnej disciplíne na 500 m Lukáš Privalinec.

Devätnásťročný Nitran dosiahol čas 1:05,91 min, čo je štvrtý najlepší slovenský halový výkon na tejto trati v histórii. Lepší ako zverenec trénera Petra Mečiara boli iba Marcel Lopuchovský v roku 2001 (1:03,29), Dušan Páleník (1:05,40 v roku 2010) a František Pitoňák (1:05,43 v roku 2000). V Eláne štartovali atletické nádeje z celého Slovenska, Rakúska, Maďarska a Česka.

Z výsledkov:

Chlapci - 60 m: Aranyics (Maď.) 7,15, Rigler (Vital Bratislava) 7,17, 300 m: Balogh (Maď.) 37,30, 500 m: Privalinec (ŠK ŠOG Nitra) 1:05,91, 600 m: Mrva (ŠK ŠOG Nitra) 1:28,84, Sadil (ČR) 1:29,50, 1000 m: Mazúch (ŠK ŠOG Nitra) 2:42,63, Kolenič (Spartak Dubnica) 2:46,44, 1500 m: Smetana (ČR) 4:09,15, 60 m prek.: Meluš 8,54, Juhos (obaja ŠK ŠOG Nitra) 8,70, diaľka: Navrátil (ČR) 649, trojskok: Dolák (ČR) 13,24, Petrovský (Slávia UK Bratislava) 13,22, výška: Molva (ČR) 194, guľa (5 kg): Ženčár (AC Nové Zámky) 17,79, guľa (6 kg): V. Daňo (ŠK ŠOG Nitra) 15,98, 4 x 400 m: ŠK ŠOG Nitra (Marček, Volek, Bartoš, Privalinec)

Dievčatá - 60 m: Polyaková (Slávia UK) 7,94, 300 m: Svobodová (ČR) 41,15, Polyaková 41,38, Ledecká (ŠK ŠOG Nitra) 41,50, 500 m: Siebeltová (ČR) 1:19,75, 600 m: Benčová (ČR) 1:41,21, Zapletalová (ŠK ŠOG Nitra) 1:41,98, 800 m: Pavlásková (ČR) 2:21,32, 1000 m: Siebeltová 3:08,29, Zrastáková (ŠK ŠOG Nitra) 3:08,35, 1500 m: Eliášová (ČR) 5:22,21, 60 m prek.: Dermeková (ŠK ŠOG Nitra) 9,42, výška: Horňáková (Slávia UK) 166,... 3. Butkovská (Slávia STU Bratislava) 163, diaľka: Pařilová (ČR) 540, trojskok: Vaverková (ČR) 11,57, guľa (3 kg): Vyskočová (ŠK ŠOG Nitra) 12,25, 4 x 200 m: ŠK ŠOG Nitra (Švecová, Nováková, Holzknechtová, Ledecká) 1:49,77.

Biatlon

Slovenskí reprezentanti v biatlone obsadili v nedeľňajších pretekoch IBU Cupu v rakúskom Obertiliachu 8. miesto. Kvarteto Dušan Šimočko, Michal Kubaliak, Peter Kazár a Ľubomír Lapin zaostalo za víťaznými Francúzmi o jedno kolo. Medzi ženami sa presadili Nórky.

Výsledky - 3. kolo IBU Cupu v biatlone v Obertiliachu:

Muži:

Štafeta na 4x7,5 km: 1. Francúzsko (Borgeot, Jouty, Claude, Guigonnat) 1:18:02,5 (0+4), 2. Nórsko 1:18:03,2 (1+6), 3. Nemecko 1:18:45,1 (1+13), ... 8. Slovensko (Dušan Šimočko, Michal Kubaliak, Peter Kazár, Ľubomír Lapin) -1 kolo (3+8)

Ženy:

Štafeta na 4x6 km: 1. Nórsko (Gurigardová, Nicolaisenová, Landheimová, Nossumová) 1:11:45,0 (0+6), 2. Rusko 1:12:32,7 (2+8), 3. Nemecko 1:12:50,0 (3+12)

Streľba

Výsledky - sobota - Trofej Belehradu

vzduchová puška 60

muži: 1. Sergij Kuliš (Ukr.) 627,6 bodov, ... 9. Zoltán Baláž (SR) 619,8

juniori: 1. Stevan Jovanovič (Srb.) 623,5, ...14. Denis Červenka (SR) 609,6

vzduchová puška 40

ženy: 1. Andrea Arsovičová (Srb.) 418,9, ... 19. Kristína Spišáková (SR) 409,3

juniorky: 1. Gabriella Hanáková (Maď.) 413,4, ... 5. Kristína Spišáková 409,3, 15. Ivana Olšavská (obe SR) 405,0

vzduchová pištoľ 60

muži: 1. Juraj Tužinský (SR) 585, 2. Oleg Omelčuk 584, 3. Viktor Bankin (obaja Ukr.) 580, ... 16. Jakub Polák 564, 17. Patrik Stojka 563, 19. Matej Kovács (všetci SR) 563

juniori: 1. Pavlo Korostilov (Ukr.) 570, ... 4. Jakub Polák 564, 5. Patrik Stojka 563, 6. Matej Kovács (všetci SR) 563

vzduchová pištoľ 40

ženy: 1. Zorana Arunovičová (Srb.) 392, ... 24. Alexandra Nagyová 362, 25. Samuela Ernstová (obe SR) 361

juniorky: 1. Kristina Stojanovová (Bulh.) 375, ... 6. Alexandra Nagyová 362, 7. Samuela Ernstová (obe SR) 361

Tenis

Juniorský turnaj ITF Grade A Metropolia Orange Bowl International Championship na antuke v americkom Plantatione na Floride

Štvorhra - štvrťfinále

Naiktha Bainsová, Tornado Alicia Blacková (Aus./USA-5) - Emilie Francatiová, Tereza Mihalíková (Dán./SR) 4:6, 6:4, 10:6 (zápasový tajbrejk)

Florbal

MS žien v Česku

Finále

Švédsko - Fínsko 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

O 3. miesto

Švajčiarsko - Česko 4:3 po predĺžení (0:0, 2:0, 1:3 - 1:0)

O 5. miesto

Lotyšsko - Nórsko 4:3 po predĺžení (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)

Konečné poradie MS žien vo florbale v Česku: 1. Švédsko, 2. Fínsko, 3. Švajčiarsko, 4. Česko, 5. Lotyšsko, 6. Nórsko, 7. Poľsko, 8. Nemecko, 9. SLOVENSKO, 10. Rusko, 11. Dánsko, 12. Austrália, 13. Kanada, 14. Maďarsko, 15. Japonsko, 16. Kórejská republika

Futbal

Holandsko - 17. kolo

Cambuur - Ajax Amsterdam 1:2 - Stanislav Lobotka (Ajax) nefiguruje v zápise o stretnutí

Feyenoord Rotterdam - Groningen 1:0, Heracles - AZ Alkmaar 2:0, Vitesse Arnhem - Breda 3:2, FC Utrecht - PSV Eindhoven 1:5

Nemecko - II. Bundesliga

Aue - Ingolstadt 0:0 - Jakub Sylvestr (Aue) odohral celé stretnutie

Bielefeld - Fürth 4:1, Karlsruher - FSV Frankfurt 3:3

Rakúsko - 20. kolo

Red Bull Salzburg - Austria Viedeň 4:0 (D. Švento (Salzburg) nastúpil v 88. min).

Rapid Viedeň - Wiener Neustadt 0:0 - Ján Novota (Rapid) i Peter Hlinka (Neustadt) sedeli na lavičke náhradníkov

Grécko - 15. kolo

Apollon Smyrni - Panthrakikos 3:2, Asteras Tripolis - Panionios 1:0, Kalloni - PAOK Solún 2:5 /M. Stoch (PAOK) nefiguroval na zápasovej súpiske/, OFI Kréta - Levadiakos 1:0, Veria - Panaitolikos 1:0.

Turecko - 15. kolo

Gaziantepspor - Erciyesspor 2:1, Genclerbirligi - Galatasaray Istanbul 1:1, Kasimpasa - Besiktas Istanbul 2:1 /F. Hološko (Besiktas) hral od 77. min/.

Poľsko - 21. kolo

Legia Varšava - Cracovia Krakov 4:1 /D. Kuciak (Legia) odchytal celý zápas/, Zaglebie Lubin - Ruch Chorzów 1:2 /Ľ. Guldan (Zaglebie) hral celý zápas

Belgicko - 19. kolo

Standard Liége - Genk 3:1, Gent - Anderlecht Brusel 1:2, Charleroi - FC Bruggy 2:2, Waregem - Lierse 3:0

Portugalsko - 13. kolo

Arouca - Vitória Guimaraes 0:2, Olhanense - Benfica Lisabon 2:3 - Jakub Vojtuš (Olhanense) nefiguruje v zápise o stretnutí, Rio Ave - FC Porto 1:3

Hádzaná

MS v Srbsku

Osemfinále (Belehrad/Nový Sad):

Francúzsko - Japonsko 27:19 (12:9)

Dánsko - Čierna Hora 22:21 (11:12)

Nemecko - Angola 29:21 (13:10)

Poľsko - Rumunsko 31:29 (13:17)

Prezidentský pohár:

o 17. - 20. miesto (Niš):

DR Kongo - Čína 22:23 (8:11)

Argentína - Tunisko 21:27 (12:14)

o 21. - 24. miesto (Niš):

Dominikánska republika - Alžírsko 24:29 (9:12)

Paraguaj - Austrália 18:18 (12:10), v rozstrele zo značky 7 m hodu 5:3

Cyklokros

Majstrovstvá SR:

muži-elite: 1. Martin Haring (CK Banská Bystrica) 1:02:39 h, 2. Róbert Gavenda (Dukla Trenčín Trek) + 1:05 min, 3. Michal Lami (Jump Sport klub Košice) + 3:36 min

do 23 rokov: 1. Šimon Vozár (ŽP šport Podbrezová) 1:07:20 h, 2. Ondrej Glajza (Trek KCK Oslany) + 1 s, 3. František Lami (Jump Sport klub Košice) - 2 okruhy

juniori: 1. Juraj Bellan (CK MŠK Žiar nad Hronom) 42:07 min, 2. Matej Ulík (CK Banská Bystrica) +1:19 min

ženy a juniorky: 1. Terézia Medveďová, juniorka (ŽP šport Podbrezová) 33:36, 2. Janka Keseg-Števková (CK EPIC Dohňany) +21 s, 3. Lívia Hanesová (CK Banská Bystrica) + 2:35 min.

Nominácia na MS v Hoogerheide (1-2. februára 2014) - muži-elite: Martin Haring (CK Banská Bystrica), Róbert Gavenda (Dukla Trenčín Trek) - do 23 rokov: Šimon Vozár (ŽP šport Podbrezová), Ondrej Glajza (Trek KCK Oslany) - Matej Ulík (CK Banská Bystrica)

Skeleton

Britka Elizabeth Yrnoldová sa stala v americkom Lake Placid víťazkou štvrtých pretekov Svetového pohára v skeletone a upevnila si vedúcee postavienie v priebežnom poradí SP.

1. Elizabeth Yarnoldová (V.Brit.) 56,27 s, 2. Janine Flocková (Rak.) 56,61, 3. Noelle Pikusová-Paceová (USA) 56,72

Celkové poradie SP (po 4 z 8 pretekov): 1. Yarnoldová 860 Pkt.; 2. Shelley Rudmanová (V.Brit.) 696, 3. Anja Huberová (Nem.) 674

Basketbal

Súhrn výsledkov víkendových zápasov 15. kola Stredoeurópskej ligy v basketbale žien:

SOBOTA

Nový Záhreb - ŠBK Šamorín 83:65 (28:17, 14:11, 22:21, 19:16)

Najviac bodov Šamorína: Vyňuchalová 14, Škoričová 12, Sujová a Slamová po 9

NEDEĽA

Aluinvent DVTK Miškovec - Piešťanské Čajky 76:57 (14:18, 17:8, 21:15, 24:16)

Najviac bodov Piešťan: Tathamová 13, Dudášová 11, Bartánusová 7

PEAC Pécs - Uniqa Euroleasing Šopron 68:60 (19:20, 14:20, 15:6, 20:14)

PINKK Pécsi 424 - CEKK Cegléd 95:49 (16:8, 22:12, 28:16, 29:13)

Extraliga žien

BK Petržalka - BK Slovan Bratislava 62:44 (30:24)

Najviac bodov: Cmuteková 19, Čápová 13, Slezáriková 9 - Talajková 16, Križmová 12, Paulovičová a Rijecká po 7, 110 divákov

Hokej

Česko - 31. kolo

Slavia Praha - Vítkovice 1:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 29. Jelínek - 46. VANDAS, rozhodujúci sam. nájazd Szturc

Karlove Vary - Sparta Praha 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Góly: 21. a 24. Ton, 15. Kubát, 20. Rolínek

Kometa Brno - Liberec 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Góly: 21. Š. Novotný, 27. Kempný (ČILIAK), 42. D. Nosek, 51. Burian - 18. a 28. P. Nedvěd, 60. Vampola (BULÍK)

Marek Čiliak (Brno) odchytal celý zápas a asistoval na gól.

Třinec - Chomutov 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Góly: 44. Roth, 59. Varaďa - 49. Hřebejk

Kladno - Mountfield Hradec Králové 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Góly: 58. Tenkrát - 48. a 54. Šimánek, 31. Mertl (Frühauf)

Litvínov - Plzeň 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Góly: 33. a 58. Ručinský - 51. R. Duda

Pardubice - Zlín 1:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 28. T. Zohorna (SOMÍK) - 53. Zámorský, rozh. sam. nájazd Köhler

Július Hudáček (Pardubice) odchytal celý zápas.

Nemecko - 28. kolo

Krefeld - Augsburg 0:5 (0:0, 0:3, 0:2) - Ivan Čiernik (Augsburg) 1+2, Kolín nad Rýnom - Ingolstadt 3:0 (2:0, 0:0, 1:0), Norimberg - Eisbären Berlín 5:1 (1:0, 2:1, 2:0), Düsseldorf - Schwenningen 4:3 po predĺžení (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0), Iserlohn - Mníchov 2:7 (1:1, 1:2, 0:4), Straubing - Mannheim 2:6 (2:2, 0:3, 0:1), Hamburg - Wolfsburg 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Švédsko - I. liga

AIK Štokholm - Brynäs 1:8

Volejbal

Extraliga mužov - 13. kolo

SOBOTA

VK Ekonóm SPU Nitra - VK Slávia Svidník 0:3 (-22, -24, -23)

80 min, rozhodovali: Kováč a Královič, 100 divákov

VKM Stará Ľubovňa - VK Spartak Komárno 0:3 (-23, -19, -23)

88 min, rozhodovali: Drobňák a Porvazník, 300 divákov

NEDEĽA

VK Prievidza - VK MIRAD PU Prešov 3:0 (21, 24, 25)

85 min, rozhodovali: Hodoň a Čuntala, 830 divákov

Curling

Predolympijský kvalifikačný turnaj v nemeckom Füssene

Muži - zápasy play-off:

Nemecko - Česko 7:4

Česko - USA 5:8

Konečná tabuľka:

1. Nemecko - postup na ZOH 2014

2. USA - postup na ZOH 2014

3. Česko

4. Kórejská republika

5. Nový Zéland

6. Fínsko

7. Francúzsko

8. Japonsko

Účastníci ZOH 2014 v curlingu (10): Rusko (hostiteľská krajina), Kanada, Švédsko, Veľká Británia, Nórsko, Dánsko, Čína, Švajčiarsko (na základe umiestnenia na MS), Nemecko a USA (postupujúci z olympijskej kvalifikácie)

Ženy - zápasy play off:

Čína - Japonsko 7:6

Japonsko - Nórsko 10:4

Konečná tabuľka

1. Čína - postup na ZOH 2014

2. Japonsko - postup na ZOH 2014

3. Nórsko

4. Nemecko

5. Lotyšsko

6. Česko

7. Taliansko

Účastníci ZOH 2014 v curlingu (10): Rusko (hostiteľská krajina), Švédsko, Švajčiarsko, Veľká Británia, Kanada, USA, Dánsko, Kórejská republika (na základe umiestnenia na MS), Čína a Japonsko (postupujúci z olympijskej kvalifikácie)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  2. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  3. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  6. Talent - vzdelanie - úspech
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  8. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  9. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 21 747
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 20 316
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 9 596
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 7 731
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 303
  6. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 702
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 896
  8. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 4 613
  9. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 382
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 131

Téma: Atletika


Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Nebuď buzerant, zmláť manželku (píše Michal Havran)

Vy to viete, vy muži z Tvrdošína, čo pochodujete a zneužívate vieru, aby ste ľudí vydesili.

SPIŠ KORZÁR

Jedno zrazené dieťa zo Spišského Bystrého je v kritickom stave

V nemocniciach ostáva po nehode viacero zranených školákov.

EKONOMIKA

Gorilu vyšetrujú šesť rokov, ukázali štyri výsledky zo sedemnástich

Polícia o ostatných už štyri roky mlčí.

Neprehliadnite tiež

Nemeckí hokejisti šokovali aj Kanadu a stali sa senzačnými finalistami

O titul si zahrajú Nemci s Olympijskými športovcami z Ruska.

Čím belší, tým krajší. Kórejčania dostávajú plastiku aj k štátniciam

Kórejčania si často a radi aj vypijú. Potom chodia do sáun, aby ich manželka nevyhrešila, hovorí Slovák žijúci v Južnej Kórei.

Slovanu sa pokazilo vykurovanie, čaká na súčiastku. Bude hrať v Myjave

Slovan vyzve v ťaháku 21. kola Fortuna ligy Žilinu, ale hrá sa v Myjave. Bratislavský klub fanúšikom zabezpečí bezplatnú dopravu.

OLYMPIJSKÝ ZÁPISNÍK JURAJA BERZEDIHO

Je to zvláštny pocit. Videl som najnečitateľnejšiu krajinu planéty

Bežní Juhokórejčania sa tam nedostanú. Do demilitarizovanej zóny vedie kľukatá cesta.

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 24.2.2018 (deň 15)

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 24. február 2018.