Šesták dal v deň narodenín prvý gól od mája za Bursaspor

Na snímke vpravo Stanislav Šesták.
Na snímke vpravo Stanislav Šesták. (Autor: TASR)
SITA|16. dec 2013 o 21:09

Presným zásahom v 61. minúte poslal svoj tím do vedenia 2:1 na trávniku Trabzonsporu.

BRATISLAVA. Slovenský útočník Stanislav Šesták skóroval v pondelok za Bursaspor v najvyššej tureckej futbalovej súťaži premiérovo od 4. mája.

Vtedy dal dokonca dva góly vonku Ordusporu (4:2 pre hostí), teraz presným zásahom v 61. minúte poslal svoj tím do vedenia 2:1 na trávniku Trabzonsporu, ktorý však napokon v 90. minúte vyrovnal na konečných 2:2.

Od pondelka 16. decembra 31-ročný rodák z Demjaty Šesták sa medzičasom presadil v najcennejšom drese, keď 14. augusta 2013 dal v prípravnom dueli reprezentácie gól Rumunom (1:1).

Šesták odohral proti Trabzonsporu celé stretnutie, v 55. min videl žltú kartu. Bursaspor bodoval vo štvrtom ligovom zápase v rade, v 18-člennej tabuľke mu po 15. kole patrí 9. miesto s 20 bodmi pri bilancii 5-5-5 a skóre 16:18.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Šesták dal v deň narodenín prvý gól od mája za Bursaspor