Športové výsledky (3. 1. 2014)

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Tenis

Dauha ATP

Dvojhra - semifinále:

Rafael Nadal (Šp.-1) - Peter Gojowczyk (Nem.) 4:6, 6:2, 6:3

Gael Monfils (Fr.) - Florian Mayer (Nem.) 6:3, 6:2

Auckland WTA

dvojhra - semifinále:

Venus Williamsová (USA) - Jamie Hamptonová (5-USA) bez boja,

Ana Ivanovičová (2-Srb.) - Kirsten Flipkensová (3-Belg.) 6:0, 7:6 (3)

Brisbane ATP

dvojhra - štvrťfinále:

Lleyton Hewitt (Austr.) - Marius Copil (Rum.) 6:4, 6:2,

Kei Nišikori (2-Jap.) - Marin Čilič (Chorv.) 6:4, 5:7, 6:2

Jérémy Chardy (Fr.-8) - Samuel Groth (Aus.) 7:5, 6:4

Roger Federer (1-Švajč.) - Marinko Matosevic (Austr.) 6:1, 6:1

Brisbane WTA

dvojhra - semifinále:

Victoria Azarenková (2-Bielor.) - Jelena Jankovičová (4-Srb.) 1:6, 6:3, 6:4

Serena Williamsová (1-USA) - Maria Šarapovová (3-Rus.) 6:2, 7:6 (7)

Shenzhen WTA

Dvojhra - semifinále:

Na Li (Čína-1) - Annika Becková (Nem.-8) 6:1, 6:3

Šuaj Pcheng (Čína-5) - Vania Kingová (USA) bez boja, Kingová nenastúpila

Sydney WTA

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:

Misaki Doiová (Jap.) - Kristína Kučová (SR) 6:4, 6:3

Karolína Schmiedlová (SR) - Viktorija Rajicicová (Aus.) 6:1, 6:4

Chennai ATP

dvojhra - štvrťfinále:

Stanislas Wawrinka (Švaj.-1) - Aljaž Bedene (Slovin.) 6:2, 6:1

Marcel Granollers-Pujol (Šp.-6) - Benoit Paire (Fr.-4) 6:2, 3:6, 7:6 (5)

Vasek Pospisil (Kan.-5) - Juki Bhambri (India) 6:3, 6:3

Édouard Roger-Vasselin (Fr.-7) - Dudi Sela (Izr.) 7:5, 6:7 (6), 6:0

Hádzaná

I. fáza kvalifikácia mužov MS 2015

1. skupina:

Turecko - Gruzínsko 29:23 (14:8)

Fínsko - Litva 20:20 (10:10)

2. skupina:

Taliansko - Slovensko 26:34 (14:16)

Rumunsko - Cyprus 36:19 (18:10)

Tabuľka 2. kvalifikačnej skupiny:

1. Rumunsko 3 3 0 0 91:65 6

----------------------------------------------

2. Slovensko 3 2 0 1 93:72 4

3. Taliansko 3 1 0 2 84:86 2

4. Cyprus 3 0 0 3 62:107 0

3. skupina:

Ukrajina - Švajčiarsko 34:34 (21:16)

Luxembursko - Slovinsko 16:36 (7:13)

4. skupina:

Izrael - Grécko 31:24 (16:13)

Belgicko - Holandsko 28:22 (12:9)

5. skupina:

Bosna a Hercegovina - Lotyšsko 27:26 (17:11)

Estónsko - Portugalsko 17:25 (10:9)

Futbal

Granatkin Cup

Výsledky - A-skupina - piatok:

Slovensko "18" - Fínsko "18" 3:2 (2:1)

Góly SR: 20. Vestenický (z pok. kopu), 61. Špalek, 78. Haraslín (z pok. kopu)

Základná zostava SR: Semanko - Kupec, Sipľak, Vavro, Vodecký - Grič, Kotrík, Káčer, Haraslín - Špalek, Vestenický

Bielorusko - Irán 0:3

Tabuľka A-skupiny:

1. Irán 1 1 0 0 3:0 3

2. Slovensko 1 1 0 0 3:2 3

3. Fínsko 1 0 0 1 2:3 0

4. Bielorusko 1 0 0 1 0:3 0

Skleteon

SP

výsledky - SP v skeletone: 1. Martins Dukurs (Lot.) 1:54,93 min (57,26/57,67 s), 2. Tomass Dukurs (Lot.) 1:56,12 (58,03/58,09), 3. Alexander Treťjakov (Rus.) 1:56,46 (58,11/58,35)

celkové poradie SP: 1. Treťjakov 845 bodov, 2. M. Dukurs 820, 3. Matthew Antoine (USA) 785

Boby

Výsledky - dvojboby:

1. Beat Hefti, Alex Baumann (Švaj.) 1:52,68 min. (56,16+56,52 s), 2. Alexander Zubkov, Alexej Voevoda (Rus.) 1:53,14 (56,63+56,51), 3. Cory Butner, Charles Berkeley (USA) 1:53,15 (56,49+56,66), 4. Thomas Florschütz, Kevin Kuske (Nem.) 1:53,26 (56,68+56,58), 5. Francesco Friedrich, Jannis Bäcker (Nem.) 1:53,32 (56,53+56,79), 6. Lyndon Rush, Neville Wright (Kan.) 1:53,43 (56,60+56,83)

Celkové poradie SP (po 5 z 8 pretekov):

1. Steven Holcomb (USA) 1068 b, 2. Beat Hefti (Švajč.) 965, 3. Cory Butner (USA) 936; 4. Alexander Subkov (Rus.) 922, 5. Nick Cunningham (USA) 892, 6. Francesco Friedrich (Nem.) 880, 7. Thomas Florschütz (Nem.) 808

Hokej

Fínsko

Hämeenlinna - Jokerit Helsinki 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) - Ladislav Nagy (Jokerit) 1+0

IFK Helsinki - Kärpät Oulu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

Ilves Tampere - KalPa 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Jyväskylä - Ässät Pori 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Lukko Rauma - Pelicans Lahti 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

SaiPa Lappeenranta - Espoo Blues 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)

TPS Turku - Tappara Tampere 4:2 (1:0, 3:1, 0:1) - Milan Jurčina (Turku) 0+1

I. liga

HK Dukla Michalovce - HK Trnava 1:2 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

Góly: 10. M. Opatovský - 10. P. Poláček, 63. Jurák, 865 divákov

SR "18" - HK Spišská Nová Ves 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Góly: 10. Milý, 28. Petráš, 35. Halama, 60. Hrušík - 11. Giľák, 28. Ištocy, 150 divákov

HC Topoľčany - MšHK Prievidza 9:3 (2:2, 5:1, 2:0)

Góly: 5. a 20. Guričan, 25., 40. a 46. J. Mihalík, 25. Raček, 29. Káčer, 39. Dobrý, 55. Barčák - 5., 7. a 29 Mendel, 450 divákov

HC 46 Bardejov - MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)

Góly: 9. Ščurko, 11. Gmitter, 29. Dancsák, 36. Baláž - 10. F. Poliaček, 40. Vartovník, 40. Sajko, 46. Roháč, 49. Piatka, 400 divákov

HK‘95 Považská Bystrica - HC 07 Detva 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Góly: 9. M. Koleda - 12. a 14. Graham, 71 divákov

HC Dukla Senica - HC Prešov 07 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

Góly: 20. M. Šúrek, 34. Kalináč, 35. Lantoš, 40. a 52. Sajdl - 34. Tomčák, 1525 divákov

Česko

HC Vítkovice Steel - Mountfield HK 6:2 (3:0, 2:2, 1:0)

Góly: 4. SLOBODA (HÚŽEVKA), 11. Roman, 19. Szturc (VANDAS), 23. Roman, 39. HÚŽEVKA, 52. Szturc - 34. DEJ (FRÜHAUF, VYDARENÝ), 40. Červený (FRÜHAUF)

Piráti Chomutov - PSG Zlín 2:3 pp a sn (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 38. Kubinčák, 43. Sikora - 14. Veselý, 18. Marušák, roz. nájazd Zámorský

Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Góly: 28. Vachovec, 49. Zatovič - 60. Ručinský

Rytíři Kladno - Oceláři Třinec 1:2 pp a sn (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 11. Dragoun - 40. Orsava, roz. nájazd Polák

HC ČSOB Pojištovna Pardubice - Bíli Tigři Liberec 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Góly: 3. SOMÍK, 30. Endal, 46. TYBOR, 60. Gregorc - 52. BULÍK (BARTEK)

Slavia Praha - Škoda Plzeň 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Góly: 10. VALACH (SKOKAN), 44. SKOKAN, 60. Jelínek - 57. T. Sýkora

Kometa Brno - Sparta Praha 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)

Góly: 21. Hruška, 29. Svoboda - 6. Krejčík, 26. Rolínek, 31. Rolínek, 52. Bahenský

Volejbal

kvalifikácia MS muži

I-skupina (Opava/ČR):

Cyprus - Bulharsko 0:3 (-18, -19, -5)

Česko - Holandsko 0:3 (-14, -19, -33)

J-skupina (Niš/Srb.):

Slovinsko - Portugalsko 3:1 (-20, 19, 21, 21)

Srbsko - Macedónsko 3:0 (22, 22, 23)

K-skupina (Ludwigsburg/Nem.):

Nemecko - Chorvátsko 3:0 (20, 13, 21)

Estónsko - Turecko 0:3 (-19, -15, -24)

L-skupina (Paríž/Fr.):

Bielorusko - Francúzsko 1:3 (-18, 23, -22, -22)

Španielsko - Belgicko 0:3 (-20, -19, -21)

kvalifikácia MS ženy

I-skupina (Ankara/Tur.):

Cyprus - Turecko 0:3 (-9, -9, -12)

Rumunsko - Ukrajina 3:2 (-23, 24, -19, 21, 12)

J-skupina (Baku/Azer.):

Srbsko - Estónsko 3:0 (21, 18, 15)

Azerbajdžan - Izrael 3:1 (15, 21, -19, 15)

K-skupina (Lodž/Poľ.):

Španielsko - Belgicko 0:3 (-20, -18, -12)

Švajčiarsko - Poľsko 0:3 (-14, -15, -9)

L-skupina (Rovinj/Chor.):

Francúzsko - Holandsko 0:3 (-18, -18, -28)

Chorvátsko - Maďarsko 3:0 (20, 10, 16)

Basketbal

euroliga muži

E-skupina:

Olympiakos Pireus (Gréc.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 95:82 (27:19, 20:21, 15:16, 33:26)

F-skupina:

Lokomotiv Kubaň Krasnodar (Rus.) - CSKA Moskva (Rus.) 77:84 po predĺžení (22:24, 22:17, 12:16, 15:14 - 6:13)

Žalgiris Kaunas (Lit.) - FC Bayern Mníchov (Nem.) 66:84 (10:15, 26:33, 12:24, 18:12)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  2. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  3. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  7. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  8. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  10. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  1. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  2. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  3. Jakub Mankovecký z SPU v Nitre bol opäť úspešný v reze viniča
  4. Hitparáda štiav
  5. 14. ročník AmCham „Job Fair“ v Košiciach
  6. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  7. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  8. Malé knedličky, veľké dojmy
  9. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  10. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 11 064
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 7 129
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 6 140
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 5 252
  5. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 5 086
  6. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 4 766
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 100
  8. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo 3 050
  9. Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa 2 195
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 021

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

SME naživo: Mať na poste Kaliňáka, to je maškaráda a nie hrádza proti extrémizmu

Diskutujú Zuzana Kepplová, Peter Tkačenko a Martin Hanus.

KOMENTÁRE

Najnebezpečnejší text na facebooku napísal jeho zakladateľ

Zuckerberg ako spasiteľ? Radšej nie.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.

EKONOMIKA

Dodávateľ nemocníc dostal pokutu za biele kone z Cypru

Prvý postih za neprehľadnú vlastnícku štruktúru je právoplatný.

Neprehliadnite tiež

Prípad Gáborík. Taký luxus si môže dovoliť málokto

Slovenský hokejista prežíva v Los Angeles jednu z bodovo najslabších sezón v kariére.

Schválili nový model Fortuna ligy, súčasný je nespravodlivý

Ak tento návrh odsúhlasí aj výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu, Fortuna liga sa od sezóny 2017/2018 bude hrať podľa nového systému.

Ibrahimovič prekvapil anglickú legendu: Dorazil do Anglicka ako Cantona

Švédsky 35-ročný urastený zakončovateľ je s 15 gólmi v hre o korunu kráľa strelcov Premier League.

Tour de France odštartuje v roku 2018 na nevšednom mieste

Organizátori odhalili prvé tri etapy.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop