BRATISLAVA. Víkend bude bohatý na športové priamy prenosy. Zimné športy prenáša najmä Eurosport.
Fanúšikov futbalu poteší súboj o prvé miesto v La lige medzi Atléticom Madrid a FC Barcelona v sobotu o 20.00 h na Sport2.
Hokejoví fajnšmekri si prídu na svoje v priamom prenose hokejovej exhibície KHL v Bratislave na Sport1.
V nedeľu o 15.00 h sa možno vo Verone v Serii A predstaví uzdravený Marek Hamšík v drese Neapolu na Digi Sport 2.
SOBOTA
1:05 New York Rangers - Dallas, NHL (Nova Sport)
9:30 finále tenisového turnaja v Sydney, Del Potro – Tomic (Nova Sport)
10:15 Alpské lyžovanie, SP v Adelbodene, obrovský slalom muži (Eurosport)
11:30 Alpské lyžovanie, SP v Altenmarkte, zjazd žien (Eurosport)
12:45 Biatlon, SP v Ruhpoldingu, muži (Eurosport)
13:30 Alpské lyžovanie, SP v Adelbodene, obrovský slalom muži (Eurosport2)
14:15 KHL All Star v Bratislave, show (Sport1)
14:30 Skoky na lyžích, SP v Tauplitzi, muži (Eurosport)
15:30 KHL All Star v Bratislave, zápas (Sport1)
15:45 Bežecké lyžovanie, SP v Novom Měste, šprint ženy a muži (Eurosport)
16.55 Ajaccio - PSG, futbal – Francúzsko (Digi Sport 2)
17:00 Slovensko – Rumunsko, hádzaná, kvalifikácia MS (Sport2)
17:55 Livorno - Parma, futbal – Taliansko (Digi Sport 1)
19:05 Philadelphia - Tampa Bay, NHL (Nova Sport)
20.40 Bologna - Lazio, futbal - Taliansko (Digi Sport 1)
20:00 Atlético Madrid - Barcelona, futbal - Španielsko (Sport2)
22:00 Elche - Sevilla, futbal - Španielsko (Sport2)
NEDEĽA
1:05 Montreal - Chicago, NHL (Nova Sport)
4:35 San Jose - Boston, NHL (Nova Sport)
9:30 Alpské lyžovanie, SP v Altenmarkte, zjazd žien (Eurosport)
10:30 Alpské lyžovanie, SP v Adelbodene, slalom mužov (Eurosport)
11:15 Biatlon, SP v Ruhpoldingu, stíhacie preteky žien (Eurosport)
12:00 Getafe - Vallecano, futbal - Španielsko (Sport1)
12:25 FC Turín - Fiorentina, futbal - Taliansko (Digi Sport 1)
13:15 Biatlon, SP v Ruhpoldingu - stíhacie preteky mužov (Eurosport)
14:00 Skoky na lyžiach, SP v Tauplitzi, muži (Eurosport)
14.55 Cagliari - Juventus, futbal - Taliansko (Digi Sport 1)
14:55 Verona - Neapol, futbal - Taliansko (Digi Sport 2)
16:00 Island - Nórsko, hádzaná - ME mužov (Sport1)
16:20 Košice - Nitra, hokej - extraliga (Dvojka)
19:00 Espanyol - Real Madrid, futbal - Španielsko (Sport1)
20.40 Sassuolo - AC Miláno, futbal - Taliansko (Digi Sport 1)
20.55 Lille - Reims, futbal - Francúzsko (Digi Sport 2)
21:00 Levante - Málaga, futbal - Španielsko (Sport1)
21:05 Washington - Buffalo, NHL (Nova Sport)