Športové výsledky (26.1. 2014)

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: Ilustračné - Fotolia)

Atletika:

ROUEN – Hala – muži, žrď: R. Lavillenie (Fr.) 604 – svetový výkon roka (SVR), Cutts (V. Brit.) 583, Menaldo (FR.) 575, Wojciechovski (Poľ.) 575, ženy: Ptáčníková (ČR) 463.

GLASGOW – Hala – muži, 60 m: Dasaolu 6,50 – SVR, Chambers (obaja V. Brit.) 6,61, 150 m: K. Collins (Sv. Krištof) 15,84, 400 m: Ch. Brown (Bah.) 45,93 – SVR, 600 m: Learmonth (V. Brit.) 1:16,68, 3000 m: B. Lagat (USA) 7:49,83 – SVR, S. Vernon (V. Brit.) 7:50,10, 60 m prek.: Porter (USA) 7,66, Sharman (V. Brit.) 7,67, výška: Kynard (USA) 233, diaľka: jegede (V. Brit.) 793, SVR, ženy – 60 m: A. Phillipsová (V. Brit.) 7,25, 400 m: McCororyová (USA) 51,79 – SVR, 800 m: Muirová (V. Brit.) 2:00,94 – SVR, Priceová (USA) 2:01,91, 1500 m: Obiriová (Keňa) 4:10,20 – SVR, 60 m prek.: Aliová (USA) 8,06, žrď: Bleasdaleová (V. Brit.) 462, diaľka: Proctorová (V. Brit.) 659, konečné poradie: Commonwealth 62, V. Británia 59, USA 53, Škótsko

VOLGOGRAD – Hala – muži, výška: Dmitrik 232, Cypľakov 228, diaľka: Šalin 806, ženy – 400 m: Ryžovová (všetci Rus.) 52,85.

JABLONEC – Hala – muži, 60 m prek.: Mazáč 7,82 (v rozbehu 7,76), guľa: Prášil 20,51, Staněk (všetci ČR) 20,32.

VALENCIA – Hala – muži, 60 m: Y. Pérez (Kuba) 6,54, 800 m: Olmedo (Šp.) 1:49,75.

KARLSRUHE – Hala – muži, 60 m: Schaf 6,67, diaľka: Reif (obaja Nem.) 800.

BUKUREŠŤ – Hala – muži, guľa: Ivanov (Bul.) 20,81.

APELDOORN – Hala – muži, 800 m: Kupers 1:48,51, 60 m prek.: Smet 7,77, ženy – 60 m: Schipersová 7,23, 60 m prek.: Bakkerová (Všetci Hol.) 8,15.

PATRAS – Hala – ženy, výška: Steryiouová (Gréc.) 191.

TEHERÁN – Hala – muži, 60 m: Ghasemi (Irán) 6,60.

Míting Elán

MUŽI

60 m – I. séria: 1. Závacký (Slávia STU Bratislava) 6,74, 2. Safo-Antwi (V. Brit.) 6,75, 3. Šakota (Chor.) 6,86,... 6. Turčáni (Slávia UK Bratislava) 6,96.

II. séria: 1. Safo-Antwi 6,66 – rekord mítingu a haly Elán, 2. Závacký 6,67, 3. Šakota (Chor.) 6,88,... 5. Turčáni 6,91, 6. Šajbidor (Slávia rnava) 6,99.

400 m: 1. Ružič (Chor.) 48,20, 2. Asong 48,23, 3. Dunn (obaja V. Brit.) 48,56,... 8. Ma. Talán (Slávia ŠŠ Trenčín) 51,72.

800 m: 1. Bowness (V. Brit.) 1:51,99, 2. Výstrk (ČR) 1:53,40, 3. Jablokov (Slávia UK) 1:56,31.

1500 m: 1. Sasínek 3:51,32, 2. Friš 3:55,49, 3. Trávníček (všetci ČR) 3:56,26,... 6. Sahajda (TJ Obal servis Košice) 4:01,06.

60 m prek. – I. séria: 1. Van Kruchten (Hol.) 7,93, 2. Papšo (VŠC Dukla B. Bystrica) 7,98, 3. Hylton (V. Brit.) 8,07, 4. Bician (Slávia UK) 8,25.

II. séria: : 1. Van Kruchten (Hol.) 7,87, 2. Papšo (VŠC Dukla B. Bystrica) 7,95, 3. Hylton (V. Brit.) 8,01, 4. Bician (Slávia UK) 8,19.

Diaľka: 1. Bician (Slávia UK) 693, 2. Celec (Slovin.) 635, 3. Petrovský (Slávia UK) 634.

Trojskok: 1. Fox 15,79, 2. D. Lewis (obaja V. Brit.) 15,65, 3. László (Maď.) 14,72,... 5. Šuba (AC Stavbár Nitra) 14,28.

ŽENY

60 m – I. séria: 1. Gatouová (Gréc.) 7,35, 2. Bezeková (Akademik TU Košice) 7,51, 3. Kršáková (Spartak Dubnica) 7,52,... 5. J. Velďáková (VŠC Dukla B. Bystrica) 7,62,

II. séria: 1. Gatouová (Gréc.) 7,35, 2. Veitová (Slovin.) 7,46, 3. Bezeková (Akademik TU Košice) 7,49, 4. Kršáková (Spartak Dubnica) 7,51,... 6. J. Velďáková (VŠC Dukla B. Bystrica) 7,58.

400 m: 1. Maroneová (Tal.) 56,65, 2. Pogorevcová (Slovin.) 57,06, 3. Holleyová (Spartak Dubnica) 58,11.

800 m: 1. Coleová 2:07,36, 2. Traceyová (obe V. Brit.) 2:07,78, 3. Nilssonová (Švéd.) 2:08,81.

1500 m: 1. Banfordová (V. Brit.) 4:23,62, 2. Berlandová (Tal.) 4:25,29, 3. Keneseiová (Maď.) 4:31,66.

60 m prek. – I. séria: 1. Hattonová (V. Brit.) 8,43, 2. Wimbergerová (Rak.) 8,68, 3. Sotáková (ČR) 8,75,... v B-behu 5. Kažimírová (Slávia UK) 9,65.

II. séria: 1. Hattonová (V. Brit.) 8,33, 2. Wimbergerová (Rak.) 8,75, 3. Sotáková (ČR) 8,81,... v B-behu 2. Kažimírová (Slávia UK) 9,38.

Diaľka: 1. Stratiová (Tal.) 592, 2. Chvílová (AC Malacky) 590, 3. Hladíková (VŠC Dukla) 587.

Trojskok: 1. D. Velďáková (VŠC Dukla) 13,63, 2. Hofferová (Maď.) 12,60, 3. Pacchettiová (Tal.) 12,39.

Severská kombinácia

jednotlivci (skoky z veľkého mostíka + beh na 10 km): 1. Eric Frenzel (Nem.) 27:32,2 min. (133,0 b./27:18,2 min.), 2. Jan Schmid (Nór.) +0,5 s. (126,3/26:51,7), 3. Akito Watabe (Jap.) 4,6 (128,7/27:04,8), 4. Christoph Bieler (Rak.) 7,6 (136,6/27:39,8), 5. Wilhelm Denifl (Rak.) 11,0 (126,5/27:03,2), 6. Johannes Rydzek (Nem.) 17,5 (115,1/26:23,7).

Poradie SP po 13 zo 17 súťaží: 1. Eric Frenzel 853 b., 2. Akito Watabe 501, 3. Havard Klemetsen (Nór.) 487, 4. Jason Lamy Chappuis (Fr.) 459, 5. Johannes Rydzek 443, 6. Mikko Kokslien (Nór.) 429.

Sane

Výsledky - ME a 9. kolo Svetového pohára 2013/2014 - Sigulda (Lot.) - nedeľa:

muži: 1. Armin Zöggeler (Tal.) 1:35,913 min, 2. Johannes Ludwig (Nem.) 1:36,019, 3. Dominik Fischnaller (Tal.) 1:36,226, ... 8. (7. v rámci ME) Jozef Ninis (SR) 1:36,597

Konečné poradie SP 2013/2014 po záverečnom 9. kole:

muži: 1. Felix Loch (Nem.) 685 bodov, 2. Armin Zöggeler 595, 3. Dominik Fischnaller (obaja Tal.) 534, 4. David Möller (Nem.) 515, 5. Chris Mazdzer (USA) 412, 6. Andi Langenhan (Nem.) 381, ... 20. Jozef Ninis (SR) 186

tímové štafety: 1. Rusko (Natalia Chorevová, Albert Demčenko, Vladislav Južakov/Vladimir Machnutin) 2:13,485 min, 2. Lotyšsko (Eliza Tirumová, Martinš Rubenis, Andris Šics/Juris Šics) 2:13,835, 3. Taliansko (Sandra Gaspariniová, Armin Zöggeler, Christian Oberstolz/Patrick Gruber) 2:13,847, ... 5. Slovensko (Viera Gbúrová, Jozef Ninis, Marián Zemaník/Jozef Petrulák) 2:15,695

Boby

Výsledky - ME a 7. kolo SP 2013/2014 - Königssee (Nem.) - štvorboby - nedeľa:

muži: 1. USA (Holcomb, Tomasevicz, Langton, Fogt) 1:38,54 min, 2. Švajčiarsko (Hefti, Baumann, Egger, Amrhein) 1:38,63, 3. Kanada (Rush, Brown, Bissett, Wright) 1:38,84, 4. (2. v rámci ME) Veľká Británia (Jackson, Benson, Tasker, Fearon) 1:38,85, 5. (3.) Nemecko (Friedrich, Mann, Bermbach, Margis) 1:38,86, ...8. (6.) Nemecko (Arndt, Hübenbecker, Rödiger, Speer) 1:39,02, 22. (17.) Slovensko (Jagnešák, Tešovič, Kožienka, Mokráš) 50,39 - absolvovali jednu jazdu

Konečné poradie pilotov štvorbobov po záverečnom 7. kole SP 2013/2014 (po celkovo ôsmich pretekoch)

muži: 1. Maximilian Arndt (Nem.) 1574 bodov, 2. Steven Holcomb (USA) 1514, 3. Thomas Florschütz (Nem.) 1400, 4. Chris Spring (Kan.) 1400, 5. Alexandr Zubkov (Rus.) 1292, 6. Oskars Melbardis (Lot.) 1228, ... 31. Milan Jagnešák (SR) 56

Pozemný hokej

pozemný hokej - II. divízia halových ME žien - výsledky:

o 5.-8. miesto

SLOVENSKO - Litva 0:11 (0:5)

Rusko - Wales 3:2 (3:0)

o 3. miesto

Škótsko - Švajčiarsko 4:2 (2:2)

finále

Ukrajina - Belgicko 1:0 (0:0)

Konečné poradie na turnaji:

1 . Ukrajina, 2. Belgicko - obe družstvá postúpili do elitnej kategórie ME, 3. Škótsko, 4. Švajčiarsko, 5. Rusko, 6. Litva, 7. Wales, 8. SLOVENSKO - zostup do III. divízie ME

Halové ME žien

o 3. miesto:

Rakúsko - Poľsko 1:2 (1:1)

finále:

Nemecko - Holandsko 0:3 (0:1)

Futbal

Frenz International Cup - medzinárodný futbalový turnaj hráčov do 16 rokov v Malajzii - nedeľa:

Finále:

Slovensko "16" - Irán "16" 2:0 po predĺžení (0:0, 0:0), tím SR "16" sa stal celkovým víťazom turnaja

Góly: Macho, Moďoroši

Základná zostava SR "16": Szárás - A. Lénárt, Macho, M. Šulek, D. Nemček - Jedinák, Zemko, Tešlár, P. Jurík, D. Baumgartner - Tupta

Hádzaná

Súhrn víkendových zápasov 17. kola extraligy mužov v hádzanej:

SOBOTA:

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - ŠKP Bratislava 30:35 (13:18)

Najviac gólov: Fekete 10/2, Balogh 6, D. Baďura ml. 6/3 - M. Volentics 8/2, Š. Macháč 6, Korbel, Petráš a R. Demovič po 3

Pok. hody: 8/5 - 3/3, vylúčení: 4 - 6, rozhodovali: Haščík a Sivák, 100 divákov

MŠK Považská Bystrica - Tatran Prešov 34:37 (16:22)

Najviac gólov: Vallo 9, Mar. Gardian 7, Adamčík 6/1 - Antl 8/4, Číp a Krištopans po 7

Pok. hody: 5/4 - 4/4, vylúčení: 1 - 6, rozhodovali: M. Baďura a Ondogrecula, 750 divákov

HáO TJ Slovan Modra - HK Topoľčany 24:29 (14:15)

Najviac gólov: Bača 6/3, Kuliška a Földes po 4 - Ivanicja 7, Klačanský 5/4, B. Sivák a Cigáň po 4

Pok. hody: 5/4 - 4/4, vylúčení: 6 - 9, ČK: 22. P. Kintler za úder do tváre - 52. Slaninka za tri vylúčenia, rozhodovali: Richvalský a Cibere, 290 divákov

HC Štart Nové Zámky - 1. MHK Košice 27:24 (18:11)

Najviac gólov: D. Pogány 10, Monczka 4, T. Straňovský 4/1 - Fuňak 5, Pekár a Hriňák po 4, Pecha 3/1

Pok. hody: 2/1 - 2/1, vylúčení: 5 - 5, ČK: 15. Ľoch (Košice) za hrubý faul, rozhodovali: Cipov a Klus, 420 divákov

MHáK Martin - Slovensko "20" 26:24 (10:12)

Najviac gólov: M. Kardoš 7/1, Bíro 7/3, Saitz 6 - L. Urban 9/3, J. Urban 4/1, Drobňak 3

Pok. hody: 5/4 - 4/4, vylúčení: 4 - 4, rozhodovali: Gabriš a Klinka, 350 divákov

NEDEĽA:

MHáK Martin - HC Sporta Hlohovec 19:30 (7:15)

Najviac gólov: Malík 4, Bíro 4/2, Pánis 3, Saitz 3/1 - Janíček 7, Takáč a M. Baláž po 5/1

Pok. hody: 5/3 - 5/3, vylúčení: 3 - 6, rozhodovali: Budzák a Záhradník, 200 divákov

Súhrn výsledkov víkendových zápasov 13. kola ženskej hádzanárskej WHIL (Women´s Handball International League) 2013/2014:

SOBOTA

HK Slávia Partizánske - TJ Házená Jindřichov Hradec 28:20 (15:11)

Najviac gólov: Blažeková 6/4, Hollá 5, Bettáková 5/1 - Krupicová 6/2, Eliášová 5, Kylarová 3

Pok. hody: 7/6 - 3/2, vylúčené: 3 - 3, ČK: 51. Kohoutová (J. Hradec) za faul zozadu, rozhodovali: Sivák a Oťapka (obaja SR), 500 divákov

TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha 25:29 (9:15)

Najviac gólov: Součková 6, Malá 6/4, Michková 5 - Rajnohová 7/1, Stellnerová 6, H. Kutlvašrová 5

Pok. hody: 4/4 - 2/1, vylúčené: 3 - 5, ČK: 25. Jačková (Slavia) za faul, rozhodovali: Větrovský a Zych (obaja ČR), 205 divákov

DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most 26:24 (13:13)

Najviac gólov: Poznarová 9/3, Adámková 5, Hrbková 4/1 - Martinková 6, Janoušková 5, Vysloužilová 4

Pok. hody: 5/4 - 1/1, vylúčené: 3 - 1, rozhodovali: Bubeníček a Kosmák (obaja ČR), 270 divákov

NEDEĽA

Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 41:18 (19:8)

Najviac gólov: Rebičová 7, Kiridžičová a Kovaličková po 6 - Růžičková 5/1, Berová 4, Salčáková 4/3

Pok. hody: 1/1 - 4/4, vylúčené: 4 - 3, rozhodovali: Daňo a Sabol (obaja SR), 900 divákov

ŠKP Piccard Senec - HC Veselí nad Moravou 19:35 (9:19)

Najviac gólov: Dudová 9, Gáliková 5, Štetáková 3 - Bačíková 7/2, Varjassiová a Chrenková po 6

Pok. hody: 7/2 - 5/5, vylúčené: 5 - 6, ČK: 25. J. Tomečková (Veselí), rozhodovali: M. Baďura a Ondogrecula, 50 divákov

HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 26:25 (11:12)

Najviac gólov: Nudni 5, Marčíková 5/4, A. Tóthová 4 - Trochtová 6, Szarková 4/1, Veselková 4

Pok. hody: 5/4 - 4/3, vylúčené: 2 - 3, rozhodovali: Macho a Hájek (obaja ČR), 280 divákov

WHIL - 13. kolo - víkendový súhrn

SOBOTA

HK Slávia Partizánske - TJ Házená Jindřichov Hradec 28:20 (15:11)

Najviac gólov: Blažeková 6/4, Hollá 5, Bettáková 5/1 - Krupicová 6/2, Eliášová 5, Kylarová 3

Pok. hody: 7/6 - 3/2, vylúčené: 3 - 3, ČK: 51. Kohoutová (J. Hradec) za faul zozadu, rozhodovali: Sivák a Oťapka (obaja SR), 500 divákov

TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha 25:29 (9:15)

Najviac gólov: Součková 6, Malá 6/4, Michková 5 - Rajnohová 7/1, Stellnerová 6, H. Kutlvašrová 5

Pok. hody: 4/4 - 2/1, vylúčené: 3 - 5, ČK: 25. Jačková (Slavia) za faul, rozhodovali: Větrovský a Zych (obaja ČR), 205 divákov

DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most 26:24 (13:13)

Najviac gólov: Poznarová 9/3, Adámková 5, Hrbková 4/1 - Martinková 6, Janoušková 5, Vysloužilová 4

Pok. hody: 5/4 - 1/1, vylúčené: 3 - 1, rozhodovali: Bubeníček a Kosmák (obaja ČR), 270 divákov

NEDEĽA

Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 41:18 (19:8)

Najviac gólov: Rebičová 7, Kiridžičová a Kovaličková po 6 - Růžičková 5/1, Berová 4, K. Salčáková 4/3

Pok. hody: 1/1 - 4/4, vylúčené: 4 - 3, rozhodovali: Daňo a Sabol (obaja SR), 900 divákov

HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 26:25 (11:12)

Najviac gólov: Nudni 5, Marčíková 5/4, A. Tóthová 4 - Trochtová 6, Veselková 4, S. Szarková 4/1

Pok. hody: 5/4 - 4/3, vylúčené: 2 - 3, rozhodovali: Macho a Hájek (obaja ČR), 280 divákov

ŠKP Piccard Senec - HC Veselí nad Moravou 19:35 (9:19)

Najviac gólov: L. Dudová 9/1, Gáliková 5/1, Štetáková 3 - Bačíková 7/2, Varjassiová 6, Chrenková 6/1

Pok. hody: 7/2 - 5/5, vylúčené: 5 - 6, ČK: 45. J. Tomečková (Veselí) za 3 vylúčenia, rozhodovali: M. Baďura a Ondogrecula (obaja SR), 50 divákov

Volejbal

Súhrn výsledkov víkendových stretnutí extraligy žien vo volejbale:

SOBOTA

skupina o 1. - 4. miesto - 2. kolo:

KV MŠK Oktan Kežmarok - VK Slávia EU Bratislava 2:3 (20, -18, 22, -17, -10)

124 min, rozhodovali: Daruľa a Čuňočka, 300 divákov

skupina o 5. - 9. miesto - 4. kolo:

VISTA real Pezinok - VK Spišská Nová Ves 3:0 (22, 23, 15)

76 min, rozhodovali: Kováč a Královič, 200 divákov

VŠK Paneurópa Bratislava - COP Nitra 3:1 (14, 24, -19, 22)

104 min, rozhodovali: Gerboc a Szász, 50 divákov

NEDEĽA

skupina o 5. - 9. miesto - 5. kolo:

VC Univerzita J. Selyeho Komárno - VŠK Paneurópa Bratislava 1:3 (-23, 16, -19, -15)

75 min, rozhodovali: Juráček, Viktoríni-Lisá, 50 divákov

COP Nitra - VISTA real Pezinok 1:3 (-17, -10, 14, -16)

88 min, rozhodovali: Pivarček a Tiršel, 100 divákov

Hokej

Česko

Zlín - Třinec 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Góly: 6. Marušák (KOTVAN), 15. a 56. Köhler - 37. Galvas, 49. Rákos

Hradec Králové - Karlove Vary 3:4 po sam. nájazdoch (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 2. DEJ, 25. Šimánek (VYDARENÝ), 58. Kudrna (FRÜHAUF) - 12. HOVORKA, 33. Zaťovič, 46. Pohl, rozhodujúci sam. nájazd: Zaťovič

Pardubice - Slavia Praha 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Góly: 5. TYBOR, 13. P. Sýkora (SOMÍK), 60. P. Sýkora - 46. Stránský

Chomutov - Kometa Brno 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Góly: 40. Hruška (MALEC) - 28. Kempný (JOZEF KOVÁČIK), 46. T. Svoboda

Plzeň - Sparta Praha 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Gól: 49. Vlasák

Liberec - Litvínov 3:2 po predĺžení (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)

Góly: 11. T. Urban, 36. P. Nedvěd, 64. BULÍK - 41. Lukeš, 59. F. Pavlík

Basketbal

SEL a extraliga žien - víkend - súhrn

SOBOTA:

Stredoeurópska liga žien - 21. kolo:

ŠBK Šamorín - PINKK Pécsi 424 67:73 (12:15, 24:21, 15:21, 16:16)

Najviac bodov Šamorína: Sujová 22, Slamová 12, Škoričová 10

Nový Záhreb - Rücon Spišská Nová Ves 73:49 (15:11, 17:13, 24:11, 17:14)

Najviac bodov Spišskej Novej Vsi: O´Rourkeová 17, Baletičová 11, Surkusová 8

CEKK Cegléd - Uniqa Euroleasing Šopron 57:87 (15:30, 16:19, 9:23, 17:15)

Extraliga žien:

Piešťanské Čajky - BK SOUŽ Cassovia Košice 61:49 (14:8, 15:10, 18:12, 14:19)

Najviac bodov: Zentková 10, Dubeňová 10, Krč-Turbová 9 - Ivančáková 14, Filičková 9, Migová 7

TH: 17/13 - 9/8, fauly: 19 - 17, trojky: 4 - 5, rozhodovali: Doušek, Čeppan, Dula, 250 divákov

NEDEĽA

Stredoeurópska liga žien - 21. kolo:

MBK Ružomberok - Good Angels Košice 71:75 po predĺžení (13:13, 19:21, 22:20, 12:12 - 5:9)

Najviac bodov: Stalvantová 18, Fenynová 17, Murphyová 12 - Bojovičová 21, Piersonová 19, Hruščáková 11

TH: 23/20 - 36/27, trojky: 5 - 4, fauly: 27 - 24, rozhodovali: Gabura, Kúkelčík a Pipíška, 2200 divákov

Extraliga žien:

ŠBK Šamorín - BK Petržalka 92:60 (25:17, 21:17, 27:6, 19:20)

Najviac bodov: Vyňuchalová 20, Pindrochová a Jaeschkeová po 12 - T. Páleníková 21, Polcerová 11, Smuteková 10

TH: 19/15 - 21/15, fauly: 22 - 18, trojky: 5 - 5, rozhodovali: Turčin, Holländer a Sirocký, 100 divákov

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  3. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  4. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  5. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  7. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  8. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. Aj vy môžete mať pekný trávnik, poradí vám expert
  3. Výrobky, ktoré chutia a voňajú ako z domácej zabíjačky
  4. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  5. Profesionálne sa predaj nehnuteľností dá robiť jedine exkluzívne
  6. HÝBSA Slovensko odštartovalo turné po Slovensku. Buďte pri tom!
  7. Každý štvrtý 70-tnik na Slovensku má cukrovku, pribúdajú mladší
  8. 5 hviezdičkové apartmány priamo na pobreží - Dubrovník
  9. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  10. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 17 074
  2. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal? 15 270
  3. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy) 13 250
  4. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 11 940
  5. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 7 667
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 6 796
  7. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky 6 407
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 5 818
  9. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 3 569
  10. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 3 376

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Američania spozorneli. Slovenské kosatce sú hodné Oscara

Babičkina čipka, Zlatovláska či Bratislavský princ nie sú názvy rozprávok, ale originálne odrody irisov a gladiol, ktoré získali prestížne svetové ocenenia.

DOMOV

Architekt: Nikde som nezažil to, čo na Námestí slobody

Socializmus architektovi neprekáža, dôležitá je funkčnosť.

ŠPORT

Pálffy kritizoval Lintnera, ten okamžite reagoval

Ďalší spor v slovenskom hokeji?

Neprehliadnite tiež

Žilinčania oslavovali šampanským aj ohňostrojmi

Žilina oslavovala titul na štadióne a neskôr aj na námestí.

Po nechutnom zranení sa bál o kariéru, teraz rozhodol o rekorde

Futbalisti Arsenalu vyhrali trinástykrát FA - cup, čo je rekord najstaršej svetovej súťaže.

Potvrdené, Spartu Praha povedie bývalý tréner slávneho Interu Miláno

Štyridsaťjedenročný Stramaccioni naposledy viedol grécky Panathinaikos Atény.

Kvitová sa po pol roku vrátila postupom na Roland Garros, svetová jednotka hladko vypadla

Dvojnásobná wimbledonská šampiónka hrala agresívne, počas celého zápasu ťažila z kvalitného prvého podania.