Šatan napodobnil semifinálový gól proti Česku

(Autor: TASR)
Peter Filin|28. jan 2014 o 19:11

Miroslav Šatan unikol v oslabení obrane Dinama Moskva a blafákom skóroval, tento gól bol veľmi podobný tomu zo semifinále MS 2012 proti Česku.

BRATISLAVA. Krídelník Slovana Bratislava Miroslav Šatan ukázal, že strieľať víťazné góly v oslabení dokáže nielen na majstrovstvách sveta, ale aj v KHL.

V 46. minúte zápasu na ľade najlepšieho tímu KHL Dinama Moskva počas oslabenia unikol domácim obrancom a zvýšil na 3:1. Keďže Dinamo už len znížilo, šlo o víťazný gól.

Šatan tak napodobnil svoj víťazný gól zo semifinálového zápasu MS v hokeji 2012 proti Česku.

Vtedy na začiatku tretej tretiny za stavu 1:1 po perfektnej nahrávke Michala Handzuša rovnakým blafákom do pravej strany rozhodol o postupe Slovenska do finále.