Športové výsledky (6. 2. 2014)

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

Hokej

Piešťany - 13. ročník Turnaja Vladimíra Dzurillu:

Slovensko "19" - Švajčiarsko "18" 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Góly: 11. Tábi, 32. Török, 35. Predajnianský

Slovensko "18" - Nemecko "18" 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

Góly: 2. Černák, 14. Milý, 41. Jaroš, 52. Ferleťák - 5. Kircher, 59. Eder

Turnaj štyroch krajín

Slovensko "17" - Dánsko "17" 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Góly SR: 50. a 59. (druhý z tr. strieľania) Niňaj, 24. Žitný, 54. Mišuta

Fínsko

Článok pokračuje pod video reklamou

IFK Helsinki - Espoo Blues 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Ilves Tampere - Kärpät Oulu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

SaiPa Lappeenranta - Jokerit Helsinki 2:4 (0:1, 1:0, 1:3) - Ladislav Nagy (Jokerit) 2+0

Švédsko

Brynäs - AIK Štokholm 3:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

Färjestad - Linköping 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

HV 71 - Växjö 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Lulea - Leksand 3:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0) - Peter Cehlárik (Lulea) 1+0

MODO Hockey - Frölunda 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Skelleftea - Örebro 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

Česko

Vítkovice - Zlín 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)

Góly: 29. K. SLOBODA, 30. Kucsera - 7. Čajánek, 13. a 28. O. Veselý, 25. Zámorský, 54. Köhler

Litvínov - Sparta Praha 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 3. Pavlík, 49. Martynek, rozhodujúci sam. nájazd Hanzl - 36. Krejčík, 57. Ton

Karlove Vary - Třinec 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

Góly: 23. Pohl, 47. Vlach - 5. Rákos, 17. Krejčí, 21. Adamský, 24. D. Nosek, 31. Bonk, 57. M. Růžička

Kladno - Plzeň 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Gól: 12. Vlasák

Kometa Brno - Hradec Králové 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Góly: 41. J. Hruška, 57. Němec - 3. Kudrna

Pardubice - Chomutov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Góly: 6. T. Nosek, 18. Radil, 29. Moser, 52. T. Zohorna - 24. Jass, 45. Krstev

Július Hudáček (Pardubice) odchytal celý zápas

Basketbal

euroliga žien

Beretta Famila Schio (Tal.) - HAT-AGRO Uni Györ (Maď.) 87:49 (25:8, 24:10, 19:20, 19:11)

Tabuľka A-skupiny:

1. Jekaterinburg 8 7 1 652:457 15

2. Schio 8 5 3 548:502 13

3. Bourges 8 4 4 549:493 12

4. Košice 8 4 4 512:535 12

5. Kayseri 8 4 4 500:523 12

6. Györ 8 0 8 437:688 8

Volejbal

LM žien - Play-off 6

Omička Omská oblasť (Rus.) - Eczacibasi VitrA Istanbul (Tur.) 1:3 (-17, -27, 22, -21)

Vakifbank Istanbul (Tur.) - RC Cannes (Fr.) 3:1 (-21, 7, 18, 9)

Volero Zürich (Švaj.) - Dinamo Kazaň (Rus.) 1:3 (20, -14, -25, -22)

LM mužov - Play-off 6

Copra Elior Piacenza (Tal.) - Zenit Kazaň (Rus.) 0:3 (-23, -22, -22)

Motorizmus

Rely Švédska - poradoe po 1. etape (7 z 24 skúšok):

1. Sébastien Ogier, Julien Ingrassia (Fr./VW Polo) 39,56,5 min, 2. Andreas Mikkelsen, Mikko Markkula (Nór./Ír./VW Polo) +5,8, 3. Jari-Matti Latvala, Miikka Anttila (Fín./VW Polo) +12,2, 4. Ott Tänak, Raigo Molder (Est./Ford Fiesta) +14,8, 5. Mads Östberg, Jonas Andersson (Nór./Švéd./Citroën DS3) +22,5, 6. Mikko Hirvonen, Jarmo Lehtinen (Fín./Ford Fiesta) +22,5

Futsal

ME

semifinále:

Portugalsko - Taliansko 3:4 (2:1)

Góly: 13. Ricardinho, 19. Arnaldo Pereira, 35. Queirós - 1. a 31. Gabriel Lima, 23. Romano, 35. Fortino

Rusko - Španielsko 4:3 po predĺžení (3:3, 0:1)

Góly: 23. Sergejev, 27. Lyskov, 27. Fukin, 49. Robinho - 17. Pola, 27. Rafael Usín, 38. Miguelín

Tenis

Viňa del Mar ATP

Dvojhra - 1. kolo:

Jérémy Chardy (Fr.-5) - Christian Garin (Čile) 7:5, 6:0

Horacio Zeballos (Arg.) - Gonzalo Lama (Čile) 6:3, 6:3

2. kolo (osemfinále):

Leonardo Mayer (Arg.) - Tommy Robredo (Šp.-2) 3:6, 7:6 (8), 6:4

Santiago Giraldo (Kol.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-4) 7:6 (7), 7:6 (2)

Guillermo García-López (Šp.-7) - Paolo Lorenzi (Tal.) 3:6, 7:5, 6:4

Nicolas Almagro (3-Šp.) - Martin Alund (Arg.) 4:6, 6:3, 6:4

Taro Daniel (Jap.) - Federico Delbonis (Arg.-8) 1:6, 7:6 (5), 7:6 (7)

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:2, 6:4

Záhreb ATP

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Dudi Sela (Izr.) - Lukáš Lacko (SR) 6:3, 6:2

Tommy Haas (Nem.-1) - Benjamin Becker (Nem.) 4:6, 6:3, 6:3

Björn Phau (Nem.) - Michail Južnyj (Rus.-2) 4:6, 7:5, 6:1

Philipp Kohlschreiber (Nem.-3) - Andrej Golubev (Kaz.) 6:4, 6:2

Ivan Dodig (Chor.-4) - Ivo Karlovič (Chor.) 7:6 (5), 6:3

Andrej Kuznecov (Rus.) - Igor Sijsling (Hol.-8) 1:6, 6:3, 7:6 (5)

Daniel Evans (V. Brit.) - Michael Berrer (Nem.) 1:6, 6:1, 7:6 (4)

Štvorhra - štvrťfinále:

Philipp Marx, Michal Mertiňák (Nem./SR) - Toni Androič, Marin Čilič (Chor.) 7:5, 6:3 za 75 minút

Montpellier - ATP

1. kolo:

Gael Monfils (Fr.-5) - Lukasz Kubot (Poľ.) 6:4, 4:6, 6:3

Édouard Roger-Vasselin (Fr.-7) - Michal Przysiezny (Poľ.) 7:6 (3), 6:3

Julien Benneteau (Fr.-8) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 7:6 (6), 7:5

Dustin Brown (Nem.) - Teimuraz Gabašvili (Rus.) 4:6, 6:1, 7:6 (1)

Jarkko Nieminen (Fín.) - Oleksandr Nedoviesov (Kaz.) 4:6, 6:2, 4:4 - skreč Nedoviesov

Joao Sousa (Portug.) - Tobias Kamke (Nem.) 3:6, 6:1, 6:4

dvojhra - 2. kolo:

Jarkko Nieminen (Fín.-6) - Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 7:6 (5), 7:6 (5)

Denis Istomin (Uzb.) - Dmitrij Tursunov (Rus.-4) 7:5, 6:4

Marc Gicquel (Fr.) - Gilles Simon (Fr.-2) 7:6 (4), 6:3

Gael Monfils (Fr.-5) - Joao Sousa (Portug.) 6:3, 6:2

Albano Olivetti (Fr.) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 7:6 (5), 6:7 (5), 7:5

Édouard Roger-Vasselin (Fr.-7) - Dustin Brown (Nem.) 6:3, 6:4

Richard Gasquet (Fr.-1) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 6:1, 6:3

Jerzy Janowicz (Poľ.-3) - Adrian Mannarino (Fr.) 7:6 (2), 6:3

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí v základných skupinách na turnaji I. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie:

C-skupina:

UKRAJINA - IZRAEL 3:0

Elina Svitolinová - Šahar Peerová 6:1, 6:4

Naďa Kičenoková - Julia Glušková 6:2, 7:6 (4)

Ľudmila Kičenoková, Oľga Savčuková - Julia Glušková, Šahar Peerová 6:3, 6:1

RAKÚSKO - SLOVINSKO 3:0

Patricia Mayrová-Achleitnerová - Maša Zecová-Peškiričová 6:2, 6:3

Yvonne Meusburgerová - Nastja Kolarová 6:2, 6:3

Sandra Klementschitsová, Tamira Paszeková - Andreja Klepačová, Nastja Kolarová 7:5, 7:5

A-skupina:

BELGICKO - HOLANDSKO 0:3

Yanina Wickmayerová - Kiki Bertensová 2:6, 5:7

An-Sophie Mestachová - Richel Hogenkmapová 5:7, 3:6

An-Sophie Mestachová, Alison van Uytvancková - Michaella Krajiceková, Lesley Kerkhoveová 3:6, 7:6 (4), 6:7 (5)

CHORVÁTSKO - LUXEMBURSKO 3:0

Donna Vekičová - Anne Kremerová 6:1, 6:2

Petra Martičová - Claudine Schaulová 6:2, 6:2

Darija Juraková, Petra Martičová - Tiffany Corneliusová, Sharon Peschová 6:1, 6:0

B-skupina:

MAĎARSKO - RUMUNSKO 1:2

Tímea Babosová - Simona Halepová 1:6, 7:5, 6:3

Réka-Luca Janiová - Sorana Cirsteová 1:6, 0:6

Tímea Babosová, Réka-Luca Janiová - Irina-Camelia Begová, Monica Niculescová 7:5 (6), 2:6, 0:6

VEĽKÁ BRITÁNIA - LOTYŠKO 2:1

Heather Watsonová - Jelena Ostapenková 7:5, 6:1

Johanna Kontová - Diana Marcinkevičová 6:3, 4:6, 7:5

Jocelyn Raeová, Heather Watsonová - Diana Marcinkevičová, Jelena Ostapenková 3:6, 7:6 (4), 6:7 (5)

Štvrtkový program:

D-skupina (10.00):

Bielorusko - Portugalsko

Bulharsko - Turecko

C-skupina (16.00):

Ukrajina - Slovinsko

Rakúsko - Izrael

Výsledky stredajších stretnutí v základných skupinách na turnaji I. skupiny americkej zóny Pohára federácie:

A-skupina:

Venezuela - Mexiko 2:1

B-skupina:

Brazília - Ekvádor 3:0

Kolumbia - Bahamy 2:1

Výsledky stredajších stretnutí v základných skupinách na turnaji I. skupiny ázijsko-oceánskej zóny Pohára federácie:

A-skupina:

Thajsko - Indonézia 3:0

B-skupina:

Kórejská republika - Taiwan 3:0

Uzbekistan - Čína 2:1

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kreditná karta – áno alebo nie
  2. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  4. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  5. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  7. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  9. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  3. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  4. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  5. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  6. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  7. Kreditná karta – áno alebo nie
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 26 634
  2. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 11 072
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 8 643
  4. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 8 522
  5. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 7 615
  6. Kreditná karta – áno alebo nie 6 603
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 670
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 5 132
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 979
  10. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou 3 963

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Kočner a Rusko do väzby nepôjdu, rozhodol súd

Špecializovaný trestný súd v sobotu viac ako osem hodín rozhodoval tom, či budú Kočner a Rusko stíhaní vo väzbe.

EKONOMIKA

Mestá už môžu vykázať staré autá z centier, ale veľmi nechcú

Ministerstvo vytvorilo priestor na vytváranie zón s nízkymi emisiami.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Po prvom zápase sú bez bodu. Poľsko vyzve Kolumbiu

Online prenos budete môcť sledovať spolu s nami.

ONLINE: Anglicko si môže zaistiť postup, čaká ho Panama

Online prenos budete môcť sledovať spolu s nami.

Angličanov čaká Panama, v hre budú aj Poliaci. Nedeľa na MS vo futbale

Pozrite si program majstrovstiev sveta vo futbale 2018 v Rusku na deň 24. jún 2018.

Nemci odvrátili pohromu v 95. minúte, otočili zápas proti Švédsku

Obhajca strelil rozhodujúci gól, hoci dohrával v oslabení.