Športové výsledky (6. 2. 2014)

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

Hokej

Piešťany - 13. ročník Turnaja Vladimíra Dzurillu:

Slovensko "19" - Švajčiarsko "18" 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Góly: 11. Tábi, 32. Török, 35. Predajnianský

Slovensko "18" - Nemecko "18" 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

Góly: 2. Černák, 14. Milý, 41. Jaroš, 52. Ferleťák - 5. Kircher, 59. Eder

Turnaj štyroch krajín

Slovensko "17" - Dánsko "17" 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

Góly SR: 50. a 59. (druhý z tr. strieľania) Niňaj, 24. Žitný, 54. Mišuta

Fínsko

Článok pokračuje pod video reklamou

IFK Helsinki - Espoo Blues 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Ilves Tampere - Kärpät Oulu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

SaiPa Lappeenranta - Jokerit Helsinki 2:4 (0:1, 1:0, 1:3) - Ladislav Nagy (Jokerit) 2+0

Švédsko

Brynäs - AIK Štokholm 3:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

Färjestad - Linköping 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

HV 71 - Växjö 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Lulea - Leksand 3:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0) - Peter Cehlárik (Lulea) 1+0

MODO Hockey - Frölunda 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Skelleftea - Örebro 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

Česko

Vítkovice - Zlín 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)

Góly: 29. K. SLOBODA, 30. Kucsera - 7. Čajánek, 13. a 28. O. Veselý, 25. Zámorský, 54. Köhler

Litvínov - Sparta Praha 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 3. Pavlík, 49. Martynek, rozhodujúci sam. nájazd Hanzl - 36. Krejčík, 57. Ton

Karlove Vary - Třinec 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

Góly: 23. Pohl, 47. Vlach - 5. Rákos, 17. Krejčí, 21. Adamský, 24. D. Nosek, 31. Bonk, 57. M. Růžička

Kladno - Plzeň 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Gól: 12. Vlasák

Kometa Brno - Hradec Králové 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Góly: 41. J. Hruška, 57. Němec - 3. Kudrna

Pardubice - Chomutov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Góly: 6. T. Nosek, 18. Radil, 29. Moser, 52. T. Zohorna - 24. Jass, 45. Krstev

Július Hudáček (Pardubice) odchytal celý zápas

Basketbal

euroliga žien

Beretta Famila Schio (Tal.) - HAT-AGRO Uni Györ (Maď.) 87:49 (25:8, 24:10, 19:20, 19:11)

Tabuľka A-skupiny:

1. Jekaterinburg 8 7 1 652:457 15

2. Schio 8 5 3 548:502 13

3. Bourges 8 4 4 549:493 12

4. Košice 8 4 4 512:535 12

5. Kayseri 8 4 4 500:523 12

6. Györ 8 0 8 437:688 8

Volejbal

LM žien - Play-off 6

Omička Omská oblasť (Rus.) - Eczacibasi VitrA Istanbul (Tur.) 1:3 (-17, -27, 22, -21)

Vakifbank Istanbul (Tur.) - RC Cannes (Fr.) 3:1 (-21, 7, 18, 9)

Volero Zürich (Švaj.) - Dinamo Kazaň (Rus.) 1:3 (20, -14, -25, -22)

LM mužov - Play-off 6

Copra Elior Piacenza (Tal.) - Zenit Kazaň (Rus.) 0:3 (-23, -22, -22)

Motorizmus

Rely Švédska - poradoe po 1. etape (7 z 24 skúšok):

1. Sébastien Ogier, Julien Ingrassia (Fr./VW Polo) 39,56,5 min, 2. Andreas Mikkelsen, Mikko Markkula (Nór./Ír./VW Polo) +5,8, 3. Jari-Matti Latvala, Miikka Anttila (Fín./VW Polo) +12,2, 4. Ott Tänak, Raigo Molder (Est./Ford Fiesta) +14,8, 5. Mads Östberg, Jonas Andersson (Nór./Švéd./Citroën DS3) +22,5, 6. Mikko Hirvonen, Jarmo Lehtinen (Fín./Ford Fiesta) +22,5

Futsal

ME

semifinále:

Portugalsko - Taliansko 3:4 (2:1)

Góly: 13. Ricardinho, 19. Arnaldo Pereira, 35. Queirós - 1. a 31. Gabriel Lima, 23. Romano, 35. Fortino

Rusko - Španielsko 4:3 po predĺžení (3:3, 0:1)

Góly: 23. Sergejev, 27. Lyskov, 27. Fukin, 49. Robinho - 17. Pola, 27. Rafael Usín, 38. Miguelín

Tenis

Viňa del Mar ATP

Dvojhra - 1. kolo:

Jérémy Chardy (Fr.-5) - Christian Garin (Čile) 7:5, 6:0

Horacio Zeballos (Arg.) - Gonzalo Lama (Čile) 6:3, 6:3

2. kolo (osemfinále):

Leonardo Mayer (Arg.) - Tommy Robredo (Šp.-2) 3:6, 7:6 (8), 6:4

Santiago Giraldo (Kol.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-4) 7:6 (7), 7:6 (2)

Guillermo García-López (Šp.-7) - Paolo Lorenzi (Tal.) 3:6, 7:5, 6:4

Nicolas Almagro (3-Šp.) - Martin Alund (Arg.) 4:6, 6:3, 6:4

Taro Daniel (Jap.) - Federico Delbonis (Arg.-8) 1:6, 7:6 (5), 7:6 (7)

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:2, 6:4

Záhreb ATP

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):

Dudi Sela (Izr.) - Lukáš Lacko (SR) 6:3, 6:2

Tommy Haas (Nem.-1) - Benjamin Becker (Nem.) 4:6, 6:3, 6:3

Björn Phau (Nem.) - Michail Južnyj (Rus.-2) 4:6, 7:5, 6:1

Philipp Kohlschreiber (Nem.-3) - Andrej Golubev (Kaz.) 6:4, 6:2

Ivan Dodig (Chor.-4) - Ivo Karlovič (Chor.) 7:6 (5), 6:3

Andrej Kuznecov (Rus.) - Igor Sijsling (Hol.-8) 1:6, 6:3, 7:6 (5)

Daniel Evans (V. Brit.) - Michael Berrer (Nem.) 1:6, 6:1, 7:6 (4)

Štvorhra - štvrťfinále:

Philipp Marx, Michal Mertiňák (Nem./SR) - Toni Androič, Marin Čilič (Chor.) 7:5, 6:3 za 75 minút

Montpellier - ATP

1. kolo:

Gael Monfils (Fr.-5) - Lukasz Kubot (Poľ.) 6:4, 4:6, 6:3

Édouard Roger-Vasselin (Fr.-7) - Michal Przysiezny (Poľ.) 7:6 (3), 6:3

Julien Benneteau (Fr.-8) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 7:6 (6), 7:5

Dustin Brown (Nem.) - Teimuraz Gabašvili (Rus.) 4:6, 6:1, 7:6 (1)

Jarkko Nieminen (Fín.) - Oleksandr Nedoviesov (Kaz.) 4:6, 6:2, 4:4 - skreč Nedoviesov

Joao Sousa (Portug.) - Tobias Kamke (Nem.) 3:6, 6:1, 6:4

dvojhra - 2. kolo:

Jarkko Nieminen (Fín.-6) - Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 7:6 (5), 7:6 (5)

Denis Istomin (Uzb.) - Dmitrij Tursunov (Rus.-4) 7:5, 6:4

Marc Gicquel (Fr.) - Gilles Simon (Fr.-2) 7:6 (4), 6:3

Gael Monfils (Fr.-5) - Joao Sousa (Portug.) 6:3, 6:2

Albano Olivetti (Fr.) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 7:6 (5), 6:7 (5), 7:5

Édouard Roger-Vasselin (Fr.-7) - Dustin Brown (Nem.) 6:3, 6:4

Richard Gasquet (Fr.-1) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 6:1, 6:3

Jerzy Janowicz (Poľ.-3) - Adrian Mannarino (Fr.) 7:6 (2), 6:3

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí v základných skupinách na turnaji I. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie:

C-skupina:

UKRAJINA - IZRAEL 3:0

Elina Svitolinová - Šahar Peerová 6:1, 6:4

Naďa Kičenoková - Julia Glušková 6:2, 7:6 (4)

Ľudmila Kičenoková, Oľga Savčuková - Julia Glušková, Šahar Peerová 6:3, 6:1

RAKÚSKO - SLOVINSKO 3:0

Patricia Mayrová-Achleitnerová - Maša Zecová-Peškiričová 6:2, 6:3

Yvonne Meusburgerová - Nastja Kolarová 6:2, 6:3

Sandra Klementschitsová, Tamira Paszeková - Andreja Klepačová, Nastja Kolarová 7:5, 7:5

A-skupina:

BELGICKO - HOLANDSKO 0:3

Yanina Wickmayerová - Kiki Bertensová 2:6, 5:7

An-Sophie Mestachová - Richel Hogenkmapová 5:7, 3:6

An-Sophie Mestachová, Alison van Uytvancková - Michaella Krajiceková, Lesley Kerkhoveová 3:6, 7:6 (4), 6:7 (5)

CHORVÁTSKO - LUXEMBURSKO 3:0

Donna Vekičová - Anne Kremerová 6:1, 6:2

Petra Martičová - Claudine Schaulová 6:2, 6:2

Darija Juraková, Petra Martičová - Tiffany Corneliusová, Sharon Peschová 6:1, 6:0

B-skupina:

MAĎARSKO - RUMUNSKO 1:2

Tímea Babosová - Simona Halepová 1:6, 7:5, 6:3

Réka-Luca Janiová - Sorana Cirsteová 1:6, 0:6

Tímea Babosová, Réka-Luca Janiová - Irina-Camelia Begová, Monica Niculescová 7:5 (6), 2:6, 0:6

VEĽKÁ BRITÁNIA - LOTYŠKO 2:1

Heather Watsonová - Jelena Ostapenková 7:5, 6:1

Johanna Kontová - Diana Marcinkevičová 6:3, 4:6, 7:5

Jocelyn Raeová, Heather Watsonová - Diana Marcinkevičová, Jelena Ostapenková 3:6, 7:6 (4), 6:7 (5)

Štvrtkový program:

D-skupina (10.00):

Bielorusko - Portugalsko

Bulharsko - Turecko

C-skupina (16.00):

Ukrajina - Slovinsko

Rakúsko - Izrael

Výsledky stredajších stretnutí v základných skupinách na turnaji I. skupiny americkej zóny Pohára federácie:

A-skupina:

Venezuela - Mexiko 2:1

B-skupina:

Brazília - Ekvádor 3:0

Kolumbia - Bahamy 2:1

Výsledky stredajších stretnutí v základných skupinách na turnaji I. skupiny ázijsko-oceánskej zóny Pohára federácie:

A-skupina:

Thajsko - Indonézia 3:0

B-skupina:

Kórejská republika - Taiwan 3:0

Uzbekistan - Čína 2:1

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  5. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  6. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  7. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  8. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  9. Najužitočnejšia appka
  10. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  1. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  10. Dexis Slovakia má nového generálneho riaditeľa
  1. Najužitočnejšia appka 16 505
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 15 057
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 945
  4. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 10 931
  5. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 10 892
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 568
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 310
  8. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 012
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 3 654
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu 2 416

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Hrdina Trnavy: Hrám v tretej lige a o pár dní rozhodnem proti Bruselu

Slávny Anderlecht zaskočil najmladší Trnavčan.

ŠPORT

Trnava šokovala Brusel, hrdinom bol dvadsaťročný mladík

Senzácia pokračuje aj naďalej.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Za jeden zápas Slovenska pýtajú tristo eur

Robili čo mohli, dopadlo to ako vždy.

Neprehliadnite tiež

Ohlasy médií: Trnava školila, blamáž pre Anderlecht

Na trnavské víťazstvo reagovali aj svetové médiá.

Tatar asistoval pri výhre nad obhajcom titulu, Daňo dal ďalší gól

Pozrite si súhrn nočných prípravných zápasov NHL.

Hrdina Trnavy: Hrám v tretej lige a o pár dní rozhodnem proti Bruselu

Slávny Anderlecht zaskočil najmladší Trnavčan.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Za jeden zápas Slovenska pýtajú tristo eur

Robili čo mohli, dopadlo to ako vždy.