Hádzaná
Interliga - 15. kolo:
Iuventa Michalovce - Slovan Duslo Šaľa 29:28 (15:17)
Najviac gólov: Trehubová 8/4, Szöllösiová 7, Rebičová 5/1 - Demajová 8/2, Trochtová 5, Szarková 4/2. Vylúčené: 2 - 4, 7 m hody: 8/5 - 6/4, rozhodovali: Baďura - Ondogrecula, 700 divákov
Futbal
príprava
Turecko 19 - Slovensko 19 2:2 (0:2)
Góly SR: 29. a 33. Bartošek
základná zostava SR: Koníček - Kastelovič, Škriniar, Králik, Lacko, Klec, Valjent, Bartošek, Lupčo, Zahumenský, Leško
Príprava pred Corgoň ligou
Ferencváros Budapešť (Maď.) - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Góly: 85. Busai - 5. Peter Majerník, 350 divákov
Karpaty Ľvov - AS Trenčín 2:2 (1:2)
Góly AS: 19. Mišák, 20. van Kessel
MTK Budapešť - MFK Ružomberok 1:1 (0:0) - v rámci sústredenia v Turecku
Góly: 77. Torghelle - 69. Serečin
TJ Baník Ružiná (III.) - FC Nitra 2:1 (1:1) - Žiar nad Hronom, umelá tráva
Gól Nitry: 33. Šmehyl (z 11 m)
Hokej
Fínska liga
IFK Helsinki - Pelicans Lahti 2:1
Bedminton
Slovenskí bedmintonoví reprezentanti si na V. majstrovstvách Európy družstiev mužov a žien vo švajčiarskom Bazileji (11. - 16. februára 2014) pripísali na konto druhú prehru. Slováci v stredajšom stretnutí základnej fázy turnaja mužov podľa očakávania nestačili na obhajcov titulu, keď najvyššie nasadeným Dánom podľahli hladko 0:5. Slovenskí bedmintonisti uzatvárajú poradie 1. skupiny. Zverenci trénera Jána Fiľa nastúpia vo štvrtok od 14.00 h v derby proti Čechom.
Dánsko - Slovensko 5:0
Hans-Kristian Vittinghus - Jarolím Vícen 2:0 (6, 16)
Emil Holst - Matej Hliničan 2:0 (18, 7)
Anders Skaarup Rasmussen - Dávid Balucha 2:0 (13, 11)
Anders Skaarup Rasmussen, Kim Astrup Srensen - Matej Hliničan, Jarolím Vícen 2:0 (13, 10)
Emil Holst, Mads Pieler Kolding - Dávid Balucha, Juraj Vachálek 2:0 (4, 7)
Tenis
Rotterdam ATP
Dvojhra - 1. kolo:
Richard Gasquet (Fr.-4) - Thiemo De Bakker (Hol.) 6:7 (5), 7:6 (2), 6:3
Dominic Thiem (Rak.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 6:4, 4:6, 6:4
Igor Sijsling (Hol.) - Michail Južnyj (Rus.-7) 6:2, 6:2
Grigor Dimitrov (Bul.-8) - Dmitrij Tursunov (Rus.) 6:2, 1:6, 6:4
Marin Čilič (Chor.) - Lukáš Rosol (ČR) 6:2, 6:2
Ernests Gulbis (Lot.) - Denis Istomin (Uzb.) 6:4, 7:6 (4)
Jerzy Janowicz (Poľ.) - Julien Benneteau (Fr.) 3:6, 6:4, 6:4
Tommy Haas (Nem.-6) - Fernando Verdasco (Šp.) 6:7 (4), 7:6 (1), 7:5
Nicolas Mahut (Fr.) - Daniel Brands (Nem.) 7:5, 6:3
Memphis ATP
Dvojhra - 1. kolo:
Benjamin Becker (Nem.) - Lukáš Lacko (SR) 6:3, 6:2
Alex Bogomolov (Rus.) - Sam Querrey (USA-6) 2:6, 6:4, 7:6 (7)
Michail Kukuškin (Kaz.-8) - Teimuraz Gabašvili (Rus.) 7:6 (9), 7:5
Marcos Baghdatis (Cypr.) - Rajeev Ram (USA) 6:3, 6:4
Ryan Harrison (USA) - Björn Phau (Nem.) 6:3, 6:4
Ivo Karlovič (Chor.) - Matthew Ebden (Aus.) 7:5, 6:4
Alex Kuznetsov (USA) - David Goffin (Belg.) 6:4, 6:3
Jack Sock (USA) - Adrian Mannarino (Fr.) 7:5, 1:6, 7:6 (5)
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Michael Russell (USA) - Tim Smyczek (USA) 6:2, 7:6 (5)
Buenos Aires ATP
Dvojhra - 1. kolo:
David Ferrer (Šp.-1) - Máximo González (Arg.) 7:6 (7), 6:4, Fabio Fognini (Tal.-2) - Julian Reister (Nem.) 7:5, 6:2, Robin Haase (Hol.-6) - Martin Alund (Arg.) 6:4, 6:7 (6), 6:3, Albert Ramos (Šp.) - Juan Monaco (Arg.-7) 6:7 (3), 6:4, 6:2
Santiago Giraldo (Kol.) - Albert Montanes (Šp.) 7:6 (4), 6:2, Leonardo Mayer (Arg.) - Facundo Arguello (Arg.) 6:3, 6:4, Filippo Volandri (Tal.) - Christian Garin (Čile) 5:7, 6:0, 6:3, Jérémy Chardy (Fr.-8) - Alejandro González (Kol.) 6:4, 7:5, Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Rubén Ramírez-Hidalgo (Šp.) 7:5, 6:2
Alexandr Dolgopolov (Ukr.) - Pablo Cuevas (Urug.) 6:3, 4:6, 7:6 (5), Nicolás Almagro (Šp.-4) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:2, 7:5
2. kolo (osemfinále):
Pablo Andújar (Šp.) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-5) 6:3, 6:0
Dauha WTA
Dvojhra - 2. kolo:
Jana ČEPELOVÁ (SR) - Samantha Stosurová (12-Aus.) 6:4, 4:6, 6:1, Na Li (1-Čína) - Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 6:1, 5:7, 6:2, Mirjana Lucic-Baroniová (Chorv.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) 6:4, 6:1, Annika Becková (Nem.) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:7 (5), 6:2, 6:2, Alisa Klejbanová (Rus.) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:3, 6:2, Sara Erraniová (4-Tal.) - Hsieh Su-Wei (Taiwan) 6:0, 6:4, Angelique Kerberová (6-Nem.) - Karolína Plíšková (ČR) 7:6 (2), 6:4, Monica Niculescuová (Rum.) - Bethanie Matteková Sandsová (USA) 6:1, 3:6, 6:3, Lucie Šafářova (ČR) - Pcheng Šuaj (Čína) 6:2, 5:7, 6:4, Jelena Jankovičová (5-Srb.) - Karin Knappová (Tal.) 6:0, 6:2, Klára Zakopalová (ČR) - Ana Ivanovičová (9-Srb.) 4:6, 6:1, 6:3, Petra Kvítová (ČR) - Venus Williamsová (USA) 6:2, 2:6, 7:6 (7)