Sundbyho v televízii kritizovala jeho matka

(Autor: SITA/AP)
SITA|15. feb 2014 o 16:59

Matka lyžiara Martina Johnsruda Sundbyho očakáva od svojho syna len víťazstvá.

ČERVENÁ POĽANA. Martina Johnsruda Sundbyho, ktorý skončil na 13. mieste v piatkovom behu na lyžiach na 15 km klasickou technikou na zimných olympijských hrách v Soči, skritizovala v prenose nórskej televízie DBTV jeho matka Gro Johnsrudová Langsletová.

Vedúci muž poradia Svetového pohára bežcov na lyžiach bol najväčšou nórskou medailovou nádejou v spomenutej disciplíne, ale za víťazným Švajčiarom Dariom Colognom zaostal o vyše minútu. "Si najhorší Nór, mal by si ísť domov. Pozrite sa, nemá šancu," komentovala sklamane výkon svojho syna

Sundby minulý týždeň v nedeľňajšom skiatlone na 30 km získal bronz a Langsletová zvláštnym spôsobom obhajovala jeho výkon. "Nie je až taký zlý, ako napovedá výsledok," povedala bežcova matka.