Legendárny Selänne sa lúčil bronzom. 15. deň olympiády v obrazoch

Pozrite si najlepšie agentúrne fotografie z pätnásteho dňa zimných olympijských hier 2014 v Soči.

Aký skvelý deň to v sobotu bol. Slovák Adam Žampa ohromil v slalome najrýchlejším druhým kolom a celkovým šiestym miestom. Nórka Marit Björgenová vyhrala bežeckú tridsiatku a stala sa najúspešnejšou ženou v histórii zimných olympiád. A domáce Rusko sa prepracovalo na prvé miesto v medailovej bilancii aj vďaka skvelému finišu Antona Šipulina, brata Anastasie Kuzminovej, v biatlonovej stafete.

Ale bol to aj deň rozlúčiek. Krasokorčuliari sa naposledy ukázali publiku v tradičnej exhibícii a Fín Teemu Selänne sa lúčil s národným tímom dvoma bronzom po víťazstve nad Američanmi. Olympiáda v Soči má za sebou 15. zo 16 súťažných dní.

Téma: ZOH 2014 - Soči