Jaroslava Švedovová (Kaz.) - Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) 7:6 (1), 7:6 (1)
Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR) - Francesca Schiavoneová (Tal.-4) 6:4, 1:6, 7:5
Alexandra Cadantová (Rum.-6) - Gabriela Ceová (Braz.) 6:1, 6:3
Monica Niculescová (Rum.-5) - Karolína Schmiedlová (SR) 6:0, 4:6, 6:2 za 141 minút
Sao Paolo ATP
Dvojhra - 1. kolo:
Guido Pella (Arg.) - Leonardo Mayer (Arg.-7) 7:6 (4), 6:7 (3), 7:6 (4)
Hokej
I. liga
Súhrn výsledkov pondelkových prvých stretnutí semifinále play-off druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy 2013/2014:
HK Trnava - HK Dukla Michalovce 3:5 (0:1, 1:1, 2:3) - stav série 0:1
Góly: 30. M. Baran, 44. Hluch, 59. Loydl - 15. a 59. Šechný, 40. a 50. Čížek, 51. V. Urban, 1088 divákov
HC 46 Bardejov - MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:2 po predĺžení (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0) - stav série 1:0
Góly: 24. Belušár, 33. Valentín, 70. Matis - 36. Kubovčík, 60. Poliaček
Futbal
Argentínska liga
Výsledky nedeľňajších stretnutí 4. kola najvyššej argentínskej futbalovej súťaže - časť Torneo Final.
Newells Old Boys - Atlético Rafaela 4:1, San Lorenzo - Quilmes 1:0, Boca Juniors - Estudiantes 1:0, Colón - River Plate 3:1
Belgická liga - 27. kolo
Oud-Heverlee Leuven - FC Bruggy 2:5, Standard Liege - KAA Gent 2:3, KRC Genk - KVRS Waasland-Beveren 0:2 (R. Demjan (Beveren) hral do 83. minúty)
Česko
Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
Góly: 31. a 52. Lafata (prvý z pok. kopu), 16. Kadeřábek, 90. Vacek
Miroslav Keresteš hral do 59. min, Marek Kaščák a Jozef Dolný (všetci Brno) nefigurovali v zápise o stretnutí
Hádzaná
10. kolo skupinovej fázy Ligy majstrov v hádzanej mužov
A-skupina
Rhein-Neckar Löwen (Nem.) - Celje Pivovarna Laško (Slovin.) 35:25 (19:12)
GK Motor Záporožie (Ukr.) - MKB-MVM Veszprém KC (Maď.) 26:22 (13:13)
Slovenský brankár Richard Štochl nastúpil za Motor Záporožie a bol jeho výraznou oporou. Otto Kancel (Veszprém), slovenská ľavá spojka, nefiguroval v zápise o stretnutí.
RK Croatia Osiguranje Záhreb (Chor.) - GK Petrohrad (Rus.) 26:24 (15:14)
Konečné poradie: 1. Veszprém 17 bodov, 2. RN Löwen 16, 3. Celje 9, 4. Motor Záporožie 9, 5. Záhreb 8, 6. Petrohrad 1
B-skupina
THW Kiel (Nem.) - FC Porto Vitalis (Portug.) 30:25 (17:11)
KIF Kolding Kodaň (Dán.) - Dunkerque HB Grand Littoral (Fr.) 26:24 (15:15)
KS Vive Targi Kielce (Poľ.) - SPR Orlen Wisla Plock S.A. (Poľ.) 38:30 (20:12)
Konečné poradie: 1. Kiel 17, 2. Kodaň 14, 3. Kielce 13, 4. Plock 8, 5. Porto 5, 6. Dunkerque 3
C-skupina
PSG Handball (Fr.) - RK Vardar Skopje (Maced.) 35:25 (15:12)
RK Metalurg Skopje (Maced.) - FC Barcelona (Šp.) 31:29 (15:11)
Slovenský krídelník Martin Straňovský (Barcelona) neskóroval.
Wacker Thun (Švaj.) - GK Dinamo Minsk (Biel.) 26:30 (11:13)
Konečné poradie: 1. Barcelona 17, 2. PSG 13, 3. Metalurg 12, 4. Vardar 10, 5. Dinamo Minsk 7, 6. Thun 1
D-skupina
Naturhouse La Rioja (Šp.) - HK DROTT Halmstad (Švéd.) 38:34 (21:21)
HSV Hamburg (Nem.) - Aalborg Handball (Dán.) 28:20 (12:9)
RK Gorenje Velenje (Slovin.) - SG Flensburg-Handewitt (Nem.) 23:28 (9:15)
Konečné poradie: 1. Hamburg 18, 2. Flensburg-Handewitt 17, 3. Velenje 8, 4. Aalborg 8, 5. La Rioja 8, 6. Halmstad 1
Atletika
ALBUQUERQUE - Halový šampionát USA - muži, 60 m: Bracy 6,48, Kimmons 6,49, J. Morris 6,52, 400 m: Clemons 45,60, Verburg 45,62, 800 m: Sowinski 1:47,86, 3000 m: B. Lagat 7:46,01, Rupp 7:48,19, 60 m prek.: Osaghae 7,56, Berger 7,56, Trammell 7,56, Porter 7,57, výška: Kynard 230, diaľka: T. Stewart 822, Bernard 808, trojskok: Ch. Carter 17,15, guľa: Whiting 22,23 - SVR, K. Roberts 21,50, Kovacs 21,46, ženy - 60 m: Bartolettová 7,08, Lawsonová 7,09, Pierrová 7,10, 400 m: McCororyová 50,85 - SVR, Atkinsová 51,13, 800 m: Wilsonová 2:00,43 - SVR, Priceová 2:00,48, 1500 m: Cainová 4:07,05, 60 m prek.: Aliová 7,80 - SVR, DeLoachová 7,82, Castlinová 7,88, žrď: Saxerová 471, Suhrová 466, diaľka: Polková (všetci USA) 670.
LIPSKO - Halový šampionát Nemecka - muži, 200 m: Erewa 20,56, Ernst 20,62, žrď: Mohr 584, ženy - výška: Jungfleischová (všetci Nem.) 192.
ANCONA - Halový šampionát Talianska - muži, 60 m: Cerutti 6,68 (v rozbehu 6,65), výška: Fassinotti 234, diaľka: Tremigliozi (všetci Tal.) 806.
BORDEAUX - Halový šampionát Francúzska - muži, 200 m: John 20,91, ženy - 60 m prek.: Billaudová (obaja Fr.) 7,93.
SOPOT - Halový šampionát Poľska - muži, 200 m: Zalewski 20,93, 400 m: Omelko 46,29, 800 m: Kszczot 1:47,07, Lewandowski 1:47,16, 3000 m: Parszczynski 7:49,26, 60 m prek.: Bochenek 7,65 (v rozbehu Sharman /V. Brit./ 7,62).
BUDAPEŠŤ - Halový šampionát Maďarska - muži, 60 m prek.: Baji 7,70, ženy - 3000 m chôdza: Madarászová (obaja Maď.) 12:31,78.
MOGIĽOV - Halový šampionát Bieloruska - muži, 10 000 m chôdza: Liachovič (Biel.) 39:47,97.
SABADELL - Halový šampionát Španielska - muži, 400 m: Ujakpor 46,57, guľa: Vivas (obaja Šp.) 20,51.
APELDOORN - Halový šampionát Holandska - muži, 400 m: Peters 46,71, 60 m prek.: Smet 7,67, Sedoc 7,67, diaľka: Gaisah 793, ženy - 60 m: Schippersová 7,25, 400 m: Van Leuverenová (všetci Hol.) 52,49.
SOUTH BEND - Hala - muži, 60 m: A. Brown (Kan.) 6,62, 400 m: Giesting (USA) 45,89, 60 m prek.: Riley (Jam.) 7,62.
CHIHUAHUA - Chodecký seriál IAAF - muži, 20 km: Arevalo (Kol.) 1:23:07, 50 km: Leyver (Mex.) 3:50:42, ženy - 20 km: Arenasová (Kol.) 1:33:24.
KINGSTON - Míting (vonku) - muži, 100 m: Hinds (Barb.) 10,27, 4 x 100 m: Racers Lions (s Y. Blakom) 38,13, ženy - 400 m: McPhersonová (Jam.) 51,23.
SEVILLA - 30. ročník maratónu - muži: C. Lagat 2:08:33 - rekord pretekov, ženy: P. Rotichová (obaja Keňa) 2:35:43.
HAVANA - Míting (vonku) - muži, 60 m prek.: O´Farrill 7,65, trojskok: L. Martínez 17,16 s vetrom, desaťboj: Y. García 8337, ženy - trojskok: Y. Martínezová 14,39 s vetrom (14,34), Alcantarová 14,33, sedemboj: Y. Rodríguezová (všetci Kuba) 6231.