Športové výsledky (9.3. 2014). Rača zdolala Vráble

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Futbal

Slovensko 2. liga

FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - Spartak Trnava B 1:2 (1:0)

Góly: 15. Blaho - 52. Tomovič, 74. Remeň. Rozhodoval: Mojsej. ŽK: Orolín, Šenk - Augustíni, Remeň, Paldan, Mečiar, ČK: 82. Mečiar (Trnava) po druhej ŽK, 1124 divákov

Slovensko 3. liga skupina Západ

FK Rača Bratislava - FK Spartak Vráble 1:0 (0:0)

Gól: 77. F. Vavrík, rozhodoval: Krivošík, 120 divákov

Slovensko 3. liga skupina Východ

MŠK Žilina "B" - TJ Baník Ružiná nehralo sa pre hnačkovú epidémiu v tíme hostí

Futbalisti Esbjergu v bránke so slovenským legionárom Martinom Dúbravkom vyhrali v nedeľňajšom dueli 21. kola dánskej ligy na ihrisku Viborgu 3:1 a zaznamenali tretí triumf za sebou. V domácej bránke stál Dúbravkov krajan Michal Peškovič.

Dánska liga - 21. kolo

Viborg - Esbjerg 1:3 /Peškovič chytal celý zápas - Dúbravka chytal celý zápas/

Portugalsko - 22. kolo

Olhanense Belenenses 0:0 /za domácich Vojtuš od 75. min/, Pacos de Ferreira Gil Vicente 0:2, Benfica Lisabon - Estoril 2:0, Setubal - Sporting Lisabon 2:2, FC Porto - Arouca 4:1

Holandsko - 27. kolo

NAC Breda - Vitesse Arnheim 1:2, PSV Eindhoven -Utrecht 1:0, Waalwijk - Den Haag 1:1, Waalwijk - Den Haag 1:1, Groningen - Feyenoord 0:2,

G.A. Eagles - Twente 1:0 - Andrej Rendla (Twente) nefiguruje v zápise o stretnutí

Ajax Amsterdam - Cambuur 1:1 - Stanislav Lobotka (Ajax) nefiguruje v zápise o stretnutí

Škótsky pohár

Inverness - Dundee United 0:5 - Dundee United postúpil do semifinále

Glasgow Rangers - Albion Rovers 1:1

Grécka liga - 28. kolo

Atromitos Panionios 4:0, Apollon Smirnis Platanias 3:1, Levadiakos Panaitolikos 2:1, Panthrakikos Ergotelis 2:1, PAOK Solún - Olympiakos 2:1

Argentína - 7. kolo

Velez Sarsfield - Atletico Belgrano 3:1, Argentinos Juniors - Lanus 0:2, Colon Santa Fe - Gimnasia-La Plata 0:0, Estudiantes - Atletico Rafaela 0:0

Rusko - 20. kolo

Dinamo Moskva - CSKA Moskva 4:2, Anži Machačkala - Kazaň 1:0, Zenit Petrohrad - Tom Tomsk 0:0 /Hubočan za domácich celý zápas/

Turecká liga - 24. kolo

Genclerbirligi - Sivasspor 2:1, Gaziantepspor - Kayserispor 2:1, Antalyaspor - Rizespor 1:2, Besiktas Istanbul - Eskisehirspor 1:0 /Hološko za domácich od 61. min/

Švajčiarska liga - 24. kolo

Young Boys - FC Zürich 1:3, Aarau - Thun 1:4, Sion - Luzern 3:2

Poľská liga - 25. kolo

Pogoň Štetín - Cracovia 0:0, Piast - Podbeskidzie 0:0 /Horváth celý zápas, Cicman od 79. min - Zajac chytal celý zápas/, Slask Vroclav - Legia Varšava 1:1 /Kelemen a Pich celý zápas - Kuciak chytal celý zápas, Duda do 57. min/

Maďarská liga - 19. kolo

Debrecín - Haladás 2:0

Rakúska liga - 26. kolo

Innsbruck - Rapid Viedeň 1:1 /za hostí chytal Novota celý zápas/

USA

Seattle - Kansas City 1:0, DC United - Columbus 0:3, Vancouver - New York 4:1, Dallas - Montreal 3:2, Houston - New England 4:0, Los Angeles - Real Salt Lake City 0:1, Portland - Philadelphia 1:1

Tenis

Indian Wells

dvojhra mužov - 2. kolo: Marin Čilič (24-Chorv.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:2, 6:2, Michail Kukuškin (Kaz.) - Vasek Pospisil (25-Kan.) 6:0, 6:2, Roberto Bautista (Šp.) - Tomáš Berdych (4-ČR) 4:6, 6:2, 6:4, Lu Yen-Hsun (Taiwan) - Philipp Kohlschreiber (22-Nem.) 6:2, 6:2

dvojhra žien - 2. kolo: Simona Halepová (6-Rum.) - Lucie Šafářová (26-ČR) 6:2, 4:6, 6:4, Alizé Cornetová (Fr.-22) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-14) 6:7 (4), 7:5, 6:3

Hokej

Hokejisti HC Nové Zámky zvíťazili v nedeľňajšom úvodnom finálovom zápase MOL ligy nad rumunským tímom ASC Corona Brašov Wolves 4:2.

HC Nové Zámky - ASC Corona Brašov Wolves 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) - stav série 1:0

Góly: 8. Čaládi, 41. Podstavek, 49. Kameš, 60. E. Weissmann - 16. Gliga, 30. Péter

Nemecko DEL - predkolo play off

EHC Mníchov - Iserlohn 5:3, stav série: 1:0

Štvrťfinále extraligy juniorov v hokeji

Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) - konečný výsledok série: 3:2, Slovan postúpil do semifinále

Semifinálové dvojice extraligy juniorov (hrá sa na 3 víťazstvá, termíny: 12., 13., 22., resp. 23. a 26. marca):

HC ´05 Banská Bystrica - Slovan Bratislava, HC Košice - Dukla Trenčín

Slovensko - liga žien

druhý zápas play-off finále

HC Spišská Nová Ves - HK Poprad 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)

Góly: 30., 32. Sroková, 12. Balášová - 47. Gorecká, 54. Obercianová. Rozhodovali: Zemiaková - Kúdeľová, Šilhavíková, vylúčené: 8:6, navyše: Mikesková 10 minút za nešportové správanie - Drdáková 5+DKZ za údery, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, 853 divákov

/na zápasy 2:0/

druhý zápas play off o 3. miesto:

HC Petržalka 2010 - Klub ŽHK 2000 Šarišanka Prešov 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Góly: 3., 32. Veliká, 20. Vonková. Rozhodovali: Goga - Besedičová, Zvadová, vylúčené: 6:7, navyše: Veliká (Petržalka) 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 48 divákov.

/na zápasy 1:1/

Česko - liga žien

Finále českej ligy hokejistiek

SK Karviná - Slavia Praha 3:2 (Gápová 2+0, Ihnaťová 0+1)

Slavia Praha - SK Karviná 3:4 (Ihnaťová 1+0, Gápová 0+1) - konečný výsledok série 0:2, Karviná získala titul.

Atletika

Ruska Marija Konovalovová sa stala v nedeľu víťazkou Nagojského maratónu. Tridsaťdeväťročná skúsená pretekárka triumfovala v Japonsku časom 2:23:43 h.

Druhé miesto obsadila s odstupom 24 sekúnd Jelena Prokopčuková z Lotyšska, tretia skončila domáca obhajkyňa vlaňajšieho prventsva Rioko Kizakiová (2:25:26 h).

1. Maria Konovalovová (Rus.) 2:23:43 h, 2. Jelena Prokopčuková (Lot.) 2:24:07, 3. Rjoko Kizakiová (Jap.) 2:25:26

Výsledky nedeľňajšieho 5. ročníka behu Vtáčím údolím medzi obcami Ptičie a Chlmec (6,2 km):

Muži: 1. Damian Dziewinsky (Poľ., Sokol Sanok) 20:44 min, 2. Filip Džubara (TJ Obalservis Košice) 21:02, 3. Michal Ivančo (ŠK Banské) 21:56

Ženy: 1. Zuzana Stanovčaková (Vranov nad Topľou) 25:05, 2. Lucia Iľková (Prešov) 27:25, 3. Anna Poľáková (Sedliská) 27:46

Výsledky nedeľňajšieho 3. kola Behu 2 míle Bratislava.

Muži: 1. Ján Filip Kotora 10:24,36 min, 2. Lukáš Zámečník 10:33,11, 3. René Valent ml. 10:35,86

Ženy: 1. Zuzana Slafkovská 12:43,27, 2. Jarmila Bošniaková 14:16,46, 3. Danica Černáková 15:06,02

Hádzaná

Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili v nedeľňajšom zápase 16. kola SEHA ligy nad domácim tímom Borac 29:27.

Borac Banja Luka - Tatran Prešov 27:29 (15:15)

Najviac gólov: Mikiš 7/3, Obradovič 6, Nikolič 5 - Rábek, Hrstka, Krištopans po 5

Prvá liga mužov

Sobota:

A-skupina - 10. kolo: Piešťany - Šaľa 26:36 (11:19), Dunajská Streda - Modra "B" 23:25 (12:12)

B-skupina - 12. kolo: Dubnica nad Váhom - Kysucké Nové Mesto 36:26 (18:14), Levoča - Lehota pod Vtáčnikom 23:12 (8:6)

predohrávka 17. kola: Lehota pod Vtáčnikom - Levoča 21:34 (12:21), hralo sa v Levoči

Nedeľa:

A-skupina - 10. kolo: Vajnory - Stupava 22:22 (15:7)

Prvá liga žien

Sobota: Košice - Nitra 25:33 (13:13), Zlatná na Ostrove - Michalovce juniorky 28:22 (12:12), Bánovce nad Bebravou - Nesvady 22:21 (7:11), Močenok - Sereď 23:22 (13:13), Senica - Inter Bratislava 25:32 (11:17)

Nedeľa: Topoľčany - Trenčín 28:26 (17:10)

Bedminton

Výsledky 4. kola Motip Dupli Slovakia extraligy 2013/2014 - sobota.

Turnaj skupiny o 1. - 4. miesto (Bratislava):

Spoje Bratislava - Lokomotíva Košice 4:4

Betpres Košice - M-Šport Trenčín 6:2

Spoje Bratislava - M-Šport Trenčín 6:2

Betpres Košice - Lokomotíva Košice 6:2

Spoje Bratislava - Betpres Košice 3:5

Lokomotíva Košice - M-Šport Trenčín 5:3

Turnaj skupiny o 5. - 8. miesto (Prešov)

KPŠ Košice - CEVA Trenčín 3:5

PBA IKARO Prešov - BK MI Trenčín 7:1

KPŠ Košice - BK MI Trenčín 6:2

PBA IKARO Prešov - CEVA Trenčín 3:5

KPŠ Košice - PBA IKARO Prešov 4:4

CEVA Trenčín - BK MI Trenčín 7:1

Konečná tabuľka bedmintonovej extraligy miešaných družstiev 2013/2014

1. Betpres Košice 10 9 0 1 59:21 18 - majster SR

2. Spoje Bratislava 10 8 1 1 58:22 17

3. Lokomotíva Košice 10 5 2 3 41:39 12

4. M-Šport Trenčín 10 3 1 6 35:45 7

-----------------------------------------------------------

5. CEVA Trenčín 10 5 0 5 35:45 10

6. KPŠ Košice 10 4 1 5 40:40 9

7. PBA IKARO Prešov 10 3 1 6 39:41 7 - zostupujúci

8. BK MI Trenčín 10 0 0 10 13:67 0 - zostupujúci

Vodné pólo

Víťazom medzinárodného ženského turnaja vo vodnom póle O pohár primátora mesta Topoľčany sa cez víkend stali domáce hráčky. Na turnaji bojovali štyri družstvá - Topoľčany, Piešťany, Slávia UK Bratislava a ASV Viedeň, pre slovenské kluby to bolo zároveň aj prvé kolo I. ligy žien.

Topoľčany ASV Viedeň 24:4 (7:0, 5:2, 8:1, 4:1)

Góly: Lindtnerová 6, Laciková 4 Schierachová 2

Slávia UK Bratislava Piešťany 7:4 (2:1, 1:1, 0:1, 4:1)

Góly: Chochulová 3, Maďarová 2 - Lazarová, Kirková, Galová, Kovačíková po 1

ASV Viedeň Piešťany 11:10 (3:2, 1:4, 2:2, 5:2)

Góly: Tothová 4, Schierachová, Thoniová a Kirchnerová po 2 Galová 3, Hašková a Škodná po 2

Topoľčany Slávia UK Bratislava 17:7 (3:0, 6:2, 4:2, 4:3)

Góly: Vestenická 4, L. Jančeková a Laciková po 3 - I. Mihalkovičová 3, M. Mihalkovičová 2

Slávia UK Bratislava Viedeň 10:10 (2:2, 1:2, 4:2, 3:4) 3:0 na pokutové hody

Góly: M. Mihalkovičová a I. Mihalkovičová po 3 - Tothová 5, Thoniová 4

Piešťany Topoľčany 5:14 (2:6, 1:4, 1:2, 1:2)

Góly: Klampárová 2, Hašková, Galová a Lazarová po 1 Kopcová 3, Hýroššová, Laciková, Lindtnerová a Kudlačíková po 2

Konečné poradie medzinárodného turnaja

1. Topoľčany 3 3 0 0 0 55:16 9

2. Slávia UK 3 1 1 0 1 24:31 5

3. ASV Viedeň 3 1 0 1 1 25:44 4

4. Piešťany 3 0 0 0 3 19:32 0

Najlepšou strelkyňou turnaja sa stala Lindtnerová a za najlepšiu hráčku vyhlásili Lacikovú (obe Topoľčany).

Poradie I. ligy po 1. kole

1. Topoľčany 2 2 0 0 0 31:12 6

2. Slávia UK Bratislava 2 1 0 0 1 14:21 3

3. Piešťany 2 0 0 0 2 9:21 0

Rýchlokorčuľovanie

Preteky Svetového pohára v rýchlokorčuľovaní na 500 m v Inzelli.

muži - 500 m:

1. Jan Smeekens (Hol.) 34,91 s, 2. Nico Ihle (Nem.) 34,97, 3. Michel Mulder (Hol) 35,00, 4. Arťom Kuznecov (Rus.) 35,04, 5. Juja Oikawa (Jap.) 35,05, 6. Gilmore Junio (Kan.) 35,09

Priebežné poradie SP na 500 m (10 z 12 podujatí):

1. M. Mulder 578 b, 2. Mo Tae-Bum (Kór. rep.) 527, 3. Ronald Mulder (Hol.) 512, 4. Kuznecov 447, 5. Tucker Fredricks (USA) 418, 6. Keiičiro Nagašima (Jap.) 414

ženy - 1000 m:

1. Heather Richardsonová (USA) 1:14,87 min, 2. Brittany Boweová (USA) 1:15,26, 3. Oľga Fatkulinová (Rus.) 1:15,34, 4. Margot Boerová (Hol.) 1:15,40, 5. Karolína Erbanová (ČR) 1:15,52, 6. Marrit Leenstraová (Hol.) 1:15,61

Priebežné poradie SP na 1000 m (5 zo 6 podujatí):

1. Richardsonová 480, 2. Boweová 410, 3. Fatkulinová 320, 4. Lotte van Beeková (Hol.) 208, 5. Boerová 191, 6. Lee Sang-Hwa (Kór. rep.) 155

muži - 1500 m

1. Brian Hansen (USA) 1:44,58 min, 2. Denny Morrison (Kan.) 1:45,28, 3. Koen Verweij (Hol.) 1:45,68, 4. Shani Davis (USA) 1:45,72, 5. Zbigniew Brodka (Poľ.) 1:45,88, 6. Kjeld Nuis (Hol.) 1:46,20

Priebežné poradie SP na 1500 m (5 zo 6 podujatí):

1. Davis 326, 2. Verweij 320, 3. Brodka 281, 4. Denis Juskov (Rus.) 280, 5. Hansen 205, 6. Sverre Lunde Pedersen (Noór.) 193

ženy s hromadným štartom:

1. Claudia Pechsteinová (Nem.), 2. Janneke Ensingová (Hol.), 3. Irene Schoutenová (Hol.), 4. Mariska Huismanová (Hol.), 5. Francesca Lollobrigidová (Tal.), 6. Ivanie Blondinová (Kan.)

Poradie SP s hromadným štartom (1 z 2 podujatí):

1. Pechsteinová 100, 2. Ensingová 80, 3. Schoutenová 70, 4. Huismanová 60, 5. Lollobrigidová 50, 6. Blondinová (Kan.) 45

Majstrovstvá sveta juniorov v rýchlokorčuľovaní v nórskom Bjugne

Juniorky 500 m: 1. Vanessa Bittnerová (Rak.) 79,680, 2. Antoinette de Jongová 80,730, 3. Bente van den Bergeová (obe Hol.) 80,960

Viacboj: 1. Antoinette de Jongová 162,970, 2. Melissa Wijfjeová (obe Hol.) 163,929, 3. Jelizaveta Kazelinová (Rus.) 166,453

Stíhacie preteky: 1. Holandsko (Antoinette de Jongová, Melissa Wijfjeová, Jade van der Molenová) 3:11,09, 2. Kórejská republika 3:18,89, 3. Japonsko 3:20,73

Juniori 1000 m: 1. Kai Verbij (Hol.) 1:12,40, 2. Armin Hager (Rak.) 1:13,01, 3. Taro Kondo (Jap.) 1:13,38

Viacboj: 1. Patrick Roest 154,723, 2. Willem Hoolwerf (obaja Hol.) 155,571, 3. Emery Lehman (USA) 155,571

Stíhacie preteky: 1. Kórejská republika (Kim Min-Seok, So Han-Jae, Park Ki Woong) 4:01,42, 2. Japonsko 4:02,05, 3. Čína 4:02,59

Spoločenské tance

Súťaž v popradskej Aréne o titul majstrov Slovenska v štandardných tancoch.

dospelí (nad 16 r.): 1. David Schavel, Maria Konus (TK UNI-DANCE Bratislava), 2. Ľubomír Mick, Adriána Dindofferová (TC FORTUNA Poprad), 3. Matteo Cicchitti, Simona Brecíková (TK Dukla Trenčín),

formácie: 1. Burn It Down (INTERKLUB Bratislava), 2. French Mood (TK pri TŠ STARLET Brno), 3. Anastasia (TC Košice)

juniori I (12-13 r.): 1. Patrik Buda, Silvia Budová (TK UNI-DANCE Bratislava),

juniori II (14-15 r.): 1. Filip Kucman, Terézia Valéria Ziffová (SUN DANCE ACADEMY Bratislava),

mládež (16-18 r.): 1. Branislav Šoltýs, Emília Scherfelová (TC FORTUNA Poprad).

do 21 (16-20 r.): 1. Dušan Gruľa, Nikoleta Csandová (TC FORTUNA Poprad),

seniori I+II (35-55 r.): 1. Marek Ponca, Ewa Ponca (TK UNI-DANCE Bratislava),

seniori III+IV (nad 55 r.): 1. Peter Dekánek, Eva Dekánková (GALA DANCE CLUB Bratislava)

Hokejbal

Slovenská extraliga - sumáre 15. kola

ŠHBK Ružinov HBK Kometa Vrútky 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Góly: Mydla, Polák, Danko Lihan

LG AZHOKEJ Bratislava Imperial Vitamins Martin 1:2 pp a sn (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0, 0:1)

Góly: Ondrušek Zetík, rozhodujúci nájazd Michnáč

HBK Nitrianski rytieri Nitra PROTEF DT Považská Bystrica 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Góly: Ladiver 2, B. Thron, M. Slovák, Rímsky, Beniač Demáček, Stráňovský

N-Sport Trend Pohronie Banská Bystrica ŠK 98 Pruské 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Góly: Vozár 2, Maděra, Gavač, Cíbik

HBK hokejmarket Skalica MŠK Vegomont Kežmarok 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Góly: Sobol, P. Janáč, P. Smetana

Jokerit Petržalka HBK Lion Svidník 4:6 (1:2, 0:1, 3:3)

Góly: R. Kováč, Mikolášek, R. Varga, Dudík Kohutiar 2, Raschman, Vook, B. Štefan, Halás

sumáre 16. kola

Ružinov Martin 4:3 pp (0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)

Góly: Huber, Hirkala, Holeš, Polák Zetík, Zezula, Fedor

LG AZHOKEJ Vrútky 3:4 pp a sn (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1) Góly: Pečimut, Ondriska, Zemeš J. Kováč, Hlaváč, Kolčák, rozhodujúci nájazd B. Javorka

Nitra Pruské 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Góly: Hrivnák, Cajchan, Káčer Cíbik

Banská Bystrica Považská Bystrica 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Góly: Kamo Stráňovský, Demáček, Škrabko

Skalica Svidník 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Góly: Zelenka 2 B. Štefan, Sabol, Oščipovský, Halás

Petržalka Kežmarok 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

Góly: Božík, Sodoma po 2, Kostka, Takáč L. Svitana

Poradie na čele: 1. Imperial Vitamins Martin 38, 2. ŠK 98 Pruské 37, 3. HBK hokejmarket Skalica 34

Squash

Výsledky - majstrovstvá Slovenska v squashi v Bratislave

Muži finále: Peter Kviečinský (HNTN Bratislava-3) - Marek Maník (Imet SK Bratislava-2) 3:1 (-6, 10, 7, 8)

O 3. miesto: Miroslav Celler (Imet SK Bratislava-1) - Tomáš Tóth (Imet SK Bratislava-4) 3:0 (6, 9, 5)

Ženy finále: Linda Hrúziková (1. SSK Bratislava-3) - Andrea Malinová (1. SSK Bratislava-2) 3:0 (1, 3, 0)

O 3. miesto: Michaela Malinová (1. SSK Bratislava-7) - Aneta Paprnáková (Imet SK Bratislava-1) 3:0 (8, 10, 8)

Šortrek

Slovenská šortrekárka Alica Porubská na majstrovstvách sveta juniorov obsadila v nedeľňajších pretekoch na 1000 m v konkurencii 66 pretekárok 22. miesto. V tureckom Erzurume sa v sobotu na polovičnej vzdialenosti umiestnila na 28. priečke, v piatok na 1500 m uzatvorila prvú tridsiatku.

V Turecku sa predstavil aj slovenský reprezentant Matej Filip, ktorý si vybojoval na 500 m 52. pozíciu, na 1500 m bol 76. a tisícku nedokončil.

juniori:

1000 m: 1. Lee Hjo Been 1:26.405, 2. Lee Mun-hjeon (obaja Kór. rep.) 1:26,494, 3. Sándor Liu Shaolin (Maď.) 1:27,423

1500 m - Super Final: 1. Lee Mun-hjeon (Kór. rep.) 2:21,654, 2. Samuel Girard (Kan.) 2:21,706, 3. Sándor Liu Shaolin (Maď.) 2:21,829

štafeta na 3000 m: 1. Čína 4:01,947, 2. Maďarsko 4:04,090, 3. Japonsko 4:02,903

juniorky 1000 m: 1. Čoi Min-jeong 1:31,609, 2. Ahn Se Jung 1:31,702, 3. Noh Do Hee (všetky Kór. rep.) 1:31,809 ... 22. Alica PORUBSKÁ (SR) 1:35,433

1500 m - Super Final: 1. Noh Do Hee 2:52,675, 2. Ahn Se Jung 2:52,728, 3. Čoi Min-jeong (všetky Kór. rep.) 2:52,835

štafeta na 3000 m: 1. Kór. rep. 4:11,130, 2. Kanada 4:15,114, 3. Čína 4:13,077

sobota:

juniori 500 m: 1. Sándor Liu Shaolin (Maď.) 41,925, 2. Samuel Girard (Kan.) 42,051, 3. Denis Nikiša (Kaz.) 44,844, ... 52. Matej FILIP (SR) 46,413

juniorky 500 m: 1. Sofia Prosvirnovová (Rus.) 43,704 - vo svetovom juniorskom rekorde, 2. Chan Ju-tchong (Čína) 43,765, 3. Ahn Se Jung (Kór. rep.) 44,473, ... 28. Alica PORUBSKÁ (SR) 46,539

piatok:

juniori 1500 m: 1. Lee Hjo Been 2:16,139, 2. Lee Mun-hjeon (obaja Kór. rep.) 2:17,797, 3. Ren Zi-wei (Čína) 2:19,946, ... 76. Matej FILIP (SR) 3:01,576

juniorky 1500 m: 1. Noh Do Hee 2:34,498, 2, Čoi Min-jeong 2:34,669, 3. Ahn Se Jung (všetky Kór. rep.) 2:34,830, ... 30. Alica PORUBSKÁ (SR) 2:37,310

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Rastie nám pokrivená generácia?
  3. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  4. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  5. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  6. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  7. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  8. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  9. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  1. Detské zúbky sú veda
  2. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Rastie nám pokrivená generácia?
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  7. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
  8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  9. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  1. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 13 960
  2. Rastie nám pokrivená generácia? 10 271
  3. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 9 153
  4. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 2 827
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 2 244
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 1 542
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 1 485
  8. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 378
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 237
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky 786

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Peter Sagan: Superstar made in Slovakia

Začínal na sestrinom bicykli, dnes zarába šesť miliónov ročne.

ŠPORT

Peter Sagan: Superstar made in Slovakia

Začínal na sestrinom bicykli, dnes zarába šesť miliónov ročne.

SVET

Minúta po minúte: Choďte a voľte, vyzval nemecký prezident

Schulz už odovzdal hlas, Merkelová pôjde k urnám poobede.

Neprehliadnite tiež

Vážme si, že môžeme žiť v dobe, keď jazdí Sagan

Peter Sagan presiahol hranice Slovenska. Fanúšikov má po celom svete.

Aj policajti sa smejú z jeho mena. Udrží El Maestro Trnavu na vrchole?

Viedol také esá svetového futbalu, akými sú dnes Mesut Özil či Ivan Rakitič. Trnave sa pod vedením najmladšieho trénera zatiaľ darí.

Trump neprivíta šampiónov NBA, zároveň skritizoval hráčov NFL

Americký prezident si medzi športovcami neurobil dobré meno.