ženy: 1. Hannah Kearneyová (USA), 2. Chloe Dufourová-Lapointeová (Kan.), 3. Maxime Dufourová-Lapointeová (Kan.), 4. Deborah Scanziová (Tal.), 5. Heather McPhieová (USA), 6. Sophia Schwartzová (USA)
Konečné poradie SP v zjazde (po 11 z 11 pretekov): 1. Kearneyová 850 bodov, 2. Justine Dufourová-Lapointeová (Kan.) 774, 3. Ch. Dufourová-Lapointeová 521. 4. M. Dufourová-Lapointeová 459, 5. McPhieová 420, 6. Eliza Outtrimová (USA) 347, 7. Andi Naudeová (Kan.) 282. 8. Schwartzová 267, 9. Junko Hošinová (Jap.) 253. 10. Scanziová 229.
Výsledky - Svetový pohár v akrobatickom lyžovaní v Silvaplane (Švaj.):
SLOPESTYLE
Ženy: 1. Lisa Zimmermannová (Nem.) 83,40 b., 2. Emma Dahlströmová (Švéd.) 78,20, 3. Camillia Berrová (Švaj.) 72,40, 4. Zuzana Stromková (SR) 71,20, ... 6. Natália Šlepecká (SR) 61,60
Muži: 1. Jesper Tjader (Švéd.) 90,80 b., 2. Noah Wallace (USA) 83,60, 3. Christian Nummedal (Nór.) 81,20
Konečné poradie SP v slopestyle:
Ženy: 1. Lisa Zimmermannová (Nem.) 305 bodov, 2. Emma Dahlströmová (Švéd.) 196, 3. Dara Howellová (Kan.) 180, ... 5. Zuzana Stromková 140, 20. Natália Šlepecká (obe SR) 68
Muži: 1. Jesper Tjader (Nór.) 325 bodov, 2. Nicholas Goepper 225, 3. Bobby Brown (obaja USA) 145
Bejzbal
MLB
Výsledok sobotňajšieho úvodného stretnutia sezóny zámorskej bejzbalovej MLB:
Arizona - Los Angeles Dodgers 1:3 - hralo sa v austrálskom Sydney
Rýchlokorčuľovanie
MS
Výsledky - 500 m:
muži: 1. Konrad Niedzwiedzki (Poľ.) 35,91 s, 2. Hövard Bökko (Nór.) a Koen Verweij (Hol.) obaja 35,95
ženy: 1. Ireen Wüstová (Hol.) 38,86, 2. Julia Skokovová (Rus.) 39,00, 3. Jekaterina Šičovová (Rus.) 39,13
Výsledky - 3000 m ženy:
1. Ireen Wüstová (Hol.) 3:58,83 min, 2. Yvonne Nautová (Hol.) 4:03,20, 3. Olga Grafová (Rus.) 4:05,51
Poradie po 2 disciplínach: 1. Wüstová 78,665 b, 2. Julia Skokovová (Rus.) 80,433, 3. Grafová 80,758
Atletika
Dudinská päťdesiatka
Muži - 20 km: 1. Matej Tóth (SR) 1:19:48 - európsky výkon roka, 2. Jared Tallent (Aus.) 1:22:45, 3. Caio de Sena (Braz.) 1:23:48,... 6. Anton Kučmín 1:25:41, 7. Milan Rízek (obaja SR) 1:29:21.
Ženy - 20 km: 1. Ainhoa Pinedová (Šp.) 1:34:56, 2. Mária Gáliková (SR) 1:36:39, 3. Viktória Madarászová (Maď.) 1:37:00.
Hokej
Fínsko
Espoo Blues - Lukko Rauma 2:3 (2:1, 0:0, 0:2) - stav série: 1:1
HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) - stav série: 0:2
JYP Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 3:4 po predĺžení (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1) - stav série: 0:2
Lahti Pelicans - Tappara Tampere 2:1 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) - stav série: 1:1
Švédsko
Färjestad - Brynäs 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) - stav série: 3:1
Lulea - Växjö 5:4 (1:0, 2:3, 2:1) - stav série: 2:2
Česko
Vítkovice - Sparta Praha 2:3 po predĺžení (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1) - stav série: 1:2
Góly: 43. L. Kovář, 50. Káňa - 37. a 51. Ton, 72. Přibyl
Kometa Brno - Plzeň 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) - stav série: 1:2
Góly: 16. Pivko (J. KOVÁČIK) - 15. Kašpařík, 60. Vlasák
Mountfield Hradec Králové - Zlín 3:4 po predĺžení (1:0, 1:0, 1:3 - 0:1) - stav série: 1:2
Góly: 9. Šimánek (VYDARENÝ, FRÜHAUF), 30. FRÜHAUF, 60. Šimánek (VYDARENÝ) - 43. O. KOTVAN, 46. Melenovský, 57. a 73. Veselý
Pardubice - Třinec 1:2 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1) - stav série: 1:2
Góly: 46. Nosek - 55. Zíb, 67. M. Růžička
Futbal
Česko
Znojmo - Bohemians 1905 0:0
Matúš Lacko odohral celý duel, Peter Gál-Andrezly (obaja Znojmo) sedel na lavičke náhradníkov, Ivan Lietava hral do 74. min, Lukáš Pauschek absolvoval celé stretnutie, Martin Cseh (všetci Bohemians) nastúpil v 85. min
Ostrava - Sparta Praha 1:1 (0:0)
Góly: 51. ŠKUTKA - 78. Juliš
Dávid Škutka hral do 76. min v 51. min dal jediný gól domácich, Ján Greguš (obaja Ostrava) absolvoval celý duel
Slovácko - Brno 5:0 (2:0)
Góly: 14. Košťál (vlastný), 39. Petr, 62., 65. a 90. + J. Diviš
Patrik Šimko a Tomáš Košút (obaja Slovácko) absolvovali celý duel, Miroslav Keresteš (Brno) nastúpil v 77. min
Dukla Praha - Příbram 1:1 (1:1)
Góly: 17. Štetina - 34. Řezníček (z pok. kopu)
Lukáš Štetina a Ľuboš Hanzel odohrali celé stretnutie, Štetina skóroval, Hanzel videl žltú kartu. Marek Hlinka nastúpil v 71. min, Róbert Kovaľ a Tomáš Kučera (všetci Dukla) nehrali. Tomáš Hájovský nenastúpil, Jakub Rondzik (obaja Příbram) nechytal
Snoubording
Slopestyle - výsledky - EP:
muži: 1. Florian Prietl (Rak.), 2. Toms Petrusevics (Litva), 3. Emiliano Lauzi (Tal.),..., 10. Matej MATYS, 15. Dušan BÍZIK, 16. Matej DOLNÍK (všetci SR)
ženy: 1. Klaudia MEDLOVÁ (SR), 2. Klára Janíková (ČR), 3. Marta Delfina Maioccová (Tal.), ... 7. Zuzana MEDLOVÁ, 14. Martina MOLNÁROVÁ (obe SR)
Hádzaná
EHF
D-skupina - 5. kolo:
HC Sporta Hlohovec - HCM Konstanca 25:27 (15:12)
Basketbal
extraliga muzi
Iskra Svit - MBK Handlová 71:69 (22:12, 11:15, 20:17, 18:25) - konečný výsledok série: 4:1, Svit postúpil do semifinále
Najviac bodov: Channels 21, Jackson 15, Míčka 9 - Ďurišič 16, Gudzič 14, Mrviš 13
TH: 26/19 - 16/8, fauly: 21 - 19, trojky: 6 - 7, rozhodovali: Gabara, T. Lukáč a Kovalčík, 650 divákov
Edymax SPU Nitra - MBK Rieker Com Therm Komárno 66:77 (15:24, 20:19, 22:19, 9:15) - stav série 2:3
Najviac bodov: Sparks 20, Jenkins a Nuhanovič po 16 - Joyner 21, Bilič a Kozlík po 12
TH: 13/6 - 22/11, fauly: 20 - 17, trojky: 2 - 4, rozhodovali: Ženiš, Pipíška a Lamoš, 850 divákov
extraliga ženy
Good Angels Košice - ŠBK Šamorín 91:56 (22:17, 26:19, 19:10, 24:10) - stav série 1:0
Najviac bodov: Hruščáková 16, Kizerová 16, Zietarová 16 (4 trojky) - Sujová 15, Pindrochová 12, Vyňuchalová 12
TH: 14/11 - 16/15, fauly: 20 - 18, trojky: 6 - 3, rozhodovali: Fuska, Karniš a Šarišský, 800 divákov
Piešťanské Čajky - MBK Ružomberok 62:63 (15:20, 15:9, 15:17, 17:17) - stav série: 0:1
Najviac bodov: Tathamová 23, Felixová 15, Dudášová 11 - Murphyová 15, Fenynová 13, D. Baburová 11
TH: 18/12 - 14/10, fauly: 18 - 21, trojky: 4 - 9, rozhodovali: Tomašovič, Hančík a Margala, 400 divákov