Curling
MS ženy
zápas play-off o postup do semifinále: Rusko - Kórejská republika 5:9
semifinále: Švajčiarsko - Kórejská republika 7:3
Známe konečné poradie: 5. Švédsko, 6. USA, 7. Čína, 8. Nemecko, 9. Česko, 10. Dánsko, 11. Škótsko, 12. Lotyšsko
Hokej
Švédsko
Skelleftea - HV 71 3:1 /na zápasy 4:1/
Frölunda - Linköping 6:2 /na zápasy 3:2/
Česko
Štvrťfinále play off - 4. zápasy:
Kometa Brno - Škoda Plzeň 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Gól: 29. Němec
/stav série 2:2/
ČSOB Pojišťovna Pardubice - Oceláři Třinec 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Gól: 60. Růžička
/stav série 1:3/
Mountfield Hradec Králove - PSG Zlín 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
Góly: 23. Švagrovský (FRÜHAUF), 23. Knotek, 45. Mertl, 51. Jank (MIKUŠ), 59. Marek - 20. Veselý
/stav série 2:2/
Vítkovice Steel - Sparta Praha 3:5 (2:2, 0:2, 1:1)
Góly: 17. Němec (STEHLÍK), 20. Szturc, 54. Němec (VANDAS) - 3. Piskáček, 14. a 21. Ton, 30. Hlinka, 50. Pech
/stav série 1:3/
Bejzbal
MLB
Arizona - Los Angeles Dodgers 5:7
Futbal
MLS
New England - Vancouver 0:0
Real Salt Lake - Los Angeles 1:1
Toronto - DC United 1:0
Colorado - Portland 2:0
Columbus - Philadelphia 2:1
Dallas - Chivas 3:1
Kansas City - San Jose 1:0
Akrobatické lyžovanie
SKIKROS
Muži: 1. Jean-Frédéric Chapuis (Fr.), 2. Christoph Wahrstötter (Rak.), 3. Brady Leman (Kan.)
Ženy: 1. Marielle Thompsonová (Kan.), 2. Fanny Smithová (Švaj.), 3. Sandra Näslundová (Švéd.)
Rýchlokorčuľovanie
MS
muži:
1500 m: 1. Denis Juskov (Rus.) 1:46,12 min, 2. Koen Verweij (Hol.) a Bart Swings (Belg.) obaja 1:46,47.
10.000 m: 1. Jan Blokhuijsen (Hol.) 13:13,93, 2. Juskov 13:17,84, 3. Verweij 13:19,12
Konečné poradie: 1. Verweij 149,365 b, 2. Blokhuijsen 149,600, 3. Juskov 150,030
ženy:
1500 m: 1. Ireen Wüstová (Hol.) 1:54,13, 2. Olga Grafová (Rus.) 1:55,67, 3. Julia Skokovová (Rus.) 1:55,99
5000 m: 1. Yvonne Nautová (Hol.) 6:57,99, 2. Wüstová 6:59,07, 3. Grafová 7:00,01
Konečné poradie: 1. Wüstová 158,615, 2. Grafová 161,315, 3. Nautová 162,488
Volejbal
LM muži Final Four
FINÁLE
Halkbank Ankara (Tur.) - Belogorie Belgorod (Rus.) 1:3 (-18, 22, -16, -25)
116 min, rozhodovali: Vereecke (Fr.) a Mokrý (SR)
O 3. MIESTO
Jastrzebski Wegiel (Poľ.) - Zenit Kazaň (Rus.) 3:1 (21, -20, 17, 23)
106 min, rozhodovali: Rapisarda (Tal.) a Simonovič (Srb.)