Baráž o I. ligu videlo viac divákov ako semifinále extraligy

SITA|29. mar 2014 o 20:15

Topoľčany dobehli stratu 0:3 na zápasy, v baráži si vynútili rozhodujúci siedmy zápas.

DUBNICA NAD VÁHOM. Hokejisti HC Topoľčany sa udržali v hre o prvoligovú príslušnosť a po víťazstve 3:2 po predĺžení na ľade víťaza II. ligy MHK Dubnica nad Váhom si vynútili právo siedmeho zápasu baráže o účasť v I. lige 2014/2015.

Topoľčany úspešne vstúpili do súboja, ktorý sledovalo 3286 divákov, čo bolo viac ako na zápase extraligového semifinále v Piešťanoch.

V 13. minúte viedli 2:0. Domáci vyrovnali vďaka Miroslavovi Hlinkovi 14 sekúnd pred treťou sirénou. V 65. minúte rozhodol o osude zápasu svojím druhým gólom v ňom Libor Káčer.

Topoľčany v sérii prehrávali už 0:3, ale dokázali sa pozviechať. Siedmy duel sa uskutoční v pondelok 31. marca na ich ľade.

Výsledok šiesteho stretnutia baráže o účasť v I. hokejovej lige:

MHK Dubnica nad Váhom - HC Topoľčany 2:3 po predĺžení (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)

- stav série: 3:3

Góly: 31. Brandis (Marcel Tvrdoň, Vyletelka), 60. Miroslav Hlinka (Kazda, Lezo) - 8. Káčer (Kutňanský), 13. Chromý (Záhorský), 65. Káčer (Trenčan)

Domov»Hokej»Slovensko»Baráž o I. ligu videlo viac divákov ako semifinále extraligy