HÁDZANÁ
Hádzanári Tatrana Prešov prehrali v semifinálovom zápase Final Four SEHA ligy s bieloruským tímom Brest Meškov 29:30 po predĺžení. V nedeľnom programe ich čaká zápas o 3. miesto s chorvátskym tímom CO Záhreb.
výsledky:
Tatran Prešov - Brest Meškov 30:31 po predĺžení (26:26, 16:14)
Croatia Záhreb - Vardar Skopje 22:30 pp (10:12)
Ďalší program Program Final Four 2014:
Nedeľa, 13. apríla, 16:00: O 3. miesto: Croatia Záhreb - TATRAN PREŠOV
Nedeľa, 13. apríla, 18:30: Finále: Vardar Skopje - Brest Meškov
BASKETBAL
Extraliga mužov - play-off - semifinále:
Iskra Svit - BC Prievidza 72:61 (19:8, 17:9, 20:23, 16:21) - stav série 2:1
Najviac bodov: McNeal 25, S. Jankovič 16, Míčka 11 - C. Jefferson 18, Plannthin 16, Batina 10
TH: 22/21 - 16/13, fauly: 21 - 17, trojky: 5 - 8, rozhodovali: Gabara, Ženiš a Lamoš, 650 divákov
FUTBAL
Výsledok piatkového stretnutia 24. kola najvyššej českej futbalovej súťaže Gambrinus ligy:
Bohemians 1905 - Teplice 3:1 (1:1)
Góly: 43. Jindřišek, 63. Nerad, 75. J. Hora - 38. Fenin
Lukáš Pauschek odohral celý zápas, Ivan Lietava hral do 72. min, Martin Cseh (všetci Bohemians) sedel na lavičke, Maroš Klimpl (Teplice) odohral celý zápas a v 41. min dostal ŽK.
Pohár osloboditeľov
4. skupina:
Atletico Mineiro (Braz.) - Zamora (Ven.) 1:0
Nacional (Parag.) - Independiente SF (Kol.) 3:2
6. skupina:
Gremio (Braz.) - Nacional (Urug.) 1:0
Newell's Old Boys (Arg.) - Atlético Nacional (Kol.) 1:3
8. skupina:
Arsenal Sarandí (Arg.) - Santos Laguna (Mex.) 3:0
Peňarol Montevideo (Urug.) - Deportivo Anzoategui (Ven.) 1:1
BEJZBAL
Minnesota - Oakland 1:6
Chicago Cubs - Pittsburgh 4:5
Washington - Miami 7:1
New York Yankees - Boston 4:1
Philadelphia - Milwaukee 2:6
Toronto - Houston 4:6
Atlanta - New York Mets 4:6
Chicago White Sox - Cleveland 7:3
San Francisco - Arizona sa ešte hrá
TENIS
Houston
Dvojhra - 2. kolo (osemfinále):
Santiago Giraldo (Kol.) - Tommy Robredo (Šp.-2) 6:3, 6:4
Nicolás Almagro (Šp.-3) - Michael Russell (USA) 6:2, 6:3
Fernando Verdasco (Šp.-4) - Steve Johnson (USA) 6:0, 4:6, 6:3
Alejandro González (Kol.) - Feliciano López (Šp.-5) 6:3, 2:0 - skreč, López odstúpil pre chorobu
Donald Young (USA) - Juan Monaco (Arg.-6) 6:7 (4), 6:4, 6:3
Jack Sock (USA) - Benjamin Becker (Nem.) 6:4, 6:3
Casablanca
Dvojhra - štvrťfinále:
Guillermo García-López (Šp.-8) - Benoit Paire (Fr.-3) 7:5, 7:6 (4)
Marcel Granollers-Pujol (Šp.-4) - Pablo Carreno-Busta (Šp.) 6:7 (4), 6:3, 6:0
Federico Delbonis (Arg.-6) - Victor Hanescu (Rum.) 7:6 (5), 6:3
Roberto Carballés-Baena (Šp.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 6:4, 6:2
Dvojice v semifinále (zhora podľa "pavúka"):
Federico Delbonis (Arg.-6) - Marcel Granollers-Pujol (Šp.-4)
Guillermo García-López (Šp.-8) - Roberto Carballés-Baena (Šp.)
Bogota
Dvojhra - štvrťfinále:
Jelena Jankovičová (Srb.-1) - Lara Arruabarrenová-Vecinová (Šp.) 6:4, 6:4
Caroline Garciová (Fr.-5) - Romina Oprandiová (Švaj.) 6:1, 7:5
Vania Kingová (USA-6) - Mariana Duqueová-Marinová (Kol.) 7:6 (4), 7:5
Chanelle Scheepersová (JAR) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.-8) 6:2, 6:1
Dvojice v semifinále (zhora podľa "pavúka"):
Jelena Jankovičová (Srb.-1) - Chanelle Scheepersová (JAR)
Caroline Garciová (Fr.-5) - Vania Kingová (USA-6)