Marinko Matosevic (Aus.) - Joao Sousa (Portug.) 6:3, 6:2
Albert Montanes (Šp.) - Marc López (Šp.) 7:6 (4), 6:2
Édouard Roger-Vasselin (Fr.) - Andreas Beck (Nem.) 6:2, 6:2
Dominic Thiem (Rak.) - Radek Štěpánek (ČR) 6:4, 6:4
Bukurešť ATP
Dvojhra - 1. kolo:
Jarkko Nieminen (Fín.-8) - Leonardo Mayer (Arg.) 6:3, 3:6, 7:6 (4)
Sergij Stachovskij (Ukr.) - Patrick Ciorcila (Rum.) 2:6, 6:2, 6:1
Jiří Veselý (ČR) - Jérémy Chardy (Fr.) 7:6 (3), 6:0
Stuttgart WTA
Dvojhra - 1. kolo:
Kaia Kanepiová (Est.) - Johanna Kontová (V. Brit.) 7:6 (4), 6:4
Marrákeš WTA
Dvojhra - 1. kolo:
Yvonne Meusburgerová (Rak.-3) - Petra Cetkovská (ČR) 6:3, 6:3
Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) - Alla Kudriavcevová (Rus.) 6:2, 7:5
Šahar Peerová (Izr.) - Petra Martičová (Chor.) 6:2, 6:3
Hokej
Švédsko
Färjestad - Skelleftea 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) - konečný výsledok série 0:4, Skelleftea získala majstrovský titul
Fínsko
Tappara Tampere - Kärpät Oulu 3:2 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0) - stav série 3:1
Česko
HC Kometa Brno - HC PSG Zlín 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) - stav série: 0:3
Góly: 1: Pivko - 15. a 60. F. Čech, 23. Zámorský, 35. Köhler
Futbal
Argentína
Colón Santa Fe - Belgrano 0:0
Argentinos Juniors - Racing Club 0:1
Arsenal Sarandí - Lanús 3:1
River Plate - Vélez Sarsfield 1:0
Tigre - Boca Juniors 0:1
Brazília
Atletico Mineiro - Corinthians 0:0,
Atletico Paranaense - Gremio 1:0,
Bahia - Cruzeiro 1:2, Criciuma - Palmeiras 1:2,
Flamengo - Goias 0:0, Santos - Sport 1:1,
Sao Paulo - Botafogo 3:0
Tenis
FedCup
Svetová skupina 2014 - semifinále:
ČESKO - TALIANSKO 4:0
(Ostrava, ČEZ aréna, tvrdý povrch Novacrylic Ultracushion v hale)
Sobota:
Lucie Šafářová - Sara Erraniová 6:4, 6:1
Petra Kvitová - Camila Giorgiová 6:4, 6:2
Nedeľa:
Petra Kvitová - Roberta Vinciová 6:3, 7:5
Lucie Šafářová - Camila Giorgiová / nehralo sa
Andrea Hlaváčková, Klára Koukalová - Camila Giorgiová, Karin Knappová 6:2, 5:7, 11:9 (zápasový tajbrejk)
AUSTRÁLIA - NEMECKO 1:3
(Brisbane, Queensland Tennis Centre, tvrdý povrch Plexicushion vonku)
Sobota:
Samantha Stosurová - Andrea Petkovicová 1:6, 6:7 (7)
Casey Dellacquová - Angelique Kerberová 1:6, 0:6
Nedeľa
Samantha Stosurová - Angelique Kerberová 6:4, 0:6, 4:6
Casey Dellacquová - Andrea Petkovicová / nehralo sa
Ashleigh Bartyová, Casey Dellacquová - Julia Görgesová, Anna-Lena Grönefeldová 6:2, 6:7 (5), 10:2 (zápasový tajbrejk)
Pozn.: Finále Česko - Nemecko odohrajú 8. - 9. novembra, ČR bude mať výhodu domáceho prostredia.
O svetovú skupinu 2015:
RUSKO - ARGENTÍNA 4:0
(Soči, Adler aréna, antuka v hale)
Sobota:
Jelena Vesninová - Paula Ormaecheová 6:3, 6:3
Jekaterina Makarovová - María Irigoyenová 7:5, 6:1
Nedeľa:
Jekaterina Makarovová - Paula Ormaecheová 6:1, 6:2
Jelena Vesninová - María Irigoyenová / nehralo sa
Valeria Solovievová, Jelena Vesninová - Victoria Bosiová, Nadia Podoroská 6:2, 6:1
KANADA - SLOVENSKO 3:1
(Québec City, PEPS Laval University, tvrdý povrch Latex-Ite v hale)
Sobota:
Aleksandra Wozniaková - Jana Čepelová 4:6, 7:5, 7:5
Eugenie Bouchardová - Kristína Kučová 7:6 (0), 2:6, 6:1
Nedeľa:
Eugenie Bouchardová - Jana Čepelová 7:6 (6), 6:3
Aleksandra Wozniaková - Kristína Kučová / nehralo sa
Gabriela Dabrowská, Sharon Fichmanová - Janette Husárová, Karolína Schmiedlová 4:6, 7:5, 9:11 (zápasový tajbrejk)
USA - FRANCÚZSKO 2:3
(St. Louis, Chaifetz Arena, tvrdý povrch Latex-Ite v hale)
Sobota:
Sloane Stephensová - Caroline Garciová 3:6, 2:6
Madison Keysová - Alizé Cornetová 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3
Nedeľa:
Sloane Stephensová - Virginie Razzanová 6:2, 6:4
Madison Keysová - Caroline Garciová 4:6, 3:6
Madison Keysová, Sloane Stephensová - Caroline Garciová, Virginie Razzanová 2:6, 5:7
ŠPANIELSKO - POĽSKO 2:3
(Barcelona, Tennis Olimpic, antuka vonku)
Sobota:
Silvia Solerová-Espinosová - Agnieszka Radwanská 2:6, 2:6
María-Teresa Torrová-Florová - Urszula Radwanská 4:6, 6:0, 6:1
Nedeľa:
María-Teresa Torrová-Florová - Agnieszka Radwanská 3:6, 2:6
Silvia Solerová-Espinosová - Urszula Radwanská 6:1, 6:3
Anabel Medinová-Garriguesová, Silvia Solerová-Espinosová - Agnieszka Radwanská, Alicja Rosolská 4:6, 2:6
O II. svetovú skupinu 2015:
RUMUNSKO - SRBSKO 4:1
(Bukurešť, Arenele BNR, antuka vonku)
Sobota:
Sorana Cirsteová - Ana Ivanovičová 3:6, 6:1, 6:2
Nedeľa:
Simona Halepová - Bojana Jovanovská 6:2, 6:4 - zápas prerušili v sobotu za stavu 3:1 v prvom sete pre dážď a dohrali ho v nedeľu
Simona Halepová - Ana Ivanovičová 3:6, 6:7 (2)
Sorana Cirsteová - Bojana Jovanovská 6:3, 6:7 (7), 6:3
Irina-Camelia Begová, Monica Niculescová - Jovana Jakšičová, Nina Stojanovičová 1:0 a 30:15 - skreč, Srbky odstúpili
HOLANDSKO - JAPONSKO 3:2
(Hertogenbosch, Maaspoort Sports & Events, antuka v hale)
Sobota:
Arantxa Rusová - Kurumi Narová 5:7, 6:2, 1:6
Kiki Bertensová - Misaki Doiová 6:0, 7:6 (3)
Nedeľa:
Kiki Bertensová - Kurumi Narová 7:6 (5), 4:6, 9:7
Arantxa Rusová - Misaki Doiová 7:5, 6:3
Richel Hogenkampová, Michaella Krajiceková - Šuko Aojamová, Risa Ozakiová 6:1, 3:6, 8:10 (zápasový tajbrejk)
ŠVÉDSKO - THAJSKO 4:0
(Lidköping, Sparbanken Arena, tvrdý povrch v hale)
Sobota:
Johanna Larssonová - Noppawan Lertcheewakarnová 6:1, 6:3
Sofia Arvidssonová - Luksika Kumkhumová 6:4, 6:2
Nedeľa:
Johanna Larssonová - Luksika Kumkhumová 6:4, 6:2
Sofia Arvidssonová - Noppawan Lertcheewakarnová / nehralo sa
Hilda Melanderová, Rebecca Petersonová - Tamarine Tanasugarnová, Varatchaya Wongteanchaiová 6:4, 6:2
BRAZÍLIA - ŠVAJČIARSKO 1:4
(Catanduva, Clube de Tenis, antuka vonku)
Sobota:
Teliana Pereirová - Timea Bacsinszká 3:6, 3:6
Paula Cristina Goncalvesová - Belinda Bencicová 3:6, 3:6
Nedeľa:
Teliana Pereirová - Belinda Bencicová 6:3, 6:4
Paula Cristina Goncalvesová - Timea Bacsinszká 5:7, 2:6
Gabriela Céová, Laura Pigossiová - Belinda Bencicová, Viktorija Golubicová 2:6, 2:6