Športové výsledky (25. 4. 2014). Senec - Bardejov 0:1

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Tenis

ATP Bukurešť

dvojhra - štvrťfinále:

Grigor Dimitrov (1-Bul.) - Sergij Stachovskij (Ukr.) 6:3, 6:4, Gael Monfils (3-Fr.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 3:6, 7:6 (8), 6:2, Robin Haase (Hol.) - Denis Istomin (Uzb.) 3:6, 6:1, 6:3, Lukáš Rosol (ČR) - Gilles Simon (4-Fr.) 7:6 (2), 6:2

ATP Challenger Tour Gemdale v čínskom Šen-čene

Dvojhra - štvrťfinále:

Lukáš Lacko (SR-2) - Matt Reid (Aus.) 7:5, 6:4 za 81 minút

ATP World Tour 250 BRD Nastase Tiriac Trophy v Bukurešti

Kei Nišikori (4-Jap.) - Marin Čilič (12-Chor.) 6:1, 6:3, Ernests Gulbis (9-Lot.) - Tejmuraz Gabašvili (Rus.) 6:1, 6:4

ATP World Tour 500 Barcelona Open Banc Sabadell v Barcelone

Ernests Gulbis (9-Lot.) - Tejmuraz Gabašvili (Rus.) 6:1, 6:4

WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix v nemeckom Stuttgarte

dvojhra - štvrťfinále

Ana Ivanovičová (9-Srb.) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:3, 2:6, 6:4, Sara Erraniiová (8-Tal.) - Carla Suarezová Navarrová (Šp.) 6:3, 6:7 (6), 3:0 - skreč, Maria Šarapovová (6-Rus.) - Agnieszka Radwaňská (1-Poľ.) 6:4, 6:3

Štvorhra - štvrťfinále:

Antonia Lottnerová, Anna Zajová (Nem.) - Liezel Huberová, Janette Husárová (USA/SR) 6:3, 6:4 za 69 minút

WTA Marrákeš

Romina Oprandiová (Švajč.) - Yvonne Meusburgerová (3-Rak.) 6:4, 6:4, Garbine Muguruzová Blancová (5-Šp.) - Šahar Peerová (Izr.) 6:3, 6:1

Futbal

Španielska liga

Elche - Levante 1:1 (0:0)

Góly: 63. Boakye - 74. Ángel

Slovensko 2. liga

ŠK SFM Senec - Partizán Bardejov 0:1 (0:1)

Gól: 38. Palša, ŽK: 24. Polgár, 57. Pušara - 34. J. Zápotoka, 58. V. Andraščík, 59. Gruca, ČK: 68. Polgár (Senec) po druhej ŽK, rozhodovali: Ihring - D. Hrčka, Galo, 630 divákov

Česká Gambrinus liga - 26. kolo

Viktoria Plzeň - Teplice 3:0 (1:0)

Góly: 35. Petržela, 66. ĎURIŠ, 90. Končal, 9873 divákov

/Kozáčik odchytal za domácich celý zápas, Ďuriš hral do 81. minúty, keď ho vystriedal Hrošovský/

Výsledok piatkového prípravného stretnutia vo futbale

FK Senica "19" - Rusko "18" 1:1 (1:1)

Góly: 6. Baumgartner (z pok. kopu) - 4. Golovin

Výsledok stretnutia 36. kola druhej najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie B.

Pescara - Novara 0:0 - Tomáš Košický (Novara) odchytal celé stretnutie

Modena - Ternana 3:3 - Pavol Farkaš sedel na lavičke náhradníkov, Martin Valjent (obaja Ternana) nefiguruje v zápise o stretnutí

Turecká liga - 31. kolo

Genclerbirligi - Bursaspor 1:0

Ruská liga - 27. kolo

Samara - Perm 2:2 - Ján Mucha (Samara) sedel na lavičke náhradníkov, Martin Jakubko (Perm) nefiguruje v zápise o stretnutí

Poľská liga - zápasy 1. kola nadstavbovej fázy najvyššej poľskej futbalovej súťaže Ekstraklasy.

Skupina o titul: Lech Poznaň - Wisla Krakov 3:0

Skupina o záchranu: Cracovia Krakov - Podbeskidzie Bielsko-Biala 0:1

Marián Jarabica (Cracovia) nefiguruje v zápise o stretnutí, Richard Zajac a Anton Sloboda odohrali celé stretnutie, brankár Ladislav Rybánsky sedel na lavičke, Juraj Dančík a Michal Mravec (všetci Podbeskidzie) nefigurujú v zápise o stretnutí

Hokej

Euro Hockey Challenge - piatok

Lotyšsko - Francúzsko 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Góly: 13. Cipulis, 51. M. Redlihs - 49. D. Fleury

Švajčiarsko - Česko 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Góly: 6. Brunner, 24. Josi, 56. Pestoni - 57. Vondrka

Výsledok piateho zápasu finále play-off najvyššej nemeckej hokejovej súťaže DEL (hrá sa na štyri víťazstvá):

Kolín nad Rýnom - Ingolstadt 3:4 po predĺžení (2:0, 1:2, 0:1 - 0:1) - stav série: 2:3

Výsledok druhého stretnutia o zotrvanie na MS hokejistov do 18 rokov vo fínskej Imatre (hralo sa na dve víťazstvá).

Dánsko - Nemecko 2:3 po predĺžení (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1) - konečný výsledok série: 0:2

Fínska liga

V piatkovom zápase finále play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu na ľade Tappary Tampere 3:2. Hostia tak vyrovnali stav série na 3:3 a vynútili si rozhodujúci siedmy zápas.

Tappara Tampere - Kärpät Oulu 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) Góly: 47. Kuusela, 51. Voutilainen 5. Aaltonen, 19. Ohtamaa, 52. Huml

/stav série 3:3/

Atletika

Výsledky zo sveta atletiky

DES MOINES - Míting - muži, žrď: R. Lavillenie (Fr.) 571 (prvý štart od svetového rekordu 616 cm na halovom mítingu v Donecku), S. Lewis (V. Brit.) 571, ženy - žrď: Y. Silvová (Kuba) 468, Hutsonová (USA) 468.

SOČI - Míting - muži, guľa: Lesnoj 21,23, kladivo: Litvinov 77,72, oštep: Tarabin (všetci Rus.) 81,70.

RIETI - Míting - muži: Galvan 32,82, Howe (obaja Tal.) 32,94.

EMPORIA - Míting - muži, disk: Bryant (USA) 63,76.

MILÁNO - Míting - muži, 500 m: Benedetti (Tal.) 1:01,62.

CHULA VISTA - Míting - muži, diaľka: Rutherford (V. Brit.) 851 - svetový výkon roka (SVR) a britský rekord, guľa: Kovacs (USA) 21,47 - SVR.

Horská cyklistika

Výsledky cross country šprintu na pretekoch Svetového pohára v horskej cyklistike v austrálskom Cairnse.

ŠPRINT

Muži: 1. Samul Gaze (N. Zél.), 2. Daniel Federspiel (Rak.), 3. Paul van der Ploeg (Aus.)

Ženy: 1. Alexandra Engenová (Švéd.), 2. Jenny Rissvedsová (Švéd.), 3. Jolanda Neffová (Švaj.)

Volejbal

2. kolo kvalifikácie ME 2014 junioriek

Belgicko - SLOVENSKO 3:0 (8, 13, 15)

65 minút, rozhodovali: Özmen (Tur.), Valentar (Slov.)

Švajčiarsko - Grécko 1:3 (-15, 21, -27, -21)

Basketbal

Výsledok prípravného stretnutia účastníka Slovak Sport.TV Basket extraligy mužov.

ČEZ Basketball Nymburk (ČR) - BK Inter Incheba Bratislava (SR) 85:68 (49:24)

Najviac bodov Interu: M. Rančík 14, Starosta a S. Udrih po 10

Výsledky piatych stretnutí štvrťfinále play-off basketbalovej Euroligy mužov

(hralo sa na tri víťazstvá)

CSKA Moskva (Rus.) - Panathinaikos Atény (Gréc.) 74:44 (18:10, 17:11, 19:12, 20:11) - konečný výsledok série 3:2

Real Madrid (Šp.) - Olympiakos Pireus (Gréc.) 83:67 (18:12, 22:22, 19:18, 24:15) - konečný výsledok série 3:2