David Alaba (v strede) prihráva na gól Claudiovi Pizarrovi. Bayern dal takto tretí gól. (Autor: SITA/AP)
SITA|26. apr 2014 o 17:44

Leverkusen remizoval s Dortmundom 2:2. Pekarík odohral celý zápas, hrali aj Mak a Guédé.

BERLÍN. Futbalisti Bayernu Mníchov síce v 32. kole bundesligy doma s Brémami prehrávali 1:2, avšak v priebehu 7 minút strelili tri góly, vývoj otočili a zvíťazili 5:2.

Norimberg prehral aj napriek tomu, že musel vyhrať. Mainz ho doma zdolal 2:0 a odsúdil prinajlepšom na baráž o budúci ročník najvyššej nemeckej súťaže.

Bayern Mníchov - Brémy 5:2 (1:2)

Góly: 53. a 57. C. Pizarro, 20. Ribéry, 61. Schweinsteiger, 74. Robben - 10. Gebre Selassie, 36. A. Hunt

Leverkusen - Dortmund 2:2 (2:2)

Góly: 7. L. Bender, 35. G. Castro - 29. Kirch, 39. Reus (z pok. kopu)

Domov»Futbal»Nemecko»Bayern strelil tri góly za 7 minút a otočil zápas s Brémami, Norimberg opäť prehral