Ligový futbal v Prahe prerušili pre vulgárnosti fanúšikov

Slávia bojuje o záchranu v lige.
Slávia bojuje o záchranu v lige. (Autor: ILUSTRAČNÉ IDNES.CZ)
SITA|2. máj 2014 o 21:53

Slavia Praha viedla od 6. minúty gólom Roberta Hrubého, v 71. minúty upravil na 2:0 Tomáš Necid

PRAHA. Rozhodca Libor Kovařík musel prerušiť piatkový duel 27. kola najvyššej českej futbalovej súťaže Gambrinus ligy medzi Slaviou Praha a 1. FK Příbram.

Dôvodom boli vulgárne pokriky domácich priaznivcov. Arbiter najprv v 24. min vyzval usporiadateľov duelu, aby zariadili ukončenie vulgárnych urážok na adresu predsedu Futbalovej asociácie Miroslava Peltu.

Situácia sa opakovala v 55. min, no Kovařík hráčov oboch tímov stiahol do kabín. Mnoho priaznivcov Slavie počas približne desaťminútovej pauzy opustilo tribúnu.

Slavia viedla od 6. min gólom Roberta Hrubého, v 71. min upravil na 2:0 Tomáš Necid. Domáci triumf Slaviu priblíži k vytúženej záchrane.

Gambrinus liga - 27. kolo

Slavia Praha - Příbram 3:0 (1:0)

Góly: 5. Hrubý, 71. Necid, 88. JUHAR

Martin Juhar a strelil tretí gól domácich a v nadstavenom čase ho tréner vystriedal, Kamil Čontofalský a Martin Dobrotka (všetci Slavia) sedeli na lavičke náhradníkov. Tomáš Hájovský odohral celý duel, Jakub Rondzik (obaja Příbram) sedel na lavičke náhradníkov

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1 (0:0)

Góly: 85. Pospěch - 89. Petr

Marek Hlinka a Lukáš Štetina odohrali celé stretnutie, Ľuboš Hanzel sedel na lavičke náhradníkov, Tomáš Kučera a Róbert Kovaľ (všetci Dukla) nefigurujú v zápise o stretnutí. Tomáš Košút odohral celé stretnutie, Patrik Šimko a Juraj Semanko (všetci Slovácko) nefigurujú v zápise o stretnutí.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Ligový futbal v Prahe prerušili pre vulgárnosti fanúšikov