Športové výsledky (4. 5. 2014). Hantuchová v Madride vypadla

Aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Futbal

Argentína - 17. kolo.

Godoy Cruz - Velez Sarsfield 1:1, San Lorenzo - Atletico Rafaela 2:0, Colon - Estudiantes 0:2, Rosario Central - Olimpo 0:0

Brazília - 3. kolo

Fluminense - Vitoria 1:2, Atletico Paranaense - Cruzeiro 2:3, Santos - Gremio 0:0, Sao Paulo - Coritiba 2:2

Portugalsko - 29. kolo

Nacional - Sporting Lisabon 1:1

Švajčiarska liga - 32. kolo

Aarau - Lausanne 3:1, St. Gallen - FC Bazilej 0:3, Grasshoppers Zürich - Young Boys Bern 5:0

Turecko - 32. kolo

Bursaspor - Trabzonspor 2:2 /Šesták za domácich do 76.min+ŽK/, Rizespor - Sivasspor 1:1, Akhisar - Fenerbahce 3:1

Dánska liga - 30. kolo

Sonderjyske - Viborg 1:0 /Peškovič za hostí celý zápas/, Midtjylland - Vestsjaelland 3:1, FC Kodaň - Bröndby Kodaň 1:1

Poľská liga - skupina o titul, 32. kolo

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:0

/T. Majtán nastúpil v 79. minúte, R. Jež (obaja Zabrze) sedel na lavičke/

Poľská liga - skupina o udržanie, 32. kolo

Widzew Lodž - Cracovia Krakov 2:0

Škótska liga - skupina o udržanie sa, 36. kolo.

Hearts - Kilmarnock 5:0

Maďarská liga - 27. kolo

Diósgyör - Haladás 1:1, Lombard Pápa - Debrecín 1:5 /Struhár za domácich celý zápas+ŽK/

Belgická liga - skupina o titul, 7. kolo

Club Bruggy - Anderlecht 0:1

Rakúska liga - 35. kolo

Admira - AC Wolfsberger 1:0, SV Grödig - Austria Viedeň 2:1, Red Bull Salzburg - SV Ried 4:0

Rapid Viedeň - Wacker Innsbruck 2:0 /J. Novota (Rapid) odchytal celý zápas/

Sturm Graz - Wiener Neustadt 1:2 /P. Hlinka (Wiener Neustadt) odohral celý zápas/

Grécka liga - 2. kolo nadstavby o EL/UEFA

Asteras Tripolis - Atromitos 1:0

Panathinaikos Atény - PAOK Solún 1:1 /M. Stoch (PAOK) celý zápas+ŽK/

Tenis

WTA v Madride

dvojhra - 1. kolo:

Roberta Vinciová (Tal.) - Daniela HANTUCHOVÁ (SR) 6:4, 6:4

Ana Ivanovičová (11-Srb.) - Madison Keysová (USA) 6:1, 7:6(4), Sloane Stephensová (16-USA) - Monica Niculescuová (Rum.) 2:6, 6:3, 6:2, Čeng Ťie (Čína) - Mariana Duqueová (Kol.) 7:6(5), 6:2,

Petra Kvitová (5-ČR) - Sorana Cirsteaová (Rum.) 6:1, 5:7, 7:6(4), Varvara Lepchenková (USA) - Anabel Medina Garriguesová (Šp.) 6:4, 4:6, 6:4, Maria Šarapovová (8-Rus.) - Klára Koukalová (ČR) 6:1, 6:2,

Lucie Šafářová (ČR) - Flavia Pennettaová (12-Tal.) 1:6, 6:0, 6:3, Maria Kirilenková (Rus.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:4, 7:5, Francesca Schiavoneová (Tal.) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:4, 6:7 (3), 6:4, Serena Williamsová (1-USA) - Belinda Bencicová (Švajč.) 6:2, 6:1, Pcheng Šuaj (Čína) - Kurumi Naraová (Jap.) 6:2, 6:3

Petra Cetkovská (ČR) - Stefanie Voegelová (Švajč.) 6:1, 6:3, Caroline Garciová (Fr.) - Angelique Kerberová (7-Nem.) 6:3, 2:0 - skreč Kerberová

Štvorhra - 1. kolo:

Julia Görgesová, Anna-Lena Grönefeldová (Nem.-8) - Janette Husárová, Šuaj Čang (SR/Čína) 6:3, 6:4

ATP v Madride

dvojhra - 1. kolo:

Roberto Bautista (Šp.) - Tommy Robredo (16-Šp.) 6:4, 6:4, Jeremy Chardy (Fr.) - Lukáš Rosol (ČR) 4:6, 6:3, 6:4, Guillermo Garcia-Lopez (Šp.) - Pablo Andujar (Šp.) 6:2, 2:6, 6:2

ATP Oeiras

dvojhra - finále:

Carlos Berlocq (Arg.) - Tomáš Berdych (1-ČR) 0:6, 7:5, 6:1

Štvorhra - finále:

Santiago González, Scott Lipsky (Mex./USA-3) - Pablo Cuevas, David Marrero (Urug./Šp.-1) 6:3, 3:6, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Turnaj ITF v americkom Indian Harbour Beach na Floride.

Štvorhra - štvrťfinále:

Asia Muhammadová, Taylor Townsendová (USA-2) - Maria-Fernanda Alvesová, Zuzana Zlochová (Braz./SR) 6:0, 6:3

Hokej

Prípravný zápas.

Francúzsko - Kazachstan 5:3 (0:1, 4:0, 1:2)

Florbal

Majstrovstvá sveta do 19 rokov.

Zápas o 5. miesto:

Slovensko - Poľsko 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Góly: 8. a 32. Z. Šponiarová, 47. a 51. P. Hudáková, 51. Ješšová - 41. Krzywaková

Hádzaná

WHIL - play-off o majstra SR - semifinále - štvrtý zápas (hralo sa na tri víťazstvá) - nedeľa.

HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske 32:22 (18:9) - konečný výsledok série 3:1, Šaľa postúpila do finále

Najviac gólov: R. Bíziková 8, S. Szarková 7/1, Súkenníková a Trochtová po 4 - Michnová 5/1, Blažeková a Kertészová po 4

Pok. hody: 2/1 - 3/1, vylúčené: 4 - 0, rozhodovali: Brunovský a V. Čanda (obaja SR)

Extraliga mužov - tretí zápas semifinále play off

Tatran Prešov - 1. MHK Košice 46:30 (21:16)

Najviac gólov: Krok 10, Antl 7/2, Hrstka 5/1, Krištofík 5 - Fuňak 10/2, Drobňák 5, Ľoch, Melnyk po 4. Rozhodovali: Cibere, Richvalský, vylúčení: 1:1, 7 m hody: 3/3 - 2/2, 500 divákov

/na zápasy 3:0, postúpil Tatran Prešov/

Súťaže žien

Liga majstrov v hádzanej žien:

finále: Budučnost Podgorica - ETO Györ 21:27 (10:15)

o 3. miesto: Vardar Skopje - FC Midtjylland 34:31 (14:12)

Finále Pohára EHF žien - prvý zápas

Lada Togliatti - Team Esbjerg 36:25 (17:6)

Pohár víťazov pohárov

Viborg HK - Zvezda Zvenigorod 31:22 (16:12)

Vyzývací pohár

H 65 Höör (Švéd.) - Issy Paríž Hand (Fr.) 19:21 (8:11)

Volejbal

Súhrn výsledkov stretnutí 2. kola prelínacej súťaže o účasť v extralige volejbalistov.

(hralo sa v Košiciach).

VK KDS Šport Košice - VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-26, 15, -21, -17)

VŠK Púchov - VK KDS Šport Košice 2:3 (19, 16, -18, -22, -12)

VKM Stará Ľubovňa - VŠK Púchov 3:1 (-27, 22, 17, 16)

Súhrn víkendových stretnutí 2. kola prelínacej súťaže o účasť v extralige volejbalistiek.

(hralo sa v Senici):

sobota:

SVM Senica - VK TASK Martin 3:0 (14, 14, 20)

VC UJS Komárno - VK ELBA Prešov 3:1 (24, 24, 23, -19)

VK TASK Martin - VK ELBA Prešov 3:0 (16, 20, 23)

SVM Senica - VC UJS Komárno 3:0 (20, 15, 16)

nedeľa:

VC UJS Komárno - VK TASK Martin 3:0 (20, 23, 23)

VK ELBA Prešov - SVM Senica 0:3 (-17, -22, -12)

Senica je bez prehry víťazom prelínacej súťaže.

Atletika

Na atletickom mítingu v nemeckom Neubrandenburgu utvoril ešte len 17-ročný Marek Šefránek (Slávia STU Bratislava) najlepší slovenský výkon histórie v behu na 150 m časom 16,05 sekundy (vietor 0,0 m/s).

V Nemecku žijúci slovenský šprintér zlepšil doterajšie maximum Mariána Vanderku z roku 1994 o 5 stotín.

Šefránek, ktorého trénuje kouč Ralf Ploen a behá za klub SG Greifswald, vyhral v Neubrandenburgu aj šprinty na 60 m (6,94) a 300 m (35,54).

Maratón v Hamburgu

Muži: 1. Schumi Dechasa (Et.) 2:06:44 h, 2. Eric Ndiema 2:07:01, 3. Philemon Rono (obaja Keňa) 2:07:08, 4. Belay Asefa (Et.) 2:07:11, 5. Laban Korir 2:08:05, 6. John Mwangangi (obaja Keňa) 2:08:06.

Ženy: 1. Georgina Ronová (Keňa) 2:26:48 h, 2. Dinkneš Mekašová (Et.) 2:27:30, 3. Winny Jepkorirová (Keňa) 2:27:57.

26. ročník Svetového pohára v chôdzi v čínskom Tchaj-cchangu.

Muži - 20 km: 1. Ruslan Dmytrenko (Ukr.) 1:18:37 h, 2. Ce-lin Cchaj (Čína) 1:18:52, 3. Andrej Ruzavin (Rus.) 1:18:59, 4. Jusuke Suzuki (Jap.) 1:19:19, 5. Miguel Ángel López (Šp.) 1:19:21, 6. Čen Wang (Čína) 1:19:40,... 28. Matej Tóth 1:21:33, 35. Anton Kučmín 1:22:12, 73. Dušan Majdán 1:26:12, 74. Patrik Spevák (všetci SR) 1:26:15 (osobný rekord).

Družstvá: 1. Ukrajina (Dmytrenko, Hlavan, Kovalenko/Losev, Liaščenko) 18, 2. Čína (Ce-lin Cchaj, Čen Wang, Ting Čchen/ Wej Jü, Tchung-ta Pien) 25, 3. Japonsko (Suzuki, Takahaši, Saito/Fudžisawa, Morioka) 35, 4. Kanada 36, 5. Rusko 50, 6. Španielsko 61,... 12. Slovensko (Tóth, Kučmín, Majdán/Spevák) 136.

Juniorky - 10 km: 1. Tan-tan Tuan 43:05 min, 2. Ťia-jü Jang (obe Čína) 43:37, 3. Anežka Drahotová (ČR) 43:40,... 34. Monika Hornáková (SR) 50:57.

Družstvá: 1. Čína (Tan-tan Tuan, Ťia-jü Jang/ Chaj-lu Cchun) 3, 2. Španielsko (Garcíová-Carová, Pérezová/Sánchezová-Pueblová) 13, 3. Austrália (Smithová, Montagová/Hoskingová) 20.

Míting IAAF World Challenge v jamajskom Kingstone.

MUŽI

100 m (-1,9 m/s): 1. Gatlin (USA) 10,11, 2. Fisher 10,21, 3. N. Carter (obaja Jam.) 10,22

200 m: (+0,3): 1. Dwyer (Jam.) 20,53, 2. C. Mitchell (USA) 20,54, 3. Livermore (Jam.) 20,55

400 m: 1. L. Santos (Dom. rep.) 44,82, 2. L. Merritt (USA) 44,86, 3. Al-Masrahi (Saud. Ar.) 44,96

1500 m: 1. Leer (USA) 3:41,31

110 m prek. (-2,2): 1. Parchment (Jam.) 13,42, 2. R. Wilson (USA) 13,45, 3. Riley (Jam.) 13,56

400 m prek.: 1. F. Sáncehz (Dom. rep.) 49,21, 2. J. Gordon (Trin. a T.) 49,32, 3. Green (Jam.) 49,77

diaľka: 1. Claye 819 (+2,1), 2. Harfield 817 (+2,7), 3. Morse (všetci USA) 807 (+3,2)

guľa: 1. Cantwell (USA) 21,85 - svetový výkon roka (SVR), 2. Richards (Jam.) 21,11, 3. Roberts (USA) 21,07

ŽENY

100 m (-1,7 m/s): 1. Okagbareová (Nig.) 11,19, 2. K. Stewartová (Jam.) 11,32

200 m (+0,2): 1. Fraserová-Pryceová (Jam.) 22,53, 2. K. Duncanová 22,61, 3. Tarmohová (obe USA) 22,69

400 m: 1. McCororyová (USA) 50,24 - SVR, 2. McPhersonová 50,58, 3. Williamsová-Millsová (obe Jam.) 50,90

3000 m: 1. Terzičová (Srb.) 9:41,12

100 m prek. (-1,6): 1. Porterová (V. Brit.) 12,92

400 m prel.: 1. K. Caretrová (USA) 54,94 - SVR, 2. Traceyová 55,12, 3. N. Wilsonová (obe Jam.) 55,61

žrď: 1. Hutsonová 450, 2. Saxerová (obe USA) 430

disk: 1. Lewisová-Smallwoodová (USA) 59,96

Jablonická desiatka - Memoriál Felixa Rímeša v Jablonici v okrese Senica.

MUŽI / 10 km

1. Noah Kimely Kosge 30:52 min, 2. Wilson Wambugu Kamai (obaja Keňa) 31:17, 3.Juraj Ištvaník (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 32:40, 4. Matěj Fedák (Bratislava) 32:47, 5. Roman Arbet (JM Demolex Bardejov) 33:06

ŽENY / 4 km

1. Zita Kácserová (Maď.) 13:43 min, 2. Ľubomíra Maníková (JM Demolex Bardejov) 13:51, 3. Jana Styková (AC Nové Zámky) 14:27, 4. Zuzana Durcová (TJ Spartak Myjava) 14:57, 5. Adriana Slaníková (AK Hodonín) 15:06

Futsal

Výsledky 6. kola play-out Loto Extraligy 2013/2014 vo futsale.

ŠK Makroteam Žilina sTC Púchov 5:0 kontumačne, hostia na stretnutie nepricestovali

Čekan 1897 Mekenroff Bratislava MFsK Nitra 4:0 (1:0)

góly: Petro 2, Bernáth, Jurkovič. Rozhodovali: Ploštica, Wojčík, 100 divákov

Konečná tabuľka play-out

7. MŠK Makroteam Žilina 6 3 2 1 24:18 15 (4) 8. MFsK Nitra 6 3 1 2 20:22 12 (2) 9. Čekan Mekenroff Bratislava 6 3 0 3 27:20 9 (0) 10. STC Púchov 6 1 1 4 20:31 5 (1)

Najbližší program 1. SLF:

1. finále, 9. mája 2014 o 18.30 h: Slov-Matic FOFO Bratislava Across Pinerola Bratislava 2. zápas o 3. miesto, 9. mája 2014 o 19.30 h: FK Slovanet Prešov FTVŠ UK Bratislava

Vodné pólo

Pharma Group extraliga - nadstavbová časť, 2. turnaj.

ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 6:8 (1:2, 2:2, 2:1, 1:3 )

Góly: Kosík 3, Kasper 2, Nagy A. 1 - Gyurcsi 4, Hruška V. 2, Nedbal, Vaňo po 1, 150 divákov

KVP Nováky - CH Hornets Košice 18:4 (5:1, 3:0, 4:1, 6:2 )

Góly: Furman 4, Tkáč P. 3, Martanovič, Hrivnák, Stehlík, Štanga po 2, Švec, Tkáč M., Raus po 1 - Karabas, Eschwig-Hajts, Kostelník, Guzi po 1, 150 divákov

Tabuľka po nadstavbovej časti:

1. Slávia UK Bratislava 6 5 0 1 86:61 18

2. ŠKP Modrí Draci Košice-Staré mesto 6 5 0 1 67:51 17

3. KVP Nováky 6 2 0 4 56:73 6

4. ČH Hornets Košice 6 0 0 6 41:85 1

Moderný päťboj

Svetový pohár v modernom päťboji v maďarskom Kecskeméte.

ŽENY

1. Oktawia Nowacká (Poľ.) 1379 bodov, 2. Čang Siao-nan (Čína) 1352, 3. Lena Schönebornová (Nem.) 1350, 4. Jang Soo Jin (Kór. rep.) 1343, 5. Melanie McCannová (Kan.) 1339, 6. Sarolta Kovácsová (Maď.) 1331

Bedminton

Výsledky majstrovstiev Slovenska dospelých 2014 v Košiciach.

Dvojhra mužov - semifinále:

Juraj Vachálek (Spoje Bratislava-5) - Matej Hliničan (M-Šport Trenčín-1) 2:0 (15, 16)

Jarolím Vícen (Lokomotíva Košice-2) - Michal Matejka (M-Šport Trenčín-3) 2:0 (12, 19)

finále:

Jarolím Vícen (Lokomotíva Košice-2) - Juraj Vachálek (Spoje Bratislava-5) 2:0 (7, 19)

Štvorhra mužov - semifinále:

Matej Tomčík, Ladislav Tomčko (Lokomotíva Košice-1) - Ján Fiľ, Miroslav Haring (Lokomotíva Košice/Spoje Bratislava-3) 2:0 (15, 14)

Matej Hliničan, Michal Matejka (M-Šport Trenčín) - Dávid Balucha, Tomáš Bányász (PBA Prešov-4) 2:0 (15, 15)

finále:

Matej Hliničan, Michal Matejka (M-Šport Trenčín) - Matej Tomčík, Ladislav Tomčko (Lokomotíva Košice-1) 2:0 (17, 19)

Dvojhra žien - semifinále:

Martina Repiská (Slávia TU Zvolen-1) - Ivana Kubíková (KPŠ Košice-4) 2:0 (19, 8)

Zuzana Rajdugová-Orlovská (KPŠ Košice-2) - Nikoleta Bálintová (Klenovec-3) 2:0 (15, 13)

finále:

Martina Repiská (Slávia TU Zvolen-1) - Zuzana Rajdugová-Orlovská (KPŠ Košice-2) 2:0 (10, 18)

Štvorhra žien - semifinále:

Ivana Kubíková, Zuzana Rajdugová-Orlovská (KPŠ Košice-1) - Lucia Grenčíková, Vanda Klečková (CEVA Trenčín/Spoje Bratislava) 2:0 (10, 8)

Gabriela Zabavníková, Jana Čižnárová (Lokomotíva Košice/ M-Šport Trenčín) - Nikoleta Bálintová, Martina Repiská (Klenovec/Slávia TU Zvolen-2) 2:0 (20, 13)

finále:

Gabriela Zabavníková, Jana Čižnárová (Lokomotíva Košice/ M-Šport Trenčín) - Ivana Kubíková, Zuzana Rajdugová-Orlovská (KPŠ Košice-1) 2:1 (-10, 18, 19)

Miešaná štvorhra - semifinále:

Ladislav Tomčko, Gabriela Zabavníková (Lokomotíva Košice-1) - Marián Šulko, Vanda Klečková (Spoje Bratislava-4) 2:0 (8, 11)

Dávid Balucha, Martina Repiská (PBA Prešov/Slávia TU Zvolen-3) - Juraj Vachálek, Romana Surová (Spoje Bratislava-2) 2:0 (16, 11)

finále:

Ladislav Tomčko, Gabriela Zabavníková (Lokomotíva Košice-1) - Dávid Balucha, Martina Repiská (PBA Prešov/Slávia TU Zvolen-3) 2:0 (9, 12)

Horská cyklistika

Slovenský pohár v horskej cyklistike MTB XCO v Dvorníkoch.

ženy Elite: 1. Lenka Bulisová (4Ever Cyklobulis Bystřice/ČR) 1:11:30, 2. Sabina Zamorozniaková (KCP Elzat Regamet/Poľ.) +53, 3. Stefania Staszelová (Sante-BSA Whistle Team/Poľ.) +1:55, 4. Michaela Maláriková (KHC Kaktus Bike Bratislava) +3:47, ... 6. Martina Šichtová (KPHC Turčianske Teplice) +9:27, 7. Zuzana Juhászová (CK Svätý Jur) +15:40, 8. Michaela Rabatinová (JUMP Sport Club Košice) +18:52

muži Elite a U23: 1. Martin Haring (CK Banská Bystrica) 1:25:48, 2. Bogdan Czarnota (Kross Racing Team/Poľ.) +02:06, 3. Milan Barényi (Trek KCK Oslany) +02:55, ... 5. Tomáš Višňovský (PROefekt team) +04:21, 7. Ján Gallik +09:47, 8. Tomáš Kubek (obaja (Kaktus Bike-Team Bratislava) +10:39, 9. Matej Fačkovec (PROefekt team) +11:20, 11. Viliam Bodiš (CK AB Sereď) +12:39

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  2. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  5. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  6. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  7. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  8. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  9. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  10. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  1. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  2. Malé knedličky, veľké dojmy
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  5. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  6. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  7. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  10. Svadba v kraji lietajúceho mnícha Cypriána
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 249
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 10 983
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 9 030
  4. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 281
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 5 296
  6. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 4 706
  7. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 4 327
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 538
  9. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 2 800
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 633

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Pozrite, čo sa stalo na Slovensku, hromží Trump pred kamerami (Komentár Máriusa Kopcsaya)

Preceňovanie utečeneckej témy odpútava pozornosť od úplatkov.

KOMENTÁRE

Férové, ale drsné ultimátum z USA (Schutzov týždeň)

Prečo je balvanom v oku ten iliberál, ktorý nevládne?

EKONOMIKA

Kažimír dostal košom. Sulík odmietol zmenu dlhovej brzdy

Sulík sa stretol s ministrom financií.

ŠPORT

Sagan: Keď idem so Slovákmi, navzájom sa motivujeme

Majstra sveta čaká prvý ostrý štart.

Neprehliadnite tiež

Nováčik z Nových Zámkov ponížil majstra, Nitre dal osem gólov

Banská Bystrica vyhrala už deviaty raz za sebou.

Prvá klasika ukáže favoritov. Víťazstvo sa však nevypláca

Belgičan Tom Boonen má poslednú šancu vyhrať klasiku, na ktorej ešte netriumfoval. O pár týždňov slávny cyklista ukončí kariéru.

Fraška na juniorskom hokeji. Žilinčania duel na Liptove nedohrali

Mal to byť bežný extraligový zápas juniorov. No hokejové stretnutie medzi domácim Liptovským Mikulášom a Žilinou aktéri nedohrali.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop