Športové výsledky (25.5. 2014). Škamlová vyhrala v Souse

Denne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Basketbal

Výsledky sobotňajších zápasov ženskej basketbalovej WNBA.

Washington Mystics - Seattle Storm 65:73, Chicago Sky - Atlanta Dream 87:73, Minnesota Lynx - New York Liberty 87:82

Futbal

Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej futbalovej súťaže MLS.

New York - Portland 1:2, Vancouver - Seattle 2:2, Columbus - Chicago 2:0, New England - DC United 2:1, Colorado - Montreal 4:1, Real Salt Lake - Dallas 0:0

Výsledky sobotňajších stretnutí najvyššej argentínskej futbalovej súťaže.

Superfinále (zápas medzi víťazmi Torneo Inicial a Torneo Final):

San Lorenzo - River Plate 0:1

Play off o udržanie:

Colón Santa Fe - Atlético Rafaela 0:1

Výsledok sobotňajšieho zápasu 7. kola I. brazílskej futbalovej ligy.

Výsledok - I. liga:

Bahia - Fluminense 0:1

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa stali majstrami Slovenska v kategórii staršieho dorastu a dosiahli titul takisto ako seniorský tím Slovanu, ktorý ovládol Corgoň ligu.

Mladí Bratislavčania zvíťazili v sobotňajšom predposlednom kole najvyššej domácej súťaže na Pasienkoch nad hráčmi Spartaka Trnava jednoznačne 3:0, keď ich góly dosiahli Simon Tichý, Róbert Matejka a Rajmund Mikuš.

Zverenci Karola Brezíka majú pred záverečným kolom nepreklenuteľný šesťbodový náskok pred Žilinčanmi. Starší dorastenci Slovana naposledy vyhrali národný titul pred desiatimi rokmi.

Česko - Gambrinus liga

Dukla Praha - Slovan Liberec 0:1 (0:1)

Gól: 37. Pavelka, ČK: 56. Sackey (Liberec) po druhej ŽK

Lukáš Štetina odohral celý zápas, Marek Hlinka a Ľuboš Hanzel nastúpili v 67. min, Tomáš Kučera a Róbert Kovaľ (všetci Dukla) nefigurovali v zápise o stretnutí. Lukáš Hroššo odchytal celý zápas, Ľuboš Kolár odohral prvý polčas a v 39. min dostal ŽK, Michal Obročník (všetci Liberec) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1:2 (1:0)

Góly: 41. Čížek - 63. a 90.+ Rada

Lukáš Pauschek hral do 86. min, Ivan Lietava hral do 68. min, Peter Gabriš a Martin Cseh (všetci Bohemians) sedeli na lavičke náhradníkov.

Vysočina Jihlava - 1. FK Příbram 3:0 (2:0)

Góly: 25. Harba, 43. KARLÍK, 77. Masopust

Karol Karlík nastúpil v 7. min a skóroval, Vladimír Kukoľ a Matúš Marcin (všetci Jihlava) nefigurovali v zápise o stretnutí. Tomáš Hájovský odchytal celý zápas, Jakub Rondzik (obaja Příbram) sedel na lavičke náhradníkov.

Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:4 (0:1)

Góly: 14. Vrastil (vlastný), 48. Hušbauer, 55. Přikryl, 88. Bednář

Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)

Góly: 26. Tecl - 41. Schuster

Matúš Kozáčik odchytal celý zápas, Patrik Hrošovský odohral celý zápas, Michal Ďuriš nastúpil v 63. min, Marián Čišovský a Marek Bakoš (všetci Plzeň) nefigurovali v zápise o stretnutí. Miroslav Keresteš odohral celý zápas, Marek Kaščák a Jozef Dolný (všetci Brno) nefigurovali v zápise o stretnutí.

Sigma Olomouc - 1. SC Znojmo 2:0 (1:0)

Góly: 35. DEPETRIS, 85. Chorý, ČK: 44. Zeba (Znojmo) po druhej ŽK

David Depetris hral do 74. min a skóroval, Kamil Karaš (obaja Olomouc) nefiguroval v zápise o stretnutí. Matúš Lacko odohral celý zápas, Peter Gál-Andrezly nastúpil v 82. min, Erik Liener (všetci Znojmo) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Slavia Praha - 1. FC Slovácko 1:1 (0:0)

Góly: 71. Gecov - 85. Trousil

Martin Juhar nastúpil v 53. min, Kamil Čontofalský a Matúš Čonka sedeli na lavičke náhradníkov, Matej Rakovan a Martin Dobrotka (všetci Slavia) nefigurovali v zápise o stretnutí. Tomáš Košút hral do 36. min, Patrik Šimko a Juraj Semanko (všetci Slovácko) nefigurovali v zápise o stretnutí.

Teplice - Baník Ostrava 0:0

ČK: 79. Kaša (Ostrava)

Maroš Klimpl nastúpil v 76. min, Patrik Lukáč (obaja Teplice) nefiguroval v zápise o stretnutí. Ján Greguš odohral celý zápas, Dávid Škutka (obaja Ostrava) nefiguroval v zápise o stretnutí.

Prípravné zápasy reprezentačných mužstiev.

Írsko - Turecko 1:2 (0:1)

Góly: 78. Walters - 17. Ozek, 75. Camdal

Kosovo - Senegal 1:3 (1:2)

Góly: 25. Albe - 41. a 49. Niasse, 50. Sakho

Thajsko - Kuvajt 1:1 (0:1)

Mali - Guinea 1:2 (1:1)

Talianko II. liga - 41. kolo

Pescara - Modena 2:2, Avellino - Reggina 3:0

Brescia - Juve Stabia 4:1 - Richard Lásik (Brescia) nefiguruje v zápise o stretnutí

Carpi - Lanciano 2:2, Cesena - Latina 1:3, Cittadella - Empoli 2:2, Crotone - Trapani 2:1, Siena - Padova 2:0

Spezia - Bari 2:0 - Matej Vozár (Spezia) nefiguruje v zápise o stretnutí

Ternana - Palermo 1:2 - Pavol Farkaš nefiguruje v zápise o stretnutí, Martin Valjent (obaja Ternana) sedel na lavičke náhradníkov

Volejbal

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí Svetovej ligy vo volejbale mužov.

A-skupina:

JARAGUÁ DO SUL

Brazília - Taliansko 1:3 (-17, 24, -23, -20)

B-skupina:

VARNA

Bulharsko - USA 1:3 (19, -22, -25, -17)

D-skupina:

BAMBERG

Nemecko - Japonsko 3:2 (23, 21, -27, -23, 9)

MENDOZA

Argentína - Francúzsko 2:3 (20, -20, 21, -22, -12)

C-skupina:

LIÉGE

Belgicko - Austrália 3:1 (-23, 24, 23, 16)

Tenis

Turnaj ITF v tuniskom Sousse (dotácia 10 000 USD, tvrdý povrch vonku).

Dvojhra - finále:

Chantal Škamlová (SR-3) - Lou Brouleauová (Fr.) 7:6 (3), 4:6, 6:4

Štvorhra - finále:

Alexandra Nancarrowová, Olga Parresová-Azcoitiová (Aus./Šp.-2) - Ana Sofia Sanchezová, Chantal Škamlová (Mex./SR-1) 6:4, 6:2

Atletika

Neoficiálne majstrovstvách sveta štafiet (World Relays) v Nassau na Bahamách.

Muži - 4 x 800 m: 1. Keňa (F. Rotich, Kirongo, Kinyor, A. Kipketer) 7:08,40, 2. Poľsko (Konieczny, Krawczyk, Lewandowski, Kszczot) 7:08,69, 3. USA (Rutt, Andrews, B. Johnson, D. Solomon) 7:09,06,... 8. Slovensko (Jozef Repčík, Jozef Pelikán, Dušan Páleník, Tomáš Timoranský) 7:32,87 - rekord SR.

Výsledky zo sveta atletiky.

RECKLINGHAUSEN - Žrdkársky míting - muži: Lisek (Poľ.) 564, ženy: Strutzová (Nem.) 441.

SOLÚN - Míting - muži, disk: Tremos (Gréc.) 63,00.

ALLENDALE - Míting - muži, výška: J. Robinson (USA) 230.

VROCLAV - Míting - muži, disk: Malachowski (Poľ.) 64,36, kladivo: Pars (Maď.) 80,49, Fajdek (Poľ.) 78,34, ženy - kladivo: Fiodorowová 70,67, Wlodarczyková (obe Poľ.) 69,32, Lysenková (Rus.) 69,16.

SAN MARCOS - Míting - muži, 300 m: Herrera (Mex.) 32,44, 110 m prek.: Ash (USA) 13,35, 400 m prek.: Gibson (Bah.) 49,19,... 3. A. Eaton (USA) 49,69 (svetový rekordér v desaťboji), ženy - 400 m prek.: T. Williamsová 55,39, diaľka: Reesová 676 (obe USA), Netteyová (Kan.) 670.

INGOLSTADT - Míting - ženy, trojskok: Elbeová (Nem.) 14,20.

TUCSON - Míting - muži, guľa: Clarke 21,21, Kovacs (obaja USA) 21,18, disk: Gowda (India) 65,62, ženy - kladivo: Frizellová (Kan.) 74,35, Cosbyová 73,67, Bingsonová (obe USA) 72,28.

TONSBERG - Míting - muži, 800 m: Y. López (Kuba) 1:45,34.

SLOVENSKA BISTRICA - Míting - muži, guľa: Mulabegovič (Chor.) 20,36, kladivo: Domingos (Braz.) 73,03, Kozmus (Slovin.) 72,47.

KARLOVE VARY - Polmaratón - muži: T. Mekonen (Et.) 1:01:21, ženy: Daunayová (Fr. 1:09:17.

Výsledky Žiarskeho mestského polmaratónu v Žiari nad Hronom.

MUŽI: 1. Vladimír Buchal (MŠK-AK Žiar nad Hronom) 1:20:53,192 h, 2. Jan Wydra (Poľ.) 1:21:53,424, 3. Robert Bíreš (ŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš) 1:22:21,042

ŽENY 1. Sylvia Sebestianová (5.p. ŠU Žilina) 1:32:42,302, 2. Svetlana Lipárová (Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 1:38:22,542, 3. Jitka Hudáková (Durikam team) 1:38:45,066

Výsledky Cassovia Hill Race 1. ročníka beh do vrchu Košice Kavečany - Hrešná.

MUŽI: 1. Tomáš Mušinský (KOB ATU Košice) 5:44 min, 2. Vladimír Sopko 5:51, 3. Tomáš Tache (obaja Košice) 6:10

ŽENY: 1. Gabriela Slafkovská 8:13, 2. Ivana Šuleková 8:59, 3. Viera Smerecká (všetky Košice) 9:22

Juniori: 1. Martin Vico (Košice) 7:03

Juniorky: 1. Andrea Hrubovčáková (Košice) 12:25

Atletický míting na Mladej Garde v Bratislave, 30. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka.

MUŽI

100 m: 1. Šimík 10,59, 2. Benko (obaja Slávia STU Bratislava) 10,76, 3. Sillik (Slávia UK Bratislava) 10,93, 4. Rigler (Vital Bratislava) 10,95, 5. Švondrk (Spartak Dubnica) 10,97

200 m: 1. Šimík 21,38, 2. Závacký (obaja Slávia STU) 21,59,

400 m: 1. M. Kučera (VŠC Dukla B. Bystrica) 47,86, 2. Privalinec (ŠOG Nitra) 48,67, 3. Cater (Slovin.) 49,84

800 m (Cena P. Gleska): 1. M. Ďurec 1:57,38

1500 m: 1. Jurčák 4:06,13, 2. Kováč (obaja Slávia STU) 4:06,17

5000 m: 1. Foltín (Veterán Bratislava) 16:41,37

400 m prek.: 1. Juránek (ČR) 52,39

výška: 1. Bodnár (Slávia UK) 211, 2. Kalafus (Vital) 205, 3. Perucki (Poľ.) 205, 4. T.Zeman (Vital) 205

diaľka (Cena Š. Molnára): 1. Bulak (Ukr.) 709, 2. Miklušičák (Slávia STU) 663

oštep (Memoriál T. Babiaka): 1. Slezák (Slávia Trnava) 70,41 - limit na MSJ, 2. Chlebovec (Slávia TU Košice) 60,48

ŽENY

100 m: 1. Urbánková (Rak.) 11,82, 2. Putalová (Slávia UK) 12,14

200 m: 1. Putalová 24,39, 2. Urbánková 24,51, 3. Šalgovičová (Slávia Trnava) 25,13

3000 m: 1. Zacharová (AKm Zvolen) 11:11,31

100 m prek.: 1. Šibová (VŠC Dukla) 15,25

400 m prek.: 1. Menapaceová 59,95,... 3. Bučičová (AŠK Inter Bratislava) 1:08,03

výška: 1. Gollnerová 183, 2. Slezaceková (obe Rak.) 174, 3. Horňáková (Slávia UK) 170

diaľka: 1. Chvílová (AC Malacky) 588, 2. Horňáková (Slávia UK) 526

oštep: 1. Ľašová (VŠC Dukla) 42,70

Výsledky nedeľňajšieho Behu okolo hradu Tematín.

MUŽI: 1. Martin Vrábel 1:41:28 h, 2. Martin Plačko 1:44:48, 3. Milan Nikodém 1:50:59

ŽENY: 1. Gabriela Plačková 2:22:50, 2. Jana Haruštiaková 2:29:59, viac bežkýň neštartovalo

Hádzaná

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia finále Vyzývacieho pohára v hádzanej mužov.

(hralo sa na 1 zápas)

IK Sävehof (Švéd.) - RK Metaloplastika Šabac (Srb.) 37:26 (18:14), Sävehof sa stal víťazom Vyzývacieho pohára mužov 2013/2014

Súhrn výsledkov víkendových stretnutí 22. kola I. ligy hádzanárok.

SOBOTA

Zlatná na Ostrove - Močenok 33:28 (16:11)

Bánovce nad Bebravou - Inter Bratislava 31:31 (15:16)

Senica - Trenčín 33:25 (17:14)

NEDEĽA

Košice - Michalovce juniorky 28:23 (18:12)

Sereď - Topoľčany 34:31 (17:14)

Nesvady - Nitra 33:25 (14:11)

Plávanie

V nedeľu na bratislavských Pasienkoch vyvrcholila tretím finálovým blokom plavecká Veľká cena Slovenska, ktorú ozdobilo spolu desať rekordov kvalitne obsadeného medzinárodného mítingu. V nedeľu vo finále 100 m znak prekonala rekord VCS Nemka Jenny Mensingová časom 1:00,83 minúty.

finálové výsledky:

muži:

50 m prsia: 1. Giulio Zorzi (JAR) 27,92, 2. Marek Botík (SR) 28,41, 3. Marej Kuchár (SR) 28,61

200 m v.sp.: 1. Stefan Sorak (Srb.) 1:52,21, 2. Martin Bau (Slov.) 1:54,69, 3. Pavol Jelenák (SR) 1:55,02

100 m znak: 1. Gábor Balog (Maď.) 56,99, 2. David Kunčar (ČR) 57,57, 3. Rostislav Kubický (SR) 59,21

200 m pol.pr.: 1. Marek Polach (ČR) 2:09,04, 2. Jelenák 2:09,66, 3. Krystian Bałabuch (Poľ.) 2:10,09

1500 m v.sp.: 1. Gergo Kis (Maď.) 15:18,70, 2. Richard Nagy (SR) 15:32,76, 3. Martin Bau (Slov.) 15:55,82

100 m motýlik: 1. Michal Poprawa (Poľ.) 54,13, 2. Ľuboš Grznár (SR) 54,89, 3. Gianni Ferrero (Nem.) 55,10

ženy:

50 m prsia: 1. Birgit Koschischeková (Rak.) 32,05, 2. Dalma Sebestyénová (Maď.) 32,49, 3. Eva Jordová (ČR) 32,68

200 m v.sp.: 1. Annika Bruhnová (Nem.) 2:01,67, 2. Ionela Cosmová (Rum.) 2:05,33, 3. Claudia Hufnaglová (Rak.) 2:05,57

100 m znak: 1. Jenny Mensingová (Nem.) 1:00,83 - nový rekord VCS, 2. Karin Tomečková (SR) 1:03,29, 3. Věra Kopřivová (ČR) 1:03,79

200 m pol.pr.: 1. Sebestyénová 2:16,18, 2. Barbora Križanová (SR) 2:26,65, 3. Katharina Himmlerová (Nem.) 2:26,94

1500 m v.sp.: 1. Veronika Kolníková (SR) 17:27,63, 2. Patrícia Hollá (SR) 18:06,07, 3. Michaela Ulipová (ČR) 18:24,87

100 m motýlik: 1. Katarína Listopadová (SR) 59,03 - nový rekord VCS, 2. Hufnaglová 1:02,52, 3. Laura Mezová (Rak.) 1:02,69

Cyklistika

Svetový pohár horských bicyklov v Novom Měste na Morave.

ženy (24,3 km): 1. Pauline Ferrandová Prevotová (Fr.) 1:26:50 h, 2. Catharine Pendrelová (Kan.) +2:50 min, 3. Gunn-Rita Dahleová-Flesjaaová (Nór.) +3:30,..., 34. Janka ŠTEVKOVÁ KESEGOVÁ (SR) +12:40

Celkové poradie SP (po 3 zo 7 pretekov): 1. Jolanda Neffová (Švajč.) 490, 2. Irina Kalentjevová (Rus.) 430, 3. Eva Lechnerová (Tal.),..., 52. ŠTEVKOVÁ KESEGOVÁ 38

muži (28,6 km): 1. Nino Schurter (SUI) 1:28:33 Std. - 2. Stephane Tempier (FRA) + 0:08 Min. - 3. Moritz Milatz (GER) 0:14. Weiter: 12. Alexander Gehbauer (AUT) 1:49 - 52. Karl Markt (AUT) 8:02.

Celkové poradie SP (po 3 zo 7 pretekov): 1. Julien Absalon (Fr.) 640 b, 2. Jose Hermida (Šp.) 410, 3. Daniel McConnell (Aust.) 400.

Muži do 23 rokov (24,3 km): 1. Michiel van der Heijden (Hol.) 1:16:05, 2. Jordan Sarrou (Fr.) +0:31, 3. Samuel Gaze (N. Zél.) +1:58,..., 37. Jozef BEBČÁK (SR) +8:20, 44. František LAMI (SR) +8:57.

Celkové poradie SP: 1. Sarrou 230 b, 2. van der Heijden 220, 3. Victor Koretzky (Fr.) 175,...,

Bejzbal

Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej bejzbalovej MLB.

Baltimore - Cleveland 0:9, Toronto - Oakland 5:2, Chicago White Sox - New York Yankees 3:4 po 10. zmene, Philadelphia - Los Angeles Dodgers 5:3, Detroit - Texas 2:12, Atlanta - Colorado 1:3, Miami - Milwaukee 2:1, New York Mets - Arizona 2:3

Tampa Bay - Boston 6:5 po 15. zmene, Cincinnati - St. Louis 3:6, Los Angeles Angels - Kansas City 4:7 po 13. zmene, Pittsburgh - Washington 3:2, San Francisco - Minnesota 2:1, San Diego - Chicago Cubs 2:3, Seattle - Houston 4:9

Box

Kanadský boxer s haitským pôvodom Adonis Stevenson v sobotu v Montreale obhájil svoj majstrovský opasok v poloťažkej hmotnostnej kategórii organizácie WBC.

V hale Bell Centre v dueli na tucet kôl zdolal poľského vyzývateľa Andrzeja Fonfaru na body a v profiringu má bilanciu 24:1. Zdolaný klesol na 25:3.

Rozhodcovia vytiahli skóre dvakrát 115:110 a raz 116:109. Tridsaťšesťročný Stevenson musel absolvoval celý duel premiérovo od júla 2007 (vrátane prehry technickým knokautom 16. apríla 2010 s Američanom Darnellom Boonem), séria predčasných koncov mala 14 položiek. Stevenson dosiahol svoj 11. triumf v rade.

Stolný tenis

ITTF World Tour Ozcare Australia Open v austrálskom Sydney.

Finálové výsledky:

Dvojhra mužov- Wu Ži-kang (Sing.) - Žan Jian (Sing.) 4:1 (6, 6, 9, -7, 8)

Štvorhra mužov- Tang Peng, Wong Čun Ting (Hongkong) - Jang Zi, Žan Jian (Sing.) 3:0 (5, 9, 7)

Dvojhra žien- Feng Tian-wei (Sing.) - Misaki Morizonová (Jap.) 4:0 (5, 10, 9, 4)

Štvorhra žien - Saki Taširová, Juko Fudžiiová (Jap.) - Lay Jian Fang, Miao Miao (Aus.) 3:0 (1, 4, 7)

Dvojhra hráčov do 21 rokov - Asuka Sakai (Jap.) - Kohei Sambe (Jap.) 4:1 (-10, 6, 8, 9, 8)

Dvojhra hráčok do 21 rokov - Mima Itová (Jap.) - Miju Katová (Jap.) 4:3 (-11, 8, -9, 7, 4, -8, 8)

Slovak Junior Open v Senci

juniorky:

finále - dvojhra: Ayhika Mukherjeeová (Ind.) - Leila Imreová (Maď.) 4:2

štvorhra - finále: Leila Imreová/Csilla Nagypálová (obe Maď.) - Ayhika Mukherjeeová/Das Priyadarshiniová (obe Ind.) 3:1

štvrťfinále: Monika Haringová, Lucia Ivanová (SR) - Sandra Fuchsová, Karoline Mischeková (Rak.) 1:3

juniori:

dvojhra - finále: Joe Seyfried (Fr.) - Romain Ruiz (Fr.) 4:2

štvorhra - finále: Juto Kizukuri/Masaki Takami - Masato Kakicuka/Tomo Mijazaki (všetci Jap.) 3:1

štvrťfinále: Ingemar Péter, Alexander Valuch (SR) - Masato Kakicuka, Tomo Mijazaki (Jap.) 0:3

Hokejbal

Výsledky úvodných dvoch zápasov finále hokejbalovej extraligy (hrá sa na 3 víťazstvá).

Sobota:

HBK Nitrianski rytieri Nitra - HBK hokejmarket Skalica 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) - stav série: 1:0

Góly: Ladiver, M. Slovák, Beniač, Chovan - Martinusík, Kolínek

Nedeľa:

HBK Nitrianski rytieri Nitra - HBK hokejmarket Skalica 8:3 (3:1, 3:0, 2:2) - stav série: 2:0

Góly: M. Slovák 2, R. Kašša, Ladiver, Titka, Balaška, Ecker, Tary - Patinka, P. Smetana, Rampáček

Pozn: Tretí zápas je na programe 31. mája, prípadný štvrtý zápas 1. júna a prípadný piaty zápas 7. júna.

Dostihy

Výsledky dostihov na nedeľňajšom bratislavskom 6. mítingu slovenskej sezóny 2014.

I. Cena Shlifa

(rovina, IV. kat, 3300 m, pre 4-ročné a staršie kone, celková dotácia 1800 eur)

1. Elegant Devil (maj. Autoopravovňa Strnisko, tr. Peter Hlavenka - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Róbert Šara, stávkový kurz 2,1), 2. Black Whippet, 3. Lukytta

II. Medzinárodné stretnutie žiakov o pohár predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja

(rovina, V. kat., 1700 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 1300 eur)

1. Panáček (maj. Sorbon Malá Bystřice, tr. Jan Demele - Slušovice-Ludslavice, ČR, žk. Simona Molková, 4,4), 2. Pedrica, 3. Van Damme

III. Cena Palm Islanda

(prútené prekážky, 3600 m, pre 4-ročné a staršie kone, celková dotácia 1900 eur)

1. Peer Cooper (maj. MPL Racing, tr. a dž. Jaroslav Brečka - Javorec, SR, 2,2), 2. Daliyni, 3. Tiwaz

Americký futbal

V nedeľňajšom zápase 5. kola Stredoeurópskej Interligy IFAF CEI 2014 zvíťazili hráči amerického futbalu Bratislava Monarchs nad srbským klubom Belehrad Blue Dragons 29:0.

výsledok, 5. kolo CEI

Bratislava Monarchs - Belehrad Blue Dragons 29:0

Pozemný hokej

Interliga v pozemnom hokeji mužov pokračovala cez víkend ďalšími zápasmi.

ŠK Šenkvice - Olcote HK 7:2 (1:2)

Góly Šenkvíc: Parajka 3, Kovačevič 2, Melichar, Dobrovodský

ŠK Šenkvice - Soroksary 5:0 (1:0)

Góly Šenkvíc: Parajka a Petrakovič po 2, Kovačevič

KPH RAČA - Olcote HK 10:1 (4:1)

Góly Rače: Michalovič, T. Romanec, P. Bartík a Jelačič po 2, Romanec, M. Boho

KPH Rača - Soroksary 5:4 (4:2)

Góly Rače: Jelačič 3, Michalovič, T. Romanec, Boho

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 8 278
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 8 252
  3. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 348
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 7 303
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 052
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 5 354
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 5 005
  8. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 3 394
  9. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 083
  10. 5 krokov k vlastnému bývaniu 2 845

Hlavné správy zo Sme.sk

ŽENA

Nepočujúcemu môže tlmočník zachrániť rodinu, dokonca aj život

Milena Fabšičová (29) je tlmočníčkou posunkového jazyka, ktorý považuje za svoj materinský. Väčšina jej rodiny je nepočujúca.

KOMENTÁRE

Oponenti návrhu Beblavého a Mihála šliapu vodu

Poslanci navrhli, aby firmy v inzerátoch uvádzali výšku minimálnej mzdy.

Neprehliadnite tiež

Cíger nemá jasno v nominácii: Sme vyrovnané mužstvo a tým je to ťažšie

Konečná nominácia Slovenska na svetový šampionát bude známa až v utorok večer.

Taký senzačný box už dávno nebol. Joshua poslal Klička trikrát k zemi

Joshua potvrdil predzápasové prognózy i pozíciu favorita, do ktorej ho stavali odborníci i stávkové kancelárie.

Môžeme byť radi, že kanoistiku nevyradili z olympiády, vraví Vlček

Na Slovensku tromfne počtom titulov nielen kanoistov, ale aj všetkých z olympijských športov. "Stále ma to baví," vraví Vlček.

Dal štyri góly a rozhodol v predĺžení. Hrdinom Ottawy sa stal Pageau

Pittsburgh zvíťazil aj v druhom zápase na ľade Washingtonu.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop