Športové výsledky (1.6. 2014). Hádzanári vyhrali turnaj v Kaunase

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Futbal

Výsledky zápasov 9. kola brazílskej futbalovej ligy.

Vitoria - Sport Recife 0:1, Coritiba - Goias 3:0, Sao Paulo - Atletico Mineiro 2:1

Poľská liga - 37. kolo, skupina o udržanie.

Zaglebie Lubin - Widzew Lodž 3:3 /za domácich Guldan iba na lavičke náhradníkov/, Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:2 /Horváth celý zápas, Ižvolt do 77. min., Cicman na lavičke náhradníkov - Zajac celý zápas/, Korona Kielce - Slask Vroclav 1:5 /Staňo do 46. min. + ŽK - Pich do 75. min., Kelemen na lavičke náhradníkov/, Cracovia Krakov - Jagiellonia Bialystok 2:2

Nedeľňajšie stretnutí záverečného 30. kola najvyššej maďarskej futbalovej súťaže.

Ferencváros Budapešť - Paks 2:0 - Peter Molnár (Paks) odchytal celé stretnutie.

Videoton Fehérvár - DVTK Diósgyör 1:1 - Tomáš Tujvel (Fehérvár) sedel na lavičke náhradníkov.

Výsledky kvalifikácie hráčov do 21 rokov o postup na futbalové majstrovstvá Európy 2015 do Česka.

1. skupina:

KOUVOLA

Fínsko - Moldavsko 1:0 (0:0)

Gól: 55. Hatakka

Tabuľka 1. skupiny:

1. Anglicko 8 7 1 0 27:2 22

2. Moldavsko 8 4 1 3 9:3 13

3. Fínsko 8 3 3 2 10:8 12

4. Wales 8 3 1 4 9:10 10

5. Litva 7 2 1 4 5:14 7

6. San Maríno 9 1 1 7 2:25 4

8. skupina:

BAKU

Azerbajdžan - Nórsko 0:1 (0:0)

Gól: 84. Omoijuanfo

Tabuľka 8. skupiny:

1. Portugalsko 6 6 0 0 17:4 18

2. Izrael 5 3 0 2 17:11 9

3. Nórsko 7 3 0 4 10:17 9

4. Macedónsko 6 1 1 4 3:8 4

5. Azerbajdžan 6 1 1 4 5:12 4

Turnaj futbalistov do 21 rokov v Toulone.

finále:

Francúzsko 21 - Brazília 21 2:5 (2:2)

Góly: 6. a 14. Bahebeck (prvý z 11 m) - 8. Alisson, 31. a 63. Ademilson (oba z 11 m), 46. Marquitos, 68. Thalles

o 3. miesto:

Portugalsko 21 - Anglicko 21 1:0 (0:0)

Gól: 56. Horta

Tenis

Turnaj ITF kategórie Futures v českom Jablonci (dotácia 10 000 USD, antuka vonku).

Dvojhra - finále:

Marek Michalička (ČR) - Adrian Sikora (SR-2) 6:1, 6:3

Juniorské Roland Garros

Dvojhra juniorov - 1. kolo

Orlando Luz (Braz.-2) - Alex Molčan (SR) 6:1, 6:1 za 52 minút

Dvojhra junioriek - 1. kolo:

Rebecca Šramková (SR) - Dasha Ivanovová (USA) 6:2, 6:4 za 64 minút

Kristína Schmiedlová (SR-11) - Katrine Isabel Steffensenová (USA) 6:1, 6:2 za 50 minút

ATP Challenger Tour v talianskej Vicenze (dotácia 42 500 eur, antuka)

Dvojhra - finále:

Filip Krajinovič (Srb.) - Norbert Gombos (SR-7) 6:4, 6:4 za 69 minút

Atletika

45. ročník najstarších chodeckých pretekov na Slovensku v Borskom Mikuláši.

Muži (chôdza 10 km): 1. Anton Kučmín 41:55 min, 2. Patrik Spevák 42:37, 3. Dušan Majdán (všetci VŠC Dukla B. Bystrica) 43:13

Ženy (chôdza 5 km): 1. Viktória Madarászová (Maď.) 22:16 min, 2. Mária Gáliková 22:28, 3. Mária Czaková (obe VŠC Dukla B.Bystrica) 22:51.

Juniori (chôdza 10 km): 1. Venyercsén (Maď.) 43:39, 2. Úradník (SR) 43:58, 3. Chojecki (Poľ.) 46:01,... 5. Morvay 46:46, 6. Linkeš (obaja SR) 47:47.

Medzištátne stretnutie: 1. Maďarsko 7 b., 2. Slovensko (Úradník, Morvay, Linkeš) 7, 3. Poľsko 7, 4. Chorvátsko 15.

Juniorky (chôdza 5 km): 1. Récseiová (Maď.) 23:53, 2. E. Drahotová (ČR) 24:02, 3. Augustynová (Poľ.) 24:14, 4. Hornáková 24:21, 5. Čubaňová 24:36, 9. Škantárová (všetky SR) 25:12

Medzištátne stretnutie: 1. Maďarsko 7, 2. Slovensko (Hornáková, Čubaňová, Škantárová) 7, 3. Poľsko 9, 4. Rakúsko 15, 5. Chorvátsko 17.

Výsledky sobotňajšieho 4. ročníka cestného behu Ružindolský víchor.

Muži (6,2 km): 1. Pavol Bukovác (behame.sk) 22:13 min, 2. Michal Puškár 22:48, 3. Lukáš Záhorec (obaja Slávia Trnava) 23:01

Ženy (6,2 km): 1. Blažena Pánisová (Borová) 33:52

Atletický Junior míting 2014 v Nitre

MUŽI

100 m (+2,8 m/s): 1. Šímík 10,47, 2. Matúš (obaja Slávia STU Bratislava) 10,58, 3. Rigler (Vital Bratislava) 10,80

200 m (+1,8): 1. Matúš 21,40 - limit na MSJ, 2. Rigler 21,91, 3. Marček (ŠOG Nitra) 22,82

400 m (Memoriál M. Púchovského): 1. Danáč (AC Stavbár Nitra) 49,16, 2. Privalinec (ŠOG Nitra) 49,29, 3. Páleník (AC Stavbár Nitra) 49,45

1500 m: 1. Kováč (Slávia STU) 4:03,37, 2. Mazúch (ŠOG Nitra) 4:14,81

výška: 1. Šoka (Slávia STU) 194

diaľka: 1. Miklušičák (Slávia STU) 669 (+2,6)

žrď: 1. Juhos (ŠOG Nitra) 330

guľa: 1. Olej (VŠC Dukla B. Bystrica) 18,08, 2. D. Daniš (Slávia ŠG Trenčín) 16,78, 3. Löbb (ŠOG Nitra) 15,78

disk: 1. Löbb (ŠOG Nitra) 49,10

kladivo: 1. Koukal (Spartak Dubnica) 58,90

oštep: 1. Žeňúch (VŠC Dukla) 77,56, 2. Chlebovec (Slávia TU Košice) 60,82

ŽENY

100 m (+2,6 m/s): 1. Kršáková (Dubnica) 11,67 (v rozbehu 11,90/+1,4), 2. Putalová (Slávia UK) 11,92 (v rozbehu 12,05/+0,4)

200 m (+3,2): 1. Kršáková 24,10, 2. Putalová 24,21, 3. Ledecká (ŠOG Nitra) 25,27

400 m: 1. Nováková (ŠOG Nitra) 1:00,70

1500 m: 1. Styková (AC Nové Zámky) 4:53,00

výška: 1. Holzknechtová (ŠOG Nitra) 160

žrď: 1. Hrvolová (Dubnica) 342

trojskok: 1. Baňovičová (AC Malacky) 12,95

guľa: 1. Haboráková (Akademik TU Košice) 11,93

oštep: 1. Kadlečíková (VŠC Dukla) 40,20

kladivo: 1. Kaňuchová (VŠC Dukla) 64,12

Hádzaná

Medzinárodný turnaj štyroch krajín v litovskom Kaunase.

Slovensko - Poľsko "B" 29:24 (17:11)

Zostava a góly SR: T. Paul, Žernovič - Slaninka, B. Sivák, Adamčík, Miženko 5, M. Briatka, Cigáň 2, M. Volentics 3, Gamrát 4, Mikéci 1, Rábek 6, Ľ. Ďuriš 2, P. Hruščák 5, Pekár, Zechmeister 1

pok. hody: 0 - 4/2, vylúčení: 7 - 3, 100 divákov

Zoltán Heister (tréner SR): "Prvýkrát na turnaji nám vyšiel prvý polčas, bolo to zásluhou zlepšenej obrany i Žernoviča v bránke a premieňaním gólových príležitostí. Celkovo boli tieto tri turnajové stretnutia pre nás dobrou prípravou, so súpermi sme si mohli precvičiť to, čo sme potrebovali. Myslím si, že od zápasu k zápasu sme sa zlepšovali, chlapci sa postupne zohrávali a bolo to vidieť aj na našej hre v defenzíve. Žernovič ma veľmi príjemne prekvapil, podržal svoj tím."

Tabuľka:

1. Slovensko 3 3 0 0 82:71 6

2. Poľsko "B" 3 2 0 1 84:79 4

3. Litva 2 0 0 2 48:52 0

4. Izrael 2 0 0 2 49:61 0

Volejbal

Súhrn výsledkov sobotňajších duelov Svetovej ligy vo volejbale mužov.

B-skupina:

NIŠ

Srbsko - Rusko 3:1 (-21, 16, 18, 20)

C-skupina:

CALGARY

Kanada - Fínsko 3:0 (21, 19, 20)

D-skupina:

MONTPELLIER

Francúzsko - Japonsko 3:0 (16, 18, 21)

SALTA

Argentína - Nemecko 3:0 (22, 23, 21)

E-skupina:

EINDHOVEN

Holandsko - Kórejská republika 3:0 (19, 26, 23)

POVOA DE VARZIM

Portugalsko - Česko 3:1 (23, -19, 18, 20)

Volejbalistky Nemecka sa stali víťazkami prestížneho medzinárodného turnaja vo švajčiarskom Montreux, keď si v nedeľňajšom finále poradili s USA 3:1. Bronz si vybojovali Rusky, ktoré zdolali Čínu 3:2.

Výsledky:

finále:

Nemecko - USA 3:1 (19, -19, 17, 21)

o 3. miesto:

Čína - Rusko 2:3 (19, -19, 17, -22, -11)

Hokejbal

Hokejbalisti HBK Nitrianski Rytieri Nitra sa stali víťazmi extraligy mužov v ročníku 2013/2014, keď v treťom finále play off zdolali HBK hokejmarket Skalica 3:1. V sérii hranej na tri víťazstva triumfovali suverénne 3:0.

tretí zápas finále play off extraligy

HBK hokejmarket Skalica HBK Nitrianski Rytieri Nitra 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: Martinusík Kučerka, R. Kašša, Hrivnák

/na zápasy: 0:3, HBK Nitrianski Rytieri Nitra sa stali majstrami/

Šach

Mitropa Cup 2014 v Ružomberku.

Open: 1. Maďarsko 15 bodov, 2. Nemecko 14, 3. Slovensko A (Ján Markoš, Peter Michalík, Tomáš Petrík, Marián Jurčík, Štefan Mazur) 12, 4. Rakúsko 10, 5. Taliansko 9, 6. Švajčiarsko 8, ... 10. Slovensko B (Eva Repková, Christopher Repka, Juraj Druška, Martin Nayhebaver, Viktor Gažík) 3

Ženy: 1. Taliansko 14, 2. Nemecko 14, 3. Rakúsko 11, 4. Maďarsko 9, 5. Poľsko 8,5, 6. Slovensko A (Julia Kočetkovová, Veronika Gažíková) 8,0, ... 8. Slovensko B (Monika Matyčáková, Zuzana Milcová, Jana Kahancová) 7.

Akvatlon

Majstrovstvá Európy v akvatlone v nemeckom Kolíne nad Rýnom.

Muži - elite (vzdialenosti 2,5 km beh + 1 km plávanie + 2,5 km beh):

1. Oleksij Siutkin (Ukr.) 28:31 min, 2. Dmitrij Maľar (Ukr.) 28:35, 3. Pedro Mendes (Portug.) 28:47,...23. Ján Pavlík 31:01, 30. Simon Brunovský (obaja SR) 31:56.

Muži do 23 rokov:

1. Jiří Kalus (ČR) 29:24 min, 2. Maxim Subotin (Rus.) 29:45, 3. Viačeslav Pimenov (Rus.) 29:45,... 8. Simon Brunovský (SR) 31:56.

Ženy - elite:

1. Tereza Zimovjanová (ČR) 31:43 min, 2. Hannah Kitchenová (V. Brit.) 31:48, 3. Magdalena Melniková (Poľ.) 32:19

Ženy do 23 rokov:

1. Magdalena Melniková (Poľ.) 32:19 min, 2. Agata Litwinová (Poľ.) 33:13, 3. Magdalena Wisniewská (Poľ.) 34:51

Horská cyklistika

Výsledky nedeľňajších súťaží v cross country na pretekoch Svetového pohára horských cyklistov v nemeckom Albstadte:

Muži: 1. Julien Absalon (Fr.) 1:29:24 h, 2. Nino Schurter (Švaj.) +1:19 min, 3. Stéphane Tampier (Fr.) +1:24, ... 44. Michal Lami +8:16, 58. Martin Haring (obaja SR) zaostal o 1 kolo

Ženy: 1. Pauline Ferrandová Prevotová (Fr.) 1:30:59 h, 2. Gunn-Rita Dahleová-Flesjaaová (Nór.) +2:59 min, 3. Jolanda Neffová (Švaj.) +3:19, ... 28. Janka Keseg Števková (SR) zaostala o 1 kolo

Bejzbal

Výsledky sobotňajších stretnutí severoamerickej futbalovej súťaže MLS.

Seattle - Salt Lake 4:0, Toronto - Columbus 3:2, DC United - Kansas City 1:0, Montreal - New England 2:0, Dallas - San Jose 1:2, Chivas - Philadelphia 0:3

Stolný tenis

Výsledok odvetného stretnutia finále Pohára ETTU v stolnom tenise mužov 2013/2014:

1. FC Saarbrücken TT (Nem.) - TTF Liebherr Ochsenhausen (Nem.) 1:3 - prvý zápas 3:0, Saarbrücken sa stal víťazom Pohára ETTU mužov 2013/2014

Bojan Tokič - Liam Pitchford 2:3 (-6, 10, -10, 3, -15)

Bastian Steger - Kirill Skačkov 3:0 (8, 8, 10)

Tiago Apolonia - Simon Gauzy 1:3 (-6, 5, -10, -5)

Bojan Tokič - Kirill Skačkov 2:3 (-11, 5, -5, 6, -8)

Pozemný hokej

MS žien

ženy - A-skupina

Holandsko - Japonsko 6:1

Do MS v pozemnom hokeji v Haagu vstúpili domáci Holanďania víťazstvom, keď Argentínčanov zdolali 3:1.

Výsledky úvodných zápasov v skupinách.

A-skupina: Austrália - Malajzia 4:0 (1:0), Belgicko - India 3:2 (1:0), Anglicko - Španielsko 1:1 (1:0).

B-skupina: Nemecko - JAR 4:0 (2:0), Holandsko - Argentína 3:1 (1:1), N. Zéland - Kórejská rep. 2:1 (1:0)

Veslovanie

Výsledky finálových jázd ME v Belehrade vo veslovaní.

olympijské disciplíny:

muži:

skif: 1. Ondřej Synek (ČR) 6:54,95 min., 2. Marcel Hacker (Nem.) 6:56,12, 3. Mindaugas Griskonis (Lit.) 7:00,33,

dvojka bez korm.: 1. Veselin Savič, Dušan Bogičevič (Srb.) 6:21,75, 2. Rogier Blink, Mitchel Steenman (Hol.) 6:21,99, 3. Bastian Bechler, Anton Braun (Nem.) 6:24,71,

dvojskif: 1. Rolandas Mascinskas, Saulius Ritter (Lit.) 6:08,82, 2. Aleksandar Aleksandrov, Boris Jotov (Azerb.) 6:09,36, 3. Hans Gruhne, Stephan Krüger (Nem.) 6:10,09,

dvojskif - ľahká hm.: 1. Stany Delayre, Jérémie Azou (Fr.) 6:11,80, 2. Konstantin Steinhübel, Lars Hartig (Nem.) 6:13,22, 3. Kristoffer Brun, Are Strandli (Nór.) 6:13,28,

štvorka bez korm.: 1. Veľká Británia (Mohamed Sbihi, George Nash, Alex Gregory, Andrew Triggs Hodge) 5:46,86, 2. Grécko 5:51,02, 3. Taliansko 5:51,72,

párová štvorka: 1. Ukrajina (Artem Morozov, Olexandr Nadtoka, Dmytro Michai, Ivan Dovgodko) 5:41,92, 2. V. Británia 5:42,19, 3. Nemecko 5:42,83,

štvorka bez korm. - ľahká hm.: 1. Dánsko (Jacob Larsen, Jacob Barsoe, Kasper Winther, Morten Jorgensen) 6:08,81, 2. V. Británia 6:10,97, 3. Francúzsko 6:12,81,

osma: 1. Nemecko (Felix Wimberger, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Richard Schmidt, Malte Jakschik, Maximilian Reinelt, Maximilian Planer, Martin Sauer, Felix Drahotta) 5:33,95, 2. Rusko 5:34,99, 3. V. Británia 5:35,56.

ženy:

skif: 1. Mirka Knapková (ČR) 7:42,74 min., 2. Chantal Achterbergová (Hol.) 7:43,02, 3. Sanita Puspureová (Ír.) 7:43,04,

dvojka bez korm.: 1. Helen Gloverová, Polly Swannová (V. Brit.) 7:03,62, 2. Cristina Grigorasová, Laura Operová (Rum.) 7:08,52, 3. Aletta Jorritsmová, Heleen Boersová (Hol.) 7:10,56,

dvojskif: 1. Magdalena Fularczyková, Natalia Madajová (Poľ.) 6:52,15, 2. Donata Vistartaiteová, Milda Valciukaiteová (Lit.) 6:52,59, 3. Nicole Beukersová, Inge Janssenová (Hol.) 6:56,60,

dvojskif - ľahká hm.: 1. Laura Milaniová, Elisabetta Sancassaniová (Tal.) 6:54,85, 2. Lena Müllerová, Anja Noskeová (Nem.) 6:55,56, 3. Imogen Walshová, Katherine Copelandová (V. Brit.) 6:55,77,

párová štvorka: 1. Bielorusko (Taciana Kuchtová, Julija Bičyková, Jekaterina Karstenová, Kaziaryna Šliupskaja) 6:14,64, 2. Nemecko 6:15,38, 3. Poľsko 6:17,81,

osma: 1. Rumunsko 6:16,64, 2. Veľká Británia 6:18,32, 3. Nemecko 6:19,97.

neolympijské disciplíny:

muži:

skif - ľahká hm.: 1. Pedro Fraga (Portug.) 6:51,72, 2. Marcello Miani (Tal.) 6:54,42, 3. Michael Schmid (Švajč.) 6:56,44,

dvojka bez korm. - ľahká hm.: 1. Simon Niepmann, Lucas Tramer (Švajč.) 6:29,57, 2. Sam Scrimgeour, Jonathan Clegg (V. Brit.) 6:30,32, 3. Tim Weerkamp, Ivo de Graaf (Hol.) 6:30,49,

ženy:

skif - ľahká hm.: 1. Aikaterini Nikolaidou (Gr.) 7:33,12, 2. Marie-Anne Frenkenová (Hol.) 7:34,95, 3. Leonie Plessová (Nem.) 7:35,86.

Vodný motorizmus

Slovenský reprezentant vo vodnom motorizme Marián Jung sa stal majstrom Európy v triede O-700. Člen Dukly Banská Bystrica na nedeľňajších pretekoch v českých Jedovniciach suverénne vyhral tri rozjazdy a zvíťazil pred Maďarom Attilom Havasom a Talianom Giuseppem Rossim.

Kros triatlon

Výsledky súťaží na majstrovstvách Európy v kros triatlone

Muži: 1. Kris Coddens (Belg.) 2:17:03 h,... 5. Tomáš Kubek (SR) 2:20:28

Muži do 23 rokov: 1. Tomáš Kubek (SR) 2:20:28 h, 2. Alessio Buraccioni (Tal.) 2:27:00, 3. Mark Hamersma (Hol.) 2:27:12

Juniori: 1. Branislav Dubeň (SR) 1:19:15

Ženy: 1. Katrin Müllerová (Nem.) 2:34:20 h,... 10. Ľubomíra Kalinová 2:51:32,...13. Silvia Valová (obe SR) 3:11:34

Ženy do 23 rokov: 1. Lindy van Anrooyová (Hol.) 3:00:27 h, 2. Silvia Valová (SR) 3:11:34

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  2. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  3. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  4. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  5. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  6. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  7. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  8. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  9. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  10. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia
  1. Riešenie kolízií áut - exkluzivní autokamera MiVue 766 WiFi
  2. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  3. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!
  4. Slovensko bude vo svete reprezentovať projekt Zachráň včely
  5. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  7. Moderný hotel, kde sa cítite ako doma
  8. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  9. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  10. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 64 184
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 17 699
  3. Takto vyzerá miesto, odkiaľ k nám putuje slovenské hovädzie 9 861
  4. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 9 677
  5. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska 7 585
  6. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia 7 537
  7. Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur 5 806
  8. Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch 3 903
  9. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád 3 603
  10. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne 3 112

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Ututlané dejiny československého fetu

Pred novembrom 1989 u nás fetovali desaťtisíce ľudí.

DOMOV

Kiska priniesol Bezákovi dar od pápeža Františka

Pápež odovzdal Kiskovi počas audiencie dar pre Bezáka.

PÍŠE GUY VERHOFSTADT – FÓRUM

Takto vyzerá revolúcia, ktorú Európa potrebuje

Neodohrá sa však v parížskych či bruselských uliciach.

Neprehliadnite tiež

Dvadsiatka odcestovala na svetový šampionát, trúfa si na severské tímy

Mladíkov čaká aj dvojica prípravných zápasov po ktorých bude známa finálna zostava.

Fialková po druhom mieste: Na mojich plánoch v sezóne to nič nemení

Slovenky sa v stíhacích pretekoch posunuli dopredu.

Griezmann zariadil víťazstvo Atlética, Getafe si poradilo so San Sebastian

Pozrite si výsledky sobotňajších zápasov najvyššej španielskej ligy.

Bayern rozobral Hannover pred ich vlastným publikom, Dudova Hertha podľahla Stuttgartu

Pozrite si výsledky sobotňajších zápasov nemeckej najvyššej súťaže.