Kompletný program základných skupín hokejovej Ligy majstrov

Prinášame program základných skupín v hokejovej Lige majstrov 2014/2015:

Kvalifikácia Anglicko - Slovensko na legendárnom Wembley >>

1. kolo

štvrtok 21. augusta

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - Kärpät Oulu (Fín.), Kolín Haie (Nem.) - HC Košice (SR)

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - Valerenga Oslo (Nór.), Viedeň Capitals (Rak.) - BK Färjestad (Švéd.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Frölunda Indians (Švéd.), Briancon Diables Rouges (Fr.) - Villach SV (Rak.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - SC Bern (Švaj.), Tappara Tampere (Fín.) - Stavanger Oilers (Nór.)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Sparta Praha (ČR), Växjö Lakers (Švéd.) - Adler Mannheim (Nem.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - SaiPa Lappeenranta (Fín.), HC Vítkovice Steel (ČR) - ERC Ingolstadt (Nem.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - AIK Skelleftea (Švéd.), SonderjyskE Vojens (Dán.) - IFK Helsinki (Fín.)

piatok 22. augusta

D-skupina: Eisbären Berlín (Nem.) - PSG Zlín (ČR)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - Südtirol Bolzano (Tal.), HC Linköping (Švéd.) - HC Pardubice (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - Red Bull Salzburg (Rak.), HV71 (Švéd.) - Kloten Flyers (Švaj.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Lulea Hockey (Švéd.), Nottingham Panthers (V. Brit.) - Lukko Rauma (Fín.)

2. kolo

sobota 23. augusta

A-skupina: Kolín Haie (Nem.) - Bílí Tygři Liberec (ČR), HC Košice (SR) - Kärpät Oulu (Fín.)

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - BK Färjestad (Švéd.), Viedeň Capitals (Rak.) - Valerenga Oslo (Nór.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Villach SV (Rak.), Briancon Diables Rouges (Fr.) - Frölunda Indians (Švéd.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - Eisbären Berlín (Nem.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - Stavanger Oilers (Nór.), Tappara Tampere (Fín.) - SC Bern (Švaj.)

H-skupina: HC Vítkovice Steel (ČR) - EV Zug (Švaj.), ERC Ingolstadt (Nem.) - SaiPa Lappeenranta (Fín.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - IFK Helsinki (Fín.), SonderjyskE Vojens (Dán.) - AIK Skelleftea (Švéd.)

nedeľa 24. augusta

D-skupina: PSG Zlín (ČR) - Djurgaarden Hockey (Švéd.)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - HC Pardubice (ČR), HC Linköping (Švéd.) - Südtirol Bolzano (Tal.)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Adler Mannheim (Nem.), Växjö Lakers (Švéd.) - Sparta Praha (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - Kloten Flyers (Švaj.), HV71 (Švéd.) - Red Bull Salzburg (Rak.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Lukko Rauma (Fín.), Nottingham Panthers (V. Brit.) - Lulea Hockey (Švéd.)

3. kolo

štvrtok 4. septembra

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - HC Košice (SR)

B-skupina: BK Färjestad (Švéd.) - Zürich SC Lions (Švaj.), Valerenga Oslo (Nór.) - Viedeň Capitals (Rak.)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Servette Ženeva (Švaj.), Villach SV (Rak.) - Briancon Diables Rouges (Fr.)

D-skupina: PSG Zlín (ČR) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: SC Bern (Švaj.) - HC Oceláři Třinec (ČR), Stavanger Oilers (Nór.) - Tappara Tampere (Fín.)

G-skupina: Adler Mannheim (Nem.) - KalPa Kuopio (Fín.), Sparta Praha (ČR) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - ERC Ingolstadt (Nem.), SaiPa Lappeenranta (Fín.) - HC Vítkovice Steel (ČR)

J-skupina: IFK Helsinki (Fín.) - Krefeld Pinguine (Nem.), AIK Skelleftea (Švéd.) - SonderjyskE Vojens (Dán.)

piatok 5. septembra

A-skupina: Kärpät Oulu (Fín.) - Kolín Haie (Nem.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - Eisbären Berlín (Nem.)

F-skupina: Südtirol Bolzano (Tal.) - TPS Turku (Fín.), HC Pardubice (ČR) - HC Linköping (Švéd.)

I-skupina: Red Bull Salzburg (Rak.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Kloten Flyers (Švaj.) - HV71 (Švéd.)

K-skupina: Lulea Hockey (Švéd.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lukko Rauma (Fín.) - Nottingham Panthers (V. Brit.)

4. kolo

sobota 6. septembra

A-skupina: HC Košice (SR) - Bílí Tygři Liberec (ČR)

B-skupina: Valerenga Oslo (Nór.) - Zürich SC Lions (Švaj.), BK Färjestad (Švéd.) - Viedeň Capitals (Rak.)

C-skupina: Briancon Diables Rouges (Fr.) - Servette Ženeva (Švaj.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - PSG Zlín (ČR)

E-skupina: Stavanger Oilers (Nór.) - HC Oceláři Třinec (ČR), SC Bern (Švaj.) - Tappara Tampere (Fín.)

G-skupina: Sparta Praha (ČR) - KalPa Kuopio (Fín.), Adler Mannheim (Nem.) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - HC Vítkovice Steel (ČR), SaiPa Lappeenranta (Fín.) - ERC Ingolstadt (Nem.)

J-skupina: AIK Skelleftea (Švéd.) - Krefeld Pinguine (Nem.), IFK Helsinki (Fín.) - SonderjyskE Vojens (Dán.)

nedeľa 7. septembra

A-skupina: Kolín Haie (Nem.) - Kärpät Oulu (Fín.)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Villach SV (Rak.)

D-skupina: Eisbären Berlín (Nem.) - Djurgaarden Hockey (Švéd.)

F-skupina: HC Pardubice (ČR) - TPS Turku (Fín.), Südtirol Bolzano (Tal.) - HC Linköping (Švéd.)

I-skupina: Kloten Flyers (Švaj.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Red Bull Salzburg (Rak.) - HV71 (Švéd.)

K-skupina: Lukko Rauma (Fín.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lulea Hockey (Švéd.) - Nottingham Panthers (V. Brit.)

5. kolo

utorok 23. septembra

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - Viedeň Capitals (Rak.), BK Färjestad (Švéd.) - Valerenga Oslo (Nór.)

C-skupina: Villach SV (Rak.) - Servette Ženeva (Švaj.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - PSG Zlín (ČR), Eisbären Berlín (Nem.) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - Tappara Tampere (Fín.), SC Bern (Švaj.) - Stavanger Oilers (Nór.)

F-skupina: HC Pardubice (ČR) - Südtirol Bolzano (Tal.)

G-skupina: Adler Mannheim (Nem.) - Sparta Praha (ČR)

H-skupina: SaiPa Lappeenranta (Fín.) - EV Zug (Švaj.), ERC Ingolstadt (Nem.) - HC Vítkovice Steel (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - HV71 (Švéd.), Kloten Flyers (Švaj.) - Red Bull Salzburg (Rak.)

K-skupina: Nottingham Panthers (V. Brit.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lulea Hockey (Švéd.) - Lukko Rauma (Fín.)

streda 24. septembra

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - Kolín Haie (Nem.), Kärpät Oulu (Fín.) - HC Košice (SR)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Briancon Diables Rouges (Fr.)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - HC Linköping (Švéd.)

G-skupina: Växjö Lakers (Švéd.) - KalPa Kuopio (Fín.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - SonderjyskE Vojens (Dán.), AIK Skelleftea (Švéd.) - IFK Helsinki (Fín.)

6. kolo

utorok 7. októbra

B-skupina: Viedeň Capitals (Rak.) - Zürich SC Lions (Švaj.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Briancon Diables Rouges (Fr.), Villach SV (Rak.) - Frölunda Indians (Švéd.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - Djurgaarden Hockey (Švéd.), PSG Zlín (ČR) - Eisbären Berlín (Nem.)

E-skupina: Stavanger Oilers (Nór.) - SC Bern (Švaj.), Tappara Tampere (Fín.) - HC Oceláři Třinec (ČR)

F-skupina: HC Linköping (Švéd.) - TPS Turku (Fín.), Südtirol Bolzano (Tal.) - HC Pardubice (ČR)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: ERC Ingolstadt (Nem.) - EV Zug (Švaj.), HC Vítkovice Steel (ČR) - SaiPa Lappeenranta (Fín.)

I-skupina: HV71 (Švéd.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Red Bull Salzburg (Rak.) - Kloten Flyers (Švaj.)

J-skupina: SonderjyskE Vojens (Dán.) - Krefeld Pinguine (Nem.), IFK Helsinki (Fín.) - AIK Skelleftea (Švéd.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Nottingham Panthers (V. Brit.), Lukko Rauma (Fín.) - Lulea Hockey (Švéd.)

streda 8. októbra

A-skupina: Kärpät Oulu (Fín.) - Bílí Tygři Liberec (ČR), HC Košice (SR) - Kolín Haie (Nem.)

B-skupina: Valerenga Oslo (Nór.) - BK Färjestad (Švéd.)

G-skupina: Sparta Praha (ČR) - Adler Mannheim (Nem.)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  2. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  3. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  4. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  5. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  7. I cez prázdniny testujte elektrobicykle
  8. 5 dôvodov, prečo sa prihlásiť na konferenciu ENERGOFÓRUM®
  9. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom
  10. Máte už vybranú dovolenku na júl?
  1. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  2. Funguje predaj realít aj bez maklérov?
  3. BILLA a ÚNSS skontrolovali zrak 10 380 slovenským deťom
  4. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  5. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  6. Borguľa žiada vyrúbenie dane pre americkú ambasádu
  7. Stanovisko Klubu pre BA k mimoriadnemu rokovaniu zastupiteľstva
  8. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  9. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  10. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  1. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 7 358
  2. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 6 715
  3. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 3 711
  4. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 3 503
  5. I cez prázdniny testujte elektrobicykle 2 086
  6. Chcete vedieť všetko o vašej krvi? Čaká vás 6000 typov vyšetrení 2 072
  7. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami 1 829
  8. Máte už vybranú dovolenku na júl? 1 626
  9. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom 1 162
  10. Zvládnete tento test o jablkách a cideroch? Otestujte sa 745

Téma: Hokej


Článok je zaradený aj do ďalších tém Liga majstrov, Dukla Trenčín

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

OĽaNO nie je iba Matovič, hovorí jeho líder. Uvažuje, že sa stiahne z politiky

Líder OĽaNO Igor Matovič pre SME hovorí, že sa mu stalo niečo závažné.

KOMENTÁRE

(Ne)obyčajný človek Igor Matovič

Lídra Obyčajných ľudí šikanuje koalícia, no sám zo seba robí ľahký terč.

ŠPORT

Liga dostala nový formát, podľa kouča Trnavy bude vyhovovať Slovanu

Prečo sa oplatí sledovať Fortuna ligu?

KOMENTÁRE

Ako sa žije v kraji, kde bane miznú

Vnímajú ich ako náletové buriny, ktoré sa uchytili v pustnúcom kraji.

Neprehliadnite tiež

Naša liga má nový formát, podľa kouča Trnavy bude vyhovovať Slovanu

Vybrali sme 8 dôvodov, prečo sa oplatí sledovať Fortuna ligu.

Dosiahol to, čo požadoval. Tatar sa s Detroitom na poslednú chvíľu dohodol

Dohoda medzi hráčom a klubom prišla necelých 24 hodín pred rozhodnutím nezávislého sudcu.

Najskôr prvý šampionát a potom sa vydá za trénerom Moravcovej

Andrea Podmaníková patrí medzi najväčšie plavecké talenty u nás. V Budapešti sa predstaví na prvom veľkom šampionáte.

Bez Porteho či Sagana je na Tour menej vzrušenia a zábavy, tvrdí legendárny Merckx

Bývalý päťnásobný šampión slávnych pretekov nie je s tohtoročnou Tour spokojný.