Kompletný program základných skupín hokejovej Ligy majstrov

Prinášame program základných skupín v hokejovej Lige majstrov 2014/2015:

Zájazd na zápas Stana Lobotku v Barcelone od 260€ >>

1. kolo

štvrtok 21. augusta

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - Kärpät Oulu (Fín.), Kolín Haie (Nem.) - HC Košice (SR)

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - Valerenga Oslo (Nór.), Viedeň Capitals (Rak.) - BK Färjestad (Švéd.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Frölunda Indians (Švéd.), Briancon Diables Rouges (Fr.) - Villach SV (Rak.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - SC Bern (Švaj.), Tappara Tampere (Fín.) - Stavanger Oilers (Nór.)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Sparta Praha (ČR), Växjö Lakers (Švéd.) - Adler Mannheim (Nem.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - SaiPa Lappeenranta (Fín.), HC Vítkovice Steel (ČR) - ERC Ingolstadt (Nem.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - AIK Skelleftea (Švéd.), SonderjyskE Vojens (Dán.) - IFK Helsinki (Fín.)

piatok 22. augusta

D-skupina: Eisbären Berlín (Nem.) - PSG Zlín (ČR)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - Südtirol Bolzano (Tal.), HC Linköping (Švéd.) - HC Pardubice (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - Red Bull Salzburg (Rak.), HV71 (Švéd.) - Kloten Flyers (Švaj.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Lulea Hockey (Švéd.), Nottingham Panthers (V. Brit.) - Lukko Rauma (Fín.)

2. kolo

sobota 23. augusta

A-skupina: Kolín Haie (Nem.) - Bílí Tygři Liberec (ČR), HC Košice (SR) - Kärpät Oulu (Fín.)

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - BK Färjestad (Švéd.), Viedeň Capitals (Rak.) - Valerenga Oslo (Nór.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Villach SV (Rak.), Briancon Diables Rouges (Fr.) - Frölunda Indians (Švéd.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - Eisbären Berlín (Nem.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - Stavanger Oilers (Nór.), Tappara Tampere (Fín.) - SC Bern (Švaj.)

H-skupina: HC Vítkovice Steel (ČR) - EV Zug (Švaj.), ERC Ingolstadt (Nem.) - SaiPa Lappeenranta (Fín.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - IFK Helsinki (Fín.), SonderjyskE Vojens (Dán.) - AIK Skelleftea (Švéd.)

nedeľa 24. augusta

D-skupina: PSG Zlín (ČR) - Djurgaarden Hockey (Švéd.)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - HC Pardubice (ČR), HC Linköping (Švéd.) - Südtirol Bolzano (Tal.)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Adler Mannheim (Nem.), Växjö Lakers (Švéd.) - Sparta Praha (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - Kloten Flyers (Švaj.), HV71 (Švéd.) - Red Bull Salzburg (Rak.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Lukko Rauma (Fín.), Nottingham Panthers (V. Brit.) - Lulea Hockey (Švéd.)

3. kolo

štvrtok 4. septembra

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - HC Košice (SR)

B-skupina: BK Färjestad (Švéd.) - Zürich SC Lions (Švaj.), Valerenga Oslo (Nór.) - Viedeň Capitals (Rak.)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Servette Ženeva (Švaj.), Villach SV (Rak.) - Briancon Diables Rouges (Fr.)

D-skupina: PSG Zlín (ČR) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: SC Bern (Švaj.) - HC Oceláři Třinec (ČR), Stavanger Oilers (Nór.) - Tappara Tampere (Fín.)

G-skupina: Adler Mannheim (Nem.) - KalPa Kuopio (Fín.), Sparta Praha (ČR) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - ERC Ingolstadt (Nem.), SaiPa Lappeenranta (Fín.) - HC Vítkovice Steel (ČR)

J-skupina: IFK Helsinki (Fín.) - Krefeld Pinguine (Nem.), AIK Skelleftea (Švéd.) - SonderjyskE Vojens (Dán.)

piatok 5. septembra

A-skupina: Kärpät Oulu (Fín.) - Kolín Haie (Nem.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - Eisbären Berlín (Nem.)

F-skupina: Südtirol Bolzano (Tal.) - TPS Turku (Fín.), HC Pardubice (ČR) - HC Linköping (Švéd.)

I-skupina: Red Bull Salzburg (Rak.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Kloten Flyers (Švaj.) - HV71 (Švéd.)

K-skupina: Lulea Hockey (Švéd.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lukko Rauma (Fín.) - Nottingham Panthers (V. Brit.)

4. kolo

sobota 6. septembra

A-skupina: HC Košice (SR) - Bílí Tygři Liberec (ČR)

B-skupina: Valerenga Oslo (Nór.) - Zürich SC Lions (Švaj.), BK Färjestad (Švéd.) - Viedeň Capitals (Rak.)

C-skupina: Briancon Diables Rouges (Fr.) - Servette Ženeva (Švaj.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - PSG Zlín (ČR)

E-skupina: Stavanger Oilers (Nór.) - HC Oceláři Třinec (ČR), SC Bern (Švaj.) - Tappara Tampere (Fín.)

G-skupina: Sparta Praha (ČR) - KalPa Kuopio (Fín.), Adler Mannheim (Nem.) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - HC Vítkovice Steel (ČR), SaiPa Lappeenranta (Fín.) - ERC Ingolstadt (Nem.)

J-skupina: AIK Skelleftea (Švéd.) - Krefeld Pinguine (Nem.), IFK Helsinki (Fín.) - SonderjyskE Vojens (Dán.)

nedeľa 7. septembra

A-skupina: Kolín Haie (Nem.) - Kärpät Oulu (Fín.)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Villach SV (Rak.)

D-skupina: Eisbären Berlín (Nem.) - Djurgaarden Hockey (Švéd.)

F-skupina: HC Pardubice (ČR) - TPS Turku (Fín.), Südtirol Bolzano (Tal.) - HC Linköping (Švéd.)

I-skupina: Kloten Flyers (Švaj.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Red Bull Salzburg (Rak.) - HV71 (Švéd.)

K-skupina: Lukko Rauma (Fín.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lulea Hockey (Švéd.) - Nottingham Panthers (V. Brit.)

5. kolo

utorok 23. septembra

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - Viedeň Capitals (Rak.), BK Färjestad (Švéd.) - Valerenga Oslo (Nór.)

C-skupina: Villach SV (Rak.) - Servette Ženeva (Švaj.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - PSG Zlín (ČR), Eisbären Berlín (Nem.) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - Tappara Tampere (Fín.), SC Bern (Švaj.) - Stavanger Oilers (Nór.)

F-skupina: HC Pardubice (ČR) - Südtirol Bolzano (Tal.)

G-skupina: Adler Mannheim (Nem.) - Sparta Praha (ČR)

H-skupina: SaiPa Lappeenranta (Fín.) - EV Zug (Švaj.), ERC Ingolstadt (Nem.) - HC Vítkovice Steel (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - HV71 (Švéd.), Kloten Flyers (Švaj.) - Red Bull Salzburg (Rak.)

K-skupina: Nottingham Panthers (V. Brit.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lulea Hockey (Švéd.) - Lukko Rauma (Fín.)

streda 24. septembra

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - Kolín Haie (Nem.), Kärpät Oulu (Fín.) - HC Košice (SR)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Briancon Diables Rouges (Fr.)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - HC Linköping (Švéd.)

G-skupina: Växjö Lakers (Švéd.) - KalPa Kuopio (Fín.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - SonderjyskE Vojens (Dán.), AIK Skelleftea (Švéd.) - IFK Helsinki (Fín.)

6. kolo

utorok 7. októbra

B-skupina: Viedeň Capitals (Rak.) - Zürich SC Lions (Švaj.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Briancon Diables Rouges (Fr.), Villach SV (Rak.) - Frölunda Indians (Švéd.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - Djurgaarden Hockey (Švéd.), PSG Zlín (ČR) - Eisbären Berlín (Nem.)

E-skupina: Stavanger Oilers (Nór.) - SC Bern (Švaj.), Tappara Tampere (Fín.) - HC Oceláři Třinec (ČR)

F-skupina: HC Linköping (Švéd.) - TPS Turku (Fín.), Südtirol Bolzano (Tal.) - HC Pardubice (ČR)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: ERC Ingolstadt (Nem.) - EV Zug (Švaj.), HC Vítkovice Steel (ČR) - SaiPa Lappeenranta (Fín.)

I-skupina: HV71 (Švéd.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Red Bull Salzburg (Rak.) - Kloten Flyers (Švaj.)

J-skupina: SonderjyskE Vojens (Dán.) - Krefeld Pinguine (Nem.), IFK Helsinki (Fín.) - AIK Skelleftea (Švéd.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Nottingham Panthers (V. Brit.), Lukko Rauma (Fín.) - Lulea Hockey (Švéd.)

streda 8. októbra

A-skupina: Kärpät Oulu (Fín.) - Bílí Tygři Liberec (ČR), HC Košice (SR) - Kolín Haie (Nem.)

B-skupina: Valerenga Oslo (Nór.) - BK Färjestad (Švéd.)

G-skupina: Sparta Praha (ČR) - Adler Mannheim (Nem.)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 636
  2. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 8 398
  3. Moskva alebo Petrohrad? 4 119
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 595
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 982
  6. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 700
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 317
  8. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 044
  9. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 1 918
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 622

Téma: Hokej


Článok je zaradený aj do ďalších tém Hokej v Trenčíne, Liga majstrov, Hokej

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Najskôr rozdal cukríky, potom nariadil zabíjanie. Bosnianskeho mäsiara odsúdili

Niektorí Mladiča považujú za vojnového hrdinu, iní za kriminálnika. Rozsudok ich názor nezmení.

ARCHÍVNY ROZHOVOR

Nedžad Avdič: Chlapec, ktorý prežil vlastnú smrť v Srebrenici

Rozhovor s mužom, ktorý vraždenie v Srebrenici prežil.

KOMENTÁRE

Bezdôsledkový Smer nám zahral komédiu

Smer je len napodobenina s niekoľkými vonkajšími znakmi politickej strany.

KOŠICE KORZÁR

Bratov Paškovcov odsúdili za bitku v centre Košíc

Dvaja dostali podmienku, jeden peňažný trest.

Neprehliadnite tiež

Karabach? Na Ligu majstrov sú lístky lacnejšie ako u nás na dedine

Atléticu Madrid sa v novej supermodernej aréne nedarí, v Lige majstrov je na pokraji vypadnutia.

Nahradí Mečířa práve on? Bola by to výzva, priznáva Hrbatý

Slovenského tenistu DOMINIKA HRBATÉHO uviedli do Siene slávy. V rozhovore priznal, že možno istý čas bude trénovať aj Martina Kližana.

Ďalším ruským športovcom odobrali olympijské medaily zo Soči 2014

Obaja navyše dostali doživotný dištanc štartovať na olympiáde.