Kompletný program základných skupín hokejovej Ligy majstrov

Prinášame program základných skupín v hokejovej Lige majstrov 2014/2015:

Zažite zápasy SR na MS v hokeji už od 30 € >>

1. kolo

štvrtok 21. augusta

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - Kärpät Oulu (Fín.), Kolín Haie (Nem.) - HC Košice (SR)

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - Valerenga Oslo (Nór.), Viedeň Capitals (Rak.) - BK Färjestad (Švéd.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Frölunda Indians (Švéd.), Briancon Diables Rouges (Fr.) - Villach SV (Rak.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - SC Bern (Švaj.), Tappara Tampere (Fín.) - Stavanger Oilers (Nór.)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Sparta Praha (ČR), Växjö Lakers (Švéd.) - Adler Mannheim (Nem.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - SaiPa Lappeenranta (Fín.), HC Vítkovice Steel (ČR) - ERC Ingolstadt (Nem.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - AIK Skelleftea (Švéd.), SonderjyskE Vojens (Dán.) - IFK Helsinki (Fín.)

piatok 22. augusta

D-skupina: Eisbären Berlín (Nem.) - PSG Zlín (ČR)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - Südtirol Bolzano (Tal.), HC Linköping (Švéd.) - HC Pardubice (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - Red Bull Salzburg (Rak.), HV71 (Švéd.) - Kloten Flyers (Švaj.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Lulea Hockey (Švéd.), Nottingham Panthers (V. Brit.) - Lukko Rauma (Fín.)

2. kolo

sobota 23. augusta

A-skupina: Kolín Haie (Nem.) - Bílí Tygři Liberec (ČR), HC Košice (SR) - Kärpät Oulu (Fín.)

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - BK Färjestad (Švéd.), Viedeň Capitals (Rak.) - Valerenga Oslo (Nór.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Villach SV (Rak.), Briancon Diables Rouges (Fr.) - Frölunda Indians (Švéd.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - Eisbären Berlín (Nem.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - Stavanger Oilers (Nór.), Tappara Tampere (Fín.) - SC Bern (Švaj.)

H-skupina: HC Vítkovice Steel (ČR) - EV Zug (Švaj.), ERC Ingolstadt (Nem.) - SaiPa Lappeenranta (Fín.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - IFK Helsinki (Fín.), SonderjyskE Vojens (Dán.) - AIK Skelleftea (Švéd.)

nedeľa 24. augusta

D-skupina: PSG Zlín (ČR) - Djurgaarden Hockey (Švéd.)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - HC Pardubice (ČR), HC Linköping (Švéd.) - Südtirol Bolzano (Tal.)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Adler Mannheim (Nem.), Växjö Lakers (Švéd.) - Sparta Praha (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - Kloten Flyers (Švaj.), HV71 (Švéd.) - Red Bull Salzburg (Rak.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Lukko Rauma (Fín.), Nottingham Panthers (V. Brit.) - Lulea Hockey (Švéd.)

3. kolo

štvrtok 4. septembra

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - HC Košice (SR)

B-skupina: BK Färjestad (Švéd.) - Zürich SC Lions (Švaj.), Valerenga Oslo (Nór.) - Viedeň Capitals (Rak.)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Servette Ženeva (Švaj.), Villach SV (Rak.) - Briancon Diables Rouges (Fr.)

D-skupina: PSG Zlín (ČR) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: SC Bern (Švaj.) - HC Oceláři Třinec (ČR), Stavanger Oilers (Nór.) - Tappara Tampere (Fín.)

G-skupina: Adler Mannheim (Nem.) - KalPa Kuopio (Fín.), Sparta Praha (ČR) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - ERC Ingolstadt (Nem.), SaiPa Lappeenranta (Fín.) - HC Vítkovice Steel (ČR)

J-skupina: IFK Helsinki (Fín.) - Krefeld Pinguine (Nem.), AIK Skelleftea (Švéd.) - SonderjyskE Vojens (Dán.)

piatok 5. septembra

A-skupina: Kärpät Oulu (Fín.) - Kolín Haie (Nem.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - Eisbären Berlín (Nem.)

F-skupina: Südtirol Bolzano (Tal.) - TPS Turku (Fín.), HC Pardubice (ČR) - HC Linköping (Švéd.)

I-skupina: Red Bull Salzburg (Rak.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Kloten Flyers (Švaj.) - HV71 (Švéd.)

K-skupina: Lulea Hockey (Švéd.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lukko Rauma (Fín.) - Nottingham Panthers (V. Brit.)

4. kolo

sobota 6. septembra

A-skupina: HC Košice (SR) - Bílí Tygři Liberec (ČR)

B-skupina: Valerenga Oslo (Nór.) - Zürich SC Lions (Švaj.), BK Färjestad (Švéd.) - Viedeň Capitals (Rak.)

C-skupina: Briancon Diables Rouges (Fr.) - Servette Ženeva (Švaj.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - PSG Zlín (ČR)

E-skupina: Stavanger Oilers (Nór.) - HC Oceláři Třinec (ČR), SC Bern (Švaj.) - Tappara Tampere (Fín.)

G-skupina: Sparta Praha (ČR) - KalPa Kuopio (Fín.), Adler Mannheim (Nem.) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: EV Zug (Švaj.) - HC Vítkovice Steel (ČR), SaiPa Lappeenranta (Fín.) - ERC Ingolstadt (Nem.)

J-skupina: AIK Skelleftea (Švéd.) - Krefeld Pinguine (Nem.), IFK Helsinki (Fín.) - SonderjyskE Vojens (Dán.)

nedeľa 7. septembra

A-skupina: Kolín Haie (Nem.) - Kärpät Oulu (Fín.)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Villach SV (Rak.)

D-skupina: Eisbären Berlín (Nem.) - Djurgaarden Hockey (Švéd.)

F-skupina: HC Pardubice (ČR) - TPS Turku (Fín.), Südtirol Bolzano (Tal.) - HC Linköping (Švéd.)

I-skupina: Kloten Flyers (Švaj.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Red Bull Salzburg (Rak.) - HV71 (Švéd.)

K-skupina: Lukko Rauma (Fín.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lulea Hockey (Švéd.) - Nottingham Panthers (V. Brit.)

5. kolo

utorok 23. septembra

B-skupina: Zürich SC Lions (Švaj.) - Viedeň Capitals (Rak.), BK Färjestad (Švéd.) - Valerenga Oslo (Nór.)

C-skupina: Villach SV (Rak.) - Servette Ženeva (Švaj.)

D-skupina: Djurgaarden Hockey (Švéd.) - PSG Zlín (ČR), Eisbären Berlín (Nem.) - HC Fribourg-Gottéron (Švaj.)

E-skupina: HC Oceláři Třinec (ČR) - Tappara Tampere (Fín.), SC Bern (Švaj.) - Stavanger Oilers (Nór.)

F-skupina: HC Pardubice (ČR) - Südtirol Bolzano (Tal.)

G-skupina: Adler Mannheim (Nem.) - Sparta Praha (ČR)

H-skupina: SaiPa Lappeenranta (Fín.) - EV Zug (Švaj.), ERC Ingolstadt (Nem.) - HC Vítkovice Steel (ČR)

I-skupina: JYP Jyväskylä (Fín.) - HV71 (Švéd.), Kloten Flyers (Švaj.) - Red Bull Salzburg (Rak.)

K-skupina: Nottingham Panthers (V. Brit.) - Hamburg Freezers (Nem.), Lulea Hockey (Švéd.) - Lukko Rauma (Fín.)

streda 24. septembra

A-skupina: Bílí Tygři Liberec (ČR) - Kolín Haie (Nem.), Kärpät Oulu (Fín.) - HC Košice (SR)

C-skupina: Frölunda Indians (Švéd.) - Briancon Diables Rouges (Fr.)

F-skupina: TPS Turku (Fín.) - HC Linköping (Švéd.)

G-skupina: Växjö Lakers (Švéd.) - KalPa Kuopio (Fín.)

J-skupina: Krefeld Pinguine (Nem.) - SonderjyskE Vojens (Dán.), AIK Skelleftea (Švéd.) - IFK Helsinki (Fín.)

6. kolo

utorok 7. októbra

B-skupina: Viedeň Capitals (Rak.) - Zürich SC Lions (Švaj.)

C-skupina: Servette Ženeva (Švaj.) - Briancon Diables Rouges (Fr.), Villach SV (Rak.) - Frölunda Indians (Švéd.)

D-skupina: HC Fribourg-Gottéron (Švaj.) - Djurgaarden Hockey (Švéd.), PSG Zlín (ČR) - Eisbären Berlín (Nem.)

E-skupina: Stavanger Oilers (Nór.) - SC Bern (Švaj.), Tappara Tampere (Fín.) - HC Oceláři Třinec (ČR)

F-skupina: HC Linköping (Švéd.) - TPS Turku (Fín.), Südtirol Bolzano (Tal.) - HC Pardubice (ČR)

G-skupina: KalPa Kuopio (Fín.) - Växjö Lakers (Švéd.)

H-skupina: ERC Ingolstadt (Nem.) - EV Zug (Švaj.), HC Vítkovice Steel (ČR) - SaiPa Lappeenranta (Fín.)

I-skupina: HV71 (Švéd.) - JYP Jyväskylä (Fín.), Red Bull Salzburg (Rak.) - Kloten Flyers (Švaj.)

J-skupina: SonderjyskE Vojens (Dán.) - Krefeld Pinguine (Nem.), IFK Helsinki (Fín.) - AIK Skelleftea (Švéd.)

K-skupina: Hamburg Freezers (Nem.) - Nottingham Panthers (V. Brit.), Lukko Rauma (Fín.) - Lulea Hockey (Švéd.)

streda 8. októbra

A-skupina: Kärpät Oulu (Fín.) - Bílí Tygři Liberec (ČR), HC Košice (SR) - Kolín Haie (Nem.)

B-skupina: Valerenga Oslo (Nór.) - BK Färjestad (Švéd.)

G-skupina: Sparta Praha (ČR) - Adler Mannheim (Nem.)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Recenzie.sme.sk udelili 60 certifikátov Ocenený expertmi
  2. 5 krokov k vlastnému bývaniu
  3. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  4. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  6. Inteligencia vo všetkom
  7. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  8. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  9. Čo sa môže stať, keď šetríte na zateplení?
  10. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie
  1. Advokáti budú v stredu bezplatne radiť v 8 mestách
  2. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  3. Apartmány s výnosom až 4% v lyžiarskom stredisku Obergurgl
  4. Finále súťaže CEWE Fotokniha roka 2016
  5. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  6. Východniari investujú do bývania spomedzi regiónov najviac
  7. Recenzie.sme.sk udelili 60 certifikátov Ocenený expertmi
  8. Rodinná dovolenka v Burgenlande
  9. 5 krokov k vlastnému bývaniu
  10. Pôžička, ktorá odmeňuje? Nie, nepomýlili sme sa
  1. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 21 802
  2. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 11 503
  3. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 8 762
  4. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 6 477
  5. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 4 065
  6. 5 krokov k vlastnému bývaniu 3 693
  7. Moderný bungalov očami mladých architektov 1 907
  8. Rodinná dovolenka v Burgenlande 1 791
  9. Budú Slováci čoskoro ovládať svoje domácnosti cez smartfón? 1 667
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku 1 622

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Pohroma sa blíži, nielen vo Francúzsku

Voľby sú nepredvídateľné, ale trend nespokojnosti je čoraz jasnejší.

PRIMÁR

Športový lekár: Kto chodí denne na pivo, nemôže začať prudko športovať

Malovič hovorí o vplyve a rizikách športu v zrelom veku.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Čepelová bojuje o dôležitý bod, prvý set však prehrala

Stav súboja po dvoch úvodných dvojhrách medzi Slovenskom a Holandskom je nerozhodný 1:1.

Hantuchová je prvou Slovenkou, ktorú ocenili za oddanosť reprezentácii

Ocenenie slovenskej tenistke odovzdali zástupca Medzinárodnej tenisovej federácie a prezident slovenského zväzu.

Generálny manažér Chicaga: Ide o totálne zlyhanie. Je čas pozrieť sa do zrkadla

Hokejisti Blackhawks druhý raz za sebou vypadli v úvodnom kole play-off. Tento rok nevyhrali ani jeden zápas.

Barcelonu pobúril športový tribunál, Neymar definitívne v El Clásicu hrať nebude

Keďže sa športový tribunál nevyjadril ani dvanásť hodín pred začiatkom duelu, klub hráča nenominoval na zápas.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop