Športové výsledky (7. 6. 2014)

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Volejbal

Výsledky sobotňajších duelov v skupinách v rámci Svetovej ligy vo volejbale mužov:

A-skupina:

SAO PAULO

Brazília - Irán 0:3 (-18, -21, -22)

B-skupina:

SOFIA

Bulharsko - Srbsko 0:3 (-26, -18, -13)

LONG BEACH

USA - Rusko 3:0 (19, 23, 17)

C-skupina:

CANBERRA

Austrália - Fínsko 3:2 (-24, 22, -24, 20, 12)

D-skupina:

STUTTGART

Nemecko - Francúzsko 0:3 (-19, -16, -22)

E-skupina:

ALMERE

Holandsko - Portugalsko 3:2 (21, 13, -19, -18, 14)

F-skupina:

MEXICO CITY

Tunisko - Kuba 1:3 (-24, 23, -19, -21)

Mexiko - Turecko 3:2 (-23, 29, -16, 25, 17)

G-skupina:

CAROLINA

Portoriko - Slovensko 3:2 (-22, 21, 19, -19, 10)

Španielsko - Čína 0:3 (-29, -18, -23)

Hádzaná

Výsledky sobotňajších stretnutí II. fázy kvalifikácie (play-off) hádzanárov o postup na MS 2015 v Katare (odvety 14./15. 6. 2014):

Rumunsko - Švédsko 24:25 (9:8)

Poľsko - Nemecko 25:24 (9:12)

Grécko - Macedónsko 25:27 (12:13)

Srbsko - Česko 23:15 (13:6)

Rusko - Litva 30:22 (14:11)

Bosna a Hercegovina - Island 33:32 (14:17)

Rakúsko - Nórsko 28:26 (15:16)

Atletika

Druhé kolo atletickej ligy

Výsledky

MUŽI

100 m (mimo AL): 1. Turčáni 10,79, 2. Sillik (obaja Slávia UK Bratislava) 11,07, 3. Šajbidor (Slávia Trnava) 11,11

200 m: 1. Turčáni (Slávia UK) 21,53, 2. Papšo (VŠC Dukla) 21,62, 3. Danáč (Stavbár Nitra) 21,91

400 m: 1. M. Kučera (VŠC Dukla) 47,65, 2. Privalinec (ŠOG Nitra) 48,44, 3. Páleník (Stavbár Nitra) 48,48

1500 m: 1. Szabo (Stavbár Nitra) 3:53,68, 2. Sahajda (Slávia TU Košice) 3:56,93, 3. Ma Talán (Stavbár Nitra) 4:01,47

10 000 m: 1. Urban (Slávia TU Košice) 31:21,11, 2. B. Magyar (Stavbár Nitra) 32:57,56, 3. Kubej (AC N. Zámky) 34:31,63

3000 m prek: 1. Valachovič 9:44,46, 2. Mi. Talán (obaja Stavbár Nitra) 9:58,01, 3. Dubašák (VŠC Dukla) 10:01,97

110 m prek.: 1. Papšo (VŠC Dukla) 14,13, 2. Bician (Slávia UK) 14,81, 3. Vicáň (VŠC Dukla) 15,23

400 m prek.: 1. Olejník (VŠC Dukla) 55,53, 2. Karel (Slávia Trnava) 56,77, 3. Halmo (ŠOG Nitra) 56,86

výška (mimo AL): 1. Beer (Slávia TU Košice) 226 - splnený limit na ME, 2. Bubeník (Stavbár Nitra) 218, 3. Kalafus 215, 4. Bodnár (obaja Slávia UK) 212, 5. Horák (VŠC Dukla) 209

žrď: 1. Zmoray (Spartak Dubnica) 510, 2. Bician (Slávia UK) 480, 3. Krajňák (VŠC Dukla) 470

diaľka (mimo AL): 1. Veszelka (VŠC Dukla) 734, 2. Šuba (Stavbár Nitra) 698, 3. Hlávka (Slávia UK) 649

trojskok: 1. Veszelka (VŠC Dukla) 15,46, 2. Koch (Slávia UK) 14,85, 3. Šuba (Stavbár Nitra) 14,44

guľa: 1. Olej (VŠC Dukla) 17,26, 2. D. Daniš (Slávia ŠG Trenčín) 16,12, 3. Löbb (ŠOG Nitra) 15,86

disk: 1. Gašaj 53,80, 2. Holica (obaja Stavbár Nitra) 51,29, 3. Olej (VŠC Dukla) 49,78

kladivo: 1. Charfreitag (Slávia Trnava) 72,01, 2. Koukal (Dubnica) 58,22

oštep: 1. M. Benák 79,17 - splnený limit na ME, 2. Žeňúch (obaja VŠC Dukla) 77,08, 3. Slezák (Slávia Trnava) 68,18

5000 m chôdza: 1. Majdán (VŠC Dukla) 20:34,82, 2. Rízek (Atletika ŠK Skalica) 20:43,07, 3. Spevák (VŠC Dukla) 20:46,54

4 x 400 m: 1. Stavbár Nitra 3:24,58, 2. Slávia UK Bratislava 3:25,6, 3. ŠK ŠOG Nitra 3:27,39

Poradie v 2. kole (neoficiálne): 1. VŠC Dukla B. Bystrica 162,5, 2. AC Stavbár Nitra 102,5, 3. ŠK ŠOG Nitra 87,5, 4. Slávia UK Bratislava 78,50, 5. Slávia Trnava 39,5, 6. Spartak Dubnica 37,5, 7. Slávia TU Košice 35, 8. AC Nové Zámky 25.

Poradie po 2. kole (neoficiálne): 1. VŠC Dukla B. Bystrica 15 hlavných bodov, 2. AC Stavbár Nitra 15, 3. Slávia UK Bratislava 11, 4. ŠK ŠOG Nitra 9, 5. Slávia TU Košice 7, 6. Spartak Dubnica 5, 7. AC Nové Zámky 5, 8. Slávia Trnava 5. Pri rovnakom počte hlavných bodov rozhodujú o umiestení pomocné body.

ŽENY

100 m (mimo AL): 1. Kršáková (Spartak Dubnica) 11,76, 2. Bezeková (Akademik TU Košice) 11,80, 3. J. Velďáková (VŠC Dukla) 11,84, 4. Weigertová (Slávia UK) 11,93

200 m: 1. Kršáková (Dubnica) 24,27, 2. Weigertová (Slávia UK) 24,74, 3. Bučková (Dubnica) 25,24

400 m: 1. Šalgovičová (Slávia Trnava) 54,82, 2. Hálová (VŠC Dukla/ČR) 54,93, 3. Pešková (Slávia Trnava) 55,22, 4. Holleyová (Dubnica) 55,50, 5. Habovštiaková (Slávia UK) 55,89

1500 m: 1. Klocová (Slávia UK) 4:24,71, 2. Fašungová (VŠC Dukla) 4:31,60, 3. Vitková (MKŠS Kys. N. Mesto) 4:31,79, 4. K. Berešová (VŠC Dukla) 4:32,90

10 000 m: 1. Martinská (Slávia TU Košice) 39:32,28, 2. D. Janečková (AC N. Zámky) 43:26,67, 3. Kušnierová (Slávia Trnava) 45:37,87

3000 m prek.: 1. Pokorná (Slávia STU Bratislava) 11:53,72, 2. Bakóová (ŠOG Nitra) 13:06,98

100 m prek.: 1. Baňovičová (AC N. Zámky) 14,24, 2. Hladíková 14,50, 3. Šibová (obe VŠC Dukla) 14,78

400 m prek.: 1. Ledecká 1:01,77, 2. Takácsová (obe ŠOG Nitra) 1:08,11, 3. Foretová (ČR) 1:08,54

výška (mimo AL): 1. Z. Karaffová (ŠOG Nitra) 173, 2. Horňáková (Slávia UK) 170, 3. Holzknechtová (ŠOG Nitra) 160

žrď: 1. Krajňáková (VŠC Dukla) 340, 2. Hrvolová (Dubnica) 320, 3. Seková (Stavbár Nitra) 320

diaľka (mimo DL): 1. Chvílová (AC N. Zámky) 584, 2. Poništová (Dubnica) 568, 3. Karperová (Slávia Trnava) 563

trojskok: 1. J. Velďáková (VŠC Dukla) 12,86, 2. Baňovičová (AC N. Zámky) 12,30, 3. Brázdilová (ČR) 11,92

guľa: 1. Slošárová 13,00, 2. Kočárová (obe VŠC Dukla) 11,95, 3. K. Čaklošová (Dubnica) 11,79

disk: 1. Kočárová 43,97, 2. Puškárová 42,80, 3. Slošárová (všetky VŠC Dukla) 38,23

kladivo: 1. Hrašnová (VŠC Dukla) 73,13, 2. K. Čaklošová 47,29, 3. S. Čaklošová (obe Dubnica) 44,07

oštep: 1. Ľašová (VŠC Dukla) 43,32, 2. Vargová (ŠG Košice) 40,73, 3. Krasňanová (Slávia UK) 39,70

5000 m chôdza: 1. Czaková (VŠC Dukla) 22:45,29, 2. Hornáková (Dubnica) 24:45,35, 3. Škantárová (AK Bacúch) 26:29,71

4 x 400 m: 1. Slávia Trnava 3:54,61, 2. ŠK ŠOG Nitra 4:05,21, 3. Spartak Dubnica 4:06,76

Poradie v 2. kole (neoficiálne): 1. VŠC Dukla B. Bystrica 135, 2. Spartak Dubnica 96,5, 3. ŠK ŠOG Nitra 86, 4. Slávia UK Bratislava 53, 5. Slávia Trnava 51, 6. AC Nové Zámky 36, 7. Slávia TU Košice 21,5.

Poradie po 2. kole (neoficiálne): 1. VŠC Dukla B. Bystrica 14 hlavných bodov, 2. Spartak Dubnica 11, 3. Slávia UK Bratislava 10, 4. ŠK ŠOG Nitra 9, 5. Slávia Trnava 6, 6. AC Nové Zámky 3, 7. Slávia TU Košice 3. Pri rovnakom počte hlavných bodov rozhodujú o umiestení pomocné body.

Výsledky - Memoriál Janusza Kusocinského v poľskom Štetíne

Muži - kladivo: 1. Pars (Maď.) 79,35 m, 2. Marcel Lomnický (SR) 78,40, 3. Fajdek (Poľ.) 78,15, 4. Nazarov (Tadž.) 78,08, 5. Kryvickij (Biel.) 77,69, 6. W. Nowicki (Poľ.) 75,87.

Streľba

Slovenskí reprezentanti v trape úspešne účinkovali na pretekoch Svetového pohára v streľbe zo všetkých zbraní v nemeckom Mníchove.

V dvojdňovej súťaži mužov sa všetci traja umiestnili v konkurencii 133 strelcov do 23. priečky, na ktorej figuroval Mário Filipovič so 122 terčmi (24-25-24-24-25). Ešte o jeden terč viac mali na konte ďalší dvaja Slováci. Erik Varga i Marián Kovačócy v sobotňajšej druhej časti kvalifikácie ani raz nezaváhali (v piatok spravili po dve chyby) a takisto ako deň predtým ich reprezentačnú kolegyňu Zuzanu Štefečekovú, ktorá skončila desiata, ich od rozstrelu o účasť vo vyraďovacej časti delil jeden bod. Varga, ktorý bol v máji druhý na SP v kazašskom Almaty, obsadil so 123 terčmi (24-24-25-25-25) napokon 9. pozíciu a Kovačócy bol so 123 terčmi (24-24-25-25-25) dvanásty. Vo vyrovnaných a dramatických pretekoch si víťazstvo vystrieľal Antonio Bailon zo Španielska.

Výsledky - sobota

trap

muži (konečné poradie): 1. Antonio Bailon (Šp.) 124 b. /k. o. rozstrel 1/ (v kvalifikácii) - semifinále 15, finále 15, 2. Massimo Fabbrizi (Tal.) 124 /k. o. rozstrel 1/ - semifinále 15, finále 14, 3. Fehaid Aldeehani (Kuv.) 124 /k. o. rozstrel 1/ - semifinále 14, o 3. miesto 15, ... 9. Erik Varga 123, 12. Marián Kovačócy 123, 23. Mário Filipovič 122, mimo súťaže Roman Gese 121, Benjamín Jurkovič (všetci SR) 119

Pozemný hokej

Výsledky sobotňajších stretnutí na majstrovstvách sveta mužov a žien v pozemnom hokeji v holandskom Haagu (31. mája - 15. júna):

MUŽI (spolu 12 krajín, zlato obhajuje Austrália):

Základná A-skupina:

Španielsko - Belgicko 2:5 (0:3)

India - Malajzia 3:2 (1:0)

Anglicko - Austrália 0:5 (0:4)

ŽENY (spolu 12 krajín, zlato obhajuje Argentína):

Základná A-skupina:

Kórejská republika - Belgicko 4:2 (1:1)

Japonsko - Nový Zéland 1:4 (0:1)

Austrália - Holandsko 0:2 (0:0)


Pozemní hokejisti KPH Rača zvíťazili vo svojom úvodnom zápase III. divízie Európskeho pohára klubov nad maďarským tímom Épitok HC 3:2.

Výsledky - III. divízia EP klubov

A-skupina:

AD Lousada - HK Triglav Predanovci 7:1 (3:1)

HC NSA Sofia - Ardas-Rudamina 6:0 (1:0)

B-skupina:

Építök HC (Maď.) - HK Jedinstvo (Chor.) 2:7 (1:0)

Slagelse HC (Dán.) - KPH Rača (SR) 1:1 (0:0)

Pozemní hokejisti ŠK Šenkvice síce vyhrali v piatkovom zápase II. divízie Európského pohára klubov nad švédskym tímom Partille SC prvý polčas 2:1, ale napokon ťahali za kratší koniec a prehrali 2:3.

Výsledky - II. divízia EP klubov

piatok:

HC Gomel - Eagles HC 2:4 (2:3)

Partille SC - ŠK Šenkvice 3:2 (1:2)

Soerbymagle HK - Gaziantep Polisgucu SK 1:3 (1:1)

Sobota:

Eagles HC - ŠK Šenkvice 0:7 (0:5)

Partille SC - HC Gomel 3:1 (1:0)

Soerbymagle HK - Luzerner SC 1:4 (0:1)

Tenis

ATP Challenger v Košiciach

Súhrn výsledkov slovenských tenistov v sobotňajších stretnutiach 1. a 2. kola trojkolovej kvalifikácie o postup do budúcotýždňovej hlavnej súťaži dvojhry na 12. ročníku turnaja ATP Challenger Tour Košice Open v areáli Anička na Kostolianskej ceste v Košiciach (dotácia 35 000 eur + H, antuka)

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo:

Marek Semjan (SR-6) - voľný žreb

Filip Horanský (SR-8) - voľný žreb

Michal Pažický (SR) - voľný žreb

Jakub Belán (SR) - Štefan Kačala (SR) 6:2, 6:2

Martin Blaško (SR) - Erik Chren (SR) 6:2, 6:3

Samuel Galdun (SR) - Martin Belán (SR) 6:3, 6:3

Tomáš Jarco (SR) - Peter Samoši (SR) 6:2, 6:0

Juraj Simčák (SR) - Tomáš Výrostko (SR) 6:4, 6:2

2. kolo:

Marek Semjan (SR-6) - Martin Blaško (SR) 6:3, 7:6 (2)

Michal Pažický (SR) - Filip Horanský (SR-8) 6:3, 5:7, 7:5

Frank Dancevic (Kan.-1) - Tomáš Jarco (SR) 6:0, 6:1

Blažej Koniusz (Poľ.-2) - Juraj Simčák (SR) 6:1, 6:1

Boris Pašanski (Srb.-4) - Samuel Galdun (SR) 6:0, 6:3

Andriej Kapaš (Poľ.-7) - Jakub Belán (SR) 6:1, 6:0

ATP Challenger vo Fürthe

Slovenský tenista Andrej Martin nasadený ako štvrtý prehral v sobotňajšom zápase semifinále dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Franken Challenge v nemeckom Fürthe (dotácia 35 000 eur, antuka) so španielskym rovesníkom Ínigom Cervantesom-Huegunom (521., tzv. chránený renking v podobe 148. miesta) za 53 minút 0:6, 3:6. Dvadsaťštyriročný Bratislavčan Andrej Martin (158.) sa budúci týždeň predstaví na challengeri v Košiciach.

Dvojhra - semifinále

Ínigo Cervantes-Huegun (Šp.) - Andrej Martin (SR-4) 6:0, 6:3 za 53 minút

ITF v Budapešti

Výsledok slovenskej tenistky Zuzany Luknárovej vo finále štvorhry na turnaji ITF v maďarskej Budapešti (dotácia 10 000 USD, antuka vonku)

Štvorhra - finále:

Sofia Blancová, Adrijana Lekajová (Arg./Chor.-4) - Zuzana Luknárová, Jevgenija Paškovová (SR/Rus.-3) 7:6 (5), 6:3

Triatlon

Výsledky sobotňajšieho 4. kola triatlonového Slovenského pohára - Senec Triathlon:

Muži: 1. László Tarnai 1:48:22,0 h, 2. Kristóf Anheuer +2:49,4 min, 3. Máté Balogh (všetci Maď.) +4:37,5,... 5. Šimon Žáčik (SMTA Nitra) +6:04,9

Ženy: 1. Zuzana Vojteková (triklub Orava) 2:05:04,9 h, 2. Barbora Listopadová (VŠC Dukla Banská Bystrica) +3:48,3 min, 3. Dana Ignačáková +5:30,6

Športová gymnastika

"GYM Festival 2014" - Trnava (7. - 8. júna) - sobotňajšie výsledky:

Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky (MM SR) - viacboj:

Ženy a juniorky (spoločná súťaž, klasifikovaných spolu 22 gymnastiek): 1. Anna Pavlovová (Azer.) 55,400 bodu (preskok: 14,900, bradlá: 12,800, kladina: 13,900, prostné: 13,800), 2. Lisa-Katharina Hillová (Nem.) 54,100, 3. Barbora Mokošová (SR/Slávia UK Bratislava) 52,150 (preskok: 13,150, bradlá: 12,600, kladina: 12,400, prostné: 14,000), ...11. Dominika Korpová (SR/GK Nové Zámky) 46,900 (preskok: 13,150, bradlá: 10,650, kladina: 11,400, prostné: 11,700), 21. Viera Tranžíková (SR/KGŠ Slávia Trnava) 23,450 (absolvovala iba dve disciplíny: kladina: 12,050, prostné: 11,400)

Box

Medzinárodný turnaj v boxe VC Ústí nad Labem (4. - 7. júna 2014) - sobotňajšie výsledky Slovákov:

Finále:

kategória do 81 kg: Matúš Strnisko (SR) - Simone Fiori (Tal.) 0:3 na body

do 91 kg: Erik Tlkanec (SR) - Levan Guledani (Gruz.) 0:3 na body

Plážový volejbal

V sobotňajšom finále majstrovstiev Európy v plážovom volejbale žien v talianskom Cagliari zvíťazil holandský pár Madelein Meppelinková, Marleen van Ierselová nad švajčiarskou dvojicou Tanja Goricanecová, Tanja Hüberliová 2:0.

Na 9. priečke skončili Slovenky Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová.

Výsledky ME žien:

finále:

Tanja Goricanecová/Tanja Hüberliová (Švajč.) - Madelein Meppelinková/Marleen van Ierselová (Hol.) 0:2 (-17, -16)

o 3. miesto:

Laura Ludwigová/Kira Walkenhorstová (Nem.) - Victoria Bienecková/Julia Großnerová (Nem.) 2:0 (12, 18)

Šerm

Majstrovstvá Európy v šerme vo francúzskom Štrasburgu - výsledky:

Kord mužov: 1. András Rédli (Maď.), 2. Paolo Pizzo (Tal.), 3. Max Heinzer (Švaj.) a Jean-Michel Lucenay (Fr.),... 70. Štefan Cipár (SR)

Americký futbal

Majstrami Európy v americkom futbale sa stali Nemci, keď v sobotňajšom finále na štadióne Ernsta Happela vo Viedni zdolali domácich Rakúšanov 30:27 po dvojnásobnom predĺžení. Bronz putoval do Francúzska.

Výsledky sobotňajších zápasov o konečné umiestnenie na majstrovstvách Európy v americkom futbale v Rakúsku:

Zápas o 3. miesto: Francúzsko - Fínsko 35:21

Finále: Rakúsko - Nemecko 27:30 po dvojnásobnom predĺžení

Bejzbal

Výsledky piatkových stretnutí zámorskej bejzbalovej súťaže MLB

Chicago Cubs - Miami 5:3 po 13. zmene

Baltimore - Oakland 3:4 po 11. zmene

Pittsburgh - Milwaukee 15:5

Toronto - St. Louis 3:1

Detroit - Boston 6:2

Cincinnati - Philadelphia 0:8

Tampa Bay - Seattle 4:0

Texas - Cleveland 6:4

Kansas City - New York Yankees 2:4

Minnesota - Houston 4:5

Colorado - Los Angeles Dodgers 2:7

Arizona - Atlanta 2:5

Los Angeles Angels - Chicago White Sox 8:4

San Diego - Washington 0:6

San Francisco - New York Mets 4:2

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  2. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  3. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  7. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  8. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  10. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  1. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  2. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  3. Jakub Mankovecký z SPU v Nitre bol opäť úspešný v reze viniča
  4. Hitparáda štiav
  5. 14. ročník AmCham „Job Fair“ v Košiciach
  6. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  7. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  8. Malé knedličky, veľké dojmy
  9. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  10. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 10 836
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 7 676
  3. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 5 928
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 5 629
  5. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 5 320
  6. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 5 276
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 369
  8. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo 2 812
  9. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 2 221
  10. Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa 2 191

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Zoznam vecí, na ktorých chce ušetriť štátna zdravotná poisťovňa

Výber úsporných opatrení, ako ho navrhla Všeobecná zdravotná poisťovňa.

KOMENTÁRE

Pozrime sa na pád predsedu Danka z výslnia

Aj keby výložky z pyžamy neodpáral, určite im už bozkami lásku neprejavuje.

EKONOMIKA

UPC zvyšuje ceny internetu a televízie. Čo môžete robiť?

Káblová spoločnosť mení služby uprostred viazanosti.

Neprehliadnite tiež

Podpora prišla na pohrebnom aute, majster po vyhodení kouča zabral

Ak to videl Claudio Ranieri, musí si hovoriť, kde toto nadšenie bolo pred týždňom, rýpol si Gary Neville.

Budaj bol pri debute iba na striedačke, Gáborík strelil gól a asistoval

Peter Budaj a Marián Gáborík boli donedávna spoluhráčmi v Los Angeles Kings.

TV

Sagan pôjde ďalšiu klasiku už v sobotu

Peter Sagan má za sebou veľmi úspešný štart do sezóny jarných klasík.

Stalo sa mu to prvý raz. Curry nepremenil ani jeden z jedenástich trojkových pokusov

Napriek trápeniu svojho lídra basketbalisti Golden State uspeli.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop