Wales 1:0 1:0 Slovensko
Koniec | Aktualizované o 16:57 | Sledujte naživo

Športové výsledky (8. 6. 2014). Francúzi rozdrvili Jamajku 8:0

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

TENIS

Rebríček ATP Entry k 9. júnu:

1. (1.) Rafael Nadal (Šp.) 12.500, 2. (2.) Novak Djokovič (Srb.) 12.330, 3. (3.) Stan Wawrinka (Švajč.) 5480, 4. (4.) Roger Federer (Švajč.) 4945, 5. (8.) Andy Murray (V. Brit.) 4840, 6. (6.) Tomáš Berdych (ČR) 4680, 7. (5.) David Ferrer (Šp.) 4190, 8. (7.) Juan Martin Del Potro (Arg.) 4125, 9. (9.) Miloš Raonič (Kan.) 3245, 10. (17.) Ernests Gulbis (Lot.) 2725...57. (59.) Martin KLIŽAN (SR) 840, 89. (88.) Lukáš LACKO (SR) 617, 131. (166.) Norbert GOMBOS (SR) 430, 146. (158.) Andrej MARTIN (SR) 400, 188. (211.) Miloslav MEČÍŘ ml. 263

Rebríček WTA k 8. júnu:

1. (1.) Serena Williamsová (USA) 9660, 2. (2.) Na Li (Čína) 7450, 3. (4.) Simona Halepová (Rum.) 6435, 4. (3.) Agnieszka Radwaňská (Poľ.) 5990, 5. (8.) Maria Šarapovová (Rus.) 4741, 6. (6.) Petra Kvitová (ČR) 4570, 7. (7.) Jelena Jankovičová (Srb.) 3995, 8. (5.) Victoria Azarenková (Biel.) 3841, 9. (9.) Angelique Kerberová (Nem.) 3830, 10. (10.) Dominika CIBULKOVÁ (SR) 3735.., 31. (31.) Daniela HANTUCHOVÁ (SR) 1586, 35. (34.) Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 1360, 55. (56.) Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ (SR) 974, 64. (60.) Jana ČEPELOVÁ (SR) 886

ATP v Halle

Dvojhra - 1. kolo:

Dustin Brown (Nem.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 6:3, 6:4

Peter Gojowczyk (Nem.) - Michal Przysiezny (Poľ) 7:5, 6:4

Pierre-Hugues Herbert (Fr.) - Jerzy Janowicz (Poľ.-8) 7:6 (5), 6:2

Philipp Kohlschreiber (Nem.) - Andreas Seppi (Tal.) 6:3, 6:4

Joao Sousa (Portug.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 6:4, 6:2

ATP v Queen´s Clube

Dvojhra - 1. kolo:

Nicolas Mahut (Fr.-13) - Marsel Ilhan (Tur.) 6:3, 6:4

Sam Querrey (USA) - Jérémy Chardy (Fr.-14) 6:7 (4), 7:6 (4), 7:6 (5)

Kenny De Schepper (Fr.) - Somdev Devvarman (India) 6:4, 7:5

James Duckworth (Aus.) - Dudi Sela (Izr.) 0:6, 7:6 (5), 6:4

Daniel Evans (V. Brit.) - Jürgen Melzer (Rak.) 6:3, 6:7 (5), 7:6 (2)

Lleyton Hewitt (Aus.) - Daniel Gimeno-Traver (Šp.) 6:3, 6:3

Denis Kudla (USA) - Michael Russell (USA) 4:6, 6:3, 6:1

Dušan Lajovič (Srb.) - Feliciano López (Šp.-10) 3:6 - prerušené pre dážď, stretnutie dohrajú v utorok

Adrian Mannarino (Fr.) - Daniel Cox (V. Brit.) 7:5, 6:2

Paul-Henri Mathieu (Fr.) - Aljaž Bedene (Slovin.) 7:6 (2), 6:4

Sergij Stachovskij (Ukr.) - Daniel Brands (Nem.) 7:5, 6:2

Bernard Tomic (Aus.) - Tim Smyczek (USA) 6:4, 3:6, 7:5

James Ward (V. Brit.) - Blaž Rola (Slovin.) 7:5, 6:4

WTA v Birminghame

Dvojhra - 1. kolo:

Šuaj Čang (Čína-9) - Eleni Daniilidouová (Gréc.) 7:5, 6:4

Yanina Wickmayerová (Belg.) - Bojana Jovanovská (Srb.-10) 6:4, 6:4

Madison Keysová (USA-11) - Teliana Pereirová (Braz.) 6:3, 6:3

Victoria Duvalová (USA) - Caroline Garciová (Fr.-13) 6:2, 6:4

Alison Riskeová (USA-15) - Ľudmila Kičenoková (Ukr.) 7:6 (3), 6:3

Mona Barthelová (Nem.) - Ajla Tomljanovičová (Chor.) 6:1, 6:4

Belinda Bencicová (Švaj.) - Donna Vekičová (Chor.) 6:4, 6:4

Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) - Paula Ormaecheová (Arg.) 6:3, 6:1

Lauren Davisová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.) 6:3, 3:6, 6:2

Camila Giorgiová (Tal.) - Katy Dunnová (V. Brit.) 4:6, 6:1, 2:1 - skreč, Dunnová odstúpila

Naďa Kičenoková (Ukr.) - Sharon Fichmanová (Kan.) 6:7 (6), 7:6 (2), 6:3

Varvara Lepčenková (USA) - Alison van Uytvancková (Belg.) 6:4, 6:0

Šahar Peerová (Izr.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 4:6, 6:2, 6:2

Virginie Razzanová (Fr.) - Karolína Plíšková (ČR) 7:6 (1), 6:3

Francesca Schiavoneová (Tal.) - Ťie Čeng (Čína) 6:3, 6:4

CoCo Vandeweghová (USA) - Zarina Dijasová (Kaz.) 6:4, 7:5

ATP Challenger v Prahe

Slovenský tenista Adrian Sikora zvíťazil v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Prague Open v Prahe (dotácia 42 500 eur, antuka) nad kazašským reprezentantom Oleksandrom Nedoviesovom nasadeným ako tretím za 133 minút 6:7 (2), 6:3, 6:3.

Dvojhra - 1. kolo:

Adrian Sikora (SR) - Oleksandr Nedoviesov (Kaz.-3) 6:7 (2), 6:3, 6:3 za 133 minút

ATP Challenger v Košiciach

Dvojhra - 1. kolo:

Frank Dancevic (Kan.) - Patrik Fabian (SR) 6:1, 6:1 za 53 minút

Vladimir Ignatik (Biel.) - Michal Pažický (SR) 6:1, 6:3 za 56 minút

Andriej Kapaš (Poľ.) - Dominik Šproch (SR) 6:2, 6:2 za 66 minút

Adrian Ungur (Rum.-3) - Michal Konečný (ČR) 6:4, 6:0

Gerald Melzer (Rak.-5) - Björn Phau (Nem.) 6:1, 2:0 - skreč, Phau odstúpil

Aldin Šetkič (Bosna a Herc.) - Pedja Krstin (Srb.) 6:3, 6:4

Štvorhra - 1. kolo:

Facundo Arguello, Ariel Behar (Arg./Urug.-3) - Andrej Martin, Igor Zelenay (SR) 7:6 (6), 6:7 (4), 17:15 (zápasový tajbrejk) za 135 minút

André Ghem, Fabricio Neis (Braz.) - Filip Havaj, Juraj Simčák (SR) 6:4, 6:2 za 56 minút

Andriej Kapaš, Blažej Koniusz (Poľ.-4) - Alexandru-Daniel Carpen, Hans Podlipnik-Castillo (Rum./Čile) 7:6 (4), 7:6 (3) Daniel Muňoz-De La Nava, Wayne Odesnik (Šp./USA) - Radu Albot, Arťom Smirnov (Mold./Ukr.) 7:6 (6), 4:6, 10:8 (zápasový tajbrejk)


FUTBAL

Príprava

Francúzsko - Jamajka 8:0 (3:0)

Góly: 20. a 66. Matuidi, 38. a 63. Benzema, 77. a 89. Griezmann, 17. Cabaye, 53. Giroud

San Maríno - Albánsko 0:3 (0:2)

Góly: 28. Mavraj, 32. Vajushi, 73. Vila

Francúzsko - Jamajka 8:0 (3:0)

Góly: 20. a 66. Matuidi, 38. a 63. Benzema, 77. a 89. Griezmann, 17. Cabaye, 53. Giroud

Fluminense (Braz.) - Taliansko 3:5 (2:2)

Góly: 25. Chiquinho, 37. Carlinhos, 64. M. Carvalho - 31., 53. a 54. Immobile, 23. a 55. Insigne


VOLEJBAL - Svetová liga

A-skupina:

RÍM

Taliansko - Poľsko 3:1 (21, 20, -15, 17)

B-skupina:

SOFIA

Bulharsko - Srbsko 2:3 (-18, -21, 20, 22, -11)

C-skupina:

ANTVERPY

Belgicko - Kanada 3:1 (31, 12, -21, 23)

CANBERRA

Austrália - Fínsko 2:3 (-28, 19, 17, -21, -9)

D-skupina:

STUTTGART

Nemecko - Francúzsko 1:3 (19, -23, -20, -30)

BUENOS AIRES

Argentína - Japonsko 3:0 (22, 24, 15)

E-skupina:

ALMERE

Holandsko - Portugalsko 2:3 (-22, 21, -23, 21, -10)

F-skupina:

MEXICO CITY

Turecko - Tunisko 3:1 (-23, 20, 22, 18)

Mexiko - Kuba 0:3 (-21, -21, -22)

G-skupina:

CAROLINA

Čína - Slovensko 3:1 (-23, 20, 22, 18)

Portoriko - Španielsko 2:3 (-24, 18, -20, 21, -17)


ATLETIKA

Dva slovenské pokusy o splnenie limitu na augustové majstrovstvá Európy v atletike vo švajčiarskom Zürichu na pondelkovom 21. ročníku memoriálu Josefa odložila v Prahe nevyšli.

V diaľke žien skončila Jana Velďáková (VŠC Dukla B. Bystrica) na 6. mieste v tohtosezónnom maxime 642 cm, no od limitu ju delilo 13 cm. Zverenka trénera Dubovského mala v súťaži platné dva pokusy - tretí (640) a šiesty (642). Od tretej priečky Lotyšky Grivovej ju delilo len 9 cm. Zvíťazila iná Lotyška Aiga Grabusteová v osobnom rekorde 669 cm.

Jozef Pelikán (Slávia UK Bratislava) dobehol v hlavnej memoriálovej disciplíne na 1500 m deviaty časom 3:44,95 min, no za limitom na ME zaostal o 4,45 sekundy.

Výsledky:

Muži - 200 m: 1. Talbot (V. Brit.) 20,36, 2. Zalewski (Poľ.) 20,42, 3. Mathieu (Bah.) 20,50, 400 m: 1. Raovič (Srb.) 46,21, 1500 m: 1. Maiyo (Keňa) 3:36,21, 2. Holuša (ČR) 3:36,32, 3. Smirnov (Rus.) 3:39,09,... 9. Jozef Pelikán (SR) 3:44,95, 5000 m: 1. D. Komen (Keňa) 13:33,67, 110 m prek.: 1. O´Farrill (Kuba) 13,19, 2. S. Brathwaite (Barb.) 13,29, 3. Berger (USA) 13,39, 400 m prek.: 1. Flannery (V. Brit.) 49,43, 2. Chalyj (Rus.) 49,55, 3. Wyatt (USA) 50,01, žrď: 1. Lisek (Poľ.) 582, 2. Balner 560, 3. Kudlička (obaja ČR) 560, guľa: 1. Prášil (ČR) 20,52, 2. Lesnoj (Rus.) 20,50, 3. Staněk (ČR) 20,31, disk: 1. Gudžius (Lit.) 62,42, oštep: 1. Frydrych 85,07 - európsky výkon roka, 2. Vadlejch (obaja ČR) 82,48, 3. Grzeszczuk (Poľ.) 81,18.

Ženy - 100 m: 1. Čechová (ČR) 11,44, 800 m: 1. Ulogová (Rus.) 2:01,87, 2. Masná (ČR) 2:02,16, 100 m prek.: 1. Thomasová (USA) 12,84, žrď: 1. Šilhanová (ČR) 435, diaľka: 1. Grabusteová (Lot.) 669, 2. Stuartová (Bah.) 664, 3. Grivová (Lot.) 651,... 6. Jana Velďáková (SR) 642, kladivo: 1. Novožilovová (Ukr.) 70,29, 2. Meňkovová(Biel.) 67,54, oštep: 1. Špotáková (ČR) 63,06, 2. Hjalmsdóttirová (Isl.) 60,03.

Národný program:

Muži - 800 m: 1. Vystrk ČR) 1:51,36,... 4. Timoranský 1:52,53, 5. Lendvorský 1:5279, 9. P. Ďurec (všetci SR) 1:54,53, diaľka: Juška (ČR) 794


ŠERM

Majstrovstvá Európy v šerme vo francúzskom Štrasburgu - pondelok - výsledky:

Fleuret mužov: 1. James-Andrew Davis (V. Brit.), 2. Alexej Čeremisinov (Rus.), 3. Peter Joppich (Nem.) a Erwann Le Péchoux (Fr.)

Šabľa žien: 1. Oľga Charlanová (Ukr.), 2. Jekaterina Djačenková (Rus.), 3. Rossella Gregoriová (Tal.) a Vassiliki Vougiouková (Gréc.)


POZEMNÝ HOKEJ

Výsledky pondelňajších stretnutí na majstrovstvách sveta mužov a žien v pozemnom hokeji v holandskom Haagu (31. mája - 15. júna):

MUŽI (spolu 12 krajín, zlato obhajuje Austrália):

Základná A-skupina:

Austrália - India 4:0 (4:0)

Španielsko - Malajzia 5:2 (2:1)

Belgicko - Anglicko 2:3 (1:1)

ŽENY (spolu 12 krajín, zlato obhajuje Argentína):

Základná A-skupina:

Nový Zéland - Austrália 0:0

Holandsko - Kórejská republika 3:0 (1:0)

Japonsko - Belgicko 2:2 (0:0)

Turnaj EPM mužov (Champions Challenge III) v pozemnom hokeji v Bratislave - pondelňajšie výsledky duelov o umiestnenie:

Ardas-Rudamina (Lit., 4. tím zo základnej A-skupiny) - HK Jedinstvo (Chor., 3. tím zo základnej B-skupiny) 3:2 (1:0)

HK Triglav Predanovci (Slovin., 3A) - Építök HC (Maď., 4B) 8:3 (2:1)

HC NSA Sofia (Bul., 2A) - Slagelse HC (Dán., 1B) 3:3 (2:1), v rozstrele 4:5

AD Lousada (Portug., 1A) - KPH Rača (SR, 2B) 2:2 (2:1), v rozstrele 4:2

Konečné poradie Európskeho pohára majstrov (Champions Challenge III) v pozemnom hokeji mužov v Bratislave (6. - 9. júna):

1. AD Lousada (Portug.) a Slagelse HC (Dán.) - oba kluby postúpili do vyššej divízie Champions Challenge II EPM 2015, 3. KPH Rača (SR) a HC NSA Sofia (Bul.), 5. Ardas-Rudamina (Lit.) a HK Triglav Predanovci (Slovin.), 7. HK Jedinstvo (Chor.) a Építök HC (Maď.) - obidva tímy na 7. priečke zostúpili do nižšej divízie Champions Challenge IV EPM 2015

Výsledky - II. divízia EP klubov:

ŠK Šenkvice - Gaziantep Polisgucu SK 2:5 (0:2)

Partille SC - Luzerner SC 0:8 (0:2)

HC Gomel - Soerbymagle HK 2:3 (0:2)


Streľba

Slovenský reprezentant v športovej streľbe Hubert Andrzej Olejnik triumfoval v dvojitom trape na podujatí Svetového pohára v Mníchove. Olejnik vo finále zdolal Waltona Ellera z USA 29:28.

Olejnik obsadil v kvalifikácii piate miesto výkonom 146 bodov, v semifinále netrafil z 30 terčov iba jeden, rovnako ako aj Eller a Brit Tim Kneale. V následnom rozstrele si však s Američanom zaistili postup do finálového súboja. V ňom sa Eller pomýlil na šiestom a 28. terči, pričom Olejnik minul iba desiaty a tak sa tešil zo svojho premiérového triumfu na podujatí Svetového pohára.

Japonec Tomojuki Macuda triumfoval v pištoli na 50 m. V osemčlennom finále mal najpresnejšiu mušku a zvíťazil s nástrelom 194. Druhý skončil Číňan Wang Č'-wej, tretiu priečku obsadil Španiel Pablo Carrera. Najlepšie umiestnenie zo Slovákov dosiahol Juraj Tužinský, ktorý skončil na 14. mieste. O štyri priečky nižšie sa umiestnil Ján Fabo, Pavol Kopp bol 25.

výsledky:

muži:

50 m pištoľ: 1. Tomojuki Macuda (Jap.) 194 b, 2. Wang Č'-wej (Čína) 192,4, 3. Pablo Carrera (Šp.) 172,8 ... 14. Juraj TUŽINSKÝ, 18. Ján FABO, 25. Pavol KOPP (všetci SR)

dvojitý trap:

finále: Hubert Andrzej OLEJNIK (SR) - Walton Eller (USA) 29:28, o bronz Jeffrey Holguin (USA) - Tim Kneale (V.Brit.) 28:26

ženy:

športová pištoľ 30+30:

finále: Gundegmaa Otryadová (Mong.) - Munkhbayar Dorjsurenová (Nem) 8:0, o bronz: Čang Ťing-ťing (Čína) - Čchen Jing (Čina) 8:2


Kulturistika

Celkoví víťazi Olympia Amateur Europe 2014 a držitelia profesionálnych kariet:

Bikiny fitness: Alla Semenovová (Ukr.)

Womens fitness: Liudmila Nikitinová (Rus.)

Mens physique: Mario Hervas (Špan.)

Womens physique: Alina Cepurnieniová (Lit.)

Kulturistika: Roman Fritz (Nem.)

Konečné výsledky Olympia Amateur Europe 2014:

ženy:

Bikiny fitness do 163 cm:

1. Sabina PLEVÁKOVÁ (SR), 2. Stephanie Davisová (Rak.), 3. Kateryna Tkačenková (Ukr.), 4. Marija Nacevová (Mac.), 5. Sandra Jokicová (Nór.), 6. Daria Amelčenková (Ukr.)

Bikiny fitness do 168 cm: 1. Olga Viazmetinovová (Ukr.), 2. Karina Skowronská (V.Brit.), 3. Elena Sokolovová (Rus.), 4. Denisa LIPOVSKÁ (SR), 5. Ruth Dalesová (V.Brit.), 6. Egli Ellerová-Nabiová (Est.)

Bikiny fitness nad 168 cm: 1. Alla Semenovová (Ukr.), 2. Paula Banotová (Poľ.), 3. Olivia POHANKOVÁ (SR), 4. Olga Putrovová (Rus.), 5. Karen Lindová Thompsonová (Isl.), 6. Nelli Moškinová (Rus.)

fitness do 163 cm: 1. Nikolett Szabóová (Maď.), 2. Dorottya Ágostonová (Maď.), 3. Vera Jegorovová (Rus.), 4. Dominika KRAFČÍKOVÁ (SR), 5. Marianna HOLBOVÁ (SR)

fitness nad 163 cm: 1. Liudmila Nikitinová (Rus.), 2. Tatiana Dvorcovová (Rus.), 3. Barbora SEČKÁROVÁ (SR), 4. Oksana Orobecová (Ukr.), 5. Olga Demčuková (Ukr.)

Womens physique do 163 cm: 1. Alina Cepurnieniová (Lit.), 2. Olga Černousová (Ukr.), 3. Anastasia Papoutsakiová (Grécko), 4. Andrijana Dabicová (Rak.), 5. Muriel Boumazzaová (Fr.), 6. Mara Finová (Tal.)

Womens physique nad 163 cm: 1. Ester Parisiová (Tal.), 2. Joanna Romanová (Špan.), 3. Tetyana Micheičiková (Ukr.), 4. Olga Bogrunovová (Rus.), 5. Daniela Pfeifferová (Nem.), 6. Minette Onlerová (Švéd.)

muži:

Mens physique do 178 cm: 1. Mario Hervas (Špan.), 2. Pontus Koskelainen (Švéd.), 3. Jorge Martinez Beas (Špan.), 4. Regimantas Sinkevicius (Lit.), 5. Ben Noy (Veľ. Brit.), 6. Štěpán Ginzel (ČR)

Mens physique nad 178 cm: 1. Tomas Uroska (Lit.), 2. Ladislav Nový (ČR), 3. Jonáš Fidler (ČR), 4. Martin Mester (ČR), 5. Nikola Cigolinov (ČR), 6. Juan Jose Perez (Špan.)

Kulturistika - do 80 kg: 1. Vojtěch Koritenský (ČR), 2. Karim Boumazza (Franc.), 3. Andrej Jasčenko (Ukr.), 4. Alex Zuccao (Tal.), 5. Alexei Denisov (Rus.), 6. Ismail Borucu (Nem.)

Kulturistika - do 90 kg: 1. Igor Ozernoj (Rus.), 2. Martin KRAKOVSKÝ (SR), 3. Jakub Šubrt (ČR), 4. Josef Furin (ČR), 5. Filip Grznár (ČR), 6. Antonio Gutierrez (Špan.)

Kulturistika - do 100 kg: 1. Milan Šádek (ČR), 2. Mihal Zupan (Slovin.), 3. Avraam Kyriacou (Cyp.), 4. Tomasz Bobrowski (Poľ.), 5. Manuel Narath (Rak.), 6. Tomasz Lech (Poľ.)

Kulturistika - nad 100 kg: 1. Roman Fritz (Nem.), 2. Petar Klančir (Chorv.), 3. David Hoffmann (Nem.), 4. Martin Dráb (ČR), 5. Michael Muzo (Hol.), 6. Arthur Kovalev (Ukr.)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci
  2. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
  3. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  4. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov
  5. Investment Advisory Guide for Slovakia
  6. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  7. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  8. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  9. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  10. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  1. Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK
  2. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci
  3. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
  4. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?
  5. Burza pracovných príležitostí opäť na Stavebnej fakulte STU
  6. Počet ochorení na rakovinu stále stúpa. Nepodceňujte prevenciu
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov
  9. Forum Prešov má platné stavebné povolenie a začína s výstavbou
  10. Slávnostná inaugurácia rektora a dekanov fakúlt EU v Bratislave
  1. Žiaci sa šikanovali, dnes si pomáhajú. Pomohlo sedem krokov 24 888
  2. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov 20 832
  3. Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci 20 076
  4. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky 17 363
  5. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 15 914
  6. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 12 646
  7. Forum Prešov má platné stavebné povolenie a začína s výstavbou 6 879
  8. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 5 047
  9. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 4 954
  10. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 4 664

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.

Neprehliadnite tiež

Peter Pekarík sleduje, ako Daniel James strieľa úvodný gól zápasu Wales - Slovensko v kvalifikácii o postup na ME vo futbale 2020.
Marek Hamšík.
	
Na snímke slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová počas rozlúčky s kariérou v cieli pretekov s hromadným štartom žien na 12,5 km počas 9. finálového kola Svetového pohára v biatlone v nórskom Holmenkollene 24. marca 2019.

Nór Kläbo triumfoval v Quebecu a obhájil veľký glóbus v behu na lyžiach

Trojnásobný majster sveta na poslednom stúpaní odrazil útok Blošunova a Harveyho.

Na snímke nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo pózuje s malým góbusom po tom, ako vyhral súťaž Svetového pohára na 15 km klasicky s hromadným štartom v Quebecu 23. marca 2019.

Reakcie osobností: Kuzminová si zaslúži rešpekt, je príkladom pre všetkých

Pozrite si ako zareagovali osobnosti na koniec kariéry Anastasie Kuzminovej.

Na snímke slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová na strelnici v pretekoch žien na 12,5 km s hromadným štartom počas 9. finálového kola Svetového pohára v biatlone v nórskom Holmenkollene 24. marca 2019.