Michal Hreus s Ondrejom Gajdošom zo SME skončili druhí na mediálnom turnaji

(Autor: Stars for Stars)
Sportnet|9. jún 2014 o 07:20

Na prvom ročníku Media Cup 2014 sa predstavilo viacero známych športovcov.

Prvý ročník turnaja STARS for STARS Media Cup 2014, kde si zahrali zápasy v sobotu vo štvorhre bývalí či súčasní športovci vyhrali bývalá redaktorka RTVS Kristína Kormúthová s redaktorom z Digi Sport Marekom Vaňousom.

Darilo sa aj redakcii SME, keď dlhoročný športový redaktor Ondrej Gajdoš spolu s vicemajstrom sveta Michalom Hreusom skončil na druhom mieste. Vo finále prehrali len tesne 4:6.

Viacero známych mien

Na turnaji nechýbali známe mená z hokeja - Michel Miklík, Rastislav Pavlikovský, Róbert Petrovický, Zdeno Cíger, spomínaný Michal Hreus či Marián Bezák. Futbalistov zastupovali Szilárd Németh, Jozef Majoroš a Jozef Juriga a biatlon Matej Kazár. Do klubu zavítal aj dvojnásobný víťaz Gagarinovho pohára Dominik Graňák, ktorý však nemohol nastúpiť na zápasy, keďže ho nedávno operovali.

"Bolo to výborné, aj keď nám už vo finále došli sily. Od rána toho bolo dosť. Za stavu 1:4 sme sa výborne vrátili do zápasu a mali sme potom za stavu 4:4 dve výhody. Tam sme to mali dať na 5:4 a mohli sme to ešte viac zdramatizovať. Ondrej Gajdoš je veľmi dobrý spoluhráč a na to, že sme v živote spolu nehrali, sme sa výborne dopĺňali. Prehral som len tu a vo finále MS v Petrohrade,“ smial sa Michal Hreus.

Petrovický vkladá tenisové nádeje do dcéry

Zo skupinových bojov vo veľkej horúčave nepostúpil veterán slovenských klzísk Róbert Petrovický, ktorého dcéra Kiara je výbornou tenistkou.

„Tenis mám v rodine, hrajú ho moje deti. Hlavne dcéra, syn sa už dal na hokej. Je to súčasť zábavy, tréningu i súťaživosti. Kiara bola teraz vo finále letných M-SR v kategórii staršieho žiactva v Piešťanoch vo dvojhre aj vo štvorhre,“ potešil sa Petrovický, hokejový majster sveta z roku 2002.

Hráč Trenčína sa už teraz nevie dočkať, ako bude chodiť do zahraničia na turnaje svojej dcéry.

Kristína Kormúthová/Marek Vaňous - Michal Hreus/Ondrej Gajdoš 6:4

Domov»Tenis»Michal Hreus s Ondrejom Gajdošom zo SME skončili druhí na mediálnom turnaji