Pobrežie Slonoviny prehralo s Kolumbiou 1:2

Kolumbijská gólová radosť.
Kolumbijská gólová radosť. (Autor: TASR/AP)
TASR|19. jún 2014 o 12:00

Góly padali až v druhom polčase. Kolumbia sa výrazne priblížila k postupu do osemfinále.

((anketa))

MS vo futbale - C -skupina

Kolumbia - Pobrežie Slonoviny 2:1 (0:0)

Góly: 64. Rodriguez, 70. Quintero - 73. Gervinho, ŽK: Zokora, Tiote (obaja P. Slonoviny). Rozhodovali: Webb - Mullarkey, Cann (všetci Angl.), divákov

Kolumbia: Ospina - Zuniga, Zapata, Yepes, Armero (72. Arias) - Aguilar (79. Mejia), Sanchez - Cuadrado, Rodriguez, Ibarbo (53. Quintero) - Gutierrez

P. Slonoviny: Barry - Aurier, Zokora, Bamba, Boka - Die (73. Bolly), Tiote - Gervinho, Y. Toure, Gradel (67. Kalou) - Bony (60. Drogba)

((foto))

BRATISLAVA. Futbalisti Kolumbie vyhrali aj vo svojom druhom zápase C-skupiny na MS v Brazílii nad Pobrežím Slonoviny 2:1 a výrazne sa priblíži k osemfinálovej účasti.

Po bezgólovom prvom polčase otvoril skóre duelu v 64. minúte hlavou Rodriguez.

O šesť minút neskôr pridal druhý gól "Los Cafeteros" Quintero, no už v 73. minúte korigoval na rozdiel jedného gólu strelou zvnútra šestnástky Gervinho.

V záverečnom treťom kole skupinovej fázy nastúpi Kolumbia v utorok 24. júna v Cuiabe (21.00 SELČ) proti Japonsku, na Pobrežie Slonoviny čaká v rovnaký deň o 22.00 SELČ duel s Gréckom vo Fortaleze.

Kolumbijský gól na 1:0.

Kolumbijský gól na 2:0.

Gól Pobrežia Slonoviny na 2:1.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Pobrežie Slonoviny prehralo s Kolumbiou 1:2