Športové výsledky (28.6. 2014). Slovan zdolal Slaviu na jedenástky

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Futbal

Príprava na Corgoň ligu.

ŠK SFM Senec - FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 (0:0)

Haladás Szombathely - Spartak Trnava 2:3 (2:1)

Góly Trnavy: Mikovič, Špalek, Sanchez

Slavia Praha - Slovan Bratislava 1:1 (0:1), 6:7 na strely zo značky pok. kopu

Góly: 58. Jankto - 23. Soumah

Dukla Praha - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

Gól: 13. Fořt.

Spartak Myjava - 1. SC Znojmo (ČR-II. liga) 4:1 (3:1) - v rámci turnaja štyroch tímov v českých Žirovniciach

Góly Myjavy: 16. a 40. Š. Pekár, 9. P. Jánošík, 87. Jorík

Článok pokračuje pod video reklamou

TJ Spartak Myjava - FC Vysočina Jihlava (ČR) 0:2 (0:1)

FC Vysočina Jihlava - MFK Ružomberok 5:3 na 11 m, 2:2 (1:1) - polčas trval 40 minút

Góly: 24. Mešanovič, 75. Vaculík 35. a 55. Ďubek

1. SC Znojmo (ČR) - MFK Ružomberok 5:2 (4:1) - v rámci turnaja štyroch tímov v českých Žirovniciach

Góly Ružomberka: 11. Kolorédy, 88. Práznovský

1. FC Slovácko (ČR) - MŠK Žilina 2:1 (0:0) - prvý zápas

Gól Žiliny: 69. Gorelčík

1. FC Slovácko (ČR) - MŠK Žilina 1:1 (0:0) - druhý zápas

Gól Žiliny: 85. Michlík

Tenis

Kvalifikácia o postup do budúcotýždňovej hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Sparkassen Open v nemeckom Braunschweigu.

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo.

Jozef Kovalík (SR-6) - Thomas-Cristian Hodel (Rum.) 6:2, 6:0 za 48 minút

- 2. kolo

Jozef Kovalík (SR-6) - Daniel Höppner (Nem.) 6:0, 6:3 za 63 minút

Basketbal

Výsledky WNBA.

Indiana Fever - Phoenix Mercury 76:81, Washington Mystics - Connecticut Sun 69:63, New York Liberty - Chicago Sky 69:73, Seattle Storm - Minnesota Lynx 81:71

MS basketbalistiek do 17 rokov - C-skupina - sobota

Mexiko - Slovensko 36:54 (5:12, 6:8, 10:17, 15:17)

Zostava a body SR: Stašová 12, Blanárová 7, T. Sedláková 6, Remenárová 3, Horvátová 0 (Lelkes 7, Striešová 6, N. Kováčiková, Mištinová a Mareková po 3, Dubeňová a Mihaljevičová po 2)

TH: 17/10 - 27/21, fauly: 24 - 17, trojky: 2 - 3

Ďalší program SR "17" v základnej C-skupine (Plzeň):

Nedeľa 29. júna: Slovensko - Austrália (13.30)

Utorok 1. júla: Slovensko - Japonsko (15.45)

Volejbal

Semifinále Final Four v Burse

(svf.sk):

Turecko - SLOVENSKO 3:0 (22, 21, 24)

Zápas trval: 86 minút. Rozhodovali: Schürmann (Licht.) a Abdelsamad (Egypt), 2000 divákov

Turecko: Eksi, Toy, Batur, Dogan, Gök, Güngör, libero Yesilbudak (Gulmezoglu, Günes, Aydin)

SR: Zaťko, Kostoláni, Kohút, Vlk, Krajčovič, Paták, libero Kubš (Bencz, Kriško)

Kuba - Čína 3:2 (25, -22, -32, 22, 13) za 132 minút

Výsledky sobotňajších zápasov Svetovej ligy vo volejbale mužov.

B-skupina: KALININGRAD - Rusko - USA 3:0 (21, 19, 21)

C-skupina: ADELAIDE - Austrália - Belgicko 0:3 (-20, -17, -19), TAMPERE - Fínsko - Kanada 0:3 (-14, -24, -17)

D-skupina: KOŠIGAJA - Japonsko - Nemecko 0:3 (-16, -17, -27)

E-skupina: KWANGDŽU - Kórejská republika - Holandsko 2:3 (29, -16, 23, -30, -14), OPAVA - Česko - Portugalsko 3:1 (24, 14, -17, 17)

Hokejbal

Majstrovstvá sveta mládeže v Bratislave.

Do 20 rokov - základná skupina

Poľsko - Švajčiarsko 1:6 (0:1, 0:4, 1:1)

Veľká Británia - Rakúsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Do 18 rokov - semifinále

Slovensko - USA 7:4 (3:3, 1:0, 3:1)

Góly: 1. M. Súkeľ (J. Súkeľ, Kratochvíla), 5. Kratochvíla (J. Súkeľ, Maier), 5. Halama (Pospíšil, Hrnčirík), 27. Bednarčík (Pospíšil), 31. M. Súkeľ (J. Súkeľ), 42. M. Súkeľ (Šotek, Zwick), 43. Halama (Bednarčík) - 6. Malloy (Ersing), 11. Avampato (McDonough, Veneziale), 12. Hickey (Smith, Richards), 43. Ersing (Malloy, Veneziale)

Kanada - Česko 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Do 16 rokov - semifinále

Slovensko - Česko 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Góly: 5. Olejník (P. Junas), 7. Svitana (Martančík, Slanina), 23. Nauš (Olejník) - 2. Drož (Kucharski), 31. Štefka (Fraňo)

Kanada - Švajčiarsko 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Do 20 rokov

Česko - SLOVENSKO 3:3 (0:1, 0:2, 3:0)

Góly: 31. Zvonek, 39. Jiřík, 41. Franěk - 4. Kromka, 18. Drozd, 22. Kromka

Poľsko - Švajčiarsko 1:6 (0:1, 0:5, 1:0)

Veľká Británia - Rakúsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

USA - Kanada 3:4 (0:3, 2:1, 1:0)

Rakúsko - Švajčiarsko 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)

Poľsko - Veľká Británia 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Plážový volejbal

Plážový volejbal - Grand Slam Svetovej Série - Stavanger (Nór.) - ženy - sobota.

o bronz: Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (19-SR) - Madelein Meppelinková, Marleen Van Ierselová (11-Hol.) 2:1 (19, -16, 12)

semifinále: April Rossová, Kerri Walshová (1-USA) - Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (19-SR) 2:1 (14, -17, 10)

Motorizmus

Veľká cena Holandska motocyklov

- MotoGP

1. Marc Marquez (Šp./Honda) 43:29,954 min, 2. Andrea Dovizioso (Tal./Ducati) +6,714 s, 3. Dani Pedrosa (Šp./Honda) +10,791, 4. Alex Espargaro (Šp./Yamaha) +19,199, 5. Valentino Rossi (Tal./Yamaha) +25,813, 6. Andrea Iannone (Tal./Ducati) +29,003

Celkové poradie MS (po 8 z 18 pretekov): 1. Marquez 200 b, 2. Rossi 128, 3. Pedrosa 128, 4. Dovizioso 91, 5. Jorge Lorenzo (Šp./Yamaha) 81, 6. Espargaro 67

- Moto3

1. Alex Marquez (Šp./Honda) 38:07,648 min, 2. Alex Rins (Šp./Honda) +2,960 s, 3. Miguel Oliveira (Portug./Mahindra) +3,644, 4. Alexis Masbou (Fr./Honda) +16,350, 5. Niccola Antonelli (Tal./KTM) +16,466, 6. Efren Vazquez (Šp./Honda) +16,487

Celkové poradie MS (po 8 z 18 pretekov):

1. Jack Miller (Aust./KTM) 117 b, 2. Romano Fenati (Tal./KTM) 110, 3. Marquez 110, 4. Rins 107, 5. Vazquez 102, 6. Isaac Vinales (Šp./KTM) 82

- Moto2

1. Anthony West (Aust./Speed Up) 46:02,089 min, 2. Maverick Vinales (Šp./Kalex) +0,318, 3. Mika Kallio (Fín./Kalex) +0,743, 4. Johann Zarco (Fr./Caterham Suter) +7,300, 5. Alex de Angelis (San Marino/Suter) +11,253, 6. Thomas Lüthi (Švajč./Suter) +14,932

Celkové poradie MS (po 8 z 18 pretekov): 1. Esteve Rabat (Šp./Kalex) 157 b, 2. Kallio 131, 3. Vinales 109, 4. Dominique Aegerter (Švajč./Suter) 71, 5. Simone Corsi (Tal./Forward KLX) 69, 6. Lüthi 61

Poradie po 2. etape Rely Poľska

1. Sébastien Ogier, Julien Ingrassia (Fr./VW Polo) 2:06:58,5 h, 2. Andreas Mikkelsen, Ola Floene (Nór./VW Polo) +0:59,7, 3. Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul (Belg./Hyundai i20) +2:19,8

Plávanie

Výsledky sobotňajších finálových disciplín na letných majstrovstvách Slovenska juniorov a seniorov v plávaní v dlhom bazéne bratislavskej krytej plavárne na Pasienkoch.

MUŽI

100 m voľný spôsob: 1. Pavol Jelenák (J&T Bratislava) 52,37, 2. Sergij Kovač (ŠKP Košice) 52,43, 3. Tomáš Púchly (STU Trnava) 52,56

200 m prsia: 1. Pavol Fázik (Orca Bratislava) 2:23,52, 2. Henrich Krč (VŠK UK Bratislava) 2:25,98, 3. Marek Smetana (SPK Bratislava) 2:26,30

200 m motýlik: 1. Karol Púzser (SPK Bratislava) 2:05,88, 2. Peter Gutyan (J&T Bratislava) 2:08,24, 3. Juraj Čimbora (Pirana Topoľčany) 2:10,55

50 m znak: 1. Rostislav Kubický (Dukla Banská Bystrica) 26,90, 2. Alexander Světlík (SPK Bratislava) 28,01, 2. Rastislav Trocha (ŠKP Košice) 28,84

200 m polohové preteky: 1. Pavol Jelenák (J&T Bratislava) 2:08,65, 2. Adam Strieborný (Dukla Banská Bystrica) 2:09,77, 3. Marek Smetana (SPK Bratislava) 2:12,36

ŽENY

100 m voľný spôsob: 1. Barbora Mišendová (Dukla Banská Bystrica) 57,51, 2. Lucia Šimovičová 58,91, 3. Tatiana Bániková (obe Orca Bratislava) 59,04

200 m prsia: 1. Andrea Podmaníková (Pirana Topoľčany) 2:35,27 - rekord SR jun., 2. Aurélia Trnovcová (STU Trnava) 2:38,94, 3. Barbora Križanová (STU Trnava) 2:39,22

200 m motýlik: 1. Carmen Mikušová (ŠKP Košice) 2:23,48, 2. Patrícia Hollá (Aquasport Levice) 2:28,06, 3. Erika Borovová (ŠKP Košice) 2:29,67

50 m znak: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 29,10, 2. Karolína Hájková (Orca Bratislava) 30,47, 3. Romana Pavlíková (Nereus Žilina) 31,04

200 m polohové preteky: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 2:21,63, 2. Andrea Podmaníková (Pirana Topoľčany) 2:23,56, 3. Barbara Bartovičová (STU Trnava) 2:25,69

MIEŠANÁ ŠTAFETA

4x100 m voľný spôsob: 1. Dukla Banská Bystrica (Rostislav Kubický, Adam Strieborný, Barbora Mišendová, Katarína Listopadová) 3:40,30, 2. STU Trnava 3:48,25, 3. Orca Bratislava 3:49,31

Atletika

Slovenský reprezentant Tomáš Čelko obsadil v trojetapových II. majstrovstvách Európy v behu do schodov (Towerrunning) druhú priečku.

Výsledky zo sveta atletiky.

SACRAMENTO - Šampionát USA - muži, 100 m (-1,7 m/s): Rodgers 10,09, R. Bailey 10,23, McLean 10,26, 5000 m: B. Lagat 13:31,41, 10 000 m: Rupp 28:12,07, trojskok: Claye 17,75, Ch. Taylor 17,37, Bernard 17,10, disk: Reed 62,91, kladivo: K. Johnson 74,16, ženy - 100 m (-2,1): Bartolettová 11,15, Pierrová 11,27, L. Lawsonová 11,30, 10 000 m: Conleyová 32:02,07, žrď: Suhrová 460, Morrisová 455, oštep: Pattersonová 62,43, Bormanová (všetci USA) 62,05

KINGSTON - Jamajský šampionát - muži, 100 m (-1,7): Ashmeade 10,06 (v semifinále 10,02), Livermore 10,11 (v semifinále 10,05), K. Bailey-Cole 10,16 (v semifinále 10,06), 400 m prek.: Cato 48,48, A. Whyte 48,58, L. Green 49,00, ženy - 100 m (-0,4): Campbellová-Brownová 10,96, K. Stewartová 11,02, Calvertová 11,15, 400 m prek.: K. Spencerová 53,41 - svetový výkon roka (SVR), J. Russellová 54,75,Traceyová (všetci Jam.) 55,18

METZ - Míting - muži, 1500 m: Tahri (Fr.) 3:37,54

CELLE LIGURE - Míting - muži, 3000 m: Tirop 7:45,95, Sitonik (obaja Keňa) 7:49,64

NANCY - Míting - muži, 100 m: Lehata (Lesh.) 10,13, 1000 m: Kirongo (Keňa) 2:16,52, Hathat (Alž.) 2:16,76, 1500 m: Seurei (Bahr.) 3:34,74, Manangoi (Keňa) 3:35,60, 110 m prek.: Ortega 13,12 - vyrovnaný SVR, O´Farrill (obaja Kuba) 13,24, Bascou (Fr.) 13,25, 400 m prek.: C. Fredericks (Nam.) 48,97, Hann (Seneg.) 49,23, trojskok: Fiodorov (Rus.) 17,12 (+2,2), Copello (Kuba) 17,04, Evora (Portug.) 16,95, ženy - 400 m: Zenľaková (Ukr.) 51,46, 800 m: Almanzová (Kuba) 1:59,48, T. Aseffová (Et.) 1:59,97, 100 m prek. (+2,3): Billaudová (Fr.) 12,73, 400 m prek.: Titimecová (Ukr.) 54,97, Ryžikovová (Rus.) 55,28, žrď: Stefanidiová (Gréc.) 451, disk: Caballerová (Kuba) 64,35

SCHÖNEBECK - Míting - muži, guľa: Storl 21,90, disk: R. Harting 67,29, Wierig 65,98, kladivo: Ziegler (všetci Nem.) 76,29, ženy - guľa: Kong Lin-Ťiao (Čína) 19,27, disk: N. Müllerová 62,71, kladivo: Klaasová (obe Nem.) 73,08

JELGAVA - Míting - muži, oštep: Zajcev (Uzb.) 81,73, ženy - oštep: Palameiková 66,15, Kovalová (obe Lot.) 61,51

ŽUKOVSKIJ - Míting - muži, 100 m: Gulijev (Tur.) 10,22, 800 m: Kuciapski (Poľ.) 1:47,33,... 9. Borzakovskij 1:49,92, 5000 m: Minžulin 13:53,10, 3000 m prek.: Chavkin (všetci Rus.) 8:35,84, 110 m prek.: Baji (Maď.) 13,57, kladivo: Nazarov (Tadž.) 77,77, Krivickyj (Biel.) 77,61, ženy - 1500 m: Ščaginová 4:07,42, 5000 m: Popkovová 15:36,55, 100 m prek. (+2,2): Galická 12,91, trojskok: Konevová (všetky Rus.) 14,00, oštep: Cholodovičová (Biel.) 61,39

KAUSTINEN - Míting - muži, kladivo: Al-Gamal (Egypt) 77,26

SACRAMENTO - Šampionát USA - muži, 400 m - semifinále, G. Roberts 44,99, desaťboj: Hardee 8599 - svetový výkon roka (SVR), ženy - 5000 m: Huddleová 15:01,56, Flanaganová 15:01,71, 400 m - semifinále: Richardsová-Rossová 50,03 - vyrovnaný SVR, 100 m prek. - semifinále: Q. Harrisonová 12,56, L. Jonesová (všetci USA) 12,62.

MONCTON - Šampionát Kanady - muži, guľa: Nedow 20,60, 20 000 m chôdza: Dunfee 1:21:06,00, ženy - 20 000 m chôdza: Seamanová (všetci Kan.) 1:32:54,0.

NASSAU - Bahamský šampionát - muži, 100 m: Hart 10,11, W. Fraser 10,14, Griffith 10,18, ženy - 100 m: Strachanová (všetci Bah.) 11,33.

BRUAY LE BUISSIERE - Míting - muži, výška: Wang Jü (Čína) 231.

Dostihy

Výsledky dostihov na sobotňajšom bratislavskom 10. mítingu slovenskej sezóny 2014.

I. Cena Lady Atlanty

(rovina, IV. kat., 1000 m, pre 2-ročných debutantov, celková dotácia 1700 eur)

1. Dumnonia (maj. Jiří Charvát, tr. Pavel Tůma - Dvorce, ČR, dž. Ján Havlík, stávkový kurz 3,1), 2. Megkapó, 3. Massaya

II. Cena Cataliny

(rovina, III. kat., 1100 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 2400 eur)

1. Inwin Spirit (maj. DAR, tr. Zdeno Koplík - Krabčice, ČR, dž. Tomáš Lukášek, 2,8), 2. Paleta, 3. Aprilius

III. Medzinárodné stretnutie amatérov

(rovina, IV. kat., 1600 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 1800 eur)

1. Tábortüz (maj. Bábolna - Tatai, tr. Ferenc Csupor - Dunakeszi-Alag, Maď., am. Gabriella Papová, 6,6), 2. Green Valleys, 3. Montebello

IV. Memoriál Tibora Staňa

(rovina, II. kat., hdcp, 1800 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 3300 eur)

1. Count of Tuscany (maj. Purito, tr. Miroslav Stančík - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Jaromír Šafář, 2,1), 2. Italian Stallion, 3. Thunderball

V. Cena Termaca

(rovina, III. kat., 2000 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 2400 eur)

1. Marshall Wells (maj. MPL Racing, tr. Miroslav Stančík - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Stanislav Georgiev, 2,1), 2. Conan Roy, 3. Izop

VI. Memoriál majora Stanislava Rudu

(rovina, II. kat., 2400 m, pre 3-ročné kone, celková dotácia 3300 eur)

1. Mini Wells (maj. Autoopravovňa Petra Strniska, tr. Peter Hlavenka - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Róbert Šara, 2,9), 2. Nostalgik, 3. Sulman

VII. 21. Zlatý bičík Rhapis / hlavné dostihy

(rovina, I. kat., 1400 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 6400 eur)

VIII. Cena Ryana

(rovina, V. kat., 2400 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 1300 eur)

1. Salalah (maj. stajňa Alex, tr. Jaroslav Hanáček - Dvor Vampil, Plavecký Štvrtok, jazd. Pavlína Filipová, 8,4), 2. Gesine, 3. Arabesca

Vodné pólo

Turnaj reprezentačných družstiev v rumunskom Bukurešti.

Rumunsko - Slovensko 6:4

Bejzbal

Výsledky piatkových stretnutí zámorskej bejzbalovej MLB.

I. zápas Baltimore - Tampa Bay 2:5, II. zápas Baltimore - Tampa Bay 4:1, New York Yankees - Boston 6:0, Pittsburgh - New York Mets 3:2 po 11. zmene

Toronto - Chicago White Sox 4:5, Texas - Minnesota 5:4, Milwaukee - Colorado 3:2, Seattle - Cleveland 3:2

San Diego - Arizona 1:2, San Francisco - Cincinnati 2:6, Los Angeles Dodgers - St. Louis 1:3, Houston - Detroit 4:3, Kansas City - Los Angeles Angels 8:6

Miami - Oakland 5:9, Philadelphia - Atlanta 2:4, Chicago Cubs - Washington 7:2

Kanoistika

Majstrovstvá Európy v rýchlostnej kanoistike juniorov a pretekárov do 23 rokov vo francúzskom Mantes-en-Yvelines.

Slováci - rozjazdy + semifinále - sobotňajšie výsledky:

500 m

Juniori

K1 - II. semifinále: 5. Patrik Stránsky 1:50.728 - postúpil do B-finále

K2 - II. semifinále: 8. Alexander Bóri, Adam Botek 1:42,604 - postúpili do B-finále

K4 - I. semifinále: 5. Lucia Oršulová, Paulína Tesáriková, Marianna Petrušová, Romana Mikušová 1:48,244

C1 - I. semifinále: 6. Kristián Virágh 2:06,816 - postúpil do B-finále

Pretekári do 23 rokov

K2 - I. semifinále: 2. Denis Myšák, Tibor Linka 1:35,288 - postúpili do A-finále

C2 - I. semifinále: 7. Roland Fekete, Adam Gavenda 1:53,880 - nepostúpili do finále

Pretekárky do 23 rokov

K2: 4. Lucia Mištinová, Nikola Zatlkajová 1:56,964 - nepostúpili do finále

200 m

Juniori

K1 - I. rozjazda: 7. Patrik Stránsky 39,256 - postúpil do semifinále

I. semifinále: 5. Patrik Stránsky 37,712 - postúpil do B-finále

C1 - III. rozjazda: 7. Tibor Orosz 46,868 - postúpil do semifinále

II. semifinále: 9. Tibor Orosz 45,016 - nepostúpil do finále

K2 - II. rozjazda: 6. Eduard Rebro, Daniel Szokol 35,444 - postúpili do semifinále

I. semifinále: 3. Eduard Rebro, Daniel Szokol 34,880 - postúpili do A-finále

Juniorky

K1 - II. rozjazda: 4. Patrícia Skovajsová 45,892 - postúpila do semifinále

II. semifinále: 6. Patrícia Skovajsová 44,736 - postúpila do B-finále

C1 - I. rozjazda: 6. Hana Mikéciová 59,816 – postúpila do semifinále

I. semifinále: 5. Hana Mikéciová 57,180 - nepostúpila do finále

Pretekári do 23 rokov

K1 - IV. rozjazda: 2. Miroslav Zaťko 36,680 - postúpil do semifinále

II. semifinále: 3. Miroslav Zaťko 35,388 - postúpil do A-finále

K2 - II. rozjazda: 4. Filip Sprušanský, Martin Vajda 34,448

Semifinále: 7. Filip Sprušanský, Martin Vajda 34,964 - postúpili do B-finále

C1 - II. rozjazda: 8. Roland Fekete 43,976 - nepostúpil do semifinále

Pretekárky do 23 rokov

K1 - II. rozjazda: 7. Nikola Zatlkajová 46,992 - postúpila do semifinále

I. semifinále: 9. Nikola Zatlkajová 46,088 - nepostúpila do B-finále

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kreditná karta – áno alebo nie
  2. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  4. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  5. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  7. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  9. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  3. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  4. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  5. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  6. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  7. Kreditná karta – áno alebo nie
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 26 634
  2. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 11 072
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 8 643
  4. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 8 522
  5. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 7 615
  6. Kreditná karta – áno alebo nie 6 603
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 670
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 5 132
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 979
  10. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou 3 963

Téma: Basketbal


Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Kočner a Rusko do väzby nepôjdu, rozhodol súd

Špecializovaný trestný súd v sobotu viac ako osem hodín rozhodoval tom, či budú Kočner a Rusko stíhaní vo väzbe.

EKONOMIKA

Mestá už môžu vykázať staré autá z centier, ale veľmi nechcú

Ministerstvo vytvorilo priestor na vytváranie zón s nízkymi emisiami.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Po prvom zápase sú bez bodu. Poľsko vyzve Kolumbiu

Online prenos budete môcť sledovať spolu s nami.

ONLINE: Anglicko si môže zaistiť postup, čaká ho Panama

Online prenos budete môcť sledovať spolu s nami.

Angličanov čaká Panama, v hre budú aj Poliaci. Nedeľa na MS vo futbale

Pozrite si program majstrovstiev sveta vo futbale 2018 v Rusku na deň 24. jún 2018.

Nemci odvrátili pohromu v 95. minúte, otočili zápas proti Švédsku

Obhajca strelil rozhodujúci gól, hoci dohrával v oslabení.