Športové výsledky (28.6. 2014). Slovan zdolal Slaviu na jedenástky

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Futbal

Príprava na Corgoň ligu.

ŠK SFM Senec - FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 (0:0)

Haladás Szombathely - Spartak Trnava 2:3 (2:1)

Góly Trnavy: Mikovič, Špalek, Sanchez

Slavia Praha - Slovan Bratislava 1:1 (0:1), 6:7 na strely zo značky pok. kopu

Góly: 58. Jankto - 23. Soumah

Dukla Praha - Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

Gól: 13. Fořt.

Spartak Myjava - 1. SC Znojmo (ČR-II. liga) 4:1 (3:1) - v rámci turnaja štyroch tímov v českých Žirovniciach

Góly Myjavy: 16. a 40. Š. Pekár, 9. P. Jánošík, 87. Jorík

TJ Spartak Myjava - FC Vysočina Jihlava (ČR) 0:2 (0:1)

FC Vysočina Jihlava - MFK Ružomberok 5:3 na 11 m, 2:2 (1:1) - polčas trval 40 minút

Góly: 24. Mešanovič, 75. Vaculík 35. a 55. Ďubek

1. SC Znojmo (ČR) - MFK Ružomberok 5:2 (4:1) - v rámci turnaja štyroch tímov v českých Žirovniciach

Góly Ružomberka: 11. Kolorédy, 88. Práznovský

1. FC Slovácko (ČR) - MŠK Žilina 2:1 (0:0) - prvý zápas

Gól Žiliny: 69. Gorelčík

1. FC Slovácko (ČR) - MŠK Žilina 1:1 (0:0) - druhý zápas

Gól Žiliny: 85. Michlík

Tenis

Kvalifikácia o postup do budúcotýždňovej hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Sparkassen Open v nemeckom Braunschweigu.

Dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo.

Jozef Kovalík (SR-6) - Thomas-Cristian Hodel (Rum.) 6:2, 6:0 za 48 minút

- 2. kolo

Jozef Kovalík (SR-6) - Daniel Höppner (Nem.) 6:0, 6:3 za 63 minút

Basketbal

Výsledky WNBA.

Indiana Fever - Phoenix Mercury 76:81, Washington Mystics - Connecticut Sun 69:63, New York Liberty - Chicago Sky 69:73, Seattle Storm - Minnesota Lynx 81:71

MS basketbalistiek do 17 rokov - C-skupina - sobota

Mexiko - Slovensko 36:54 (5:12, 6:8, 10:17, 15:17)

Zostava a body SR: Stašová 12, Blanárová 7, T. Sedláková 6, Remenárová 3, Horvátová 0 (Lelkes 7, Striešová 6, N. Kováčiková, Mištinová a Mareková po 3, Dubeňová a Mihaljevičová po 2)

TH: 17/10 - 27/21, fauly: 24 - 17, trojky: 2 - 3

Ďalší program SR "17" v základnej C-skupine (Plzeň):

Nedeľa 29. júna: Slovensko - Austrália (13.30)

Utorok 1. júla: Slovensko - Japonsko (15.45)

Volejbal

Semifinále Final Four v Burse

(svf.sk):

Turecko - SLOVENSKO 3:0 (22, 21, 24)

Zápas trval: 86 minút. Rozhodovali: Schürmann (Licht.) a Abdelsamad (Egypt), 2000 divákov

Turecko: Eksi, Toy, Batur, Dogan, Gök, Güngör, libero Yesilbudak (Gulmezoglu, Günes, Aydin)

SR: Zaťko, Kostoláni, Kohút, Vlk, Krajčovič, Paták, libero Kubš (Bencz, Kriško)

Kuba - Čína 3:2 (25, -22, -32, 22, 13) za 132 minút

Výsledky sobotňajších zápasov Svetovej ligy vo volejbale mužov.

B-skupina: KALININGRAD - Rusko - USA 3:0 (21, 19, 21)

C-skupina: ADELAIDE - Austrália - Belgicko 0:3 (-20, -17, -19), TAMPERE - Fínsko - Kanada 0:3 (-14, -24, -17)

D-skupina: KOŠIGAJA - Japonsko - Nemecko 0:3 (-16, -17, -27)

E-skupina: KWANGDŽU - Kórejská republika - Holandsko 2:3 (29, -16, 23, -30, -14), OPAVA - Česko - Portugalsko 3:1 (24, 14, -17, 17)

Hokejbal

Majstrovstvá sveta mládeže v Bratislave.

Do 20 rokov - základná skupina

Poľsko - Švajčiarsko 1:6 (0:1, 0:4, 1:1)

Veľká Británia - Rakúsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Do 18 rokov - semifinále

Slovensko - USA 7:4 (3:3, 1:0, 3:1)

Góly: 1. M. Súkeľ (J. Súkeľ, Kratochvíla), 5. Kratochvíla (J. Súkeľ, Maier), 5. Halama (Pospíšil, Hrnčirík), 27. Bednarčík (Pospíšil), 31. M. Súkeľ (J. Súkeľ), 42. M. Súkeľ (Šotek, Zwick), 43. Halama (Bednarčík) - 6. Malloy (Ersing), 11. Avampato (McDonough, Veneziale), 12. Hickey (Smith, Richards), 43. Ersing (Malloy, Veneziale)

Kanada - Česko 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Do 16 rokov - semifinále

Slovensko - Česko 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Góly: 5. Olejník (P. Junas), 7. Svitana (Martančík, Slanina), 23. Nauš (Olejník) - 2. Drož (Kucharski), 31. Štefka (Fraňo)

Kanada - Švajčiarsko 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Do 20 rokov

Česko - SLOVENSKO 3:3 (0:1, 0:2, 3:0)

Góly: 31. Zvonek, 39. Jiřík, 41. Franěk - 4. Kromka, 18. Drozd, 22. Kromka

Poľsko - Švajčiarsko 1:6 (0:1, 0:5, 1:0)

Veľká Británia - Rakúsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

USA - Kanada 3:4 (0:3, 2:1, 1:0)

Rakúsko - Švajčiarsko 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)

Poľsko - Veľká Británia 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Plážový volejbal

Plážový volejbal - Grand Slam Svetovej Série - Stavanger (Nór.) - ženy - sobota.

o bronz: Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (19-SR) - Madelein Meppelinková, Marleen Van Ierselová (11-Hol.) 2:1 (19, -16, 12)

semifinále: April Rossová, Kerri Walshová (1-USA) - Natália DUBOVCOVÁ, Dominika NESTARCOVÁ (19-SR) 2:1 (14, -17, 10)

Motorizmus

Veľká cena Holandska motocyklov

- MotoGP

1. Marc Marquez (Šp./Honda) 43:29,954 min, 2. Andrea Dovizioso (Tal./Ducati) +6,714 s, 3. Dani Pedrosa (Šp./Honda) +10,791, 4. Alex Espargaro (Šp./Yamaha) +19,199, 5. Valentino Rossi (Tal./Yamaha) +25,813, 6. Andrea Iannone (Tal./Ducati) +29,003

Celkové poradie MS (po 8 z 18 pretekov): 1. Marquez 200 b, 2. Rossi 128, 3. Pedrosa 128, 4. Dovizioso 91, 5. Jorge Lorenzo (Šp./Yamaha) 81, 6. Espargaro 67

- Moto3

1. Alex Marquez (Šp./Honda) 38:07,648 min, 2. Alex Rins (Šp./Honda) +2,960 s, 3. Miguel Oliveira (Portug./Mahindra) +3,644, 4. Alexis Masbou (Fr./Honda) +16,350, 5. Niccola Antonelli (Tal./KTM) +16,466, 6. Efren Vazquez (Šp./Honda) +16,487

Celkové poradie MS (po 8 z 18 pretekov):

1. Jack Miller (Aust./KTM) 117 b, 2. Romano Fenati (Tal./KTM) 110, 3. Marquez 110, 4. Rins 107, 5. Vazquez 102, 6. Isaac Vinales (Šp./KTM) 82

- Moto2

1. Anthony West (Aust./Speed Up) 46:02,089 min, 2. Maverick Vinales (Šp./Kalex) +0,318, 3. Mika Kallio (Fín./Kalex) +0,743, 4. Johann Zarco (Fr./Caterham Suter) +7,300, 5. Alex de Angelis (San Marino/Suter) +11,253, 6. Thomas Lüthi (Švajč./Suter) +14,932

Celkové poradie MS (po 8 z 18 pretekov): 1. Esteve Rabat (Šp./Kalex) 157 b, 2. Kallio 131, 3. Vinales 109, 4. Dominique Aegerter (Švajč./Suter) 71, 5. Simone Corsi (Tal./Forward KLX) 69, 6. Lüthi 61

Poradie po 2. etape Rely Poľska

1. Sébastien Ogier, Julien Ingrassia (Fr./VW Polo) 2:06:58,5 h, 2. Andreas Mikkelsen, Ola Floene (Nór./VW Polo) +0:59,7, 3. Thierry Neuville, Nicolas Gilsoul (Belg./Hyundai i20) +2:19,8

Plávanie

Výsledky sobotňajších finálových disciplín na letných majstrovstvách Slovenska juniorov a seniorov v plávaní v dlhom bazéne bratislavskej krytej plavárne na Pasienkoch.

MUŽI

100 m voľný spôsob: 1. Pavol Jelenák (J&T Bratislava) 52,37, 2. Sergij Kovač (ŠKP Košice) 52,43, 3. Tomáš Púchly (STU Trnava) 52,56

200 m prsia: 1. Pavol Fázik (Orca Bratislava) 2:23,52, 2. Henrich Krč (VŠK UK Bratislava) 2:25,98, 3. Marek Smetana (SPK Bratislava) 2:26,30

200 m motýlik: 1. Karol Púzser (SPK Bratislava) 2:05,88, 2. Peter Gutyan (J&T Bratislava) 2:08,24, 3. Juraj Čimbora (Pirana Topoľčany) 2:10,55

50 m znak: 1. Rostislav Kubický (Dukla Banská Bystrica) 26,90, 2. Alexander Světlík (SPK Bratislava) 28,01, 2. Rastislav Trocha (ŠKP Košice) 28,84

200 m polohové preteky: 1. Pavol Jelenák (J&T Bratislava) 2:08,65, 2. Adam Strieborný (Dukla Banská Bystrica) 2:09,77, 3. Marek Smetana (SPK Bratislava) 2:12,36

ŽENY

100 m voľný spôsob: 1. Barbora Mišendová (Dukla Banská Bystrica) 57,51, 2. Lucia Šimovičová 58,91, 3. Tatiana Bániková (obe Orca Bratislava) 59,04

200 m prsia: 1. Andrea Podmaníková (Pirana Topoľčany) 2:35,27 - rekord SR jun., 2. Aurélia Trnovcová (STU Trnava) 2:38,94, 3. Barbora Križanová (STU Trnava) 2:39,22

200 m motýlik: 1. Carmen Mikušová (ŠKP Košice) 2:23,48, 2. Patrícia Hollá (Aquasport Levice) 2:28,06, 3. Erika Borovová (ŠKP Košice) 2:29,67

50 m znak: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 29,10, 2. Karolína Hájková (Orca Bratislava) 30,47, 3. Romana Pavlíková (Nereus Žilina) 31,04

200 m polohové preteky: 1. Katarína Listopadová (Dukla Banská Bystrica) 2:21,63, 2. Andrea Podmaníková (Pirana Topoľčany) 2:23,56, 3. Barbara Bartovičová (STU Trnava) 2:25,69

MIEŠANÁ ŠTAFETA

4x100 m voľný spôsob: 1. Dukla Banská Bystrica (Rostislav Kubický, Adam Strieborný, Barbora Mišendová, Katarína Listopadová) 3:40,30, 2. STU Trnava 3:48,25, 3. Orca Bratislava 3:49,31

Atletika

Slovenský reprezentant Tomáš Čelko obsadil v trojetapových II. majstrovstvách Európy v behu do schodov (Towerrunning) druhú priečku.

Výsledky zo sveta atletiky.

SACRAMENTO - Šampionát USA - muži, 100 m (-1,7 m/s): Rodgers 10,09, R. Bailey 10,23, McLean 10,26, 5000 m: B. Lagat 13:31,41, 10 000 m: Rupp 28:12,07, trojskok: Claye 17,75, Ch. Taylor 17,37, Bernard 17,10, disk: Reed 62,91, kladivo: K. Johnson 74,16, ženy - 100 m (-2,1): Bartolettová 11,15, Pierrová 11,27, L. Lawsonová 11,30, 10 000 m: Conleyová 32:02,07, žrď: Suhrová 460, Morrisová 455, oštep: Pattersonová 62,43, Bormanová (všetci USA) 62,05

KINGSTON - Jamajský šampionát - muži, 100 m (-1,7): Ashmeade 10,06 (v semifinále 10,02), Livermore 10,11 (v semifinále 10,05), K. Bailey-Cole 10,16 (v semifinále 10,06), 400 m prek.: Cato 48,48, A. Whyte 48,58, L. Green 49,00, ženy - 100 m (-0,4): Campbellová-Brownová 10,96, K. Stewartová 11,02, Calvertová 11,15, 400 m prek.: K. Spencerová 53,41 - svetový výkon roka (SVR), J. Russellová 54,75,Traceyová (všetci Jam.) 55,18

METZ - Míting - muži, 1500 m: Tahri (Fr.) 3:37,54

CELLE LIGURE - Míting - muži, 3000 m: Tirop 7:45,95, Sitonik (obaja Keňa) 7:49,64

NANCY - Míting - muži, 100 m: Lehata (Lesh.) 10,13, 1000 m: Kirongo (Keňa) 2:16,52, Hathat (Alž.) 2:16,76, 1500 m: Seurei (Bahr.) 3:34,74, Manangoi (Keňa) 3:35,60, 110 m prek.: Ortega 13,12 - vyrovnaný SVR, O´Farrill (obaja Kuba) 13,24, Bascou (Fr.) 13,25, 400 m prek.: C. Fredericks (Nam.) 48,97, Hann (Seneg.) 49,23, trojskok: Fiodorov (Rus.) 17,12 (+2,2), Copello (Kuba) 17,04, Evora (Portug.) 16,95, ženy - 400 m: Zenľaková (Ukr.) 51,46, 800 m: Almanzová (Kuba) 1:59,48, T. Aseffová (Et.) 1:59,97, 100 m prek. (+2,3): Billaudová (Fr.) 12,73, 400 m prek.: Titimecová (Ukr.) 54,97, Ryžikovová (Rus.) 55,28, žrď: Stefanidiová (Gréc.) 451, disk: Caballerová (Kuba) 64,35

SCHÖNEBECK - Míting - muži, guľa: Storl 21,90, disk: R. Harting 67,29, Wierig 65,98, kladivo: Ziegler (všetci Nem.) 76,29, ženy - guľa: Kong Lin-Ťiao (Čína) 19,27, disk: N. Müllerová 62,71, kladivo: Klaasová (obe Nem.) 73,08

JELGAVA - Míting - muži, oštep: Zajcev (Uzb.) 81,73, ženy - oštep: Palameiková 66,15, Kovalová (obe Lot.) 61,51

ŽUKOVSKIJ - Míting - muži, 100 m: Gulijev (Tur.) 10,22, 800 m: Kuciapski (Poľ.) 1:47,33,... 9. Borzakovskij 1:49,92, 5000 m: Minžulin 13:53,10, 3000 m prek.: Chavkin (všetci Rus.) 8:35,84, 110 m prek.: Baji (Maď.) 13,57, kladivo: Nazarov (Tadž.) 77,77, Krivickyj (Biel.) 77,61, ženy - 1500 m: Ščaginová 4:07,42, 5000 m: Popkovová 15:36,55, 100 m prek. (+2,2): Galická 12,91, trojskok: Konevová (všetky Rus.) 14,00, oštep: Cholodovičová (Biel.) 61,39

KAUSTINEN - Míting - muži, kladivo: Al-Gamal (Egypt) 77,26

SACRAMENTO - Šampionát USA - muži, 400 m - semifinále, G. Roberts 44,99, desaťboj: Hardee 8599 - svetový výkon roka (SVR), ženy - 5000 m: Huddleová 15:01,56, Flanaganová 15:01,71, 400 m - semifinále: Richardsová-Rossová 50,03 - vyrovnaný SVR, 100 m prek. - semifinále: Q. Harrisonová 12,56, L. Jonesová (všetci USA) 12,62.

MONCTON - Šampionát Kanady - muži, guľa: Nedow 20,60, 20 000 m chôdza: Dunfee 1:21:06,00, ženy - 20 000 m chôdza: Seamanová (všetci Kan.) 1:32:54,0.

NASSAU - Bahamský šampionát - muži, 100 m: Hart 10,11, W. Fraser 10,14, Griffith 10,18, ženy - 100 m: Strachanová (všetci Bah.) 11,33.

BRUAY LE BUISSIERE - Míting - muži, výška: Wang Jü (Čína) 231.

Dostihy

Výsledky dostihov na sobotňajšom bratislavskom 10. mítingu slovenskej sezóny 2014.

I. Cena Lady Atlanty

(rovina, IV. kat., 1000 m, pre 2-ročných debutantov, celková dotácia 1700 eur)

1. Dumnonia (maj. Jiří Charvát, tr. Pavel Tůma - Dvorce, ČR, dž. Ján Havlík, stávkový kurz 3,1), 2. Megkapó, 3. Massaya

II. Cena Cataliny

(rovina, III. kat., 1100 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 2400 eur)

1. Inwin Spirit (maj. DAR, tr. Zdeno Koplík - Krabčice, ČR, dž. Tomáš Lukášek, 2,8), 2. Paleta, 3. Aprilius

III. Medzinárodné stretnutie amatérov

(rovina, IV. kat., 1600 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 1800 eur)

1. Tábortüz (maj. Bábolna - Tatai, tr. Ferenc Csupor - Dunakeszi-Alag, Maď., am. Gabriella Papová, 6,6), 2. Green Valleys, 3. Montebello

IV. Memoriál Tibora Staňa

(rovina, II. kat., hdcp, 1800 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 3300 eur)

1. Count of Tuscany (maj. Purito, tr. Miroslav Stančík - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Jaromír Šafář, 2,1), 2. Italian Stallion, 3. Thunderball

V. Cena Termaca

(rovina, III. kat., 2000 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 2400 eur)

1. Marshall Wells (maj. MPL Racing, tr. Miroslav Stančík - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Stanislav Georgiev, 2,1), 2. Conan Roy, 3. Izop

VI. Memoriál majora Stanislava Rudu

(rovina, II. kat., 2400 m, pre 3-ročné kone, celková dotácia 3300 eur)

1. Mini Wells (maj. Autoopravovňa Petra Strniska, tr. Peter Hlavenka - Lakšárska Nová Ves, SR, dž. Róbert Šara, 2,9), 2. Nostalgik, 3. Sulman

VII. 21. Zlatý bičík Rhapis / hlavné dostihy

(rovina, I. kat., 1400 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 6400 eur)

VIII. Cena Ryana

(rovina, V. kat., 2400 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 1300 eur)

1. Salalah (maj. stajňa Alex, tr. Jaroslav Hanáček - Dvor Vampil, Plavecký Štvrtok, jazd. Pavlína Filipová, 8,4), 2. Gesine, 3. Arabesca

Vodné pólo

Turnaj reprezentačných družstiev v rumunskom Bukurešti.

Rumunsko - Slovensko 6:4

Bejzbal

Výsledky piatkových stretnutí zámorskej bejzbalovej MLB.

I. zápas Baltimore - Tampa Bay 2:5, II. zápas Baltimore - Tampa Bay 4:1, New York Yankees - Boston 6:0, Pittsburgh - New York Mets 3:2 po 11. zmene

Toronto - Chicago White Sox 4:5, Texas - Minnesota 5:4, Milwaukee - Colorado 3:2, Seattle - Cleveland 3:2

San Diego - Arizona 1:2, San Francisco - Cincinnati 2:6, Los Angeles Dodgers - St. Louis 1:3, Houston - Detroit 4:3, Kansas City - Los Angeles Angels 8:6

Miami - Oakland 5:9, Philadelphia - Atlanta 2:4, Chicago Cubs - Washington 7:2

Kanoistika

Majstrovstvá Európy v rýchlostnej kanoistike juniorov a pretekárov do 23 rokov vo francúzskom Mantes-en-Yvelines.

Slováci - rozjazdy + semifinále - sobotňajšie výsledky:

500 m

Juniori

K1 - II. semifinále: 5. Patrik Stránsky 1:50.728 - postúpil do B-finále

K2 - II. semifinále: 8. Alexander Bóri, Adam Botek 1:42,604 - postúpili do B-finále

K4 - I. semifinále: 5. Lucia Oršulová, Paulína Tesáriková, Marianna Petrušová, Romana Mikušová 1:48,244

C1 - I. semifinále: 6. Kristián Virágh 2:06,816 - postúpil do B-finále

Pretekári do 23 rokov

K2 - I. semifinále: 2. Denis Myšák, Tibor Linka 1:35,288 - postúpili do A-finále

C2 - I. semifinále: 7. Roland Fekete, Adam Gavenda 1:53,880 - nepostúpili do finále

Pretekárky do 23 rokov

K2: 4. Lucia Mištinová, Nikola Zatlkajová 1:56,964 - nepostúpili do finále

200 m

Juniori

K1 - I. rozjazda: 7. Patrik Stránsky 39,256 - postúpil do semifinále

I. semifinále: 5. Patrik Stránsky 37,712 - postúpil do B-finále

C1 - III. rozjazda: 7. Tibor Orosz 46,868 - postúpil do semifinále

II. semifinále: 9. Tibor Orosz 45,016 - nepostúpil do finále

K2 - II. rozjazda: 6. Eduard Rebro, Daniel Szokol 35,444 - postúpili do semifinále

I. semifinále: 3. Eduard Rebro, Daniel Szokol 34,880 - postúpili do A-finále

Juniorky

K1 - II. rozjazda: 4. Patrícia Skovajsová 45,892 - postúpila do semifinále

II. semifinále: 6. Patrícia Skovajsová 44,736 - postúpila do B-finále

C1 - I. rozjazda: 6. Hana Mikéciová 59,816 – postúpila do semifinále

I. semifinále: 5. Hana Mikéciová 57,180 - nepostúpila do finále

Pretekári do 23 rokov

K1 - IV. rozjazda: 2. Miroslav Zaťko 36,680 - postúpil do semifinále

II. semifinále: 3. Miroslav Zaťko 35,388 - postúpil do A-finále

K2 - II. rozjazda: 4. Filip Sprušanský, Martin Vajda 34,448

Semifinále: 7. Filip Sprušanský, Martin Vajda 34,964 - postúpili do B-finále

C1 - II. rozjazda: 8. Roland Fekete 43,976 - nepostúpil do semifinále

Pretekárky do 23 rokov

K1 - II. rozjazda: 7. Nikola Zatlkajová 46,992 - postúpila do semifinále

I. semifinále: 9. Nikola Zatlkajová 46,088 - nepostúpila do B-finále

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  4. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  7. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  8. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  9. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  7. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  8. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  9. Grantová výzva na vykonávanie činností centier Europe Direct
  10. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 24 987
  2. Ako sme jazdili v socializme 2 622
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 547
  4. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 531
  5. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 155
  6. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 031
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 904
  8. Zo stredomorskej stravy sa nepriberá 851
  9. Túžite po práci z pláže? 7 rád, ako sa stať digitálnym nomádom 687
  10. Prísne kontroly a veľa tepla. Takto sa vyrába mlieko 676

Téma: Basketbal


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Politika ako Danko nikto nechce, demokrati ani oligarchovia

Definitívny politický pád Danka sme sledovali v priamom prenose.

EKONOMIKA

Štát otočil, vyššie dôchodky zaručí len na štyri roky

Prečo novinka bude trvať len istý čas, nie je jasné.

KOMENTÁRE

Ficov perfektný deň a Dankova estráda ega

Novinári sa museli prehrabávať v úlomkoch Dankovho poníženia.

Neprehliadnite tiež

Tlaku sa nebojím, chcem byť so Slovákmi úspešný, hovorí Ramsay

Nový tréner hokejovej reprezentácie v rozhovore pre SME: Nedokážem veci zmeniť za jednu noc.

Výsmech futbalu a prenasledovanie, odkázal potrestaný Ronaldo

Útočník Realu Madrid poďakoval fanúšikom a spoluhráčom za podporu.

Neapol zdolal Nice, súper dostal dve červené karty

Slovenský reprezentant Marek Hamšík nastúpil v základnej zostave s kapitánskou páskou.