Výsledky (6. 7. 2014). Basketbalistky U17 obsadili na MS 15. miesto

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Tenis

ITF v Mantove

Slovenský tenista Ivo Klec našiel na turnaji ITF kategórie Futures v talianskej Mantove (dotácia 15 000 USD, antuka vonku) premožiteľa vo dvojhre až vo finále, v ktorom podľahol druhému nasadenému domácemu Lucovi Vannimu 4:6, 4:6.

Dvojhra - finále:

Luca Vanni (Tal.-2) - Ivo Klec (SR) 6:4, 6:4

WIMBLEDON

Dvojhra mužov:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Roger Federer (Švaj.-4) 6:7 (7), 6:4, 7:6 (4), 5:7, 6:4 za 236 minút

Dvojhra žien:

Petra Kvitová (ČR-6) - Eugenie Bouchardová (Kan.-13) 6:3, 6:0 za 55 minút

Štvorhra mužov:

Vasek Pospisil, Jack Sock (Kan./USA) - Bob Bryan, Mike Bryan (USA-1) 7:6 (5), 6:7 (3), 6:4, 3:6, 7:5 za 185 minút

Štvorhra žien:

Sara Erraniová, Roberta Vinciová (Tal.-2) - Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová (Maď./Fr.-14) 6:1, 6:3 za 56 minút

Miešaná štvorhra:

Samantha Stosurová, Nenad Zimonjič (Aus./Srb.-15) - Čchan Chao-čching, Max Mirnyj (Taiw./Biel.-14) 6:4, 6:2 za 56 minút

Dvojhra juniorov:

Noah Rubin (USA) - Stefan Kozlov (USA-6) 6:4, 4:6, 6:3 za 126 minút

Dvojhra junioriek:

Jelena Ostapenková (Lot.) - Kristína Schmiedlová (SR-8) 2:6, 6:3, 6:0 za 90 minút

Štvorhra juniorov:

Orlando Luz, Marcelo Zorman (Braz.-3) - Stefan Kozlov, Andrej Rublev (USA/Rus.-1) 6:4, 3:6, 8:6 za 122 minút

Štvorhra junioriek:

Tami Grendeová, Čchiou Jü-je (Indon./Čína) - Marie Bouzková, Dalma Gálfiová (ČR/Maď.) 6:2, 7:6 (5) za 74 minút

Futbal

Výsledok nedeľňajšieho prípravného stretnutia účastníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže - Fortuna ligy 2014/2015.

MFK Ružomberok - Ruch Chorzów (Poľ.) 1:0 (1:0) - hralo sa v Poprade

Gól: Ďubek

Basketbal

Slovenské basketbalisti do 17 rokov obsadili 15. priečku na majstrovstvách sveta tejto vekovej kategórie v českom meste Klatovy. V nedeľňajšom predpoludňajšom súboji o konečné 15. miesto mladé Slovenky zdolali rovesníčky z Egypta 63:55 (26:21). Slovenské hráčky o svojom víťazstve rozhodli až vo štvrtej štvrtine, ktorú vyhrali 23:15. Zverenky srbského trénera Igora Skočovského predtým v sobotu podľahli v

stretnutí skupiny o 13. - 16. priečku Taliankam jednoznačne 38:57.

Vo finále na MS do 17 rokov zvíťazili hráčky USA nad španielskymi rovesníčkami 77:75.

Výsledky - nedeľa:

o 15. miesto:

Slovensko - Egypt 63:55 (12:7, 14:14, 14:19, 23:15)

Najviac bodov za SR "17": Lelkešová a Remenárová po 14, N. Kováčiková 9

TH: 19/13 - 19/11, fauly: 17 - 14, trojky: 2 - 2

o 13. miesto:

Taliansko - Mexiko 64:52

o 11. miesto:

Čína - Mali 61:27

o 9. miesto:

Brazília - Kórejská republika 68:63

o 7. miesto:

Japonsko - Francúzsko 65:60

o 5. miesto:

Austrália - Kanada 69:39

o 3. miesto:

Maďarsko - Česko 67:61

finále:

USA - Španielsko 77:75

WNBA

Basketbalistky Atlanty Dream zvíťazili v noci na nedeľu v zápase zámorskej ženskej WNBA doma nad Washingtonom Mystics 86:73 a upevnili si tak vedúce postavenie v tabuľke Východnej konferencie.

výsledky

Indiana - San Antonio 70:71, Atlanta - Washington 86:73, Tulsa - Connecticut 76:78, Seattle - Chicago 80:73

Streľba

Na pretekoch Svetového pohára v streľbe zo všetkých zbraní v čínskom Pekingu utvoril Talian Riccardo Mazzetti pri svojom triumfe v rýchlopalnej pištoli 2x30 finálový svetový rekod výkonom 35 bodov. Dramatickú súťaž v dvojitom trape vyhral Vitalij Fokejev z Ruska, keď v semifinále i finále zvládol oba dodatočné rozstrely. Pre domácich Číňanov zostali v oboch nedeľňajších disciplínach, ktoré boli bez slovenského zastúpenia, 2. priečky.

VÝSLEDKY - NEDEĽA

rýchlopalná pištoľ 2x30

muži (konečné poradie): 1. Riccardo Mazzetti (Tal.) 35 - finálový svetový rekod (v kvalifikácii 581), 2. Čang Ťien (Čína) 32 (586), 3. Martin Strnad (ČR) 28 (589)

dvojitý trap

muži (konečné poradie): 1. Vitalij Fokejev (Rus.) 146 (v kvalifikácii) - semifinále 28+7, finále 28+10, 2. Chu Pin-jüan (Čína) 144 - semifinále 29, finále 28+9, 3. Michail Lejbo (Rus.) 139 - semifinále 28+6, o 3. miesto 28+4


Na Brnianskom pohári 2014 v streľbe z brokových zbraní si prvenstvo v skeete žien vybojovala talentovaná Slovenka Veronika Sýkorová, ktorá po 61 bodoch v kvalifikácii najúspešnejšie zvládla vyraďovaciu časť. Vo finále zdolala Martinu Papáčkovú z Česka 12:10. Tretia skončila skúsená slovenská reprezentantka Andrea Stranovská, ktorá dosiahla najlepší kvalifikačný výkon 69 terčov. V rovnakej disciplíne triumfoval medzi veteránmi Andrej Štefeček.

V trape mužov obsadil Július Vass 2. miesto, keď vo finále podľahol Čechovi Michalovi Hojnému 10:13. Súťaž juniorov ovládli Slováci, zvíťazil Filip Marinov pred Matúšom Dudom a Vladimírom Nahálkom. Z veteránov bol najlepší Jozef Ďuračka, Miroslav Baďura skončil tretí. V pretekoch žien dominovali na brnianskej strelnici v Soběšiciach domáce Češky, keď obsadili prvé tri priečky, pričom vyhrala Antonie Vojkůvková. Slovenská zástupkyňa Jana Mezeiová bola po kvalifikačnej časti (61) druhá, ale jej semifinálový výkon stačil v konečnom poradí napokon na 5. pozíciu.

Výsledky:

trap

muži: 1. Michal Hojný (ČR) 121 b. (v kvalifikácii) - semifinále 14, finále 13, 2. Július Vass (SR) 116 - semifinále 15, finále 10, 3. Jiří Gach (ČR) 122 - semifinále 12+1, o 3. miesto 15, ... 7. Roman Gese 115, 8. Roman Čavara 114, 11. Boris Stanko 111, 12. Martin Kupkovič 110, 13. Miroslav Šmída 110, 18. Peter Zachar 108, 19. Vladimír Slamka (všetci SR) 107

juniori: 1. Filip Marinov 120 - semifinále 13+8, finále 12, 2. Matúš Dudo 111 - semifinále 14, finále 11, 3. Vladimír Nahálka 109 - semifinále 13+7, o 3. miesto 13+2, ... 5. Michal Slamka (všetci SR) 114 - semifinále 11

veteráni: 1. Jozef Ďuračka (SR) 110 - semifinále 13, finále 8, 2. Jiří Škorpík 102 - semifinále 13, finále 7, 3. Miroslav Baďura 107 - semifinále 10+3, o 3. miesto 12, ... 6. Cyril Orešanský (obaja SR) 94 - semifinále 6

ženy: 1. Antonie Vojkůvková 50 - semifinále 9+1, finále 11, 2. Rozálie Vojkůvková 65 - semifinále 10, finále 9, 3. Marcela Václavková (všetky ČR) 60 - semifinále 9+0, o 3. miesto 10, ... 5. Jana Mezeiová (SR) 61 - semifinále 8

skeet

muži: 1. František Kadlec (ČR) 115 - semifinále 15+4, finále 15

juniori: 1. Matej Novota ČR) 118 - semifinále 15, finále 12+1

veteráni: 1. Andrej Štefeček (SR) 107

ženy: 1. Veronika Sýkorová (SR) 61 - semifinále 13, finále 12, 2. Martina Papáčková (ČR) 62 - semifinále 11, finále 10, 3. Andrea Stranovská (SR) 69 - semifinále 10+3, o 3. miesto 12

Volejbal

Slovenskí juniorskí volejbaloví reprezentanti prehrali dva z troch prípravných duelov v Pescare s reprezentantmi domáceho Talianska (2:3, 0:3). Zverenci trénera Miroslava Palguta sa pripravujú na záverečný turnaj majstrovstiev Európy, ktorý sa od 29. augusta do 6. septembra uskutoční v Brne a v Nitre.

Výsledky:

Taliansko - Slovensko 3:2 (12, -21, -23, 24, 11)

Taliansko - Slovensko 3:0 (19, 23, 16)

Horská cyklistika

Výsledky sobotňajšich pretekov v Slovenskom pohári horských cyklistov v cross country maratóne v okolí Dolného Kubína.

80 km:

Muži: 1. Ján Halík (NORWIT - CykloMAX Poprad) 4:04:34,3 h, 2. Róbert Čunderlík (Witzenmann Vlkanová) +3:28,2 min, 3. Andrej Kubiš (Suncycle.sk Cycling Team) +3:28,5

Ženy: 1. Zuzana Dudášová (Piso Sport) 5:00:12,4 h, 2. Barbara Škandíková (CK Svätý Jur) +32:31,0 min, 3. Zuzana Páleníková (Dolný Kubín) +47:15,3

43 km:

Muži: 1. Tomáš Višňovský (PROefekt team) 1:52:01,2 h

Ženy: 1. Zuzana Juhásová (CK Svätý Jur) 2:18:22,7 h

25 km:

Muži: 1. Michal Chodelka (Brezany) 1:08:16,3 h

Ženy: 1. Marcela Medveďová (CK po robote Banská Bystrica) 1:31:16,1 h


Výsledky nedeľňajších majstrovstiev Slovenska v zjazde horských cyklistov v Malej Lučivnej, ktoré boli zároveň 3. kolom Slovenského pohára:

Muži - elite: 1. Martin Knapec (CTM Racing Team) 3:26,37 min, 2. Ján Javorník (Bikestrike.com) +3,36 s, 3. Rastislav Baránek (Lapierre-CMS)

+3,72

Ženy: 1. Kristína Moravčíková (DH Positive Partizánske) 4:45,52 min, 2. Jana Krajčovičová (MAD Style racing) +48,25 s, 3. Lucie

Záklasníková (ČR) +1:28,23 min

Juniori: 1. Oskar Masaryk (KHC Kaktus Bike Bratislava) 3:35,06 min

Hobby: 1. Lukáš Plátek (TNV Racing team) 3:36,43 min

Hardtail: 1. Ľubomír Grega (Star Bike Team) 4:05,58 min

Masters: 1. Vlastimil Hynčica (ČR) 3:43,90 min, 2. Peter Drábik

(Elitebikes One) +2,96 s

Supermasters: 1. Jozef Gombala (TNV Racing team) 4:29,88 min

Žiaci: 1. Oliver Gombala (TNV Racing team) 4:13,98 min

Atletika

Výsledky sobotňajšieho Kráľovského behu v Kráľovej pri Senci:

Muži (10 000 m): 1. René Valent (BEHAME.sk) 35:09 min, 2. Gabriel Švajda (BMSC) 35:20, 3. Marcel Matanin (BMSC) 37:24

Ženy (5000 m): 1. Romana Komárňanská (BMSC) 19:48 min, 2. Dana Janečková (BMRC Bratislava) 20:19, 3. Lenka Srnáková 20:44

Vodný slalom

V záverečnom dni na ME juniorov a slalomárov do 23 rokov si v macedónskom Skopje Slováci vybojovali len dve finálové umiestenia a výrazne zaostali za medailovými stupňami. V záverečnej bilancii vyťažila výprava najviac z jedinej medaily, bronzu juniora Marka Gurecku už v piatkovom finále singlistov.

V juniorskej kategórii zásluhou bronzu singlistu Gurecku sa počet vzácnych kovov v histórii na MEJ zaokrúhlil pre Slovákov na 30 (9-4-17), bilancia v kategórii do 23 zostala nezmenená s 24 medailami (12-5-7).

Finálové výsledky - nedeľa

juniori

K1ž: 1. Anna Faberová (Nem.) 122,41 (0), 2. Klaudia Zwolinská (Poľ.) 123,04 (2), 3. Camille Prigentová (Fr.) 124,30 (0), ...v semifinále 12. Simona Maceková 132,10 (2), 15. Michaela Haššová 135,06 (6), 20. Paulína Matulániová (všetky SR) 207,37 (54)

C2: 1. Guillaume Graille - Lucas Roisin (Fr.) 125,24 (2), 2. Jan Větrovský - Michael Matějka (ČR) 128,06 (0), 3. Igor Michailov - Nikolaj Škľaruk (Rus.) 132,28 (4)

hliadky

3xK1ž: 1. Česko 144,98 (6), 2. Nemecko 147,17 (6), 3. Španielsko 155,52 (6), ...10. Slovensko 249,57 (106)

3xC2: 1. Nemecko 156,04 (6), 2. Rusko 174,15 (12), 3. Veľká Británia 190,45 (18)

do 23 rokov

K1ž: 1. Stefanie Hornová (Tal.) 113,80 (0), 2. Karolína Galušková (ČR) 115,30 (2), 3. Eva Terceljová (Slovin.) 116,60 (2), ...10. Kristína Nevařilová 185,79 (58)

C2: 1. Hugo Cailhol - Nicolas Scianimanico (Fr.) 118,70 (2), 2. Ryan Westley - Zachary Franklin (V. Brit.) 118,71 (0), 3. Filip Brzezinski - Andrzej Brzezinski (Poľ.) 118,88 (0), ...10. Martin Šimičák - Jakub Skubík (SR) 235,31 (110)

hliadky

3xK1ž: 1. Slovinsko 138,28 (4), 2. Nemecko 141,48 (4), 3. Francúzsko 141,98 (2), ...5. Slovensko 147,54 (4)

3xC2: 1. Francúzsko 142,19, 2. Nemecko 147,37 (6), 3. Rusko 154,24 (8)

Kompletné finálové výsledky

juniori

C1ž: 1. Martina Satková (ČR) 131,76 (2), 2. Birgit Ohmayerová 140,09 (2), 3. Karolin Wagnerová (obe Nem.) 140,19 (4)

C1m: 1. Raffaello Ivaldi (Tal.) 113,18 (0), 2. Florian Breuer (Nem.) 115,27 (2), 3. Marko Gurecka 116,55 (2), ...7. Marko Mirgorodský (obaja SR) 121,78 (6)

K1m: 1. Jakob Weger (Tal.) 105,74 (0), 2. Pol Oulhen (Fr.) 106,19 (2), 3. Niko Testen (Slovin.) 106,98 (2), ...4. Richard Macúš 108,08 (2), 9. Peter Blasbalg 112,20 (0), ...v semifinále 27. Jakub Stanovský (všetci SR) 166,46 (54)

K1ž: 1. Anna Faberová (Nem.) 122,41 (0), 2. Klaudia Zwolinská (Poľ.) 123,04 (2), 3. Camille Prigentová (Fr.) 124,30 (0), ...v semifinále 12. Simona Maceková 132,10 (2), 15. Michaela Haššová 135,06 (6), 20. Paulína Matulániová (všetky SR) 207,37 (54)

C2: 1. Guillaume Graille - Lucas Roisin (Fr.) 125,24 (2), 2. Jan Větrovský - Michael Matějka (ČR) 128,06 (0), 3. Igor Michailov - Nikolaj Škľaruk (Rus.) 132,28 (4)

hliadky

3xK1ž: 1. Česko 144,98 (6), 2. Nemecko 147,17 (6), 3. Španielsko 155,52 (6), ...10. Slovensko 249,57 (106)

3xC2: 1. Nemecko 156,04 (6), 2. Rusko 174,15 (12), 3. Veľká Británia 190,45 (18)

3xC1ž: 1. Španielsko 161,57 (10), 2. Nemecko 213,78 (56), 3. Česko 225,15 (60), ...6. Slovensko 396,53 (222)

3xC1m: 1. Česko 131,54 (0), 2. Nemecko 132,91 (2), 3. Veľká Británia 137,97 (2), ...8. Slovensko 195,76 (58)

3xK1m: 1. Nemecko 125,94 (4), 2. Španielsko 126,57 (6), 3. Poľsko 126,97 (4), 4. Slovensko 127,58 (2)

do 23 rokov

C1ž: 1. Mallory Franklinová (V. Brit.) 122,72 (2), 2. Nuria Vilarrublová (Špan.) 125,44 (0), 3. Monika Jančová (ČR) 131,82 (0), ...v semifinále 10. Katarína Kopúnová 157,31 (6), 15. Silvia Brosová (obe SR) 289,48 (106)

C1m: 1. Maxime Perron 106,55 (0), 2. Kilian Foulon 107,09 (0), 3. Simon Le Friec (všetci Fr.) 107,41 (2), ...6. Jerguš Baďura 111,73 (0), 8. Patrik Gajarský (obaja SR) 114,34 (4)

K1m: 1. Rafal Polaczyk (Poľ.) 99,31 (0), 2. Quentin Burgi (Fr.) 99,96 (0), 3. Jiří Prskavec (ČR) 101,62 (2), ...5. Matúš Hujsa 105,97 (0), ...v semifinále 29. Jakub Grigar (obaja SR) 162,59 (54)

K1ž: 1. Stefanie Hornová (Tal.) 113,80 (0), 2. Karolína Galušková (ČR) 115,30 (2), 3. Eva Terceljová (Slovin.) 116,60 (2), ...10. Kristína Nevařilová 185,79 (58)

C2: 1. Hugo Cailhol - Nicolas Scianimanico (Fr.) 118,70 (2), 2. Ryan Westley - Zachary Franklin (V. Brit.) 118,71 (0), 3. Filip Brzezinski - Andrzej Brzezinski (Poľ.) 118,88 (0), ...10. Martin Šimičák - Jakub Skubík (SR) 235,31 (110)

hliadky

3xK1ž: 1. Slovinsko 138,28 (4), 2. Nemecko 141,48 (4), 3. Francúzsko 141,98 (2)

3xC2: 1. Francúzsko 142,19, 2. Nemecko 147,37 (6), 3. Rusko 152,24 (8)

3xC1ž: 1. Veľká Británia 160,97 (8), 2. Nemecko 169,76 (12), 3. Rusko 177,19 (14), ...5. Slovensko 360,41 (162)

3xC1m: 1. Francúzsko 122,95 (4), 2. Veľká Británia 125,89 (2), 3. Rusko 127,13 (4), ...5. Slovensko 137,89 (6)

3xK1m: 1. Poľsko 115,41 (4), 2. Nemecko 118,27 (4), 3. Taliansko 118,58 (2), ...8. Slovensko 131,79 (6)

Veslovanie

Na víkendových majstrovstvách Česka vo veslovaní v Račiciach sa predstavili aj slovenskí reprezentanti. Z nich uspel predovšetkým Lukáš Babač z VK Sĺňava Piešťany, ktorý triumfoval v mužskom skife ľahkých váh. Dobre si počínal aj Peter Legény (Slávia STU Bratislava), keď medzi "ťažkými" skifármi skončil druhý hneď za favorizovaným českým majstrom sveta a dvojnásobným strieborným olympijským medailistom Ondřejom Synekom. Medailové umiestnenie dosiahla tiež dvojica Aleš Suský - Marek Režnák, ktorá obsadila v dvojskife mužov 3. priečku. Do A-finále sa vo svojich disciplínach prebojovali aj Juraj Zlacký (skif), Marek Režnák, Peter Zelinka a Barbora Sagová (skif ĽV).

Z výsledkov

MUŽI

skif - A-finále: 1. Ondřej Synek (ČR) 7:19,731, 2. Peter Legény 7:21,206, ... 6. Juraj Zlacký (obaja SR) 7:33,971

B-finále: 1. Ondra Lůžek (ČR) 7:41,571, ... 5. Pavol Kiss (SR) 8:06,261

dvojskif - A-finále: 1. Jan Vetešník, Ondřej Vetešník (ČR) 6:17,346, ... 3. Aleš Suský, Marek Režnák (ČR/SR) 6:52,721

skif ľahkých váh - A-finále: 1. Lukáš Babač 6:58,771, ... 5. Marek Režnák 7:10,026, 6. Peter Zelinka (všetci SR) 7:18,801

B-finále: 1. Matúš Vančo (SR) 7:26,606

ŽENY

skif ľahkých váh - A-finále: 1. Denisa Čvančarová (ČR) 7:47,016, ... 5. Barbora Sagová (SR) 8:15,001

JUNIORI

skif - B-finále: 1. Petr Kohout (ČR) 7:32,78, 2. Ondrej Kovačovič (SR) 7:36,051

Šach

Majstrovstvá Slovenska v šachu jednotlivcov - po 9 kolách:

1. Peter Michalík (ŠK Prievidza) 6,5 b (SB 26,50), 2. Ľubomír Vtáčnik (Slovan Bratislava) 6,5 (SB 25,75), 3. Christopher Repka (ŠKM Stará Ľubovňa) 6, 4. Tomáš Petrík (ŠK Modra) 5,5, 5. Marián Jurčík (Slávia Čadca) 4,5, 6. Milan Pacher (Slovan Bratislava) 4, 7. Martin Mrva (Šachy Reinter Humenné) 3,5, 8. Štefan Mazúr (Zemplín Michalovce) 3, 9. Martin Jurčík (Slávia Čadca) 3, 10. Mikuláš Maník (Inbest Dunajov) 2,5.

Plávanie

Švédska plavkyňa Sarah Sjöströmová sa na domácom šampionáte v Boras prezentovala fantastickým zlepšením svetového rekordu na 50 m motýlik, keď časom 24,43 ako prvá žena v histórii dosiahla čas pod 25 sekúnd. Doterajšie svetové maximum slávnejšej krajanky Therese Alshammarovej vylepšila o 64 stotín sekundy. Alshammarová zaplávala na MS 2009 v Ríme túto šprintérsku trať za 25,07 s. Ešte neuveriteľnejšie vyznieva fakt, že Alshammarová dosiahla predchádzajúci rekordný čas na vrchole éry tzv. technologicky vylepšených plaviek z vysokoodolných materiálov.

Rýchlostná kanoistika

Výsledky sobotňajších finálových disciplín na víkendovom 42. ročníku tradičných pretekov Novácka päťstovka v rýchlostnej kanoistike:

MUŽI / K1 - 500 m

1. Peter Gelle 1:38,454, 2. Martin Jankovec (obaja Dukla Trenčín) 1:39,266, 3. Tibor Linka (ŠKP Bratislava) 1:39,438

K1 - 5000 m

1. Denis Myšák (ŠKP Bratislava) 21:15,984, 2. Juraj Danko (Dukla Trenčín) 21:18,265, 3. Filip Sprušanský (Tatran Karlova Ves) 21:19,781

C1 - 500 m

1. Rastislav Kohút 1:53,282, 2. Vincent Farkaš (obaja Dukla Trenčín) 1:56,766, 3. Daniel Biksadský (ŠKP Bratislava) 1:58,813

C1 - 5000 m

1. Michal Ďuriš (Dukla Trenčín) 24:56,859, 2. Milan Šišmiš (KRK Nováky) 25:27,500, 3. Jakub Ďuriš (Dukla Trenčín) 25:28,016

JUNIORI / K1 - 500 m

1. Michal Rudišin (Kanoistický klub Inter - SC s. r. o.) 1:43,532

ŽENY / K1 - 500 m

1. Ivana Kmeťová 1:52,016, 2. Martina Kohlová (obe ŠKP Bratislava) 1:52,344, 3. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 2:02,875

K1 - 5000 m

1. Martina Kohlová 23:20,625, 2. Lucia Mištinová 23:28,156, 3. Lucia Kvetáková (Slávia UK Bratislava) 24:41,844

JUNIORKY / K1 - 500 m

1. Hana Mikéciová (Piešťany) 2:33,375

Bejzbal

Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej bejzbalovej MLB.

Boston - Baltimore 3:2 - prvý zápas, Boston - Baltimore 4:7 - druhý zápas, San Diego - San Francisco 3:5, Cleveland - Kansas City 7:3, Detroit - Tampa Bay 2:7

Cincinnati - Milwaukee 0:1, Chicago White Sox - Seattle 2:3, New York Mets - Texas 3:5, St. Louis - Miami 5:6, Atlanta - Arizona 10:4, Colorado - Los Angeles Dodgers 8:7

Los Angeles Angels - Houston 11:5, Washington - Chicago Cubs 13:0, Minnesota - New York Yankees 2:1, Oakland - Toronto 5:1, Pittsburgh - Philadelphia 3:2

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 9 388
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 8 460
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 7 614
  4. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 387
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 007
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 5 559
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 4 830
  8. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 092
  9. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 2 564
  10. 5 krokov k vlastnému bývaniu 2 547

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Golfoval viac, tweetoval najviac (píše Ben Cunningham)

Trump má po 100 dňoch vlády 44-percentnú popularitu. Sad!

KOMENTÁRE

Z celého sveta: Ako sa karikaturisti smiali z Donalda Trumpa

Karikatúry Trumpa z celého sveta.

PLUS

Najmladší pivovar na Slovensku má rozlohu dvojizbového bytu

Najmenší, ale najdlhšie budovaný.

Neprehliadnite tiež

AKTUALIZOVANÉ O 20:20

Nitra zdolala Prievidzu a je prvým klubom, ktorý od roku 2003 obhájil titul

Prievidza v šiestom finálovom stretnutí nevyužila domáce prostredie.

AKTUALIZOVANÉ O 19:25

Má obrovskú formu. Nadal nadviazal na titul z Monte Carla a uspel i v Barcelone

Španielsky tenista získal už svoj 71. titul vo dvojhre na okruhu ATP.

AKTUALIZOVANÉ O 17:25

AC Miláno iba remizovalo, Kucka sa nechal vylúčiť v úplnom závere zápasu

Slovenského futbalistu rozhodca vylúčil v nadstavenom čase druhého polčasu.

AKTUALIZOVANÉ O 19:40

Manchesterské kluby zaváhali, Tottenham zvládol derby a naďalej prenasleduje Chelsea

Chelsea má na čele priebežne náskok štyroch bodov.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop