Program jesennej časti I. ligy 2014/2015

Program zápasov jesennej časti najvyššej slovenskej futbalovej súťaže 2014/2015:

Ilustračná snímka.(Zdroj: TASR)

1. kolo:

piatok 11. júla: ŠK Slovan Bratislava - ŽP Šport Podbrezová (18.30 h)

sobota 12. júla: AS Trenčín - FK DAC 1904 Dunajská Streda, MFK Košice - FK Dukla Banská Bystrica (oba 17.30), MFK Ružomberok - MŠK Žilina (18.30), FK Senica - Spartak Myjava (19.30)

nedeľa 13. júla: FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30)

2. kolo:

sobota 19. júla: ŽP Šport Podbrezová - Spartak Myjava (17.30), FK Dukla Banská Bystrica - FK Senica, FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava (oba 19.00), FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Ružomberok (19.30)

nedeľa 20. júla: MŠK Žilina - MFK Košice (19.30)

Zápas ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín odložili na dosiaľ neurčený termín.

3. kolo:

piatok 25. júla: FK Senica - MŠK Žilina (19.30)

sobota 26. júla: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava, Spartak Myjava - FK Dukla Banská Bystrica (oba 17.30), MFK Ružomberok - FK DAC 1904 Dunajská Streda (18.30)

nedeľa 27. júla: MFK Košice - FC ViOn Zlaté Moravce, AS Trenčín - ŽP Šport Podbrezová (oba 17.30)

4. kolo:

piatok 1. augusta: ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok (18.30)

sobota 2. augusta: ŽP Šport Podbrezová - FK Dukla Banská Bystrica (17.00), MŠK Žilina - Spartak Myjava (17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Košice (19.00), FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica (19.30)

nedeľa 3. augusta: AS Trenčín - FC Spartak Trnava (17.30)

5. kolo:

sobota 9. augusta: FC Spartak Trnava - ŽP Šport Podbrezová (16.30), Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30), MFK Ružomberok - AS Trenčín (18.30), FK Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina (19.00), FK Senica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19.30)

nedeľa 10. augusta: MFK Košice - ŠK Slovan Bratislava (16.30)

6. kolo:

sobota 16. augusta: FK DAC 1904 Dunajská Streda - Spartak Myjava, FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok (oba 16.00), ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina (16.30), AS Trenčín - MFK Košice (17.30), FC ViOn Zlaté Moravce - FK Dukla Banská Bystrica (19.30)

nedeľa 17. augusta: ŠK Slovan Bratislava - FK Senica (18.30)

7. kolo:

sobota 23. augusta: MFK Košice - FC Spartak Trnava (16.00), MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30), MFK Ružomberok - ŽP Šport Podbrezová (18.30), FK Dukla Banská Bystrica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (19.00), FK Senica - AS Trenčín, Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava (oba 19.30)

8. kolo:

sobota 30. augusta: FC Spartak Trnava - FK Senica, ŽP Šport Podbrezová - FC ViOn Zlaté Moravce (oba 16.00), AS Trenčín - Spartak Myjava, MFK Ružomberok - MFK Košice (oba 17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - MŠK Žilina (19.00)

nedeľa 31. augusta: ŠK Slovan Bratislava - FK Dukla Banská Bystrica (18.30)

9. kolo:

sobota 13. septembra: MFK Košice - ŽP Šport Podbrezová (15.30), FK Senica - MFK Ružomberok, FK Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín, MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava, FC ViOn Zlaté Moravce - FK DAC 1904 Dunajská Streda (všetky 17.30), Spartak Myjava - FC Spartak Trnava (19.30)

10. kolo:

utorok 16. septembra: FC Spartak Trnava - FK Dukla Banská Bystrica, MFK Košice - FK Senica, ŽP Šport Podbrezová - FK DAC 1904 Dunajská Streda (všetky 15.30), MFK Ružomberok - Spartak Myjava (16.30), ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce, AS Trenčín - MŠK Žilina (oba 17.30)

11. kolo:

sobota 20. septembra: FK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok, FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín, MŠK Žilina - FC Spartak Trnava, FK Senica - ŽP Šport Podbrezová (všetky 17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava (19.00), Spartak Myjava - MFK Košice (19.30)

12. kolo:

sobota 27. septembra: ŽP Šport Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava (15.00), FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava, MŠK Žilina - MFK Ružomberok, FK Dukla Banská Bystrica - MFK Košice (všetky 17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín, Spartak Myjava - FK Senica (oba 19.00)

13. kolo:

sobota 4. októbra: MFK Košice - MŠK Žilina, FC Spartak Trnava - FK DAC 1904 Dunajská Streda, MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce (všetky 14.30), FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica, AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (oba 17.30), Spartak Myjava - ŽP Šport Podbrezová (19.00)

14. kolo:

sobota 18. októbra: ŽP Šport Podbrezová - AS Trenčín (14.30), FK Dukla Banská Bystrica - Spartak Myjava (15.30), FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Košice, MŠK Žilina - FK Senica (oba 17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok (19.00)

nedeľa 19. októbra: ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava (17.30)

15. kolo:

sobota 25. októbra: MFK Košice - FK DAC 1904 Dunajská Streda, FC Spartak Trnava - AS Trenčín (oba 14.00), MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava (14.30), FK Dukla Banská Bystrica - ŽP Šport Podbrezová (15.30), FK Senica - FC ViOn Zlaté Moravce (17.30), Spartak Myjava - MŠK Žilina (18.00)

16. kolo:

sobota 1. novembra: ŽP Šport Podbrezová - FC Spartak Trnava (13.30), AS Trenčín - MFK Ružomberok, FC ViOn Zlaté Moravce - Spartak Myjava, MŠK Žilina - FK Dukla Banská Bystrica (všetky 17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - FK Senica (19.00)

nedeľa 2. novembra: ŠK Slovan Bratislava - MFK Košice (16.30)

17. kolo:

sobota 8. novembra: MFK Košice - AS Trenčín (13.30), FK Dukla Banská Bystrica - FC ViOn Zlaté Moravce, MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava (oba 14.30), Spartak Myjava - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.00), FK Senica - ŠK Slovan Bratislava, MŠK Žilina - ŽP Šport Podbrezová (oba 17.30)

18. kolo:

sobota 22. novembra: FC Spartak Trnava - MFK Košice, ŽP Šport Podbrezová - MFK Ružomberok (oba 13.00), FC ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina (16.00), AS Trenčín - FK Senica (17.30), FK DAC 1904 Dunajská Streda - FK Dukla Banská Bystrica (19.00)

nedeľa 23. novembra: ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava (16.30)

19. kolo:

sobota 29. novembra: MFK Košice - MFK Ružomberok (13.00), FK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava, FK Senica - FC Spartak Trnava (oba 14.30), Spartak Myjava - AS Trenčín, FC ViOn Zlaté Moravce - ŽP Šport Podbrezová (16.00), MŠK Žilina - FK DAC 1904 Dunajská Streda (17.30)

Tabulka

ZVRPSkóre Body
1.MŠK ŽILINA18142252:13 44
2.PODBREZOVÁ18105322:11 35
3.SLOVAN BRATISLAVA18112530:18 35
4.SPARTAK TRNAVA1875620:25 26
5.MFK RUZOMBEROK1765631:27 23
6.AS TRENČÍN1864825:32 22
7.MICHALOVCE1864821:30 22
8.DUNAJSKA STREDA1847719:24 19
9.FK SENICA19451016:23 17
10.FC VION ZL. MORAVCE18441019:31 16
11.FC TATRAN PRESOV1827910:31 13
12.SPARTAK MYJAVA00000:0 0
celá tabuľka >>
Dnes najtipovanejšieNaj tipy 1 0 2 10 02 12
Bayern - Hamburg1.168.319.51.025.81.09
Freiburg - Dortmund64.71.512.641.141.21
Leipzig - 1.FC Köln1.73.785.51.172.241.3
Leverkusen - Mainz1.723.855.11.192.191.29
Everton - Sunderland1.385.148.91.093.251.19

Celkový kurz vybraných zápasov je 3.95

Za 11,73 € môžete hrať o 100 €

Zostaviť tiket

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 633
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 276
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 7 532
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 6 820
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 073
  6. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 3 962
  7. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 949
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 497
  9. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 2 493
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 463

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Inštruktor lyžovania: Ľudia často preceňujú svoje sily

Vlado Zboja je tréner a medzinárodný horský vodca. Zdolal napríklad aj Everest, na Kubínskej holi vedie školu lyžovania.

KOMENTÁRE

Pozrite, čo sa stalo na Slovensku, hromží Trump pred kamerami

Preceňovanie utečeneckej témy odpútava pozornosť od úplatkov.

DOMOV

Úrazov na svahoch je viac, v Jasnej chcú rozšíriť zjazdovku

Záchranári zaznamenali viac ako 1 400 úrazov na lyžiarskych svahoch.

Neprehliadnite tiež

ONLINE: Sagan ide prvú klasiku v sezóne, s Kolářom jazdia v Belgicku

Vlani na pretekoch Omloop Het Nieuwsblad skončil Peter Sagan na druhom mieste.

Jansrud triumfoval v zjazde na domácom snehu v Kvitfjelli

Preteky poznačil tvrdý pád na chrbát Američana Jareda Goldberga s číslom 22, pre ktorý ich museli prerušiť na niekoľko minút.

Fínsky kopilot si v severskej kombinácii trúfa na medailu

Hannu Manninen tvrdí, že ho jeho nová práca kopilota baví. Druhý raz zmenil názor o konci kariéry a vo veku 38 rokov sa predstaví na MS.

Medzi juniormi vyhral šprint Rus Malinovskij, Bartko skončil trinásty

V šprinte juniorov na MS v biatlone v Osrblí si zlato vybojoval Igor Malinovskij, striebro Kirill Strelcov a bronz Roman Jeremin.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop