BRATISLAVA 11. júla (SITA) -
Spartak Trnava (SR) - FC Hibernians (Malta) 5:0 (3:0) - prvý zápas: 4:2, Trnava postúpila do 2. predkola
Góly: 21. a 90.+ E. Sabo, 12. Mikovič, 28. Vlasko, 85. Mikinič, ŽK: 32. M. Tóth, 37. K. Kuzma, 39. Bortel, 82. Banovič, 86. Mikinič - 39. Dias, 62. Bezzina, rozhodoval: Dunauskas (Lit.), 2220 divákov
FK Kukesi (Alb.) - Kajrat Almaty (Kaz.) 0:0 - prvý zápas: 0:1, Kajrat postúpil do 2. predkola
Ľubomír Michalík (Kajrat) odohral celý zápas
Šachťor Karaganda (Kaz.) - FC Širak (Arm.) 4:0 (3:0) - prvý zápas 2:1, Karaganda postúpila do 2. predkola
Ján Maslo (Karaganda) odohral celý zápas
FC Astana (Kaz.) - Pjunik Jerevan (Arm.) 2:0 (1:0) - prvý zápas 4:1, Astana postúpila do 2. predkola
FC Mika Jerevan (Arm.) - RNK Split (Chor.) 1:1 (1:0) - prvý zápas 0:2, Split postúpil do 2. predkola
FC Daugava Daugavpils (Lot.) - Víkingur Göta (Faer. ost.) 1:1 (0:0) - prvý zápas: 1:2, Göta postúpila do 2. predkola
Budučnost Podgorica (Č. Hora) - SS Folgore Falciano Calcio (S. Mar.) 3:0 (1:0) - prvý zápas: 2:1, Podgorica postúpila do 2. predkola
FK Ekranas (Lit.) - FC Crusaders (Sev. Ír.) 1:2 (0:0) - prvý zápas: 1:3, Crusaders postúpil do 2. predkola
Lovčen Cetinje (Č. Hora.) - Željezničar Sarajevo (Bos. a Herc.) 0:1 (0:0) - prvý zápas: 0:0, Sarajevo postúpilo do 2. predkola
KF Laci (Alb.) - Rudar Velenje (Slovin.) 2:1 po predĺžení (1:1, 0:0), na pokutové kopy: 3:2 - prvý zápas: 1:1, Laci postúpilo do 2. predkola
FC Honka (Fín.) - Sillamäe Kalev (Est.) 3:2 po predĺžení (2:1, 1:1) - prvý zápas: 1:2, Kalev postúpil do 2. predkola
FK Atlantas (Lit.) - FC Differdange 03 (Lux.) 3:1 (1:0) - prvý zápas: 0:1, Atlantas postúpil do 2. predkola
FK Haugesund (Nór.) - Airbus UK Broughton (Wal.) 2:1 (1:1) - prvý zápas: 1:1, Haugesund postúpil do 2. predkola
Čichura Sačchere (Gruz.) - FK Turnovo (Maced.) 3:1 (1:1) - prvý zápas: 1:0, Sačchere postúpilo do 2. predkola
Inter Baku (Azer.) - FC Tiraspoľ (Mold.) 3:1 (0:1) - prvý zápas: 3:2, Baku postúpilo do 2. predkola
FK Jelgava (Lot.) - Rosenborg Trondheim (Nór.) 0:2 (0:1) - prvý zápas: 0:4, Trondheim postúpil do 2. predkola
JK Nömme Kalju (Est.) - Fram Reykjavík (Isl.) 2:2 (1:1) - prvý zápas: 1:0, Kalju postúpilo do 2. predkola
Sant Juliá (Andorra) - FK Čukarički (Srb.) 0:0 - prvý zápas: 0:4, Čukarički postúpilo do 2. predkola
Daugava Riga (Lot.) - FC Aberdeen (Škót.) 0:3 (0:3) - prvý zápas: 0:5, Aberdeen postúpil do 2. predkola
IF Brommapojkarna (Švéd.) - Vaasan Palloseura (Fín.) 2:0 (0:0) - prvý zápas: 1:2, Brommapojkarna postúpila do 2. predkola
Flamurtari Vlore (Alb.) - Sioni Bolnisi (Gruz.) 1:2 (0:0) - prvý zápas: 3:2, Vlore postúpilo do 2. predkola
Fola Esch (Lux.) - IFK Göteborg (Švéd.) 0:2 (0:0) - prvý zápas: 0:0, Göteborg postúpil do 2. predkola
Tromsö (Nór.) - Santos Tartu (Est.) 6:1 (3:1) - prvý zápas: 7:0, Tromsö postúpilo do 2. predkola
Zimbru Kišiňov (Mold.) - FK Škëndija (Maced.) 2:0 (1:0) - prvý zápas: 1:2, Kišiňov postúpil do 2. predkola
FC Birkirkara (Malta) - VTK Diósgyör (Maď.) 1:4 (1:1) - prvý zápas: 1:2, Diósgyör postúpil do 2. predkola
Aberystwyth Town (Wal.) - Derry City (Ír.) 0:5 (0:2) - prvý zápas: 0:4, Derry City postúpilo do 2. predkola
Bangor City (Wal.) - FC Stjarnan (Isl.) 0:4 (0:0) - prvý zápas: 0:4, Stjarnan postúpil do 2. predkola
College Europa (Gibr.) - FC Vaduz (Licht.) 0:1 (0:0) - prvý zápas: 0:3, Vaduz postúpil do 2. predkola
ÍF Fuglafjördur (Faer. ostr.) - MyPa Myllykoski (Fín.) 0:0 - prvý zápas: 0:1, Myllykoski postúpilo do 2. predkola
Sligo Rovers (Ír.) - Banga Gargždai (Lit.) 4:0 (1:0) - prvý zápas: 0:0, Sligo postúpilo do 2. predkola
Ferencváros Budapešť (Maď.) - Sliema Wanderers (Malta) 2:1 - prvý zápas: 1:1, Ferencváros postúpil do 2. predkola
FC Koper (Slovin.) - Čelik Nikšič (Č. Hora) 4:0 - prvý zápas: 5:0, Koper postúpil do 2. predkola
AC Libertas (S. Mar.) - Botev Plovdiv (Bul.) 0:2 - prvý zápas: 0:4, Botev postúpil do 2. predkola
NK Široki Brijeg (Bos. a Herc.) - FK Gabala (Azer.) 3:0 - prvý zápas: 2:0, Brijeg postúpil do 2. predkola
FC Dundalk (Ír.) - Jeunesse Esch (Lux.) 3:1 - prvý zápas: 2:0, Dundalk postúpil do 2. predkola
FC Glenavon (Sev. Ír.) - FH Hafnarfjardar (Isl.) 2:3 - prvý zápas: 0:3, Hafnarfjardar postúpil do 2. predkola
Metalurg Skopje (Maced.) - UE Santa Coloma (Andorra) 2:0 - prvý zápas: 3:0, Metalurg postúpil do 2. predkola
Litex Loveč - FC Veris Kišiňov 3:0 (1:0)
Góly: 27. Mendy, 63. a 74. Jordan, ČK: Bacal (Kišiňov)
/prvý zápas 0:0, postúpil Loveč/