Ruská tenistka viedla 6:0, 4:0, 40:15, a aj tak prehrala

Xenia Pervakovová
Xenia Pervakovová (Autor: SITA/AP)
SITA|22. júl 2014 o 11:43

Xenia Pervakovová prehrala na turnaji v Baku zápas, ktorý mala skvele rozohraný.

BAKU. Ruskej tenistke Xenii Pervakovej sa v pondelok vo finále kvalifikácie na turnaji v Baku podarilo zdanlivo nemožné, s Ukrajinkou Oľgou Savčukovou prehrala z náskoku 6:0, 4:0 a 40:15 na príjme.

V piatom geme druhého setu mala dovedna štyri brejkbaly. Neskôr nezužitkovala dva jednotlivé mečbaly pri vlastnom servise v desiatej hre a nezvládla ani podávanie na postup v dvanástom geme. Savčuková napokon triumfovala 0:6, 7:6 (2), 6:0.

V utorok podľahla v 1. kole hlavnej singlovej súťaže Chorvátke Donne Vekičovej 6:7 (6), 0:6, pričom v úvodnom sete vyrovnala z 0:4 na 4:4 na gemy a v tajbrejku z 2:6 na 6:6, ale ďalší zázračný obrat sa nekonal.

Domov»Tenis»Ruská tenistka viedla 6:0, 4:0, 40:15, a aj tak prehrala